piątek, 23 marca 2018

Tom Fletcher - W twojej książce jest potwór


Tytuł:W twojej książce jest potwór
Autor: Tom Fletcher
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Data wydania: 26 lutego 2018O nie! W Twojej książce jest potwór! Autor uwielbianego przez dzieci „Gwiazdkozaura” tym razem stworzył książeczkę do wspólnego czytania przed snem. Angażująca historia z każdą stroną udowadnia, że na papierze potrafi się kryć niezwykły, magiczny świat. Maluchy pokochają tę interaktywną zabawę, w której będą mogły zdmuchnąć i połaskotać potwora, a rodzice z przyjemnością położą duże i małe potwory spać.

Potrząśnij książką i przewróć stronę... 

Czy wszystkie potwory są złe i straszą? Okazuje się, że nie! Nasz potwór to sympatyczny niebieski stworek z wesołymi oczkami i psotnym charakterkiem. Książka gwarantuje wspaniałą zabawę dla rodzica i dziecka, razem bowiem muszą przegonić potwora, który zamieszkał w książce. Podążając za wskazówkami zawartymi w książce, straszymy i łaskoczemy, a nawet próbujemy wytrząsnąć potwora z naszej książki. Czy potwór ucieknie? I dokąd miałby uciec? 
Mój dwulatek bardzo polubił książeczkę i jej lokatora. Książka jest kolorowa, ciekawa i nawet nieczytające dziecko ma mnóstwo frajdy, bo tekstu nie jest dużo a obrazki duże i przyciągające wzrok żywymi kolorami. Po tygodniu synek nadal cieszy się na widok książeczki, siadamy razem lub przegląda ją sam, dając mi długą chwilę dla siebie. Serdecznie polecam W twojej książce jest potwór, jest ona naprawdę wspaniałą lekturą dla maluchów! Daje dużo radości i gwarantuje dobrą zabawę z dzieckiem.


★★★★★★★✩✩✩

6 komentarze:

 1. Czy to ten Tom, który jest bratem Carrie Hope? Ten, który nagrał kiedyś filmik z powiększającym się brzuszkiem swojej żony? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie fajnym prezentem dla mojego chrześniaka.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo, coś dla mnie i dla mojej corci. Muszę ją kupić, bo młoda uwielbia książki "citać". Jak na 1,5 roku, dobrze jej idzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, ja dzieci nie planuję, więc ta książka mi się nie przyda, ale zapewne wielu rodziców z niej skorzysta. :P
  Pozdrawiam, Lex May

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena