sobota, 30 czerwca 2018

Olimpiada czytelnicza- podsumowanie czerwca



Nareszcie mamy wakacje! Teraz już można wybierać się na urlopy bądź oddawać się błogiemu lenistwu z książką w dłoni oczywiście. Czerwiec już za nami, a więc czas na podsumowanie Olimpiady Czytelniczej.


Jak pewnie zauważyliście, ostatnie podsumowanie nie wyszło zbyt dobrze za co chciałam Was bardzo przeprosić. Błąd bloggera zasiał niesamowite zamieszanie i uniemożliwił zapisywanie waszych wyników dotychczasową metodą. Starałam się na bieżąco wychwytywać moje pomyłki i bardzo dziękuję, że mnie upominałyście, gdy widziałyście, że coś wam się nie zgadza. Mam nadzieję, że w podsumowaniu czerwca takie nieporozumienia już się nie zdarzą, ale gdyby coś było nie tak, to piszcie. A tymczasem zapraszam na podsumowanie czerwca w Olimpiadzie Czytelniczej!

-->
UczestnikCzerwiecCzerwiec extraSuma
Andżelika Jaczyńska343440018545
Aoi Akuma002503
Biblioteczka u Rudej4632024372
Buba Bajdocja2424011400
Daria Skiba2352110018491
Eduko7697950042058
Ewelina Nawara510030041565
Grażyna Wróbel0022394
Katty70404482
KittyAilla004433
Kocia Matka33608380
Lew Kanapowy00835
Magdalena H004624
Magda Zając2532017196
Maria Helen198420012553
Maria Kasperczak336220021229
Matka książkoholiczka352010028645
Melanholia codzienności001087
Milena eMka196040019186
Monika Piotrowska-Wegner251420022701
Ola K.007065
Poligon domowy0010831
Sabina Pietraszek56002700
Silwana842640049778
Świat Książkoholiczek206230012142
Sylwia testuje i radzi221207746
Z fascynacją o książkach007519
Zaczytana 001448
Zuzanna K2392011680




* "suma" jest ilością zdobytych punktów od początku wyzwania


Silwana wciąż zajmuje pierwsze miejsce, ale zarówno Ewelina Nawara, jak i Eduko7 są tuż za nią! Rywalizacja jest naprawdę zacięta! Oby tak dalej.

W tym miesiącu Olimpiadowa niespodzianka trafi do  Kocia Matka. Poproszę o mejla z Twoim adresem!





                             ______________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych w lipcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:


- tytuł i autor

- link do recenzji/opinii
- liczba stron
+ BONUS (opcjonalnie)




Hasło na extra strony w lipcu to:

Czerwień

Może być to okładka (nie musi być cała czerwona, ale jej czerwień powinna od razu rzucać się w oczy np. Czerwona maska Mastertona), może być też tytuł (np. Czerwona królowa). W przypadku gdy czerwony będzie zarówno tytuł, jak i okładka, bonus będzie liczony podwójnie.


Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!


Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 



Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

127 komentarze:

  1. Witaj,
    wczoraj uciekł mi 1 tytuł:
    „Córki latarnika” - Jean E. Pendziwol – s. 336
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815147/corki-latarnika/opinia/46763091
    Pozdrawiam
    eduko7

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję,
      podaję pierwsze lipcowe:

      „Pan Przypadek i fioletowoskórzy” – Jacek Getner – s.246
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/271976/pan-przypadek-i-fioletowoskorzy/opinia/46908502

      „Zabierz mnie do Grecji” – Jacqueline Baird, Emma Darcy – s.304
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/262948/zabierz-mnie-do-grecji/opinia/47141222

      „Moje greckie lato” – Isabelle Broom – s.351
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4550768/moje-greckie-lato/opinia/47141706

      „Do jutra w Amsterdamie” – Agnieszka Zakrzewska – s.400
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4819073/do-jutra-w-amsterdamie/opinia/44990074

      „W ułamku sekundy” - Alex Kava – s.524
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/179777/w-ulamku-sekundy/opinia/47141860

      Pozdrawiam
      eduko7

      Usuń
    2. „Wielkie nadzieje” – Charles Dickens – s.560
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4855747/wielkie-nadzieje/opinia/47165273

      Dwadzieścia dni bez wojny” - Konstanty Simonow - s.228
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/241101/dwadziescia-dni-bez-wojny/opinia/47237921

      „Rozdroża” – Sabina Waszut – s.318
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/237057/rozdroza/opinia/47260552
      (bonus: czerwień na okładce rzucająca się w oczy)

      „W obcym domu” – Sabina Waszut – s.320
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/266905/w-obcym-domu/opinia/47281422

      „Zielony byfyj” – Sabina Waszut – s.320
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811109/zielony-byfyj/opinia/47295767.

      „Wszystko wina kota” – Agnieszka Lingas-Łoniewska – s.400
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4405437/wszystko-wina-kota/opinia/47281749
      (bonus: czerwień na okładce rzucająca się w oczy)

      „Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna” – Agnieszka Lingas-Łoniewka – s.228
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/218010/szukaj-mnie-wsrod-lawendy-zuzanna-tom-i/opinia/25701754

      „Szukaj mnie wśród lawendy. Zofia” – Agnieszka Lingas-Łoniewka – s. 223
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/231011/szukaj-mnie-wsrod-lawendy-zofia-tom-ii/opinia/47217722

      „Szukaj mnie wśród lawendy. Gabriela” – Agnieszka Lingas-Łoniewka – s. 218
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/231013/szukaj-mnie-wsrod-lawendy-gabriela-tom-iii/opinia/47237806

      „Chłopaki niech płaczą” – Paweł Piotrowicz, Olaf Lubaszenko – s.336
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/255121/chlopaki-niech-placza/opinia/47296821

      „Kwiaty w pudełku. Japonia oczami kobiet” – Karolina Bednarz – s.325
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4821139/kwiaty-w-pudelku-japonia-oczami-kobiet/opinia/46289029

      „Szósty” – Agnieszka Lingas-Łoniewska – s.334
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/127871/szosty/opinia/47281875

      „Szósty po latach” – Agnieszka Lingas-Łoniewska – s.380
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4816773/szosty-po-latach/opinia/47282218

      „Tamtego lata na Sycylii” – Marlena de Blasi
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/308642/tamtego-lata-na-sycylii/opinia/47250555

      Pozdrawiam
      eduko7

      Usuń
    3. Jeszcze dwie z ostatnich dni:

      „Ja chyba zwariuję” – Agata Przybyłek – s.384
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4846255/ja-chyba-zwariuje/opinia/47312997

      „Szeptać” – Hubert Fryc – s.248
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4819230/szeptac/opinia/47313325
      (bonus: czerwień na okładce rzucająca się w oczy)
      I to już koniec.
      Pozdrawiam
      eduko7

      Usuń
  2. Zapomniałam wczoraj o 1 książce
    Zabójczy Pocisk - autor zbiorowy http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/recenzja-149-pocisk-ktory-zabija.html
    Strony:384 + bonus za lato

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. *liczy się oczywiście jako świat Książkoholiczek :)

      Usuń
    2. Książki z lipca:

      Ekspozycja - R. Mróz
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-150-na-takie-ekspozycje-zasuzy.html
      480 str + bonus

      Art&Soul - Brittainy C. Cherry
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-151-nasze-dusze-poaczya-sztuka.html
      423 str

      Przewieszenie - R. Mróz
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-152-wspinaczka-w-przewieszeniu.html
      464 + bonus

      Hashtag - R. Mróz
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-153-apsyda-hashtag-remigiusz.html
      424

      Simon oraz inni homo sapiens + Simon vs. the homo sapies agenda - Becky Albertali (2 książki w 1 wpisie)
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/review-154recenzja-155-simon-and-rest.html
      336+bonus oraz 304 + bonus

      Aru Shah i koniec czasu - Roshani Chokshi
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-156-gdy-zabraknie-czasu-aru.html
      432

      Leonidy - Nanna Foss
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-157-gdy-na-niebie-pojawi-sie.html
      544

      Grzech - Max Czornyj
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-158-zgrzeszyam-grzech-max.html
      400 + bonus

      Bossman - Vi Keeland
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-159-och-szefie-bossman-vi.html
      384 + bonus

      The wish. Poradnik spełniania marzeń - Bill Griffin
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-160-jak-speniac-marzenia-wish.html
      224


      Piekielna miłość - K.N. Haner
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/07/recenzja-161-najgoretsze-uczucie.html
      384 + bonus

      Usuń
  3. Małgorzata Menelska Zapach Mazur
    https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/magorzata-manelska-zapach-mazur.html
    stron 440 + bonus 100

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2.Michal Viewegh Ekożona
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/michal-viewegh-ekozona.html
      Stron:240

      Usuń
    2. 3.marika krajniewska Och,Elvis!
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/marika-krajniewska-ochelvis.html
      Stron:340

      Usuń
    3. 4.Adriana Rak Uwikłani
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/adriana-rak-uwikani.html
      Stron:215

      Usuń
    4. 5.The Disaster Artist. Moje życie na planie The Room, najlepszego złego filmu na świecie Greg Sestero, Tom Bissell
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/greg-sesterotom-bissel-disaster.html
      Stron:404

      Usuń
    5. 6.Maria Paszyńska Owoc granatu.Dziewczęta wygnane
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/maria-paszynska-owoc-granatudziewczeta.html
      Stron:352

      Usuń
    6. Agnieszka Lis Huśtawka
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/agnieszka-lis-hustawka.html
      Stron:471+bonus 100

      Usuń
    7. 8.Anna Nejman Małgośka
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/anna-nejman-magoska.html
      stron:320+ bonus 100

      Usuń
    8. 9.Dorota Schrammek Winne Wzgórze.Wiara
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/dorota-schrammek-winne-wzgorzawiara.html
      stron:304

      Usuń
    9. 10.Róża Musiał Lawendowe nuty
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/roza-musia-lawendowe-nuty.html
      stron:270

      Usuń
    10. 11.Agata Przybyłek W promieniach szczęścia
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/agata-przybyek-w-promieniach-szczescia.html
      stron:384

      Usuń
    11. 12.Justyna Wydra Zaniemówienie
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/justyna-wydra-zaniemowienie.html
      stron:320

      Usuń
    12. 13.Anna H.Niemczynow Bluszcz
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/anna-hniemczynow-bluszcz.html
      stron:448+ bonus 100

      Usuń
    13. 14.Anna Kekus Pragnienia Niny
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/07/anna-kekus-pragnienia-niny.html
      stron:300

      Usuń
  4. O kurczę zapomniałam o książkach :)

    1. Abbi Glines "Byłaś moja"
    Stron: 320

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/302091/bylas-moja/opinia/42521158#opinia42521158

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Elizabeth Bevarly "Wyścig po miłość"
      Stron: 224

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/66927/wyscig-po-milosc/opinia/46348264#opinia46348264

      Usuń
    2. 3. Debbie Macomber "Ślub z ogłoszenia"
      Stron: 397

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4217375/slub-z-ogloszenia/opinia/46348256#opinia46348256

      Usuń
    3. 4. B. A. Paris "Za zamkniętymi drzwiami"
      Stron: 304

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4092539/za-zamknietymi-drzwiami/opinia/47271933#opinia47271933

      Usuń
  5. Anielska zima Aleksandra Tyl
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/47-anielska-zima.html
    s. 446

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą Agnieszka Krawczyk
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/48-kamienica-pod-szczesliwa-gwiazda.html
      s. 450

      Usuń
    2. Ta druga Karolina Wilczyńska
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/48-ta-druga.html
      s. 264

      Usuń
    3. Przekonaj mnie, że to ty Anna Karpińska
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/50-przekonaj-mnie-ze-to-ty.html
      s. 448

      Usuń
    4. Pierwsza na liście Magdalena Witkiewicz
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/51-pierwsza-na-liscie.html
      s. 345

      Usuń
    5. Maraton do szczęścia Marta Radomska
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/52-maraton-do-szczescia.html
      s. 456

      Usuń
    6. Pudełko z marzeniami M. Witkiewicz A. Rogoziński
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/53-pudeko-z-marzeniami.html
      s.336

      Usuń
    7. Łódź Charona Vladimir Wolff
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/07/54-odz-charona.html
      s. 320

      Usuń
  6. Katarzyna Michalak
    "Wiśniowy dworek"
    312 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/127914/wisniowy-dworek/opinia/46787144#opinia46787144

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nicholas Sparks
      "Bezpieczna przystań"
      424 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/96112/bezpieczna-przystan/opinia/46886858#opinia46886858

      Usuń
    2. Leonardo Patrignani
      "Wszechświaty"
      272 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/177001/wszechswiaty/opinia/47022766

      Usuń
    3. Leonardo Patrignani
      "Wszechświaty. Pamięć."
      256 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/217773/wszechswiaty-pamiec/opinia/47046231#opinia47046231

      Usuń
    4. Leonardo Patrignani
      "Wszechświaty. Utopia."
      352 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/239415/wszechswiaty-utopia/opinia/47166305

      Usuń
  7. Hej, mogłabyś przeliczyć moje pkt jeszcze raz. Mi wyszło 8426, a nie 8189. :)
    - tytuł i autor Kości skryby Brandon Sanderson
    - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4554041/kosci-skryby/opinia/42732547#opinia42732547
    - liczba stron 320
    Bonus czerwień

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. - tytuł i autor Poświęcenie Adriana Locke
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4850840/poswiecenie/opinia/46842661#opinia46842661
      - liczba stron 445

      Usuń
    2. - tytuł i autor Niebo na własność Luke Allnutt
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851096/niebo-na-wlasnosc/opinia/46887546#opinia46887546
      - liczba stron 400

      Usuń
    3. - tytuł i autor Aka no Theatre Chise Ogawa
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4739211/aka-no-theatre/opinia/46895598#opinia46895598
      - liczba stron 200
      Bonus czerwień

      Usuń
    4. - tytuł i autor Bad Boy’s Girl 3 Blair Holden
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851866/bad-boy-s-girl-3/opinia/46466957#opinia46466957
      - liczba stron 280

      Usuń
    5. - tytuł i autor Revved Samantha Towle
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851282/revved/opinia/46926093#opinia46926093
      - liczba stron 440
      Bonus czerwień

      Usuń
    6. - tytuł i autor Spróbujmy jeszcze raz K.A. Linde
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4819124/sprobujmy-jeszcze-raz/opinia/44979317#opinia44979317
      - liczba stron 350

      Usuń
    7. - tytuł i autor Teraz albo nigdy K.A. Linde
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4850314/teraz-albo-nigdy/opinia/46466961#opinia46466961
      - liczba stron 350

      Usuń
    8. - tytuł i autor Trefny nauczyciel Patrycja Zarawska
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4854717/trefny-nauczyciel/opinia/46961423#opinia46961423
      - liczba stron 96
      Bonus czerwień

      Usuń
    9. - tytuł i autor Bossman Vi Keeland
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4846473/bossman/opinia/46466948#opinia46466948
      - liczba stron 326
      BONUS czerwień

      - tytuł i autor Mayday Grzegorz Brudnik
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4848382/mayday/opinia/47002440#opinia47002440
      - liczba stron 576

      Usuń
    10. - tytuł i autor Jackson Eve Jagger
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4640767/jackson/opinia/46466949#opinia46466949
      - liczba stron 320

      Usuń
    11. - tytuł i autor Ore no Mono ni Nareba Ii Peko Chidori
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811724/ore-no-mono-ni-nareba-ii/opinia/47078223#opinia47078223
      - liczba stron 178

      Usuń
    12. - tytuł i autor #Delete Sandi Lynn
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851517/delete/opinia/47128768#opinia47128768
      - liczba stron 272

      Usuń
    13. - tytuł i autor To nie ja, kochanie Tillie Cole
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4810736/to-nie-ja-kochanie/opinia/46624404#opinia46624404
      - liczba stron 376
      BONUS czerwień

      Usuń
    14. - tytuł i autor Zmysłowa idealna żona Meredith Wild, Helen Hardt
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4843983/zmyslowa-idealna-zona/opinia/46252988#opinia46252988
      - liczba stron 264

      Usuń
    15. - tytuł i autor Bogini niewiary. Ateiści, którzy klęczą i się modlą Tarryn Fisher
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851467/bogini-niewiary-ateisci-ktorzy-klecza-i-sie-modla/opinia/47217075#opinia47217075
      - liczba stron 352

      Usuń
    16. - tytuł i autor Lead Kylie Scott
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4817617/lead/opinia/47251208#opinia47251208
      - liczba stron 320
      BONUS czerwień

      Usuń
  8. Zgłaszam w LIPCU:

    1)
    "Jak robić przekręty. Poradnik dla dzieci"
    Michał Rusinek
    76 stron
    https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/dzieciece-przekrety.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej

      2)
      "Drogocenna ćma"
      Katherine Woodfine
      344 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/drogocenna-cma.html


      Tytułowa ćma to broszka - na okładce leży na czerwonej poduszce.
      Nie wiem, czy tej czerwienie jest tyle, że można doliczyć mi bonus ;-)

      Usuń
    2. 3)
      "Wojna z dziadkiem"
      Robert Kimmel Smith
      152 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/wojna-z-dziadkiem.html

      Usuń
    3. 4)
      "Przyszywany dziadek"
      Stanisława Domagalska
      148 stron
      http://bajdocja.blogspot.com/2018/07/przyszywany-dziadek.html


      Czerwone tło na okładce.

      Usuń
    4. 5)
      "Pelikan. Opowieść z miasta"
      Leena Krohn
      232 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/pelikan-opowiesc-z-miasta.html

      Usuń
    5. 6)
      "Uniwersytet Wszystko Moje"
      Fabrizio Silei
      320 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/uniwersytet-wszystko-moje.html

      Usuń
    6. 7)
      "Pamiętnik jedynaczki 2. Sekret Dzikiego"
      Hanna Kowalska-Pamięta
      232 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/07/pamietnik-jedynaczki-2-sekret-dzikiego.html

      Usuń
  9. "Sześć Cztery" - Hideo Yokoyama - 752 strony
    https://monweg.blogspot.com/2018/07/szesc-cztery-hideo-yokoyama.html

    "Czekoladki dla Prezesa" - Sławomir Mrożek - 172 strony
    https://monweg.blogspot.com/2018/07/czekoladki-dla-prezesa-sawomir-mrozek.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Niespłacone długi" - 368 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/niespacone-dugi-petros-markaris.html

      "Sekret listu" - Lucinda Riley - 512 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/sekret-listu-lucinda-riley.html

      Usuń
    2. "Z obłędu odsiać słowo, wers, drogę" - Charles Bukowski - 458 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/z-obedu-odsiac-sowo-wers-droge-charles.html

      "99 dni lata" - Katie Cotugno - 360 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/99-dni-lata-katie-cotugno.html

      Usuń
    3. W książce Bukowskiego na okładce jest duże grube czerwone "O" - na pewno przykuwa uwagę.

      Usuń
    4. "Mój mąż i ja" - Ingrid Seward - 320 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/moj-maz-i-ja-ingrid-seward.html

      "Srebrna dziewczyna" - Leslie Pietrzyk - 392 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/srebrna-dziewczyna-leslie-pietrzyk.html

      Usuń
    5. "Kirke" - Madeline Miller - 416 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/kirke-madeline-miller.html

      Usuń
    6. "Pokuta" - Ian McEwan - 400 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/pokuta-ian-mcewan.html

      Usuń
    7. "Błękit" - Maja Lunde - 430 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/07/bekit-maja-lunde.html
      na okładce jest taki czerwony znaczek - Nagroda z 2017 roku - i zdecydowanie przykuwa wzrok

      Usuń
  10. "Oblubienica morza" Michelle Cohen Corasanti, Jamal Kanj
    http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/07/oblubienica-morza-michelle-cohen.html
    stron 413

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Clarissa" Jack Lauriger
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/07/clarissa-jack-lauriger-recenzja-ksiazki.html
      stron 304

      Usuń
    2. "Osttni Namsara" Kristen Ciccarelli
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/07/ostatni-namsara-kristen-ciccarelli.html
      stron 411

      Usuń
    3. "Poświęcenie" Adriana Locke
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/07/poswiecenie-adriana-locke-recenzja.html
      stron 445

      Usuń
  11. "Prawo miłości" Whitney G.
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/fina-goracej-serii-prawniczej-prawo.html
    288 stron

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Powiedz wreszcie prawdę" Dana Reinhardt
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/o-miosci-i-drugich-szansach-powiedz.html
      240 stron
      + BONUS

      Usuń
    2. "Przeklęci święci" Maggie Stiefvater
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/wszyscy-mamy-w-sobie-mrok-przekleci.html
      304 strony
      + BONUS

      Usuń
    3. "Pretty Happy" Kate Hudson
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/jak-byc-piekna-i-zdrowo-zyc-pretty.html
      256 stron

      Usuń
    4. "Wszystko, czego pragnęliśmy" Emily Giffin
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/przedpremierowo-wszystko-czego.html
      448 stron

      Usuń
    5. "Tajemniczy czarny kot" Nathalie Semenuik
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/07/kot-inny-niz-wszystkie-tajemniczy.html
      136 stron

      Usuń
  12. Gratuluję wszystkim uczestnikom

    1. "Wszystkie pory uczuć. Jesień" Majcher
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/wszystkie-pory-uczuc-jesien-magdalena.html
    ilość stron: 379

    2. Och! Elvis Krajniewska
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/och-elvis-marika-krajniewska-recenzja.html
    ilość stron 312

    3. "Wszystkie pory uczuć. Zima" Majcher
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/wszystkie-pory-uczuc-zima-magdalena.html
    Ilość stron: 365 + bonus czerwona okładka

    4. "Huśtawka" Agnieszka Lis
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/hustawka-agnieszka-lis-recenzja.html
    ilość stron: 468 + Bonus

    5. "Wszystkie pory uczuć. Wiosna" Majcher
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/wszystkie-pory-uczuc-wiosna-magdalena.html
    ilość stron: 400

    6. "Hashtag" Mróz
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/hashtag-remigiusz-mroz-recenzja.html
    ilość stron: 421

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 7. "Wszystkie pory uczuć. Lato" Majcher
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/wszystkie-pory-uczuc-lato-magdalena.html
      ilość stron: 368 + bonus

      Usuń
    2. 8. "W pułapce" Magda Stachula
      https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/w-puapce-magda-stachula.html
      ilość stron: 304 + bonus

      Usuń
    3. 9. "Lato utkane z marzeń" Gargaś
      https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/lato-utkane-z-marzen-gabriela-gargas.html
      ilość stron: 363 + bonus

      Usuń
    4. 10. "W cieniu tamtych dni" Magdalena Majcher
      https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/w-cieniu-tamtych-dni-magdalena-majcher.html
      ilość stron: 363

      Usuń
    5. 11. "Spinka" Katarzyna Kacprzak
      https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/spinka-katarzyna-kacprzak-recenzja.html
      ilość stron: 301 + bonus

      Usuń
    6. 12. "Policjanci. Ulica" Katarzyna Pużyńska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/policjanci-ulica-katarzyna-puzynska.html
      ilość stron: 336

      Usuń
    7. 13. "Andromeda" Anna Kasiuk
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/andromeda-anna-kasiuk-recenzja-ksiazki.html
      ilość stron: 320

      Usuń
    8. 14. "Zaklinaczki" Zaczyńska
      https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/zaklinaczki-mariola-zaczynska-recenzja.html
      ilość stron: 464 + bonus

      Usuń
    9. 15. "Dzień, w którym Cię straciłam" Kearney
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/dzien-w-ktorym-cie-straciam-fionnuala.html
      ilość stron: 447 + bonus

      Usuń
    10. 16. "Tajemnica błękitnej alkowy" Ludwiczak
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/tajemnica-bekitnej-alkowy-magdalena.html
      ilość stron: 264

      Usuń
    11. 17. "Do zakochania jeden rok" Szarańska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/07/do-zakochania-jeden-rok-joanna.html
      ilość stron: 324

      Usuń
  13. 1. Anna Kasiuk - "Andromeda", str 320
    http://biblioteczkamagdalenardo.blogspot.com/2018/07/podsumowanie-czerwcowej-odsony-wyzwania.html

    2. Luke Allnutt - "Niebo na własność", str 400
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/niebo-na-wasnosc-luke-allnutt.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3. Agata Czykierda-Grabowska - "Adam", str440
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/adam-agata-czykierda-grabowska.html

      4. Ginger Schott - "Chłopak taki jak ty", str 352
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/chopak-taki-jak-ty-ginger-scott.html

      Usuń
    2. 5. Joanna Jax - "Syn zakonnicy", str 400 +bonus
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/syn-zakonnicy-joanna-jax.html

      Usuń
    3. 6. K.N. Haner - "Zapomnij o mnie", str 406
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/zapomnij-o-mnie-kn-haner.html

      Usuń
    4. 7. Augusta Docher - "Cała ja", str 380
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/caa-ja-augusta-docher.html

      8. Layla Wheldon - "DSL. W rytmie serc", str 432
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/07/dance-sing-love-w-rytmie-serc-layla.html

      Usuń
    5. 9. Beata Majewska - "Baśnik", str 344
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4817673/basnik/opinia/47313418#opinia47313418

      10. "Oskarżyciel" - Whitney G, str 128
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4817642/oskarzyciel

      11. "Niewinna" - Whitney G, str 120
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4817643/niewinna

      Usuń
  14. "Oczy wilka" Alicja Sinicka 440 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/oczy-wilka.html?showComment=1531253254223#c5313541381356526392
    "Oblubienica morza" Michelle Cohen Corasanti, Jamal Kanj 413 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/oblubienica-morza.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Bogini niewiary" Tarryn Fisher 346 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/bogini-niewiary.html
      "Poświęcenie" Adrana Locke 444 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/poswiecenie.html
      "Dwadzieścia minut do szczęścia" Katarzyna Mak 188 stron + BONUS 2 https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/dwadziescia-minut-do-szczescia.html
      "wróć do Triory" Jolanta Kosowska 362 str https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/wroc-do-triory.html
      "Bad thinks Tristan i Danika tom 1" R. K. Lilley 366 str https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/bad-things.html
      "Moja twoja wina" Beata Majewska 352 str + BONUS https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/moja-twoja-wina.html
      "Scenariusz życia" Joanna Śleboda 234 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/scenariusz-zycia.html

      Usuń
    2. do "Scenariusza życia" pasuje też BONUS - czerwony balonik na okładce

      Usuń
    3. "Płynąc ku przeznaczeniu" Weronika Tomala 322 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/pynac-ku-przeznaczeniu.html
      "Mr Fugu" Joanna Shigenobu 171 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/07/mr-fugu.html

      Usuń
  15. Hmmm, a moje za czerwiec nie dodały się? Podaję jeszcze raz, mam nadzieję, że nie za późno.

    CZERWIEC:

    1. Joanna Gawrych-Skrzypczak "Może kiedyś innym razem...", str. 367

    https://czytaninka.blogspot.com/2018/06/moze-kiedys-innym-razem-joanna-gawrych.html

    2. Agnieszka Janiak "To nie moje ciało...", str. 157

    https://czytaninka.blogspot.com/2018/06/to-nie-moje-ciao-agnieszka-janiak.html

    3. Joanna Kruszewska "Nic się nie kończy", str. 384

    https://czytaninka.blogspot.com/2018/06/nic-sie-nie-konczy-joanna-kruszewska.html

    4. Edyta Świętek "Cienie przeszłości", str. 368

    https://czytaninka.blogspot.com/2018/06/cienie-przeszosci-edyta-swietek.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. LIPIEC:

      1. Paulina Kuzawińska "Zaklęcie na wiatr", str. 455

      https://czytaninka.blogspot.com/2018/07/zaklecie-na-wiatr-paulina-kuzawinska.html

      2. Anita Scharmach "Sukces rysowany szminką", str. 272 + bonus

      https://czytaninka.blogspot.com/2018/07/sukces-rysowany-szminka-anita-scharmach.html

      Usuń
    2. 3. Agata Przybyłek "Ja chyba zwariuję!", str. 384

      http://czytaninka.blogspot.com/2018/07/ja-chyba-zwariuje-agata-przybyek.html

      Usuń
    3. Doliczę ten czerwiec w kolejnym podsumowaniu :)

      Usuń
    4. 4. Magdalena Witkiewicz "Mateusz i zapomniany skarb", str. 192

      http://czytaninka.blogspot.com/2018/07/mateusz-i-zapomniany-skarb-magdalena.html?m=1

      5. La Noir&Ailes "MDS Miłosne Rewolucje", str. 771

      http://czytaninka.blogspot.com/2018/07/mds-miosne-rewolucje-la-noir-patronat.html?m=1

      6. Layla Wheldon "Dance&Sing&Love W rytmie serc" str. 429

      http://czytaninka.blogspot.com/2018/07/dance-w-rytmie-serc-layla-wheldon.html?m=1

      7. Nathalie Semenuik "Tajemniczy czarny kot , str. 141

      http://czytaninka.blogspot.com/2018/07/tajemniczy-czarny-kot-nathalie-semenuik.html?m=1

      Usuń
  16. 1. "Babcocha" Justyna Bednarek, stron 132.

    https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/babcocha-justyna-bednarek-ocena710.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Noah ucieka" John Boyne, stron 216.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/noah-ucieka-john-boyne-ocena-1010.html

      3. "Chłopcy z zielonych stawów" Jan Izydor Korzeniowski, stron 196.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/chopcy-z-zielonych-stawow-jan-izydor.html?m=1

      4. "Pax" Sara Pennypacker, stron 296.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/pax-sara-pennypacker-ocena-1010.html?m=1

      5. "Kastor piecze" Lars Klinting, stron 40.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/kastor-piecze-lars-klinting-ocena-910.html?m=1

      Usuń
    2. 6. "Wszystkie przygody Żabka i Ropucha" Arnold Lobel, stron 260.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/wszystkie-przygody-zabka-i-ropucha.html?m=1

      7. "Dom nie z tej ziemi" Małgorzata Strękowska-Zaremba, stron 240.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/dom-nie-z-tej-ziemi-magorzata.html?m=1

      8. "Kastor majsterkuje" Lars Klinting, stron 40.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/kastor-majsterkuje-lars-klinting-ocena.html?m=1

      9. "Rasmus i włóczęga" Astrid Lindgren, stron 160.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/rasmus-i-woczega-astrid-lindgren-ocena.html?m=1

      10. "Iqbal" Francesco D'Adamo, stron 126 + bonus.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/iqbal-francesco-dadamo-ocena-1010.html?m=1

      Usuń
    3. 11. "Tupcio Chrupcio. Żegnaj, pieluszko!" Eliza Piotrowska, stron 24.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/tupcio-chrupcio-zegnaj-pieluszko-eliza.html?m=1

      12. "Córeczka" Kathryn Croft, stron 350 + bonus.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/coreczka-kathryn-croft-ocena-410.html?m=1

      13. "Chłopiec z latawcem" Khaled Hosseini, stron 408.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/chopiec-z-latawcem-khaled-hosseini.html?m=1

      14. "Kobiety z Ravensbrück. Życie i śmierć w hitlerowskim obozie koncentracyjnym dla kobiet" Sarah Helm, stron 928.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/kobiety-z-ravensbruck-zycie-i-smierc-w.html?m=1

      15. "Szeptucha" Katarzyna Berenika Miszczuk, stron 416 + bonus.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/szeptucha-katarzyna-berenika-miszczuk.html?m=1

      Usuń
    4. 16. "Droga do domu" Yaa Gyasi, stron 412 + bonus.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/droga-do-domu-yaa-gyasi-ocena-1010.html?m=1

      17. "Dolores Claiborne" Stephen King, stron 234.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/dolores-claiborne-stephen-king-ocena.html?m=1

      18. "Głód" Martín Caparrós, stron 716.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/god-martin-caparros-ocena-910.html?m=1

      19. "Jeszcze jeden oddech" Paul Kalanithi, stron 232.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/jeszcze-jeden-oddech-paul-kalanithi.html?m=1

      20. "Dziki chłopiec. Prawdziwe życie dzikusa z Aveyron" Mary Losure, stron 193.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/dziki-chopiec-prawdziwe-zycie-dzikusa-z.html?m=1

      Usuń
    5. 21. "Król" Szczepan Twardoch, stron 432.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/krol-szczepan-twardoch-ocena-910.html?m=1

      Usuń
    6. 22. "Kastor uprawia fasolkę" Lars Klinting, stron 40.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/kastor-uprawia-fasolke-lars-klinting.html

      23. "Ręka mistrza" Stephen King, stron 688.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/reka-mistrza-stephen-king-ocena-1010.html

      Usuń
    7. 24. "Bozie czyli jak wygląda Bóg?" Karolina Oponowicz, stron 176.

      http://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/bozie-czyli-jak-wyglada-bog-karolina.html

      25. "Miłość w czasach zagłady" Hanni Münzer, stron 488.

      http://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/miosc-w-czasach-zagady-hanni-munzer.html

      Usuń
    8. 26. "Dziewczyna z pociągu" Paula Hawkins, stron 328.

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/dziewczyna-z-pociagu-paula-hawkins.html

      Usuń
    9. 27. "Wspaniała Gilly" Katherin Paterson, stron 143.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/wspaniaa-gilly-katherin-paterson-ocena.html

      Usuń
    10. 28. "Tupcio Chrupcio. Kapryśna myszka" Eliza Piotrowska, stron 24.

      http://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/tupcio-chrupcio-kaprysna-myszka-eliza.html

      29. "Charlie i Lola. Naprawdę niedobrze się czuję" Lauren Child, stron 36.

      http://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/charlie-i-lola-naprawde-niedobrze-sie.html

      Usuń
    11. 30. "Krawcowa z Dachau" Mary Chamberlain, stron 330.

      http://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/krawcowa-z-dachau-mary-chamberlain.html

      Usuń
    12. 31. "Zimowy dzień" Christina M. Butler, stron 30.

      https://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/zimowy-dzien-christina-m-butler-ocena.html

      Usuń
    13. 32. "Zulejka otwiera oczy" Guzel Jachina, stron 464

      https://czytamwlozku.blogspot.com/2018/07/zulejka-otwiera-oczy-guzel-jachina.html

      Usuń
    14. 33. "Pucio mówi pierwsze słowa" Marta Galewska-Kustra, stron 40.

      http://tereferedudki.blogspot.com/2018/07/pucio-mowi-pierwsze-sowa-marta-galewska.html

      Usuń
  17. 1. "Księżyc w nowiu" Stephenie Meyer
    http://literkowymelonik.blogspot.com/2018/07/ksiezyc-w-nowiu-i-zacmienie-stephenie.html
    Liczba stron: 480
    + Bonus

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Zaćmienie" Stephenie Meyer
      http://literkowymelonik.blogspot.com/2018/07/ksiezyc-w-nowiu-i-zacmienie-stephenie.html
      Liczba stron: 560
      + Bonus

      Usuń
    2. 3. "Nieskończone światy Jane" Kristin Cashore
      http://literkowymelonik.blogspot.com/2018/07/nieskonczone-swiaty-jane-kristin-cashore.html
      Liczba stron: 464

      Usuń
  18. Hej! Nie zaliczyłaś mi książek, które zgłosiłam w czerwcu :")

    A oto lipcowe:
    Sylwia Zientek - "Hotel Varsovie. Bunt chmiery" 611 stron
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/263-hotel-varsovie-bunt-chimery-sylwia.html

    Michelle Cohen-Corasanti "Oblubienica morza" 413 stron
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/262-oblubienica-morza-michelle-cohen.html

    Leszek Herman "Biblia diabła" 573 str CZERWIEŃ
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/261-biblia-diaba-leszek-herman.html

    Amy Harmon - "Słowo i miecz" 294 str
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/260-sowo-i-miecz-amy-harmon.html


    Luke Allnutt - "Niebo na własność" 399 stron
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/259-niebo-na-wasnosc-luke-allnutt.html

    Dominika Smoleń - "Bieg do gwiazd" 315 stron
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/258-bieg-do-gwiazd-dominika-smolen.html

    E.K. Blair - "Bang" 400 stron
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/257-bang-ekblair.html

    Marieke Nijkamp - "Chłopak, który bał się być sam" 278 stron CZERWIEŃ
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/256-chopak-ktory-ba-sie-byc-sam-marieke.html

    Jeff Wheeler - "Trucicielka królowej" 399 str
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/07/255-trucicielka-krolowej-jeff-wheeler.html


    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena