poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Olimpiada Czytelnicza 2019- Podsumowanie marca



Kwiecień plecień, bo przeplata.... Marzec już za nami, a zatem czas na jego podsumowanie:) 


-->
MarzecMarzec extraSuma
Aleksandra Kobiec000
Andżelika Jaczyńska282070010566
Beata Matuszewska009762
Buba Bajdocja374411009030
Gabriela Curzydło15885004532
Erza Scarlet000
Grażyna Wróbel5566150020069
Iwona Wendreńska7404150019261
Jola Jendernal5072180017718
Karolina9063170030127
Karolina Besta4005010669
Kat Zmu000
Katty19403004746
Laurel14424006814
Magdalena H.00254
Małgorzata Cichocka284480011331
Maria Helen26764006387
Maria Kasperczak332690012406
Matka książkoholiczka7991200023286
Monika Janowska4578140017068
Monweg4488110013375
Pięknem oczarowana002076
Poetkaa11163004022
Poligon domowy-Kaśka000
Sabina Pietraszek10642002208
Silwana4704190019634
Sylwia testuje i radzi19166007070
Ervisha(szyszula)12852330041828
Wiki001750
Zuzanna K.20215006829
Zuzanna P.731200931

Olimpiadowa niespodzianka marca trafi do 
-->Sabina Pietraszek!  :) Poproszę o mejla z Twoim adresem!

______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w kwietniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron

* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)


Hasło na extra strony w kwietniu to:

PRIMA APRILIS

-Komedia
-Roześmiane (uśmiechnięte) osoby na okładce
W tym miesiącu hasło jest nieco trudniejsze, ale mam nadzieję, że dacie radę :)Jeżeli wasza książka spełnia chociaż jedno z podanych wyżej wymagań, zaznaczcie to w zgłoszeniu!


               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!
  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.

  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.
  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie Czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

Grupa wyzwania na Facebooku (klik)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena