czwartek, 1 sierpnia 2019

Olimpiada czytelnicza- Podsumowanie lipca


Miesiąc wakacji już za nami! Kiedy to minęło??!! Muszę przyznać, że gdyby nie wasze zgłoszenia w Olimpiadzie, to z pewnością przegapiłabym ten moment :) Czas na podsumowanie lipca w olimpiadzie czytelniczej!


LipiecLipiec extraSuma
Andżelika Jaczyńska0025266
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja237510024848
Gabriela Curzydło004532
Grażyna Wróbel340390032517
Iwona Wendreńska7710200047757
Jola Jendernal0035124
Karolina0056585
Karolina Besta162020020340
Laurel0011162
Magdalena H.003875
Małgorzata Cichocka3228100028420
Maria Helen258830015609
Maria Kasperczak356990029035
Matka książkoholiczka6464130049228
Monika Janowska768670035273
Monweg377950030982
Pięknem oczarowana004805
Poetkaa004022
Sabina Pietraszek7461003754
Silwana9415210049216
Sylwia testuje i radzi124610013506
Ervisha(szyszula)97064700102923
Wiki001750
Zuzanna K.384010240
Zuzanna P.00931


Olimpiadowa niespodzianka maja trafi do  Karolina Besta:)  Poproszę o mejla z Twoim adresem!


______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w sierpniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
-BONUS (opcjonalnie)

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)

Hasło na extra strony w sierpniu
:

W drodze...

Żeby dostać dodatkowe punkty, na okładce czytanej książki powinien pojawić się pojazd(i tu pełna dowolność może to być rower, motor, sachochód, na samolot też się zgodzę).


Bonus wakacyjny!
Do końca wakacji za każdą książkę polskiego autora otrzymacie dodatkowe 100 punktów!


               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.

  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie Czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena