poniedziałek, 4 czerwca 2018

Olimpiada czytelnicza- podsumowanie maja

Witajcie kochani ! Nie mogę uwierzyć, że to podsumowanie  pojawiło się na blogu dopiero dzisiaj, ale w natłoku obowiązków przegapiłam koniec miesiąca. A więc dziś, mimo że z lekkim poślizgiem, zapraszam na podsumowanie Maja!



-->
UczestnikMajMaj extraSuma
Andżelika Jaczyńska277760014711
Aoi Akuma002503
Biblioteczka u Rudej3293120019740
Buba Bajdocja17962008976
Daria Skiba122030015039
Eduko77021190034579
Ewelina Nawara769770036165
Grażyna Wróbel249170022394
Katty41603778
KittyAilla004433
Kocia Matka253308044
Lew Kanapowy00835
Magdalena H004624
Magda Zając293340014664
Maria Helen291840010369
Maria Kasperczak318240017667
Matka książkoholiczka4363110025025
Melanholia codzienności001087
Milena eMka231620016826
Monika Piotrowska-Wegner504630019987
Ola K.007065
Poligon domowy0010831
Sabina Pietraszek2771002140
Silwana7448100038567
Świat Książkoholiczek42409780
Sylwia testuje i radzi11601005534
Z fascynacją o książkach007519
Zaczytana 001448
Zuzanna K18641009288

* "suma" jest ilością zdobytych punktów od początku wyzwania

Silwana wciąż zajmuje pierwsze miejsce, ale Ewelina Nawara jest tuż za nią! Rywalizajca jest naprawdę zacięta! Oby tak dalej.

W tym miesiącu Olimpiadowa niespodzianka trafi do  walecznej Eduko7. Poproszę o mejla z Twoim adresem!


                             ______________________________
Zgłoszenia książek przeczytanych w maju zostawiamy pod tym postem, według schematu:


- tytuł i autor

- link do recenzji/opinii

- liczba stron

+ BONUS (opcjonalnie)




Hasło na extra strony w czerwcu to:

Lato/Wakaje/Urlop

Tu można szaleć! Jeżeli tytuł lub okładka kojarzą się w wakacyjnym wypoczynkiem, latem, słońcem, plażą... itp. To zaznaczcie to w zgłoszeniu! Za każdą taką książkę otrzymacie dodatkowe punkty.




Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!


Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com



Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o wyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

110 komentarze:


  1. Zgłaszam w CZERWCU

    1)
    "Bakterie do kwadratu, czyli matematyka jest wszędzie"
    Anna Cerasoli
    168 stron
    https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/bakterie-do-kwadratu.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2)
      "O tym można rozmawiać tylko z królikami"
      Anna Höglund
      60 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/o-tym-mozna-rozmawiac-tylko-z-krolikami.html

      Usuń
    2. 3)
      "Chichotnik, czyli księga śmiechu i uśmiechu"
      Chotomska, Wawiłow, Kern, Przewoźniak, Tuwim, Brzechwa, Fredro, Konopnicka, Frączek
      80 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/wycinane-chichoty.html

      Usuń
    3. 4)
      "Ten i tamten las"
      Magdalena Tulli
      148 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/ten-i-tamten-las.html

      Usuń
    4. 5)
      "Troska. Jak bardzo ci zależy?"
      Eve Ainsworth
      272 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/troska-jak-bardzo-ci-zalezy.html

      Usuń
    5. 6)
      "Nakręceni"
      Peter Bunzl
      380 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/nakreceni.html

      Usuń
    6. 7)
      recenzja dwóch tomów
      Robert Beatty
      "Serafina i czarny płaszcz" 300 stron
      "Serafina i zmiennokształtny kostur" 392 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/znacie-serafine.html

      Usuń
    7. 8)
      Roch Urbaniak
      "Papiernik, czyli skąd się biorą opowieści"
      64 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/papiernik.html

      Usuń
    8. 9)
      A. F. Harrold
      "Przyjaciel z szafy"
      232 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/przyjaciel-z-szafy.html

      Usuń
    9. 10)
      Jordi Sierra i Fabra
      "Zabójcza zagadka chemiczki"
      160 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/zabojcza-zagadka-chemiczki.html

      Usuń
    10. 11)
      Jordi Sierra i Fabra
      "Zabójcza zagadka matematyka"
      168 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/06/zabojcza-zagadka-matematyka.html

      Usuń
  2. Hej Kochana, wiem, że ja już mam raczej mało stron, ale u mnie się pomyliłaś :D Są dwa osobne komentarze, w jednym zgłoszenie, które zawarłaś w tabelce, a w drugim jeszcze inne, zerknij jak możesz ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Widzę kochana, już poprawiłam. Złośliwość rzeczy martwych :( Wybacz.

      Usuń
  3. Odpowiedzi
    1. najmocniej przepraszam! Bloger mi sfiksował i nie wysyła mi powiadomień na mejla o komentarzach, więc byłam pewna, że nic nie zgłosiłaś :( Już poprawiłam. :)

      Usuń
  4. Witaj z rana:) u mnie też się nie zgadza ilość stron i bonusy. Jeśli możesz to zerknij proszę

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj :) Poprawiłam, mam nadzieję że jest ok :)

      Usuń
    2. Dziekuję już wszystko się zgadza:)
      1.Edyta Świętek Powiew ciepłego wiatru
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/edyta-swietek-powiew-ciepego-wiatru.html
      stron:496

      Usuń
    3. 2.magdalena Kordel Serce w skowronkach
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/magdalena-kordel-serce-w-skowronkach.html
      stron:400

      Usuń
    4. 3.Katarzyna Gurnard Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/katarzyna-gurnard-pani-henryka-i.html
      strony:336

      Usuń
    5. 4.Dorota Pasek Czas gniazdowania

      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/dorota-pasek-czas-gniazdowania.html
      stron:336

      Usuń
    6. 5.Anna Suszek Moje szerokie tory'
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/anna-suszek-moje-szerokie-tory.html
      stron:470

      Usuń
    7. 6.Magdalena Dziuma Do trzech razy sztuka
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/magdalena-dziuma-do-trzech-razy-sztuka.html
      Ilość stron 297

      Usuń
    8. 7.Natalia Sońska Cała przyjemność po mojej stronie
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/natalia-sonska-caa-przyjemnosc-po-mojej.html
      Stron:336

      Usuń
    9. 8.Anna kekus Wybory Niny
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/anna-kekus-wybory-niny.html
      Stron 297

      Usuń
    10. 9.Elizabeth Norabeck Powiedz,że jesteś moja
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/elisabeth-noreback-powiedzze-jestes-moja.html
      stron:512

      Usuń
    11. 10.Tomasz Mróz Dziecięce zabawy
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/tomasz-mroz-dzieciece-zabawy.html
      stron:304

      Usuń
    12. 11.Tori Telfer Seryjne morderczynie
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/tori-telfer-seryjne-zabojczynienajsynni.html
      stron:418

      Usuń
    13. 12.Marta Obuch Wiedźma duszona w winie
      https://rudabiblioteczka.blogspot.com/2018/06/marta-obuch-wiedzma-duszona-w-winie.html
      stron:430

      Usuń
  5. I u mnie wkradł się błąd. Przeczytałam 7448 stron i 10 bonusów. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. - tytuł i autor Pucked Helena Hunting
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4821663/pucked/opinia/45600817#opinia45600817
      - liczba stron 454

      - tytuł i autor Lick Kylie Scott
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4712134/lick/opinia/45434979#opinia45434979
      - liczba stron 272

      Usuń
    2. - tytuł i autor Gliny z innej gliny Marcin Wroński
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4821233/gliny-z-innej-gliny/opinia/46406472#opinia46406472
      - liczba stron 320
      BONUS LATO

      Usuń
    3. - tytuł i autor Play Kylie Scott
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4800131/play/opinia/46450683#opinia46450683
      - liczba stron 310

      Usuń
    4. - tytuł i autor Ku twej wieczności #1 Yoshitoki Oima
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4849149/ku-twej-wiecznosci-1/opinia/46450741#opinia46450741
      - liczba stron 192

      Usuń
    5. - tytuł i autor Podejrzany Paulina Świst
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4850293/podejrzany/opinia/46083790#opinia46083790
      - liczba stron 320

      Usuń
    6. - tytuł i autor Rozdarte serce Scarlett Cole
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851205/rozdarte-serce/opinia/46403175#opinia46403175
      - liczba stron 352

      Usuń
    7. - tytuł i autor Będzie bolało Adam Kay
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4850355/bedzie-bolalo/opinia/46466960#opinia46466960
      - liczba stron 320

      Usuń
    8. - tytuł i autor Lawless T.M. Frazier
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4843251/lawless/opinia/46252989#opinia46252989
      - liczba stron 304

      Usuń
    9. - tytuł i autor Green Blood #2 Masasumi Kakizaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/290964/green-blood-2/opinia/30900554#opinia30900554
      - liczba stron 192

      - tytuł i autor Green Blood #3 Masasumi Kakizaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/297182/green-blood-3/opinia/46607214#opinia46607214
      - liczba stron 208

      - tytuł i autor Green Blood #4 Masasumi Kakizaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/306352/green-blood-4/opinia/46607272#opinia46607272
      - liczba stron 210

      - tytuł i autor Green Blood #5 Masasumi Kakizaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3758904/green-blood-5/opinia/46607305#opinia46607305
      - liczba stron 240

      Usuń
    10. - tytuł i autor To, czego nie widać Agata Polte
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4848266/to-czego-nie-widac/opinia/46620763#opinia46620763
      - liczba stron 304

      Usuń
    11. - tytuł i autor Secret XXX Meguru Hinohara
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851441/secret-xxx/opinia/46621837#opinia46621837
      - liczba stron 190

      Usuń
    12. - tytuł i autor Pięć sposobów na upadek K.A. Tucker
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/272157/piec-sposobow-na-upadek/opinia/46646420#opinia46646420
      - liczba stron 544

      Usuń
    13. - tytuł i autor Poza rytmem Brittainy C. Cherry
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4847675/poza-rytmem/opinia/45714206#opinia45714206
      - liczba stron 400
      BONUS LATO

      Usuń
    14. - tytuł i autor Powiedz wreszcie prawdę Dana Reinhardt
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4818125/powiedz-wreszcie-prawde/opinia/46661811#opinia46661811
      - liczba stron 210

      Usuń
    15. - tytuł i autor Sześć cztery Hideo Yokoyama
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4844353/szesc-cztery/opinia/45655074#opinia45655074
      - liczba stron 656

      Usuń
    16. - tytuł i autor Tam dokąd zmierzamy B.N. Toler
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4820771/tam-dokad-zmierzamy/opinia/46118349#opinia46118349
      - liczba stron 420

      Usuń
    17. - tytuł i autor Chaos L.J. Shen
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4844822/chaos/opinia/45917894#opinia45917894
      - liczba stron 304
      BONUS LATO

      Usuń
    18. - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #5 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/297640/jak-zostalam-bostwem-5/opinia/46763612#opinia46763612
      - liczba stron 192
      BONUS LATO

      - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #6 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/305824/jak-zostalam-bostwem-6/opinia/46763635#opinia46763635
      - liczba stron 192

      - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #7 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3666085/jak-zostalam-bostwem-7/opinia/46763684#opinia46763684
      - liczba stron 192

      - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #8 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3956767/jak-zostalam-bostwem-8/opinia/46763692#opinia46763692
      - liczba stron 190

      - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #9 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4248129/jak-zostalam-bostwem-9/opinia/46763705#opinia46763705
      - liczba stron 190

      Usuń
    19. - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #10 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4493746/jak-zostalam-bostwem-10/opinia/46763716#opinia46763716
      - liczba stron 190

      - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #11 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4746828/jak-zostalam-bostwem-11/opinia/46763722#opinia46763722
      - liczba stron 190

      - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #12 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4808558/jak-zostalam-bostwem-12/opinia/46763729#opinia46763729
      - liczba stron 188

      - tytuł i autor Jak zostałam bóstwem!? #13 Julietta Suzuki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815296/jak-zostalam-bostwem-13/opinia/46763737#opinia46763737
      - liczba stron 180

      Usuń
  6. "Czarodziej Magnus" Mikołaj Blechert
    http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/czarodziej-magnus-mikoaj-blechert.html
    stron: 284

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Skradzione laleczki" Ker Dukey & K.Webster
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/skradzione-laleczki-ker-dukey-kwebster.html
      Stron: 258

      Usuń
    2. "Życzenie z głębi serca" Jude Deveraux
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/zyczenie-z-gebi-serca-jude-deveraux.html
      stron: 400

      Usuń
    3. "Sekret księcia" Geneva Lee
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/sekret-ksiecia-geneva-lee-recenzja.html
      stron 371

      Usuń
    4. "Pucked" Helena Hunting
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/pucked-helena-hunting-recenzja-ksiazki.html
      stron 453

      Usuń
    5. "Adam" Agata Czykierda - Grabowska
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/06/adam-agata-czykierda-grabowska-recenzja.html
      stron 446

      Usuń
  7. Katarzyna Michalak
    "Dla Ciebie wszystko"
    304 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/227247/dla-ciebie-wszystko/opinia/46349120#opinia46349120

    + BONUS - LATO

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Katarzyna Michalak
      "Spełnienia marzeń"
      272 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/259753/spelnienia-marzen/opinia/46445075#opinia46445075

      Jodi Picoult
      "Pół życia"
      464 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/155072/pol-zycia/opinia/46586480#opinia46586480

      Katarzyna Michalak
      "Rok w Poziomce"
      304 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4416814/rok-w-poziomce/opinia/46631954#opinia46631954

      Usuń
    2. Katarzyna Michalak
      "Lato w Jagódce"
      284 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/86450/lato-w-jagodce/opinia/46653780#opinia46653780
      +BONUS-LATO

      Wydanie "Rok w Poziomce", które czytałam miało jednak 365 stron, a nie 304. Zrobiłam pomyłkę.

      Usuń
    3. Katarzyna Michalak
      "Powrót do Poziomki"
      295 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/115186/powrot-do-poziomki/opinia/46710972#opinia46710972

      Usuń
  8. Kwitnący krzew tamaryszku Wanda Majer - Pietrzak
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/38-kwitnacy-krzew-tamaryszku.html
    560 s.

    Biuro przesyłek niedoręczonych Natasza Socha
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/39-biuro-przesyek-niedoreczonych.html
    302 s.

    Byłaś moim niebem Barbara Litwicka
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/40-byas-moim-niebem.html
    328 s.
    bonus Lato

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Apteka marzeń Natzasza Socha
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/41-apteka-marzen.htm
      400 s. + bonus (okładka z balonami)

      Usuń
    2. Sukces rysowany szminką Anita Scharmach
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/42-sukces-rysowany-szminka-book-tour-z.html
      272 + 100 (bonus - okładka)

      Usuń
    3. Stan nie! błogosławiony Magdalena Majcher
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/43-stan-nie-bogosawiony.html
      384 s.

      Usuń
    4. Wilcze kobiety Hanna Greń
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/44-wilcze-kobiety.html
      s. 352

      Usuń
    5. Kryzysowy plan życiowy Monika Hołyk - Arora
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/45-kryzysowy-plan-zyciowy-book-tour-z.html
      s.196 + 100(bonus - podróż do Tajlandii)

      Usuń
    6. Piołun na zapomnienie Anna Trojanowska
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/06/46-pioun-na-zapomnienie.html
      s. 640

      Usuń
  9. "Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie" Katarzyna Gurnard
    http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/pani-henryka-i-morderstwo-w-pensjonacie.html
    ilość stron: 330

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Mała baletnica" Wiktor Mrok
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/maa-baletnica-wiktor-mrok-recenzja.html
      ilość stron: 587

      Usuń
    2. "Mama" Sylwia Kubryńska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/mama-sylwia-kubrynska-recenzja.html
      ilość stron: 333

      Usuń
    3. "Sekret listu" Lucinda Riley
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/sekret-listu-lucinda-riley-recenzja.html
      ilość stron: 512

      Usuń
    4. "Moja twoja wina" Beata Majewska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/moja-twoja-wina-beata-majewska-recenzja.html
      ilość stron: 352

      Usuń
    5. "Żona mordercy" Rachel Caine
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/zona-mordercy-rachel-caine-recenzja.html
      ilość stron: 395

      Usuń
    6. "Żelbeton" Angelika Szelągowska- Mironiuk
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/zelbeton-angelika-szelagowska-mironiuk.html
      ilość stron: 141

      Usuń
    7. "I że cię nie opuszczę" Richmond
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/i-ze-cie-nie-opuszcze-michelle-richmond.html
      ilość stron 488

      Usuń
    8. "W promieniach szczęścia" Agata Przybyłek
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/06/w-promieniach-szczescia-agata-przybyek.html
      ilość stron: 382 + bonus

      Usuń
  10. "Książę i żebrak" Mark Twain
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-ksiaze-i-zebrak.html
    str. 191

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Mała księżniczka" Frances Hodgson Burnett
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-maa-ksiezniczka.html
      str. 176

      Usuń
    2. "Czas żniw" Samantha Shannon
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-czas-zniw.html
      stron: 520

      Usuń
    3. "Nawałnica mieczy. Stal i śnieg" George R.R. Martin
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-nawanica-mieczy-stal-i-snieg.html
      str. 736

      Usuń
    4. "Zimne popioły" Valentin Musso
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/05/o-ksiazce-zimne-popioy.html
      str. 352

      Usuń
    5. "Rok wilkołaka" Stephen King
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-rok-wilkoaka.html
      str 144

      Usuń
    6. "Spuścizna" Isaac Bashevis Singer
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/06/o-ksiazce-spuscizna.html
      Str. 413

      Usuń
  11. "Narzeczona księcia" William Goldman
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/06/pojedynki-porwania-poscigi-i-prawdziwa.html
    480 stron

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Wyśniona jedenastka" Paweł Fleszar
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/06/pika-nozna-i-tajemnicze-zbrodnie.html
      404 strony

      Usuń
    2. "Tkanki" Dominika van Eijkelenborg
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/06/intruz-we-wasnym-ciele-tkanki-dominiki.html
      456 stron

      Usuń
    3. "Naznaczeni śmiercią" Veronica Roth
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/06/krwawe-zmagania-z-losem-w-naznaczonych.html
      536 stron

      Usuń
    4. "Spętani przeznaczeniem" Veronica Roth
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/06/sia-nieuniknionego-przeznaczenia.html
      516 stron

      Usuń
  12. "Niedoskonali" Danielle L. Jensen
    http://literkowymelonik.blogspot.com/2018/06/niedoskonali-danielle-l-jensen.html
    Liczba stron: 304

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Baśniarz" Antonia Michaelis
      http://literkowymelonik.blogspot.com/2018/06/basniarz-antonia-michaelis.html
      Liczba stron: 400

      Usuń
  13. "Nieodnaleziona" Remigiusz Mróz
    http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/recenzja-143-kobieta-ktorej-nie-da-sie.html
    strony: 400

    "Zaginiony świat" i "The lost world" Arthur Conan Doyle
    http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/review-144recenzja-145.html
    Strony: 156 + 250

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Próby ognia" James Dashner
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/recenzja-146-najtrudniejsze-wyzwania.html
      Strony: 424
      Bonus za lato i upał :)

      Usuń
    2. "Scarlet" Marissa Meyer
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/recenzja-143-gdyby-czerwony-kapturek-by.html
      Strony: 472
      Bonus za lato

      "Biuro M" - Witkiewicz i Rogoziński
      http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/06/recenzja-148-witamy-w-biurze.html
      Strony: 360
      Bonus za lato

      Usuń
  14. "Inni..." Joanna Bura 133 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/inni.html
    "Cała ja" Augusta Docher 429 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/caa-ja.html
    "Mała baletnica" Wiktor Mrok 587 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/maa-baletnica.html
    "Dzieci z Bullerbyn" Astrid Lindgren 277 stron + extra punkty https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/dzieci-z-bullerbyn.html
    "Życie w średniowiecznej wsi" Frances Gies, Joseph Gies 424 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/zycie-w-sredniowiecznej-wsi.html
    "Apokalipsa. Dobra Nowina dla Ciebie." Karol Szymański i Mirosław Rucki 140 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/apokalipsa-dobra-nowina-dla-ciebie.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 'Magda M. ciąg dalszy nastąpił" Radosław Figura 507 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/magda-m-ciag-dalszy-nastapi.html
      "Dance Sing Love w rytmie serc" Layla Wheldon 428 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/w-rytmie-serc.html
      "UNTIL Lilly" Aurora Rose Reynolds 247 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/until-lilly.html

      Usuń
    2. "Mateusz i zapomniany skarb" Magdalena Witkiewicz 190 stron + BONUS http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/06/mateusz-i-zapomniany-skarb.html

      Usuń
  15. 1. Lisa Kleypas "Znajdź mnie"
    Stron: 336

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/136881/znajdz-mnie/opinia/32091179#opinia32091179

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie też chyba się coś nie zgadza :) Proszę o sprawdzenie :)

      Usuń
  16. Wybacz, ale dopiero dzisiaj przyjrzałam się tabelce i zgłaszam zastrzeżenie!!! W maju przeczytałam 5046 stron, więc nie rozumiem dlaczego wzięłaś pod uwagę tylko 1776 i skąd sie to wzięło. Możesz poprawić?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "I nie było już nikogo" Agatha Christie - 160 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/i-nie-byo-juz-nikogo-agatha-christie.html
      BONUS - ślad stopy w piasku - jak na plaży

      "Dawna znajoma" Laura Marshall - 420 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/dawna-znajoma-laura-marshall.html

      "Ostatni Namsara" Kristen Ciccarelli - 416 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/ostatni-namsara-kristen-ciccarelli.html

      "Rok piętnasty" Joanne Dragonfly - 185 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/rok-pietnasty-joanne-dragonfly.html

      "Broken Silence" Natasha Preston - 384 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/broken-silence-natasha-preston.html

      "Przyjaciel z szafy" A.F. Harrold - 232 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/przyjaciel-z-szafy-af-harrold.html
      wg mnie - BONUS

      "Słowa w ciemności" Patrick A. Fisher - 174 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/sowa-w-ciemnosci-patrick-fisher.html

      "Toń" Marta Kisiel - 316 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/ton-marta-kisiel.html

      Usuń
    2. Oczywiście poprawię 😉 miałam małe problemy z tym podsumowaniem:(

      Usuń
    3. Bardzo dziękuję :)

      I jeszcze jedna książka
      "Czekolada" Joanne Harris - 227 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/06/czekolada-joanne-harris.html

      Usuń
  17. Słowik Kristin Hannah 560str

    https://worldbysabina.blogspot.com/2018/06/recenzja-sowik-kristin-hannah.html

    OdpowiedzUsuń
  18. W tym miesiącu bardzo skromnie :D
    1. 180 sekund - Jessica Park
    400 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/jessica-park-180-sekund.html

    2. Skradzione laleczki - Ker Dukey&K. Webster
    350 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/ker-dukey-k-webster-skradzione-laleczki.html

    3. Joanna - Agnieszka Opolska
    468 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/agnieszka-opolska-joanna.html

    4. Bieg do gwiazd - Dominika Smoleń
    320 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/dominika-smolen-bieg-do-gwiazd.html

    5. Triskel - Krystyna Chodorowska
    400 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/krystyna-chodorowska-triskel-gwardia.html

    6. Proroctwo cieni - Michelle Madow
    288 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/michelle-madow-elementals-proroctwo-cieni.html

    7. Larista - Melissa Darwood
    320 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/melissa-darwood-wyslannicy-larista.html
    LATO

    8. Kosodom - Neal Shusterman
    592 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/neal-shusterman-zniwa-smierci-kosodom.html

    9. Disgrace - Brittainy C. Cherry
    402 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/czytam-w-oryginale-brittainy-c-cherry.html

    10. Revved - Samantha Towle
    440 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/samantha-towle-revved-przedpremierowo.html
    LATO

    11. DSL W rytmie serc - Layla Wheldon
    432 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/layla-wheldon-dance-sing-love-w-rytmie-serc.html
    LATO

    12. Jackson - Eve Jagger
    320 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/eve-jagger-sexy-bastard-jackson.html

    13. Cienie przeszłości - Edyta Świętek
    368 stron
    https://www.myfairybookworld.pl/2018/06/edyta-swietek-cienie-przeszosci.html

    OdpowiedzUsuń
  19. 1. K.N. Haner - "Piekielna miłość" str 384 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/piekielna-miosc-kn-haner-patronat.html

    2. Joanna Papuzińska - "Złota panna", str 32 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/bajki-od-wydawnictwa-egmont.html

    3. Justyna Bednarek - "Witajcie w Ponnyville", str 32 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/bajki-od-wydawnictwa-egmont.html

    4. Justyna Bednarek - "Muffiny Eufrozyny", str 32 + bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/bajki-od-wydawnictwa-egmont.html

    OdpowiedzUsuń
  20. 5. Małgorzata Falkowska - "Paleta marzeń", str 352 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/paleta-marzen-magorzata-falkowska.html

    6. Melissa Darwood - "Larista" str 288 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/larista-melissa-darwood.html

    7. Victoria Schwab - "Okrutna pieśń", str 432 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/okrutna-piesn-victoria-schwab.html

    8. Magda Bielicka - "wakacje Telepatka i Melepetka", str 80 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/wakacje-telepatka-i-melepetka-magda.html

    9. Barbara Gawryluk - "Czart. Pies lawinowy", str 48
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/junior-opiekun-osob-starszych-czart.html

    10. Barbara Gawryluk - "Junior. Opiekun osób starszych", str 48 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/junior-opiekun-osob-starszych-czart.html

    OdpowiedzUsuń
  21. 11. Anna Dąbrowska - "nauczyciel tańca", str 400 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/nauczyciel-tanca-anna-dabrowska.html

    12. Andy Riley - "Król jaskrawe gatki. podły imperator", str 224 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/06/krol-jaskrawe-gatki-i-pody-imperator.html

    OdpowiedzUsuń
  22. http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2018/06/415-poza-rytmem-brittainy-c-cherry.html
    400 +100
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2018/06/416-dance-sing-love-w-rytmie-serc-layla.html
    432
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2018/06/414-rozdarte-serce-scarlett-cole.html
    352+100
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2018/06/413-piosenki-o-miosci-oraz-inne-kamstwa.html
    320+100
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2018/06/412-pucked-helena-hunting.html
    456+100

    OdpowiedzUsuń
  23. Czerwcowe statystyki:
    „Malinowa trufla” – Iwona Walczak – s.336
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801972/malinowa-trufla/opinia/46346887
    bonus: letnia okładka

    „Koniec i początek” – Manula Kalicka – s.560
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4813294/koniec-i-poczatek/opinia/46359434.

    „Błędne siostry” – Renata L.Górska - s.752
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801858/bledne-siostry/opinia/46763088

    „Czas zamknięty” – Hanna Cygler – s.308
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/250031/czas-zamkniety/opinia/46763094

    „Wiek wątpliwości” – Andrea Camilleri – s.262
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/241936/wiek-watpliwosci/opinia/46763123
    bonus: letnia okładka

    „Wesoła rozwódka” – Iwona Czarkowska - s.352
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4631854/wesola-rozwodka/opinia/46763096

    „Tylko dobre wiadomości” - Agnieszka Krawczyk – s.416
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4816526/tylko-dobre-wiadomosci/opinia/46763213

    „Obudź się Karolino” – Alina Białowąs s.287
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/305441/obudz-sie-karolino/opinia/46764014

    „Moja droga B.” – Krystyna Janda – s.175
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/297621/moja-droga-b/opinia/46763241

    „Zostań do rana” Agnieszka Krakowiak-Kondracka – s.261
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4807243/zostan-do-rana/opinia/46763261

    „Aconcagua. W cieniu śnieżnego strażnika” – Łukasz Kocewiak – s.290
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4805598/aconcagua-w-cieniu-snieznego-straznika/opinia/46763267
    bonus: letnia okładka

    „Cuda świętej Faustyny” – Ewa K.Czaczkowska – s.284
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/222707/cuda-swietej-faustyny/opinia/46763280

    „Marianna i róże” – Janina Fedorowicz, Joanna Konopińska – s.480
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815725/marianna-i-roze/opinia/46763296

    „Za zamkniętymi drzwiami” – B.A.Paris – s.304
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4092539/za-zamknietymi-drzwiami/opinia/46763428

    „Kamienica w Długim Rynku” – Józef Ignacy Kraszewski – s.220
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/94915/kamienica-w-dlugim-rynku/opinia/46763601

    „Zapach wspomnień” – Ewelina Kłoda – s.604
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/94915/kamienica-w-dlugim-rynku/opinia/46763601

    „Wymarzony dom” – Magdalena Kodel – s.400
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/206928/wymarzony-dom/opinia/46774675
    bonus: letnia okładka

    „Wymarzony czas” – Magdalena Kordel – s.352
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/222831/wymarzony-czas/opinia/46775011
    bonus: letnia okładka

    Czerwiec był bardzo intensywny i nie zaglądałam tu wcześniek - czy propozycja z mailem jest nadal aktualna? Pozdrawiam
    eduko 7

    OdpowiedzUsuń
  24. "Raczej szczęśliwy niż nie" Adam Silvera - str. 400
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/06/247-raczej-szczesliwy-niz-nie-adam.html

    "Oskarżenie" Remigiusz Mróz - str. 560
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/06/248-oskarzenie-remigiusz-mroz.html

    Jonas Jonasson - "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknał" - str. 416
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/06/249-stulatek-ktory-wyskoczy-przez-okno.html

    "Dziewczyna z Krakowa" Alex Rosenberg- str. 436
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/06/250-dziewczyna-z-krakowa-alex-rosenberg.html

    "Z popiołów" Martyna Senator - str. 336
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/06/251-z-popioow-martyna-senator.html

    "Cząstka ciebie" Ella Harper - str. 444
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/06/252-czastka-ciebie-ella-harper.html

    "Z otchłani" Martyna Senator - str. 330
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/06/253-z-otchani-martyna-senator_23.html

    "Na południe od granicy, na zachód od słońca" - str. 230
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/06/254-na-poudnie-od-granicy-na-zachod-od.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena