niedziela, 2 czerwca 2019

Olimpiada Czytelnicza- Podsumowanie maja!



Witam w czerwcu! 
Zapraszam na podsumowanie maja w Olimpiadzie czytelniczej



-->
MajMaj ExtraSuma
Andżelika Jaczyńska3988019760
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja5554120017947
Gabriela Curzydło004532
Grażyna Wróbel285750025654
Iwona Wendreńska372240026721
Jola Jendernal5218190029678
Karolina0039436
Karolina Besta326640015795
Katty16007160
Laurel90409910
Magdalena H.32214003875
Małgorzata Cichocka316320020818
Maria Helen190430010928
Maria Kasperczak322140019802
Matka książkoholiczka405240033909
Monika Janowska178460021885
Monweg382030022349
Pięknem oczarowana004805
Poetkaa004022
Sabina Pietraszek4241002908
Silwana3750100029530
Sylwia testuje i radzi163010010268
Ervisha(szyszula)12600330073128
Wiki001750
Zuzanna K.13352008876
Zuzanna P.00931
;

Olimpiadowa niespodzianka maja trafi do
 
Buba Bajdocja :)  Poproszę o mejla z Twoim adresem!



______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w czerwcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
-BONUS (opcjonalnie)

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)

Hasło na extra strony w czerwcu
 to:

Takie ładne oczy

Żeby dostać dodatkowe punkty, zgłaszana lektura powinna mieć oczy na okładce :)

Bonus wakacyjny!
Przez najbliższe trzy miesiące za każdą książkę polskiego autora otrzymacie dodatkowe 100 punktów


               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.

  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie Czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena