środa, 2 października 2019

Olimpiada Czytelnicza -Podsumowanie września



Witajcie w październiku!


Dla mnie wrzesień okazał się bardzo intensywnym miesiącem, niestety nie widać było tego na blogu. Na szczęście mamy już jesień, która zawsze dodaje mi mnóstwa energii i mam nadzieję, że pomoże to nieco mojej aktywności w internetowym świecie.


Październik jak zwykle rozpoczynam podsumowaniem miesiąca w Olimpiadzie Czytelniczej, na które bardzo serdecznie zapraszam!



-->
WrzesieńWrzesień extraSuma
Andżelika Jaczyńska0025266
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja4406110033000
Gabriela Curzydło004532
Grażyna Wróbel129140037190
Iwona Wendreńska6438120063528
Jola Jendernal0050352
Karolina0056585
Karolina Besta206440024728
Kat Zmu000
Katty142110011799
Laurel0012142
Magdalena H.003875
Małgorzata Cichocka174630032400
Maria Helen114120019422
Maria Kasperczak430270039998
Matka książkoholiczka7505170064795
Monika Janowska462870045929
Monweg474490041004
Pięknem oczarowana004805
Poetkaa004022
Poligon domowy-Kaśka000
Sabina Pietraszek13763006642
Silwana8083280068697
Sylwia testuje i radzi231440018612
Ervisha(szyszula)120032800132028
Wiki001750
Zuzanna K.69620012084
Zuzanna P.3201001351

Olimpiadowa niespodzianka maja trafi do  Iwona Wendreńska :)  Poproszę o mejla z Twoim adresem na posredniczkaaa@gmail.com !

______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w październiku zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
-BONUS (opcjonalnie)

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)

Hasło na extra strony w październiku
:

Bój się, bój!

Czytasz horror, fantastykę a może thriller? Te gatunki  zagwarantują Ci dodatkowe punkty :)




               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.
  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie Czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)


Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena