piątek, 3 sierpnia 2018

Olimpiada Czytelnicza-podsumowanie lipca


Połowa wakacji już za nami, a więc czas na podsumowanie lipca w Olimpiadzie czytelniczej!
Jako że problemy z podsumowaniami trwają w najlepsze, zgłaszajcie śmiało wszelkie zastrzeżenia. Z tego samego powodu przeprosiłam Disqusa i od dziś to właśnie za pomocą tej platformy mam nadzieję ogarniać wasze zgłoszenia.

UczestnikLipiecLipiec extraSuma
Andżelika Jaczyńska3065021610
Aoi Akuma002503
Biblioteczka u Rudej476840029540
Buba Bajdocja150420013104
Daria Skiba3722022213
Eduko7677530049133
Ewelina Nawara0041565
Grażyna Wróbel2645026315
Izabela S1148320011683
Katty10542005736
KittyAilla004433
Kocia Matka249010870
Lew Kanapowy00835
Magdalena H004624
Magda Zając0017196
Maria Helen1616014169
Maria Kasperczak327230024801
Matka książkoholiczka6199034844
Melanholia codzienności001087
Milena eMka0019186
Monika Piotrowska-Wegner458020027481
Ola K.368220014102
Poligon domowy0010831
Sabina Pietraszek002700
Silwana566570053758
Agnieszka Hrabak479970018609
Sylwia testuje i radzi157309319
Z fascynacją o książkach007519
Zaczytana 001448
Zuzanna K167220013552

* "suma" jest ilością zdobytych punktów od początku wyzwania

Silwana nie pozwala nikomu sie wyprzedzić, ale może znajdzie się osoba, która postara się ją dogonić?


W tym miesiącu Olimpiadowa niespodzianka trafi do Sylwia testuje i radzi. Poproszę o mejla z Twoim adresem!

                             ______________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych w sierpniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:


- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii

- liczba stron

+ BONUS (opcjonalnie)


Hasło na extra strony w sierpniu to:

OCHŁODZENIE

Może być to okładka(lód, napoje, śnieg, wiatr, deszcz, woda, jezioro), może być też tytuł (np. Rzeka zimna), a może być też nazwisko autora (np. Mróz, Zimna itp.). Wszystko co może nieco ochłodzić tę upalną atmosferę, będzie zaliczone.



Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!


Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 



Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena