wtorek, 2 lipca 2019

Olimpiada Czytelnicza- Podsumowanie czerwca!


Myślałam, że z powodu sezonu urlopowego wasza aktywność w Olimpiadzie spadnie, a tu taka niespodzianka! Świetnie Wam idzie! Oby tak dalej!

Zapraszam na podsumowanie czerwca w Olimpiadzie Czytelniczej 2019!



-->
CzerwiecCzerwiec ExtraSuma
Andżelika Jaczyńska410680025266
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja3126130022373
Gabriela Curzydło004532
Grażyna Wróbel186070028214
Iwona Wendreńska6162220035083
Jola Jendernal3546190035124
Karolina7551110056585
Karolina Besta252520018520
Kat Zmu000
Katty6001007860
Laurel95230011162
Magdalena H.003875
Małgorzata Cichocka247490024192
Maria Helen159320012721
Maria Kasperczak3564120024566
Matka książkoholiczka5855170041464
Monika Janowska410290026887
Monweg345490026703
Pięknem oczarowana004805
Poetkaa004022
Poligon domowy-Kaśka000
Sabina Pietraszek002908
Silwana482690037701
Sylwia testuje i radzi169220012160
Ervisha(szyszula)9489590088517
Wiki001750
Zuzanna K.8801009856
Zuzanna P.00931


Olimpiadowa niespodzianka maja trafi do Grażyna Wróbel :)  Poproszę o mejla z Twoim adresem!


______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w lipcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
-BONUS (opcjonalnie)

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)

Hasło na extra strony w czerwcu
 to:

Od A Do Z

Żeby dostać dodatkowe punkty, tytuł czytanej książki powinien rozpoczynać się na pierwszą literę imienia uczestnika.

Np. Agnieszka-Anatomia uległości, Angelologia 
Danuta-Dlaczego, mamo? Dom itp

To hasło wymaga nieco więcej pracy, niż hasło w czerwcu, ale mam nadzieję, że Was to nie zniechęci.

Bonus wakacyjny!
Do końca wakacji za każdą książkę polskiego autora otrzymacie dodatkowe 100 punktów!


               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.

  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie Czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena