niedziela, 3 listopada 2019

Olimpiada czytelnicza- Podsumowanie października


Witajcie w listopadzie! Nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko leci i to już przedostatni miesiąc tegorocznego wyzwania. Właśnie dlatego po prawej stronie ekranu widzicie ankietę dotycząca kontynuowania wyzwania. Będę bardzo wdzięczna za Wasze głosy!


-->
PaździernikPaździernik extraSuma
Andżelika Jaczyńska0025266
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja299860036598
Gabriela Curzydło004532
Grażyna Wróbel1157038347
Iwona Wendreńska675040070678
Jola Jendernal6908150063668
Karolina0056585
Karolina Besta224550027473
Kat Zmu000
Katty32010012219
Laurel0012142
Magdalena H.003875
Małgorzata Cichocka1440033840
Maria Helen108530020907
Maria Kasperczak484930045147
Matka książkoholiczka629180071886
Monika Janowska4239130051468
Monweg511610046220
Pięknem oczarowana004805
Poetkaa004022
Poligon domowy-Kaśka000
Sabina Pietraszek17004008742
Silwana7617250078814
Sylwia testuje i radzi267840021690
Ervisha(szyszula)116542300145982
Wiki001750
Zuzanna K.105230013436
Zuzanna P.001351

Przez dwa miesiące wiele się może zmienić, ale nie będzie łatwo wskoczyć na podium :)

Olimpiadowa niespodzianka maja trafi do  Zuzanna K. :)  Poproszę o mejla z Twoim adresem na posredniczkaaa@gmail.com !

______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w październiku zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
-BONUS (opcjonalnie)

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)

Hasło na extra strony w listopadzie
:

Coś starego!

Czytamy książki wydane przed rokiem 2000 :)
(Chodzi mi o pierwsze wydanie danego tytułu)




               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.
  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie Czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)


Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena