wtorek, 5 czerwca 2018

Samantha Towle- Revved ZAPOWIEDŹ

Kochani, jest mi niesamowicie miło poinfirmować, że już 4 lipca odbędzie się premiera "Revved" Samanthy Towle. Książka jest pierwszą częścią cyklu o tym samym tytule i  zostanie wydana pod patronatem medialnym Pośredniczki książek!  
Tę pozycję polecam głównie paniom, ale biorąc pod uwagę fakt, że główna bohaterka uwielbia się "taplać" w smarach, to i panowie mogą znaleść w tej powieści coś dla siebie.


Opis:
Mechanik rajdowy Andressa „Andi” Amaro ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami. Nie zamierza jej łamać – i ma ku temu dobre powody.

Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozsądek, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick jeździ szybko i żyje jeszcze szybciej. Gdy rozpoczynał karierę zawodową, był najmłodszym kierowcą w historii Formuły 1, pięć lat później jest jednym z najlepszych. Od kolejnych rekordów szybciej zdobywa tylko kobiece serca.

Gdy Andi otrzymuje propozycję pracy marzeń w ekscytującym świecie Formuły 1, opuszcza rodzinny dom w Brazylii z przekonaniem, że będzie w stanie pracować z Carrickiem, jednak nic nie przygotowało jej na najsilniejsze zauroczenie, jakie kiedykolwiek przeżyła. Andi nie potrafi przestać myśleć o mężczyźnie, z którym nie może być, jej złota zasada zostanie poddana najtrudniejszej z prób, gdyż Carrick zdecydował, że zdobędzie Andi… i nie cofnie się przed niczym, by to zrobić.


Zapowiada się wspaniale prawda?

Książkę, możecie już dziś nabyć w przedsprzedaży na empik.com (klik) lub cierpliwie czekać na konkurs, który odbędzie się tuż przed premierą.

7 komentarze:

 1. Jestem bardzo ciekawa tej książki. Wydawnictwo uzupełnia nasz rynek w naprawdę dobre pozycje 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością aż do mnie dotrze i będę mogła zacząć ją czytać, zapowiada się genialnie! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu :) Ta książka z pewnością spodoba się fanom serii "Driven" K. Bromberg :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję kolejnego patronatu! Hmm, do mnie jakoś nie przemawia, już mi zawiało schematem... xD Poczekam na recenzję, która jak już zakładam, tylko potwierdzi moje przypuszczenia. :P
  Pozdrawiam, Lex May

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena