poniedziałek, 2 grudnia 2019

Olimpiada czytelnicza- Podsumowanie listopada



No i nastał grudzień! Ostatni miesiąc wyzwania właśnie się rozpoczął, a ja śpieszę do Was z podsumowaniem listopada!



-->
ListopadListopad extraSuma
Andżelika Jaczyńska0025266
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja288210039580
Gabriela Curzydło004532
Grażyna Wróbel2221040568
Iwona Wendreńska888340079961
Jola Jendernal5360160070628
Karolina0056585
Karolina Besta2344029817
Kat Zmu000
Katty0012219
Laurel0012142
Magdalena H.003875
Małgorzata Cichocka3356037196
Maria Helen0020907
Maria Kasperczak414010049387
Matka książkoholiczka3746075632
Monika Janowska5092056560
Monweg3775049995
Pięknem oczarowana004805
Poetkaa004022
Poligon domowy-Kaśka000
Sabina Pietraszek24808990
Silwana7114230088228
Sylwia testuje i radzi1712023708
Ervisha(szyszula)138042500162286
Wiki001750
Zuzanna K.712014148
Zuzanna P.001351


Olimpiadowa niespodzianka maja trafi do  Maria Helen :)  Poproszę o mejla z Twoim adresem na posredniczkaaa@gmail.com !


______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w grudniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
-BONUS (opcjonalnie)

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)

Jako że listopadowe hasło nie cieszyło się wielką popularnością, to w grudniu kontynuujemy czytanie konkretnych roczników, ale będzie już o wiele prościej.

Hasło na extra strony w grudniu
:

Tegoroczne!

To już ostatni miesiąc tego roku, a więc watro nadrobić tegoroczne książki, czyli czytamy książki wydane w roku 2019 :)
Może to być pierwsze wydanie, ale nie musi.





               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.
  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)



Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena