sobota, 30 czerwca 2018

Olimpiada czytelnicza- podsumowanie czerwca



Nareszcie mamy wakacje! Teraz już można wybierać się na urlopy bądź oddawać się błogiemu lenistwu z książką w dłoni oczywiście. Czerwiec już za nami, a więc czas na podsumowanie Olimpiady Czytelniczej.


Jak pewnie zauważyliście, ostatnie podsumowanie nie wyszło zbyt dobrze za co chciałam Was bardzo przeprosić. Błąd bloggera zasiał niesamowite zamieszanie i uniemożliwił zapisywanie waszych wyników dotychczasową metodą. Starałam się na bieżąco wychwytywać moje pomyłki i bardzo dziękuję, że mnie upominałyście, gdy widziałyście, że coś wam się nie zgadza. Mam nadzieję, że w podsumowaniu czerwca takie nieporozumienia już się nie zdarzą, ale gdyby coś było nie tak, to piszcie. A tymczasem zapraszam na podsumowanie czerwca w Olimpiadzie Czytelniczej!

-->
UczestnikCzerwiecCzerwiec extraSuma
Andżelika Jaczyńska343440018545
Aoi Akuma002503
Biblioteczka u Rudej4632024372
Buba Bajdocja2424011400
Daria Skiba2352110018491
Eduko7697950042058
Ewelina Nawara510030041565
Grażyna Wróbel0022394
Katty70404482
KittyAilla004433
Kocia Matka33608380
Lew Kanapowy00835
Magdalena H004624
Magda Zając2532017196
Maria Helen198420012553
Maria Kasperczak336220021229
Matka książkoholiczka352010028645
Melanholia codzienności001087
Milena eMka196040019186
Monika Piotrowska-Wegner251420022701
Ola K.007065
Poligon domowy0010831
Sabina Pietraszek56002700
Silwana818940047156
Świat Książkoholiczek206230012142
Sylwia testuje i radzi221207746
Z fascynacją o książkach007519
Zaczytana 001448
Zuzanna K2392011680



* "suma" jest ilością zdobytych punktów od początku wyzwania



Silwana wciąż zajmuje pierwsze miejsce, ale zarówno Ewelina Nawara, jak i Eduko7 są tuż za nią! Rywalizacja jest naprawdę zacięta! Oby tak dalej.

W tym miesiącu Olimpiadowa niespodzianka trafi do  Kocia Matka. Poproszę o mejla z Twoim adresem!




                             ______________________________
Zgłoszenia książek przeczytanych w lipcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:


- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
+ BONUS (opcjonalnie)




Hasło na extra strony w lipcu to:

Czerwień

Może być to okładka (nie musi być cała czerwona, ale jej czerwień powinna od razu rzucać się w oczy np. Czerwona maska Mastertona), może być też tytuł (np. Czerwona królowa). W przypadku gdy czerwony będzie zarówno tytuł, jak i okładka, bonus będzie liczony podwójnie.


Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!


Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 



Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

58 komentarze:

  1. Witaj,
    wczoraj uciekł mi 1 tytuł:
    „Córki latarnika” - Jean E. Pendziwol – s. 336
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815147/corki-latarnika/opinia/46763091
    Pozdrawiam
    eduko7

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapomniałam wczoraj o 1 książce
    Zabójczy Pocisk - autor zbiorowy http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/recenzja-149-pocisk-ktory-zabija.html
    Strony:384 + bonus za lato

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. *liczy się oczywiście jako świat Książkoholiczek :)

      Usuń
  3. Małgorzata Menelska Zapach Mazur
    https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/magorzata-manelska-zapach-mazur.html
    stron 440 + bonus 100

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2.Michal Viewegh Ekożona
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/michal-viewegh-ekozona.html
      Stron:240

      Usuń
    2. 3.marika krajniewska Och,Elvis!
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/marika-krajniewska-ochelvis.html
      Stron:340

      Usuń
    3. 4.Adriana Rak Uwikłani
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/adriana-rak-uwikani.html
      Stron:215

      Usuń
    4. 5.The Disaster Artist. Moje życie na planie The Room, najlepszego złego filmu na świecie Greg Sestero, Tom Bissell
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/greg-sesterotom-bissel-disaster.html
      Stron:404

      Usuń
    5. 6.Maria Paszyńska Owoc granatu.Dziewczęta wygnane
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/maria-paszynska-owoc-granatudziewczeta.html
      Stron:352

      Usuń
    6. Agnieszka Lis Huśtawka
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/agnieszka-lis-hustawka.html
      Stron:471+bonus 100

      Usuń
    7. 8.Anna Nejman Małgośka
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/anna-nejman-magoska.html
      stron:320+ bonus 100

      Usuń
    8. 9.Dorota Schrammek Winne Wzgórze.Wiara
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/dorota-schrammek-winne-wzgorzawiara.html
      stron:304

      Usuń
  4. O kurczę zapomniałam o książkach :)

    1. Abbi Glines "Byłaś moja"
    Stron: 320

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/302091/bylas-moja/opinia/42521158#opinia42521158

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Elizabeth Bevarly "Wyścig po miłość"
      Stron: 224

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/66927/wyscig-po-milosc/opinia/46348264#opinia46348264

      Usuń
  5. Anielska zima Aleksandra Tyl
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/47-anielska-zima.html
    s. 446

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą Agnieszka Krawczyk
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/48-kamienica-pod-szczesliwa-gwiazda.html
      s. 450

      Usuń
    2. Ta druga Karolina Wilczyńska
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/48-ta-druga.html
      s. 264

      Usuń
    3. Przekonaj mnie, że to ty Anna Karpińska
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/50-przekonaj-mnie-ze-to-ty.html
      s. 448

      Usuń
    4. Pierwsza na liście Magdalena Witkiewicz
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/51-pierwsza-na-liscie.html
      s. 345

      Usuń
  6. Katarzyna Michalak
    "Wiśniowy dworek"
    312 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/127914/wisniowy-dworek/opinia/46787144#opinia46787144

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nicholas Sparks
      "Bezpieczna przystań"
      424 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/96112/bezpieczna-przystan/opinia/46886858#opinia46886858

      Usuń
    2. Leonardo Patrignani
      "Wszechświaty"
      272 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/177001/wszechswiaty/opinia/47022766

      Usuń
  7. Hej, mogłabyś przeliczyć moje pkt jeszcze raz. Mi wyszło 8426, a nie 8189. :)
    - tytuł i autor Kości skryby Brandon Sanderson
    - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4554041/kosci-skryby/opinia/42732547#opinia42732547
    - liczba stron 320
    Bonus czerwień

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. - tytuł i autor Poświęcenie Adriana Locke
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4850840/poswiecenie/opinia/46842661#opinia46842661
      - liczba stron 445

      Usuń
    2. - tytuł i autor Niebo na własność Luke Allnutt
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851096/niebo-na-wlasnosc/opinia/46887546#opinia46887546
      - liczba stron 400

      Usuń
    3. - tytuł i autor Aka no Theatre Chise Ogawa
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4739211/aka-no-theatre/opinia/46895598#opinia46895598
      - liczba stron 200
      Bonus czerwień

      Usuń
    4. - tytuł i autor Bad Boy’s Girl 3 Blair Holden
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851866/bad-boy-s-girl-3/opinia/46466957#opinia46466957
      - liczba stron 280

      Usuń
    5. - tytuł i autor Revved Samantha Towle
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851282/revved/opinia/46926093#opinia46926093
      - liczba stron 440
      Bonus czerwień

      Usuń
    6. - tytuł i autor Spróbujmy jeszcze raz K.A. Linde
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4819124/sprobujmy-jeszcze-raz/opinia/44979317#opinia44979317
      - liczba stron 350

      Usuń
    7. - tytuł i autor Teraz albo nigdy K.A. Linde
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4850314/teraz-albo-nigdy/opinia/46466961#opinia46466961
      - liczba stron 350

      Usuń
    8. - tytuł i autor Trefny nauczyciel Patrycja Zarawska
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4854717/trefny-nauczyciel/opinia/46961423#opinia46961423
      - liczba stron 96
      Bonus czerwień

      Usuń
    9. - tytuł i autor Bossman Vi Keeland
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4846473/bossman/opinia/46466948#opinia46466948
      - liczba stron 326
      BONUS czerwień

      - tytuł i autor Mayday Grzegorz Brudnik
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4848382/mayday/opinia/47002440#opinia47002440
      - liczba stron 576

      Usuń
    10. - tytuł i autor Jackson Eve Jagger
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4640767/jackson/opinia/46466949#opinia46466949
      - liczba stron 320

      Usuń
    11. - tytuł i autor Ore no Mono ni Nareba Ii Peko Chidori
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811724/ore-no-mono-ni-nareba-ii/opinia/47078223#opinia47078223
      - liczba stron 178

      Usuń
  8. Zgłaszam w LIPCU:

    1)
    "Jak robić przekręty. Poradnik dla dzieci"
    Michał Rusinek
    76 stron
    https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/dzieciece-przekrety.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej

      2)
      "Drogocenna ćma"
      Katherine Woodfine
      344 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/drogocenna-cma.html


      Tytułowa ćma to broszka - na okładce leży na czerwonej poduszce.
      Nie wiem, czy tej czerwienie jest tyle, że można doliczyć mi bonus ;-)

      Usuń
    2. 3)
      "Wojna z dziadkiem"
      Robert Kimmel Smith
      152 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/wojna-z-dziadkiem.html

      Usuń
    3. 4)
      "Przyszywany dziadek"
      Stanisława Domagalska
      148 stron
      http://bajdocja.blogspot.com/2018/07/przyszywany-dziadek.html


      Czerwone tło na okładce.

      Usuń
  9. "Sześć Cztery" - Hideo Yokoyama - 752 strony
    https://monweg.blogspot.com/2018/07/szesc-cztery-hideo-yokoyama.html

    "Czekoladki dla Prezesa" - Sławomir Mrożek - 172 strony
    https://monweg.blogspot.com/2018/07/czekoladki-dla-prezesa-sawomir-mrozek.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Niespłacone długi" - 368 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/niespacone-dugi-petros-markaris.html

      "Sekret listu" - Lucinda Riley - 512 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/sekret-listu-lucinda-riley.html

      Usuń
    2. "Z obłędu odsiać słowo, wers, drogę" - Charles Bukowski - 458 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/z-obedu-odsiac-sowo-wers-droge-charles.html

      "99 dni lata" - Katie Cotugno - 360 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/99-dni-lata-katie-cotugno.html

      Usuń
    3. W książce Bukowskiego na okładce jest duże grube czerwone "O" - na pewno przykuwa uwagę.

      Usuń
  10. "Oblubienica morza" Michelle Cohen Corasanti, Jamal Kanj
    http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/07/oblubienica-morza-michelle-cohen.html
    stron 413

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Clarissa" Jack Lauriger
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/07/clarissa-jack-lauriger-recenzja-ksiazki.html
      stron 304

      Usuń
  11. "Prawo miłości" Whitney G.
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/fina-goracej-serii-prawniczej-prawo.html
    288 stron

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Powiedz wreszcie prawdę" Dana Reinhardt
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/o-miosci-i-drugich-szansach-powiedz.html
      240 stron
      + BONUS

      Usuń
    2. "Przeklęci święci" Maggie Stiefvater
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/wszyscy-mamy-w-sobie-mrok-przekleci.html
      304 strony
      + BONUS

      Usuń
  12. Gratuluję wszystkim uczestnikom

    1. "Wszystkie pory uczuć. Jesień" Majcher
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/wszystkie-pory-uczuc-jesien-magdalena.html
    ilość stron: 379

    2. Och! Elvis Krajniewska
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/och-elvis-marika-krajniewska-recenzja.html
    ilość stron 312

    3. "Wszystkie pory uczuć. Zima" Majcher
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/wszystkie-pory-uczuc-zima-magdalena.html
    Ilość stron: 365 + bonus czerwona okładka

    4. "Huśtawka" Agnieszka Lis
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/hustawka-agnieszka-lis-recenzja.html
    ilość stron: 468 + Bonus

    5. "Wszystkie pory uczuć. Wiosna" Majcher
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/wszystkie-pory-uczuc-wiosna-magdalena.html
    ilość stron: 400

    6. "Hashtag" Mróz
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/hashtag-remigiusz-mroz-recenzja.html
    ilość stron: 421

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 7. "Wszystkie pory uczuć. Lato" Majcher
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/wszystkie-pory-uczuc-lato-magdalena.html
      ilość stron: 368 + bonus

      Usuń
    2. 8. "W pułapce" Magda Stachula
      https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/w-puapce-magda-stachula.html
      ilość stron: 304 + bonus

      Usuń
    3. 9. "Lato utkane z marzeń" Gargaś
      https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/lato-utkane-z-marzen-gabriela-gargas.html
      ilość stron: 363 + bonus

      Usuń
  13. 1. Anna Kasiuk - "Andromeda", str 320
    http://biblioteczkamagdalenardo.blogspot.com/2018/07/podsumowanie-czerwcowej-odsony-wyzwania.html

    2. Luke Allnutt - "Niebo na własność", str 400
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/niebo-na-wasnosc-luke-allnutt.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3. Agata Czykierda-Grabowska - "Adam", str440
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/adam-agata-czykierda-grabowska.html

      4. Ginger Schott - "Chłopak taki jak ty", str 352
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/chopak-taki-jak-ty-ginger-scott.html

      Usuń
  14. "Oczy wilka" Alicja Sinicka 440 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/oczy-wilka.html?showComment=1531253254223#c5313541381356526392
    "Oblubienica morza" Michelle Cohen Corasanti, Jamal Kanj 413 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/oblubienica-morza.html

    OdpowiedzUsuń
  15. Hmmm, a moje za czerwiec nie dodały się? Podaję jeszcze raz, mam nadzieję, że nie za późno.

    CZERWIEC:

    1. Joanna Gawrych-Skrzypczak "Może kiedyś innym razem...", str. 367

    https://czytaninka.blogspot.com/2018/06/moze-kiedys-innym-razem-joanna-gawrych.html

    2. Agnieszka Janiak "To nie moje ciało...", str. 157

    https://czytaninka.blogspot.com/2018/06/to-nie-moje-ciao-agnieszka-janiak.html

    3. Joanna Kruszewska "Nic się nie kończy", str. 384

    https://czytaninka.blogspot.com/2018/06/nic-sie-nie-konczy-joanna-kruszewska.html

    4. Edyta Świętek "Cienie przeszłości", str. 368

    https://czytaninka.blogspot.com/2018/06/cienie-przeszosci-edyta-swietek.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. LIPIEC:

      1. Paulina Kuzawińska "Zaklęcie na wiatr", str. 455

      https://czytaninka.blogspot.com/2018/07/zaklecie-na-wiatr-paulina-kuzawinska.html

      2. Anita Scharmach "Sukces rysowany szminką", str. 272 + bonus

      https://czytaninka.blogspot.com/2018/07/sukces-rysowany-szminka-anita-scharmach.html

      Usuń
    2. 3. Agata Przybyłek "Ja chyba zwariuję!", str. 384

      http://czytaninka.blogspot.com/2018/07/ja-chyba-zwariuje-agata-przybyek.html

      Usuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena