poniedziałek, 2 września 2019

Olimpiada czytelnicza- Podsumowanie sierpnia


Witajcie we wrześniu! Jesteście gotowi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego? Ja o dziwo wszystko dopięłam na ostatni guzik jeszcze w sierpniu, ale za to z podsumowaniem olimpiady jestem spóźniona. Coś za coś :) Nie przedłużając, zapraszam na podsumowanie sierpnia w Olimpiadzie czytelniczej!



-->
SierpieńSierpień extraSuma
Andżelika Jaczyńska0025266
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja224640027494
Gabriela Curzydło004532
Grażyna Wróbel248250035499
Iwona Wendreńska6833130055890
Jola Jendernal5980390050352
Karolina0056585
Karolina Besta1924022264
Katty92020010278
Laurel980012142
Magdalena H.003875
Małgorzata Cichocka163430030354
Maria Helen2472018081
Maria Kasperczak4561140034996
Matka książkoholiczka5362100055590
Monika Janowska462870040601
Monweg367870035360
Pięknem oczarowana004805
Poetkaa004022
Sabina Pietraszek11121004966
Silwana7198140057814
Sylwia testuje i radzi209230015898
Ervisha(szyszula)94024900117225
Wiki001750
Zuzanna K.84810011188
Zuzanna P.00931

Olimpiadowa niespodzianka maja trafi do  Monika Janowska :)  Poproszę o mejla z Twoim adresem na posredniczkaaa@gmail.com !


______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych we wrześniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
-BONUS (opcjonalnie)

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)

Hasło na extra strony we wrześniu
:

Pełna dowolność!

Z okazji moich nadchodzących urodzin, postanowiłam zrobić Wam prezent :) Sami wymyślacie sobie hasło na extra strony (jedno na cały miesiąc).   Może to być cokolwiek, ale w razie pytań jestem do dyspozycji :) 

Ważne jest, aby hasło było hasłem, czyli wybieracie sobie warunki, które czytane przez Was książki powinny spełniać.

Przykłady: autorem jest kobieta, jednowyrazowy tytuł, lektury szkolne, tylko romanse, przystojniak na okładce itp....

               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.
  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie Czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)


Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena