O mnie          Agnieszka

Mam duszę nastolatki i podobne upodobania, jeżeli chodzi o literaturę... co zrobić? Kocham romanse, od tych historycznych po paranormalne, ubóstwiam literaturę kobiecą. Nie jestem ekspertem w dziedzinie krytyki literackiej, moje opinie są w 100% subiektywne Będę wam opowiadała o książkach, które przeczytałam, czasami przez przypadek a czasami o tych, na które długo polowałam.
Zawsze utożsamiam się z bohaterami, o których czytam, a moja wyobraźnia przenosi mnie do ich świata... (może dlatego nie czytam horrorów).


Na moim blogu, chcę dzielić się z wami przemyśleniami dotyczącymi książek, które przeczytałam z przyjemnością tymi, które wręcz połknęłam oraz tymi, które nie zwaliły mnie z nóg.Chcę polecać te godne polecenia perełki i odradzać te, które zmarnowały mój czas. Mam nadzieję, że zainteresuje was to, czym chcę się z wami dzielić i czekam na wasze opinie w komentarzach lub mejlowe...Magda

Uwielbiam to napięcie i przyśpieszone tętno, kiedy czytam kartkę za kartką i przestać nie mogę... i naprawdę mam cykora i gęsią skórkę.

Moim faworytem jest Harlan Coben, oceniam go 10/10 i do niego zawsze się odnoszę.

Nic nie zapowiadało, że będę molem książkowym. W podstawówce przeczytałam dokładnie jedną książkę, była to „Nasza szkapa” M. Konopnickiej. Czytać zaczęłam dzięki polonistce z liceum i zaczęło się... od lektur obowiązkowych po wszystko, co wpadło mi wtedy w ręce. Moje preferencje ukształtowały się dość szybko.

Skupiam się na kryminałach, thrillerach, horrorach, sporadycznie sięgam po fantastykę.

Czytam w każdej wolnej chwili. Jest mi ogromnie miło, że na blogu mam okazję podzielić się z Wami swoją opinią.posredniczkaaa@gmail.com  Piszcie śmiało, nie gryziemy :)


Zapraszamy do pozostania na dłużej!Jesteśmy również na FacebookuInstagramie oraz Lubimy Czytać.


9 komentarze:

 1. Tak sobie przeczytałam info o Tobie i chyba jesteśmy bardzo podobne:) Ja również czytam to co lubię i co chcę i piszę o tym tak jak umiem:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czytałam i zgadzam się z Tobą.Czytanie ma być przyjemnością. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się Twoje podejście do czytania książek, popieram 😊.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też utożsamiam się z bohaterami i przeżywam razem z nimi całą historię i właśnie dlatego ja uwielbiam horrory! xD Jestem jakaś inna, trochę pokręcona, ale nic na to nie poradzę. :D
  W każdym razie jesteś jedną z moich zaufanych blogerek. Co to oznacza? Mam swoją grupkę blogerów książkowych, których śledzę. Dzięki ich opiniom wiem, że nie wpakuję się w bagno z jakąś książką, która zmarnuje mój czas, a tylko będę się cieszyć z lektury poleconych przez was książek. :D To moje wyróżnienie! xD

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena