poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Olimpiada czytelnicza- podsumowanie kwietnia


Witajcie majowo!
Mam nadzieję, że właśnie wypoczywacie i ładujecie baterie na świeżym powietrzu. Ja właśnie taki mam plan, ale nim to nastąpi, zapraszam na podsumowanie kwietnia w Olimpiadzie czytelniczej!



-->
UczestnikKwiecieńKwiecień extraSuma
Andżelika Jaczyńska261330011334
Aoi Akuma31502503
Biblioteczka u Rudej4131015247
Buba Bajdocja151206980
Daria Skiba156820013519
Eduko7627530025658
Ewelina Nawara6039120027768
Grażyna Wróbel286110019203
Katty59403362
KittyAilla004433
Kocia Matka71405511
Lew Kanapowy00835
Magdalena H004624
Magda Zając928011331
Maria Helen23452007051
Maria Kasperczak2795013639
Matka książkoholiczka468610019562
Melanholia codzienności301087
Milena eMka3598014310
Monika Piotrowska-Wegner315010014641
Ola K.005971
Poligon domowy0010831
Sabina Pietraszek30101763
Silwana668570030119
Świat Książkoholiczek240009356
Sylwia testuje i radzi11591004274
Z fascynacją o książkach007519
Zaczytana 001448
Zuzanna K151607324

* "suma" jest ilością zdobytych punktów od początku wyzwania

Silwana prowadzi, ale dziewczyny depczą jej po piętach, więc możemy się spodziewać zaciętej rywalizacji. Gratulacje!

W tym miesiącu Olimpiadowa niespodzianka trafi do Monika Piotrowska-Wegner. Poproszę o mejla z Twoim adresem!


______________________________






Zgłoszenia książek przeczytanych w maju zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- link do recenzji/opinii
- liczba stron
+ BONUS (opcjonalnie)


Hasło na extra strony w maju to:


POLSKA

Jeżeli akcja książki rozgrywa się w Polsce, bohaterowie są Polakami lub książka napisana jest przez polskiego autora, zaznaczcie to w zgłoszeniu!




Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.


W razie jakichkolwiek pytań, bądź niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 




Będzie mi szalenie miło, jeżeli zaprosicie znajomych do udziału w Olimpiadzie czytelniczej lub udostępnicie informacje o niejwyzwaniu na swoich blogach lub FB :)

92 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję wyników.
    W swojej liczbie znalazłam błąd. Nie przeczytałam 2532 stron, tylko 6685. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już poprawiłam :) Rubryczki mi się pomieszały :P

      Usuń
    2. - tytuł i autor Koitomo!? Yuu Moegi
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/213897/koitomo/opinia/45920311#opinia45920311
      - liczba stron 150

      - tytuł i autor Hanger: Szubiennik #2 Hirotaka Kisaragi
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4843494/hanger-szubiennik-2/opinia/45565496#opinia45565496
      - liczba stron 209

      Usuń
    3. - tytuł i autor Banda niematerialnych szaleńców Maria Krasowska
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4847914/banda-niematerialnych-szalencow/opinia/45951642#opinia45951642
      - liczba stron 384
      BONUS-POLSKA

      Usuń
    4. - tytuł i autor Natalia Magdalena Wala
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4821346/natalia/opinia/45565481#opinia45565481
      - liczba stron 416
      BONUS-POLSKA

      Usuń
    5. - tytuł i autor Ślepy archeolog Marta Guzowska
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4823553/slepy-archeolog/opinia/45973163#opinia45973163
      - liczba stron 400
      BONUS-POLSKA

      Usuń
    6. - tytuł i autor Zaklęcie na wiatr Paulina Kuzawińska
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4844089/zaklecie-na-wiatr/opinia/45998411#opinia45998411
      - liczba stron 466
      BONUS-POLSKA

      Usuń
    7. - tytuł i autor Cinder Marissa Meyer
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4810500/cinder/opinia/45257087#opinia45257087
      - liczba stron 424

      Usuń
    8. - tytuł i autor Prokurator Paulina Świst
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4559828/prokurator/opinia/45804658#opinia45804658
      - liczba stron 320
      BONUS-POLSKA

      Usuń
    9. - tytuł i autor Komisarz Paulina Świst
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4805445/komisarz/opinia/44021057#opinia44021057
      - liczba stron 320
      BONUS-POLSKA

      Usuń
    10. - tytuł i autor Z otchłani Martyna Senator
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4814504/z-otchlani/opinia/44979343#opinia44979343
      - liczba stron 332
      BONUS-POLSKA


      - tytuł i autor Boys from Hell Agnieszka Lingas-Łoniewska
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4000466/boys-from-hell/opinia/37845695#opinia37845695
      - liczba stron 310
      BONUS-POLSKA

      - tytuł i autor Scarlet Marissa Meyer
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815155/scarlet/opinia/45436722#opinia45436722
      - liczba stron 500

      Usuń
    11. - tytuł i autor Mroczny grabarz Riddle #1 Higasa Akai
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815290/mroczny-grabarz-riddle-1/opinia/43406107#opinia43406107
      - liczba stron 212

      - tytuł i autor Mroczny grabarz Riddle #2 Higasa Akai
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4822406/mroczny-grabarz-riddle-2/opinia/46174608#opinia46174608
      - liczba stron 196

      - tytuł i autor Mroczny grabarz Riddle #3 Higasa Akai
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4848150/mroczny-grabarz-riddle-3/opinia/46174613#opinia46174613
      - liczba stron 196

      - tytuł i autor Strażnik domu Momochi 12 Aya Shouoto
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4815877/straznik-domu-momochi-12/opinia/46174637#opinia46174637
      - liczba stron 160

      - tytuł i autor Orange #6 Takano Ichigo
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4806906/orange-6/opinia/42490695#opinia42490695
      - liczba stron 186

      Usuń
    12. - tytuł i autor SUMMER WARS: TOM 1 praca zbiorowa
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4843370/summer-wars-tom-1/opinia/46174918#opinia46174918
      - liczba stron 196

      - tytuł i autor Oblubienica czarnoksiężnika tom 4
      Kore Yamazaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4196209/oblubienica-czarnoksieznika-tom-4/opinia/37659985#opinia37659985
      - liczba stron 186

      - tytuł i autor Oblubienica czarnoksiężnika tom 5 Kore Yamazaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4627002/oblubienica-czarnoksieznika-tom-5/opinia/46175032#opinia46175032
      - liczba stron 182

      - tytuł i autor Oblubienica czarnoksiężnika tom 6 Kore Yamazaki
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4820537/oblubienica-czarnoksieznika-tom-6/opinia/44305566#opinia44305566
      - liczba stron 186

      Usuń
    13. - tytuł i autor Bad Boy's Girl 2 Blair Holden
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4845784/bad-boy-s-girl-2/opinia/45580215#opinia45580215
      - liczba stron 336

      Usuń
    14. - tytuł i autor Wiłka smocza dziewczynka Antonina Kasprzak
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4822289/wilka-smocza-dziewczynka/opinia/45041086#opinia45041086
      - liczba stron 240
      BONUS-POLSKA

      Usuń
    15. - tytuł i autor Zakochany we śnie Ranmaru Zariya
      - link do recenzji/opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4848152/zakochany-we-snie/opinia/46243178#opinia46243178
      - liczba stron 180

      Usuń
  3. Ławeczka pod bzem Agnieszka Olejnik
    https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/05/29-aweczka-pod-bzem.html
    s. 448 + 100 bonus (polski autor)= 548

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Lot nisko nad ziemią Ałbena Grabowska
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/05/30-lot-nisko-nad-ziemia.html
      s. 335 + 100 bonus (polski autor)= 435

      Usuń
    2. Drzwiami kuchennymi t.1 Gra pozorów Katarzyna Majgier
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/05/31-kuchennymi-drzwiami-t1-gra-pozorow.html
      s.376 + 100 bonus(polski autor)= 476

      Usuń
    3. Drzwiami kuchennymi t.2 Światło i cień Katarzyna Majgier
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/05/32-kuchennymi-drzwiami-t2-swiato-i-cien.html
      s.402 + 100 bonus(polski autor)= 502

      Usuń
    4. Radykalni. Terror Przemysław Piotrowski
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/05/33-radykalni-terror.html
      s. 416 + 100 bonus (polski autor)= 516

      Usuń
    5. Życzenie z głębi serca Jude Deveraux
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/05/34-zyczenie-z-gebi-serca.html
      s. 400

      Usuń
    6. Radykalni Rebelia Przemysław Piotrowski
      https://czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com/2018/05/35-radykalni-rebelia-t2.html
      s. 400 + 100 (polski autor) = 500

      Usuń
  4. Odpowiedzi
    1. Laurelin Paige - Twardziel
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/historia-prosto-z-hollywood-twardziel.html
      344 stronhy

      Usuń
    2. 2. Daria Skiba - Uwolnij mnie
      340 stron
      BONUS POLSKA
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/daria-skiba-uwolnij-mnie-recenzja.html

      3. Erin Watt - Papierowa księżniczka
      400 stron
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/erin-watt-papierowa-ksiezniczka.html


      4. Sylwia Trojanowska - A gdyby tak...
      360 stron
      BONUS POLSKA
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/sylwia-trojanowska-gdyby-tak.html

      Usuń
    3. 5. Amo Jones - Marionetka
      280 stron
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/amo-jones-marionetka-recenzja-patronacka.html

      6&7. Kylie Scott - Lick & Play
      272 strony + 310 stron
      www.myfairybookworld.pl/2018/05/stage-dive-lick-play.html

      8&9. Whitney G. - Oskarżyciel & Niewinna
      128 + 120
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/whitney-g-oskarzyciel-niewinna.html

      10. Joanna Gawrych-Skrzypczak - Może kiedyś innym razem
      368 stron
      POLSKA
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/joanna-gawrych-skrzypczak-moze-kiedys.html

      11. Colleen Coble - Hotel nad Oceanem
      400 stron
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/colleen-coble-hotel-nad-oceanem.html

      12. Ginger Scott - Chłopak taki jak ty
      352 stron
      http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/ginger-scott-chlopak-taki-jak-ty.html

      Usuń
  5. Świetne hasło na maj, coś czuję, że tym razem będzie wysyp polskich pozycji! :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 1. "Zmierzch" Stephenie Meyer
      http://literkowymelonik.blogspot.com/2018/05/zmierzch-stephenie-meyer.html
      Liczba stron: 416

      Usuń
  6. Zgłaszam w MAJU:

    1)
    "Amory, zaloty i podboje"
    Szymon Drobniak
    140 stron
    https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/amory-zaloty-i-podboje.html

    Autor jest Polakiem.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2)
      "Celwony Klólik"
      Linda Evans
      288 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/celwony-klolik.html

      Usuń
    2. 3)
      "Ewolucja według Calpurnii Tate"
      Jacqueline Kelly
      336 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/o-czym-marzy-calpurnia.html

      Usuń
    3. "Moje drzewko pomarańczowe"
      Jose Mauro de Vasconcelos
      192 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/drzewko-pomaranczowe.html

      Usuń
    4. 5)
      "Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?"
      Agata Loth-Ignaciuk
      88 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/doba-na-oceanie.html

      Autorka jest Polką, bohater jest Polakiem, ilustrator też ;-)

      Usuń
    5. 6)
      "Geometria faraona"
      Anna Cerasoli
      64strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/co-ma-sznur-do-geometrii.html

      Usuń
    6. 7)
      "Wielkie odkrycie Bubal"
      Anna Cerasoli
      64 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/jak-bubal-liczya-owce.html

      Usuń
    7. 8)
      "Ratując Sophie"
      Fleur Hitchcock
      240 stron
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/ratujac-sophie.html

      Usuń
    8. 9)
      "Miasteczko Perfect"
      Helena Duggan
      384 strony
      https://bajdocja.blogspot.com/2018/05/miasteczko-perfect.html

      Usuń
  7. Super wyniki! Brawa dla wszystkich!

    OdpowiedzUsuń
  8. Odpowiedzi
    1. Dziewczyna we mgle - Donato Carrisi - 352 strony
      https://monweg.blogspot.com/2018/05/dziewczyna-we-mgle-donato-carrisi.html

      Laleczki - Anna Snoekstra - 336 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/05/laleczki-anna-snoekstra.html

      To, co widzę bez ciebie - Peter Bognanni - 296 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/05/to-co-widze-bez-ciebie-peter-bognanni.html

      Rozmowy dziecięcia wieku - Frédéric Beigbeder - 290 stron
      https://monweg.blogspot.com/2018/05/rozmowy-dzieciecia-wieku-frederic.html

      Player One - Ernest Cline - 502 strony
      https://monweg.blogspot.com/2018/05/player-one-ernest-cline.html

      Usuń
  9. Gratulacje, chciałabym znaleźć trochę czasu na czytanie, ale ostatnio nie wychodzi.

    OdpowiedzUsuń
  10. Czy mogłabym zgłosić jeszcze kwietniowe książki?

    Roma Ligocka "Dobre dziecko" - 286 str
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/04/239-dobre-dziecko-roma-ligocka.html

    Paweł Jaszczuk - "Lekcja martwej mowy" - 298 str
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/04/238-lekcja-martwej-mowy-pawe-jaszczuk.html

    Katarzyna Zyskowska - "Historia złych uczynków" - 510 str.
    http://nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com/2018/04/237-historia-zych-uczynkow-katarzyna.html

    OdpowiedzUsuń
  11. Natalia Nowak Lewandowska Układanka
    https://rudabiblioteczka.blogspot.de/2018/05/natalia-nowak-lewandowska-ukadanka.html
    Stron 352 + bonus 100

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aneta Grabowska Tu i teraz
      https://rudabiblioteczka.blogspot.de/2018/05/aneta-grabowska-tu-i-teraz.html
      Stron:216+ bonus 100

      Usuń
    2. Natasza Socha Kogut domowy
      https://rudabiblioteczka.blogspot.de/2018/05/natasza-socha-kogut-domowy.html
      Stron 368+bonus 100

      Usuń
    3. Wanda Szymanowska Lardżelka
      https://rudabiblioteczka.blogspot.de/2018/05/wanda-szymanowska-lardzelka.html
      Stron:126+ bonus 100

      Usuń
    4. Agata Przybyłek Ja chyba zwariuję!
      https://rudabiblioteczka.blogspot.de/2018/05/agata-przybyek-ja-chyba-zwariuje.html
      Stron: 384+ bonus 100

      Usuń
    5. Anna Płowiec W cieniu magnolii
      https://rudabiblioteczka.blogspot.de/2018/05/anna-powiec-w-cieniu-magnolii.html
      Stron: 378+ bonus 100

      Usuń
    6. Joanna Jax Syn zakonnicy
      https://rudabiblioteczka.blogspot.de/2018/05/joanna-jax-syna-zakonnicy.html
      stron:400+ bonus 100

      Usuń
    7. Malwina Ferenz Pora na miłość

      https://rudabiblioteczka.blogspot.de/2018/05/malwina-ferenz-pora-na-miosc.html
      stron:400+ bonus 100

      Usuń
  12. "Przeszłość kończy się dzisiaj" Beata Piliszek - Słowińska
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/05/o-ksiazce-przeszosc-konczy-sie-dzisiaj.html

    Stron 365 + BONUS (polska autorka, polska sceneria, polscy autorzy)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sen nocy letniej, Arne Dahl
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/04/o-ksiazce-sen-nocy-letniej.html

      Stron 400 + BONUS (jest wątek polski --> i cudny Poznań)

      Usuń
    2. "Seryjny morderca, Thomas Quick" Hannes Råstam
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/04/o-ksiazce-seryjny-morderca-thomas-quick.html

      Stron 560

      Usuń
    3. "Duma i uprzedzenie" Jane Austen
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/05/o-ksiazce-duma-i-uprzedzenie.html

      Stron 312

      Usuń
    4. "Zwiadowcy. Ruiny Gorlanu" John Flanagan
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/05/o-ksiazce-zwiadowcy-ruiny-gorlanu.html

      Stron: 320

      Usuń
    5. "Dziewiąty mag" Alice Rosalie Reystone
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/05/o-ksiazce-dziewiaty-mag.html

      Stron: 544
      Bonus - polska autorka :)

      Usuń
    6. "Jezu, Ty się tym zajmij! o. Dolindo Ruotolo: Życie i cuda" Joanna Bątkiewicz-Brożek
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2018/05/o-ksiazce-jezu-ty-sie-tym-zajmij-o.html

      Stron: 432
      Bonus - polska autorka :)

      Usuń
  13. Nie ufaj nikomu Filip Lewicki 277str BONUS: polski autor i akcja rozgrywa się w Polsce

    https://worldbysabina.blogspot.com/2018/05/patronat-medialny-nie-ufaj-nikomu-filip.html

    OdpowiedzUsuń
  14. "Niewinna" Whitney G.
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/05/niewinna-whitney-g-domniemanie.html
    120 stron

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Dom Wschodzącego Słońca" Aleksandra Janusz-Kamińska
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/05/witajcie-w-miescie-magow-dom.html
      400 stron
      +BONUS (polska autorka)

      Usuń
    2. "Ogród z marzeń" Carmen Santos
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/05/rodzinne-tajemnice-ukryte-wsrod.html
      544 strony

      Usuń
    3. "Milion światów z tobą" Claudia Gray
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2018/05/wszystko-co-mogoby-sie-zdarzyc-zdarzyo.html
      416 stron

      Usuń
  15. 1. "Kłopoty mnie kochają" Joanna Szarańska
    http://czytaninka.blogspot.fr/2018/05/kopoty-mnie-kochaja-joanna-szaranska.html

    Stron: 303 + bonus Polska

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Świeca" Danuta Kordeczka
      http://czytaninka.blogspot.fr/2018/05/swieca-danuta-kordeczka.html

      Stron: 148 + bonus POLSKA

      Usuń
    2. 3. "Wszystkie pory uczuć. Wiosna"
      https://czytaninka.blogspot.fr/2018/05/wszystkie-pory-uczuc-wiosna-magdalena.html?showComment=1525984689372#c6050255606029182740

      Stron: 400 + bonus POLSKA

      Usuń
    3. 4. "W cieniu magnolii" Anna Płowiec
      http://czytaninka.blogspot.fr/2018/05/w-cieniu-magnolii-anna-powiec.html

      Stron: 379 + bonus POLSKA

      Usuń
    4. 5. "Powiew ciepłego wiatru" Edyta Świętek
      http://czytaninka.blogspot.fr/2018/05/powiew-ciepego-wiatru-edyta-swietek.html

      Stron: 496 + bonus POLSKA

      Usuń
  16. 1. Johanna Linsdey "Pozwól się znaleźć miłości"
    Stron: 384

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/207333/pozwol-sie-znalezc-milosci/opinia/45691065#opinia45691065

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Diana Palmer "Po północy"
      Stron: 330

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3762425/po-polnocy/opinia/45759243#opinia45759243

      Usuń
    2. 3. Sylvia Day "Tylko mnie poproś"
      Stron: 336

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/213374/tylko-mnie-popros/opinia/45997157#opinia45997157

      Usuń
    3. 4. Jude Deveraux "Życzenie z głębi serca"
      Stron: 400

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4843226/zyczenie-z-glebi-serca/opinia/46098883#opinia46098883

      Usuń
  17. Hmm.... ciągle za podium, ale i tak dobry wynik. Gratuluję wszystkim uczestnikom, w końcu tu nie o wygraną chodzi a dobrą zabawę :)

    1. Ja chyba zwariuję! Agata Przybyłek
    https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/05/ja-chyba-zwariuje-agata-przybyek.html
    Ilość stron: 382 + BONUS

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Szalona wiosna" Aleksandra Tyl
      https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/05/szalona-wiosna-aleksandra-tyl-recenzja.html
      ilość stron 459 + bonus

      Usuń
    2. "Biuro M" Witkiewicz, Rogoziński
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/05/biuro-m-magdalena-witkiewicz-alek.html
      ilość stron 312 + bonus

      Usuń
    3. "Kopia doskonała" Małgorzata Rogala
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/05/kopia-doskonaa-magorzata-rogala.html
      ilość stron: 345 + bonus

      Usuń
    4. "W obłokach marzeń" Krasińska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/05/w-obokach-marzen-izabela-m-krasinska.html
      ilość stron: 412 + bonus

      Usuń
    5. "To nie jest twoje dziecko" Małgorzata Falkowska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/05/to-nie-jest-twoje-dziecko-magorzata.html
      ilość stron: 311 + bonus

      Usuń
    6. "13 Minut" Pinborougt
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/05/13-minut-sarah-pinborough.html
      ilość stron: 422

      Usuń
    7. "Cała przyjemność po mojej stronie" Sońska
      http://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/05/caa-przyjemnosc-po-mojej-stronie.html
      ilość stron: 336 + BONUS

      Usuń
  18. Chciałabym zgłosić, że na Lubimy czytać był błąd w liczbie stron Pierwszego rogu, który przeczytałam w kwietniu i który ma 495 stron.
    Książki majowe:
    1. Więzień Labiryntu - James Dashner, strony: 424
    http://swiatksiazkoholiczek.blogspot.com/2018/05/recenzja-142-strach-to-ludzka-rzecz.html

    OdpowiedzUsuń
  19. Alexandra Bracken
    "Pasażerka"
    432 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801666/pasazerka/opinia/45946765#opinia45946765

    Ransom Riggs
    "Miasto cieni"
    460 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/233911/miasto-cieni/opinia/46026236#opinia46026236

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Katarzyna Michalak
      "Nie oddam dzieci"
      247 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/252492/nie-oddam-dzieci/opinia/46026338#opinia46026338
      + BONUS - POLSKA

      Katarzyna Michalak
      "Nadzieja"
      272 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/131298/nadzieja/opinia/46197422
      + BONUS - POLSKA

      Diane Chamberlain
      "Światło nie może zgasnąć"
      584 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4543687/swiatlo-nie-moze-zgasnac/opinia/46197447#opinia46197447

      Usuń
  20. Katarzyna Michalak
    "Nie oddam dzieci"
    247 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/252492/nie-oddam-dzieci/opinia/46026338#opinia46026338

    + BONUS - POLSKA

    OdpowiedzUsuń
  21. "Nikt nie może się dowiedzieć" - Agnieszka Rusin, str 272 +bonus
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2018/05/nikt-nie-moze-sie-dowiedziec-agnieszka.html

    OdpowiedzUsuń
  22. "Cinder" Marissa Meyer
    http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/05/cinder-marissa-meyer-recenzja-ksiazki.html
    Stron: 416

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Cała ja" Augusta Docher
      http://sylwiatestujeiradzi.blogspot.com/2018/05/caa-ja-augusta-docher-recenzja-ksiazki.html
      stron: 429
      + BONUS

      Usuń
  23. zaległe z kwietnia:
    "Nie podchodź bliżej" Katarzyna Misiołek 350 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/04/nie-podchodz-blizej.html
    "Dziecko z baśni" Marta Wiktoria Trojanowska 96 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/04/dziecko-z-basni.html

    MAJ:
    "Rozbita tarcza" Joanna Pettersson 518 stron + BONUS https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/05/rozbita-tarcza.html
    "W cieniu magnolii" Anna Płowiec 373 strony + BONUS https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/05/w-cieniu-magnolii.html
    "Hannibal wróg Rzymu" Ben Kane 610 https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/05/hannibal-wrog-rzymu.html
    "Obsesja" Katarzyna Berenika Miszczuk 397 stron +BONUS https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2018/05/obsesja.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena