piątek, 8 marca 2019

Cytatowa zachęcajka w kobiecej odsłonie!Moje panie, dzisiaj nasze święto i miło będzie dobrać do tego szczególnego dnia odpowiednią lekturę! Jeżeli właśnie zastanawiacie się co przeczytać lub szukacie odpowiedniej lektury, to mam dla Was kilka cytatów, które być może ułatwią Wam podjęcie decyzji.


- Zawsze to strasznie długo [...]
- Zawsze nie trwa wystarczająco długo, jeśli chodzi o ciebie.
K.A. Tucker -Dziesięć płytkich oddechów
Przeszłość i przyszłość były zaledwie dwoma wymiarami oddzielonymi od siebie teraźniejszością. A jednak nie żyłam, ani w jednym, a ni w drugim. Istniałam w kleju, który je połączył
Pepper Winters-Korona kłamstwPrzeżyte przez nas chwile strachu tylko nas wzmocniły. Nic nie pozwala docenić drugiego człowieka bardziej niż widmo jego utraty.
Vi Keeland, P. Ward - Milioner i bogini...Miłość i nienawiść to lustrzane wersje jednej i tej samej gry...
Sally Thorne- Wredne igraszki- Są takie chwile, kiedy mam ochotę zapaść się w ciemność, w której nikt mnie nie znajdzie. Dni, kiedy jesteśmy z Amelią same, ona płacze, wciąż płacze, a ja… jej nie przytulę, nie uspokoję, tylko zamykam się w łazience i sama wylewam potoki łez. Jestem kompletnie rozbita i nie radzę sobie z niczym.
Daria Skiba-Dlaczego, mamo?


Czytaliście którąś z tych książek? A może dopiero macie je w planach?


Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam Wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń tych małych i dużych, zadowolenia z siebie i najbliższych, dużo szczęścia i uśmiechu oraz wiele radości życiowej!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena