poniedziałek, 4 czerwca 2018

Olimpiada czytelnicza- podsumowanie maja

Witajcie kochani ! Nie mogę uwierzyć, że to podsumowanie  pojawiło się na blogu dopiero dzisiaj, ale w natłoku obowiązków przegapiłam koniec miesiąca. A więc dziś, mimo że z lekkim poślizgiem, zapraszam na podsumowanie Maja!



-->
UczestnikMajMaj extraSuma
Andżelika Jaczyńska277760014711
Aoi Akuma002503
Biblioteczka u Rudej3293120019740
Buba Bajdocja17962008976
Daria Skiba122030015039
Eduko77021190034579
Ewelina Nawara769770036165
Grażyna Wróbel249170022394
Katty41603778
KittyAilla004433
Kocia Matka223007741
Lew Kanapowy00835
Magdalena H004624
Magda Zając293340014664
Maria Helen291840010369
Maria Kasperczak318240017667
Matka książkoholiczka4363110025025
Melanholia codzienności001087
Milena eMka231620016826
Monika Piotrowska-Wegner1776016417
Ola K.007065
Poligon domowy0010831
Sabina Pietraszek2771002140
Silwana7448100038567
Świat Książkoholiczek42409780
Sylwia testuje i radzi11601005534
Z fascynacją o książkach007519
Zaczytana 001448
Zuzanna K18641009288

* "suma" jest ilością zdobytych punktów od początku wyzwania

Silwana wciąż zajmuje pierwsze miejsce, ale Ewelina Nawara jest tuż za nią! Rywalizajca jest naprawdę zacięta! Oby tak dalej.

W tym miesiącu Olimpiadowa niespodzianka trafi do  walecznej Eduko7. Poproszę o mejla z Twoim adresem!


                             ______________________________
Zgłoszenia książek przeczytanych w maju zostawiamy pod tym postem, według schematu:


- tytuł i autor

- link do recenzji/opinii

- liczba stron
+ BONUS (opcjonalnie)




Hasło na extra strony w czerwcu to:

Lato/Wakaje/Urlop

Tu można szaleć! Jeżeli tytuł lub okładka kojarzą się w wakacyjnym wypoczynkiem, latem, słońcem, plażą... itp. To zaznaczcie to w zgłoszeniu! Za każdą taką książkę otrzymacie dodatkowe punkty.




Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!


Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com



Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

68 komentarze:


  1. Zgłaszam w CZERWCU

    1)
    "Bakterie do kwadratu, czyli matematyka jest wszędzie"
    Anna Cerasoli
    168 stron
    https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/bakterie-do-kwadratu.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2)
      "O tym można rozmawiać tylko z królikami"
      Anna Höglund
      60 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/o-tym-mozna-rozmawiac-tylko-z-krolikami.html

      Usuń
    2. 3)
      "Chichotnik, czyli księga śmiechu i uśmiechu"
      Chotomska, Wawiłow, Kern, Przewoźniak, Tuwim, Brzechwa, Fredro, Konopnicka, Frączek
      80 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/wycinane-chichoty.html

      Usuń
    3. 4)
      "Ten i tamten las"
      Magdalena Tulli
      148 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/ten-i-tamten-las.html

      Usuń
    4. 5)
      "Troska. Jak bardzo ci zależy?"
      Eve Ainsworth
      272 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/troska-jak-bardzo-ci-zalezy.html

      Usuń
    5. 6)
      "Nakręceni"
      Peter Bunzl
      380 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/nakreceni.html

      Usuń
    6. 7)
      recenzja dwóch tomów
      Robert Beatty
      "Serafina i czarny płaszcz" 300 stron
      "Serafina i zmiennokształtny kostur" 392 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/znacie-serafine.html

      Usuń
  2. Hej Kochana, wiem, że ja już mam raczej mało stron, ale u mnie się pomyliłaś :D Są dwa osobne komentarze, w jednym zgłoszenie, które zawarłaś w tabelce, a w drugim jeszcze inne, zerknij jak możesz ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Widzę kochana, już poprawiłam. Złośliwość rzeczy martwych :( Wybacz.

      Usuń
  3. Odpowiedzi
    1. najmocniej przepraszam! Bloger mi sfiksował i nie wysyła mi powiadomień na mejla o komentarzach, więc byłam pewna, że nic nie zgłosiłaś :( Już poprawiłam. :)

      Usuń
  4. Witaj z rana:) u mnie też się nie zgadza ilość stron i bonusy. Jeśli możesz to zerknij proszę

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj :) Poprawiłam, mam nadzieję że jest ok :)

      Usuń
    2. Dziekuję już wszystko się zgadza:)
      1.Edyta Świętek Powiew ciepłego wiatru
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/edyta-swietek-powiew-ciepego-wiatru.html
      stron:496

      Usuń
    3. 2.magdalena Kordel Serce w skowronkach
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/magdalena-kordel-serce-w-skowronkach.html
      stron:400

      Usuń
    4. 3.Katarzyna Gurnard Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/katarzyna-gurnard-pani-henryka-i.html
      strony:336

      Usuń
    5. 4.Dorota Pasek Czas gniazdowania

      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/dorota-pasek-czas-gniazdowania.html
      stron:336

      Usuń
    6. 5.Anna Suszek Moje szerokie tory'
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/anna-suszek-moje-szerokie-tory.html
      stron:470

      Usuń
    7. 6.Magdalena Dziuma Do trzech razy sztuka
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/magdalena-dziuma-do-trzech-razy-sztuka.html
      Ilość stron 297

      Usuń
    8. 7.Natalia Sońska Cała przyjemność po mojej stronie
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/natalia-sonska-caa-przyjemnosc-po-mojej.html
      Stron:336

      Usuń
    9. 8.Anna kekus Wybory Niny
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/anna-kekus-wybory-niny.html
      Stron 297

      Usuń
    10. 9.Elizabeth Norabeck Powiedz,że jesteś moja
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/elisabeth-noreback-powiedzze-jestes-moja.html
      stron:512

      Usuń
  5. I u mnie wkradł się błąd. Przeczytałam 7448 stron i 10 bonusów. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. - tytuł i autor Pucked Helena Hunting
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4821663/pucked/opinia/45600817#opinia45600817
      - liczba stron 454

      - tytuł i autor Lick Kylie Scott
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4712134/lick/opinia/45434979#opinia45434979
      - liczba stron 272

      Usuń
    2. - tytuł i autor Gliny z innej gliny Marcin Wroński
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4821233/gliny-z-innej-gliny/opinia/46406472#opinia46406472
      - liczba stron 320
      BONUS LATO

      Usuń
    3. - tytuł i autor Play Kylie Scott
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4800131/play/opinia/46450683#opinia46450683
      - liczba stron 310

      Usuń
    4. - tytuł i autor Ku twej wieczności #1 Yoshitoki Oima
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4849149/ku-twej-wiecznosci-1/opinia/46450741#opinia46450741
      - liczba stron 192

      Usuń
    5. - tytuł i autor Podejrzany Paulina Świst
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4850293/podejrzany/opinia/46083790#opinia46083790
      - liczba stron 320

      Usuń
    6. - tytuł i autor Rozdarte serce Scarlett Cole
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851205/rozdarte-serce/opinia/46403175#opinia46403175
      - liczba stron 352

      Usuń
    7. - tytuł i autor Będzie bolało Adam Kay
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4850355/bedzie-bolalo/opinia/46466960#opinia46466960
      - liczba stron 320

      Usuń
    8. - tytuł i autor Lawless T.M. Frazier
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4843251/lawless/opinia/46252989#opinia46252989
      - liczba stron 304

      Usuń
    9. - tytuł i autor Green Blood #2 Masasumi Kakizaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/290964/green-blood-2/opinia/30900554#opinia30900554
      - liczba stron 192

      - tytuł i autor Green Blood #3 Masasumi Kakizaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/297182/green-blood-3/opinia/46607214#opinia46607214
      - liczba stron 208

      - tytuł i autor Green Blood #4 Masasumi Kakizaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/306352/green-blood-4/opinia/46607272#opinia46607272
      - liczba stron 210

      - tytuł i autor Green Blood #5 Masasumi Kakizaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3758904/green-blood-5/opinia/46607305#opinia46607305
      - liczba stron 240

      Usuń
    10. - tytuł i autor To, czego nie widać Agata Polte
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4848266/to-czego-nie-widac/opinia/46620763#opinia46620763
      - liczba stron 304

      Usuń
    11. - tytuł i autor Secret XXX Meguru Hinohara
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851441/secret-xxx/opinia/46621837#opinia46621837
      - liczba stron 190

      Usuń
  6. "Czarodziej Magnus" Mikołaj Blechert
    http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/czarodziej-magnus-mikoaj-blechert.html
    stron: 284

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Skradzione laleczki" Ker Dukey & K.Webster
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/skradzione-laleczki-ker-dukey-kwebster.html
      Stron: 258

      Usuń
    2. "Życzenie z głębi serca" Jude Deveraux
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/zyczenie-z-gebi-serca-jude-deveraux.html
      stron: 400

      Usuń
    3. "Sekret księcia" Geneva Lee
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/sekret-ksiecia-geneva-lee-recenzja.html
      stron 371

      Usuń
  7. Katarzyna Michalak
    "Dla Ciebie wszystko"
    304 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/227247/dla-ciebie-wszystko/opinia/46349120#opinia46349120

    + BONUS - LATO

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Katarzyna Michalak
      "Spełnienia marzeń"
      272 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/259753/spelnienia-marzen/opinia/46445075#opinia46445075

      Jodi Picoult
      "Pół życia"
      464 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/155072/pol-zycia/opinia/46586480#opinia46586480

      Katarzyna Michalak
      "Rok w Poziomce"
      304 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4416814/rok-w-poziomce/opinia/46631954#opinia46631954

      Usuń
  8. Kwitnący krzew tamaryszku Wanda Majer - Pietrzak
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/38-kwitnacy-krzew-tamaryszku.html
    560 s.

    Biuro przesyłek niedoręczonych Natasza Socha
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/39-biuro-przesyek-niedoreczonych.html
    302 s.

    Byłaś moim niebem Barbara Litwicka
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/40-byas-moim-niebem.html
    328 s.
    bonus Lato

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Apteka marzeń Natzasza Socha
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/41-apteka-marzen.htm
      400 s. + bonus (okładka z balonami)

      Usuń
    2. Sukces rysowany szminką Anita Scharmach
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/42-sukces-rysowany-szminka-book-tour-z.html
      272 + 100 (bonus - okładka)

      Usuń
    3. Stan nie! błogosławiony Magdalena Majcher
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/43-stan-nie-bogosawiony.html
      384 s.

      Usuń
    4. Wilcze kobiety Hanna Greń
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/44-wilcze-kobiety.html
      s. 352

      Usuń
  9. "Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie" Katarzyna Gurnard
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/pani-henryka-i-morderstwo-w-pensjonacie.html
    ilość stron: 330

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Mała baletnica" Wiktor Mrok
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/maa-baletnica-wiktor-mrok-recenzja.html
      ilość stron: 587

      Usuń
    2. "Mama" Sylwia Kubryńska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/mama-sylwia-kubrynska-recenzja.html
      ilość stron: 333

      Usuń
    3. "Sekret listu" Lucinda Riley
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/sekret-listu-lucinda-riley-recenzja.html
      ilość stron: 512

      Usuń
    4. "Moja twoja wina" Beata Majewska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/moja-twoja-wina-beata-majewska-recenzja.html
      ilość stron: 352

      Usuń
    5. "Żona mordercy" Rachel Caine
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/zona-mordercy-rachel-caine-recenzja.html
      ilość stron: 395

      Usuń
    6. "Żelbeton" Angelika Szelągowska- Mironiuk
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/zelbeton-angelika-szelagowska-mironiuk.html
      ilość stron: 141

      Usuń
    7. "I że cię nie opuszczę" Richmond
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/i-ze-cie-nie-opuszcze-michelle-richmond.html
      ilość stron 488

      Usuń
  10. "Książę i żebrak" Mark Twain
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-ksiaze-i-zebrak.html
    str. 191

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Mała księżniczka" Frances Hodgson Burnett
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-maa-ksiezniczka.html
      str. 176

      Usuń
    2. "Czas żniw" Samantha Shannon
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-czas-zniw.html
      stron: 520

      Usuń
    3. "Nawałnica mieczy. Stal i śnieg" George R.R. Martin
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-nawanica-mieczy-stal-i-snieg.html
      str. 736

      Usuń
    4. "Zimne popioły" Valentin Musso
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/05/o-ksiazce-zimne-popioy.html
      str. 352

      Usuń
    5. "Rok wilkołaka" Stephen King
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-rok-wilkoaka.html
      str 144

      Usuń
    6. "Spuścizna" Isaac Bashevis Singer
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-spuscizna.html
      Str. 413

      Usuń
  11. "Narzeczona księcia" William Goldman
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/06/pojedynki-porwania-poscigi-i-prawdziwa.html
    480 stron

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Wyśniona jedenastka" Paweł Fleszar
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/06/pika-nozna-i-tajemnicze-zbrodnie.html
      404 strony

      Usuń
  12. "Niedoskonali" Danielle L. Jensen
    http://literkowymelonik.blogspot.com/2018/06/niedoskonali-danielle-l-jensen.html
    Liczba stron: 304

    OdpowiedzUsuń
  13. "Nieodnaleziona" Remigiusz Mróz
    http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/recenzja-143-kobieta-ktorej-nie-da-sie.html
    strony: 400

    "Zaginiony świat" i "The lost world" Arthur Conan Doyle
    http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/review-144recenzja-145.html
    Strony: 156 + 250

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Próby ognia" James Dashner
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/recenzja-146-najtrudniejsze-wyzwania.html
      Strony: 424
      Bonus za lato i upał :)

      Usuń
  14. "Inni..." Joanna Bura 133 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/inni.html
    "Cała ja" Augusta Docher 429 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/caa-ja.html
    "Mała baletnica" Wiktor Mrok 587 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/maa-baletnica.html
    "Dzieci z Bullerbyn" Astrid Lindgren 277 stron + extra punkty https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/dzieci-z-bullerbyn.html
    "Życie w średniowiecznej wsi" Frances Gies, Joseph Gies 424 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/zycie-w-sredniowiecznej-wsi.html
    "Apokalipsa. Dobra Nowina dla Ciebie." Karol Szymański i Mirosław Rucki 140 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/apokalipsa-dobra-nowina-dla-ciebie.html

    OdpowiedzUsuń
  15. 1. Lisa Kleypas "Znajdź mnie"
    Stron: 336

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/136881/znajdz-mnie/opinia/32091179#opinia32091179

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie też chyba się coś nie zgadza :) Proszę o sprawdzenie :)

      Usuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena