poniedziałek, 2 marca 2020

Olimpiada Czytelnicza 2020- Podsumowanie lutego!





Witam w marcu!
Luty minął mi w zastraszającym tempie i zapewne gdyby nie Wasze zgłoszenia, przegapiłabym początek nowego miesiąca :)


-->
LutyExtraSuma
Aga Rabe36767008101
Agnieszka Ś37077007847
Aleksandra Z26768005802
Ania Drobiec000
Buba Bajdocja38847008126
Eliza Kurzyńska3929100010162
Ervi11688610036858
Ilona000
Iwona Wendreńska7771100013910
Jacek Tomaszewski000
Jola Jendernal6716280019298
Karolka-czyta30117007081
Laurel23218004817
Małgorzata Cichocka47267008020
Maria Helen13886003274
Maria Kasperczak30357008717
Matka książkoholiczka7461160013697
Monika Janowska538870012547
Monika W.29143007551
Monweg31878007869
Poetkaa12071002083
Sabina Pietraszek444100887
Sandra Kwiecien174803028
Silwana10618280022394
Stasia Wieczorek000
Sylwia testuje i radzi20325003690
Stosik książkowy8804002641
Tina190333359006811
Wiewiórka w okularach40916005441
WystukaneRecenzje28586005894
Zuzanna K.12364002100
Zuzanna P26136005575
Zuzia001188

Gratuluję wyników!  Na podium w tym miesiącu stanęły Ervi, Silwana i Jola Jendernal! 
Wielkie brawa!
Olimpiadowa niespodzianka maja trafi do  WystukaneRecenzje :)  Poproszę o mejla z Twoim adresem na posredniczkaaa@gmail.com !
______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w marcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
-BONUS (opcjonalnie)

-TOP (opcjonalnie)

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)
Kolejne zgłoszenia  w danym miesiącu, dodawajcie odpowiadając na swój poprzedni komentarz, będzie mi wtedy łatwiej ich nie zgubić :)



Hasło na extra strony w marcu to:
      
    Incognito!

Zwracajcie uwagę na okładki! Każda, na której nie będzie widać twarzy (Oczy, usta, nos), zagwarantuje Wam dodatkowe +100 pkt Okładki, na których nie będzie ludzi, również będą zaliczane.

   TOP Autorzy:
Agnieszka Siepielska
K.A. Figaro

Każda przeczytana powieść napisana przez tych autorów, zagwarantuje Wam +200pkt.  
               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod tym podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.
  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj (KLIK).
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)


Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena