niedziela, 2 grudnia 2018

Olimpiada Czytelnicza- Podsumowanie Listopada




Przed nami ostatni miesiąc Olimpiady Czytelniczej! Mimo że nasza prowadząca nie odpuszcza, wszystko może się jeszcze zmienić, ponieważ w tym miesiącu można zdobyć aż 400 extra punktów do każdej książki! 


W tym miesiącu olimpiadowa niespodzianka trafi do Maria Helen :) 
Poproszę o mejla z Twoim adresem!



UczestnikListopadListopad extraSuma
Andżelika Jaczyńska262410034834
Aoi Akuma002503
Biblioteczka u Rudej407210045579
Buba Bajdocja2080021410
Daria Skiba554026241
Eduko7 (Iwona Wendreńska)559040071443
Ewelina Nawara0041565
Grażyna Wróbel208240035749
Izabela S0011683
Katty009604
KittyAilla004433
Kocia Matka0011190
Lew Kanapowy00835
Magdalena H004624
Magda Zając0017761
Maria Helen165610019577
Maria Kasperczak430110039951
Matka książkoholiczka3585046890
Melanholia codzienności001087
Milena eMka0019186
Monika Piotrowska-Wegner495040044481
Ola K.0014102
Poligon domowy0010831
Sabina Pietraszek13521004520
Silwana647460080516
Agnieszka Hrabak128050028298
Sylwia testuje i radzi2655015465
Z fascynacją o książkach007519
Zaczytana (Natalia)009700
Zuzanna K108820022020





______________________________




Zgłoszenia książek przeczytanych w grudniu, zostawiamy pod tym postem, 
według schematu:


- tytuł i autor
- link do recenzji/ opinii
- liczba stron
+Bonus (opcjonalnie)


Uwaga!
Zaległe głoszenia z poprzednich miesięcy zamieszczajcie pod ostatnim podsumowaniem bądź mejlowo! Nie chciałabym ich przegapić :)



Hasło na extra strony w grudniu to
Święta po Polsku




Jakie książki zagwarantują wam dodatkowe punkty?
-Literatura polska (wszystkie gatunki) +100pkt
-Tytuł nawiązujący do świąt (Aniołki, gwiazdki, święta, Mikołaje, pierniczki, podarunki itp.) +100pkt
- Okładka w świątecznym klimacie (zimowe też mogą być) +100pkt
-książki stricte świąteczne (tu chyba nie muszę wyjaśniać)+100pkt


Jeżeli Wasze lektury spełnią wszystkie wymagania, możecie zdobyć dodatkowo aż 400 pkt!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena