wtorek, 2 października 2018

Olimpiada Czytelnicza Podsumowanie września!




Jak Wam minął pierwszy miesiąc szkoły? Mam nadzieję, że bez większych dramatów, za to z całym mnóstwem pozytywnych momentów. Ja nie mam pojęcia, kiedy ten miesiąc przeminął i muszę się przyznać, że październik zaskoczył mnie niemal tak mocno, jak pierwsze tegoroczne przymrozki. Na pocieszenie przemawia do mnie tylko fakt, że nadeszła moja ulubiona pora roku Jesień, a razem z nią więcej czasu na czytanie !

Zapraszam na podsumowanie września w wyzwaniu!


-->

-->
UczestnikWrzesieńWrzesień extraSuma
Andżelika Jaczyńska285910028570
Aoi Akuma002503
Biblioteczka u Rudej3482038005
Buba Bajdocja199830016950
Daria Skiba1448025687
Eduko7529910060243
Ewelina Nawara0041565
Grażyna Wróbel0026315
Izabela S0011683
Katty4481006948
KittyAilla004433
Kocia Matka0011190
Lew Kanapowy00835
Magdalena H004624
Magda Zając0017761
Maria Helen1548016717
Maria Kasperczak336110031392
Matka książkoholiczka1776040659
Melanholia codzienności001087
Milena eMka0019186
Monika Piotrowska-Wegner345110034971
Ola K.0014102
Poligon domowy0010831
Sabina Pietraszek36803068
Silwana604430066443
Agnieszka Hrabak0018609
Sylwia testuje i radzi1725012199
Z fascynacją o książkach007519
Zaczytana 001448
Zuzanna K246610018292


Silwana absolutnie nie odpuszcza i wciąż prowadzi, znajdzie się ktoś, kto zechce powalczyć z naszą liderką o miejsce na podium?

W tym miesiącu olimpiadowa niespodzianka trafi do Katty. Poproszę o mejla z Twoim adresem!

_____________________________


Hasło na extra strony w październiku to
Jesień


Na okładce: kocyki, herbatki, liście, deszcze i wszystko, co można skojarzyć z jesienią, będzie gwarantowało Wam dodatkowe punkty.
Jeżeli w tytule pojawi się słowo Jesień/ deszcz/ liście/ kocyk/ herbata i ich odmiany, koniecznie zaznaczcie to jako bonus w zgłoszeniu!



Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!


Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.


W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 


Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena