sobota, 2 marca 2019

Olimpiada czytelnicza 2019- Podsumowanie lutego!




Witam w marcu! Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia, a w szczególności chciałam się ukłonić osobom, które podliczyły swoje strony! Bardzo dziękuję, to dla mnie ogromne ułatwienie!




 Bardzo się cieszę, że  nagrody dotarły do zwycięzców  Olimpiady 2018! :)


Kolejny miesiąc Olimpiady czytelniczej 2019 już za nami, a zatem czas na podsumowanie!




-->
LutyLuty extraSuma
Aleksandra Kobiec000
Andżelika Jaczyńska31892007046
Beata Matuszewska45609009762
Buba Bajdocja193204186
Gabriela Curzydło001596
Erza Scarlet000
Grażyna Wróbel5695120013003
Iwona Wendreńska34982009599
Jola Jendernal4867170010846
Karolina7552100019364
Karolina Besta26825006664
Kat Zmu000
Katty14621002506
Laurel146404972
Magdalena H.00254
Małgorzata Cichocka26636007687
Maria Helen98403311
Maria Kasperczak32984008180
Matka książkoholiczka341240013295
Monika Janowska4894110011090
Monweg339507787
Pięknem oczarowana7042002076
Poetkaa15311002606
Poligon domowy-Kaśka000
Sabina Pietraszek4960944
Silwana343970013030
Sylwia testuje i radzi14464004554
Ervisha9931210025676
Wiki16801750
Zuzanna K.15043004308
Zuzanna P.000



Olimpiadowa niespodzianka stycznia trafi do Laurel!  :) Poproszę o mejla z Twoim adresem!

______________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w marcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
* Będę ogromnie wdzięczna za zsumowanie swoich stron przy ostatnim zgłoszeniu (bez bonusów), ale oczywiście nie musicie tego robić :)


Hasło na extra strony w marcu to:

DZIEŃ KOBIET
Książka napisane przez kobietę
Kobieta na okładce 
Główna bohaterka jest kobietą
Jeżeli wasza książka spełnia chociaż jedno z podanych wyżej wymagań, zaznaczcie to w zgłoszeniu!


               
  • Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!



  • Zaległe zgłoszenia proszę dodawać pod ostatnim podsumowaniem z dopiskiem "Zaległe z .." lub mejlowo.



  • Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

  • W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com bądz w grupie Olimpiady Czytelniczej (klik)

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o niejwyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena