środa, 1 maja 2019

Olimpiada czytelnicza - Podsumowanie kwietnia!


Aż trudno uwierzyć, że mamy już maj! Spieszę zatem z podsumowaniem kwietnia w Olimpiadzie czytelniczej!


-->
KwiecieńKwiecień ExtraSuma
Aleksandra Kobiec000
Andżelika Jaczyńska500620015772
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja206310011193
Gabriela Curzydło004532
Erza Scarlet000
Grażyna Wróbel2228022297
Iwona Wendreńska323810022599
Jola Jendernal394290022560
Karolina910920039436
Karolina Besta1460012129
Kat Zmu000
Katty225407000
Laurel219209006
Magdalena H.00254
Małgorzata Cichocka592420017455
Maria Helen22371008724
Maria Kasperczak357520016181
Matka książkoholiczka587130029457
Monika Janowska2433019501
Monweg475410018229
Pięknem oczarowana145104805
Poetkaa004022
Poligon domowy-Kaśka000
Sabina Pietraszek17602384
Silwana429440024780
Sylwia testuje i radzi13681008538
Ervisha(szyszula)12400300057228
Wiki001750
Zuzanna K.51207341
Zuzanna P.00931






Olimpiadowa niespodzianka kwietnia trafi do Ervisha :)  Poproszę o mejla z Twoim adresem!

______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w maju zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)


Hasło na extra strony w maju to:

Minimalizm

Żeby dostać dodatkowe punkty, zgłaszana lektura powinna mieć nie więcej niż dwa słowa( i maksymalnie jedną spację) w tytule.  Tym razem zadanie nieco trudniejsze, ale mam nadzieję, że nie sprawi wam wielkich kłopotów. W razie pytań jestem do dyspozycji :)


               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.

  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie Czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena