sobota, 2 grudnia 2017

Olimpiada czytelnicza- Podsumowanie listopada


Witam w grudniu! Święta zbliżają się nieubłaganie, a tuż po nich przywitamy nowy rok, a z nim zmiany, ale o nich opowiem więcej w styczniu. Dzisiaj zapraszam na przedostatnie podsumowanie Olimpiady czytelniczej.


Klasyfikacja ogólna:


-->
NazwaListopadSuma
Bukowa Kraina05697
Kocia Matka (Mariolka Rytter)121516696
Grażyna Wróbel289037637
Milena eMka657063112
Zuzanna K.284026018
Daria Skiba772368727
Judyta Z222340483
Martyna027323
Magic Wizard013600
Maria Kasperczak353534326
Magda Zając034624
Michalina (Jan Foremski)606858258
Monika Piotrowska-Wegner348354315
Sassy Girl07796
Poligon domowy04868
Ruda Recenzuje028574
Maria Helen020300
Koneko018823
Paulina Hołda03670
Sabina Pietraszek3136704
Aoi Akuma53510713
silwana717966492
eduko7397439517


Jak widzicie Daria wciąż zajmuje swoje nieulubione miejsce na podium:) Jestem ciekawa czy coś się zmieni w ostatnim miesiącu wyzwania.

Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia i z niecierpliwością oczekuję kolejnych! 

_________________________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych w grudniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii


Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

41 komentarze:

  1. Tom Hanks "Kolekcja nietypowych zdarzeń"
    400 stron
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/12/tom-hanks-nietypowych-zdarzen.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ann Brashares "Wszystko razem"
      320 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/12/wspolnie-ale-zawsze-osobno-razem-ann.html

      Usuń
    2. Angelika Szelągowska-Mironiuk "Żelbeton"
      144 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/12/brutalna-rzeczywistosc-polskich.html

      Usuń
  2. Odpowiedzi
    1. 1- tytuł i autor Dygot Jakub Małecki
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/270095/dygot/opinia/43317925#opinia43317925

      2- tytuł i autor Kryształowe serca Augusta Docher
      - liczba stron 380
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4339920/krysztalowe-serca/opinia/43294717#opinia43294717

      Usuń
    2. 3- tytuł i autor Zawisza Czarny Jakub Ćwiek
      - liczba stron 300
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811413/zawisza-czarny/opinia/43318061#opinia43318061

      Usuń
    3. 4- tytuł i autor Warkot Jarosław Rybski
      - liczba stron 384
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4742904/warkot/opinia/43347317#opinia43347317

      Usuń
    4. 5. - tytuł i autor Consolation Corinne Michaels
      - liczba stron 400
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/264206/consolation/opinia/42880586#opinia42880586

      Usuń
    5. 6. - tytuł i autor Dobry wybór K.A. Linde
      - liczba stron 408
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4807764/dobry-wybor/opinia/42762357#opinia42762357

      Usuń
    6. 7- tytuł i autor Uroczysko Colin Meloy
      - liczba stron 542
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156450/uroczysko/opinia/39624014#opinia39624014

      Usuń
    7. 8. - tytuł i autor Remember me Forever Sara Wolf
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4805788/remember-me-forever/opinia/43457500#opinia43457500

      Usuń
    8. 9. - tytuł i autor Romantyczny książę Tessa Dare
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4805821/romantyczny-ksiaze/opinia/43473204#opinia43473204

      Usuń
    9. 10. - tytuł i autor Uroczysko. Podziemie Colin Meloy
      - liczba stron 580
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/194707/uroczysko-podziemie/opinia/43514874#opinia43514874

      Usuń
    10. 11. - tytuł i autor Kopciuszek Gabriela Mistral
      - liczba stron 32
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4468894/kopciuszek/opinia/43515363#opinia43515363
      12. - tytuł i autor Kopciuszek Khoa Le
      - liczba stron 46
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4512801/kopciuszek/opinia/41249093#opinia41249093

      Usuń
    11. 13. - tytuł i autor Servamp #7 Strike Tanaka
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4258384/servamp-7/opinia/38434655#opinia38434655
      14. - tytuł i autor Servamp #8 Strike Tanaka
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4628349/servamp-8/opinia/40885758#opinia40885758

      Usuń
    12. 15. - tytuł i autor Unbreakable Machine-Doll 8 Reiji Kaitou, Hakaru Takagi
      - liczba stron 160
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3668489/unbreakable-machine-doll-8/opinia/37403933#opinia37403933

      16. - tytuł i autor Unbreakable Machine-Doll 9 Reiji Kaitou, Hakaru Takagi
      - liczba stron 160
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811045/unbreakable-machine-doll-9/opinia/43522704#opinia43522704

      Usuń
  3. W grudniu, to już może być różnie ;)

    1. Augusta Docher - "Kryształowe serca" str380
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/krysztaowe-serca-augusta-docher.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Tom Fletcher - "Gwiazdkozaur", str 416
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/gwiazdkozaur-tom-fletcher.html
      3. Matt Haig - "Dziewczynka, która uratowała Gwiazdkę", str 356
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/dziewczynka-ktora-uratowaa-gwiazdke.html
      4. Corinne Michaels - "Conviction", str 358
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/conviction-corinne-michaels.html
      5. Praca zbiorowa - "Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą"
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/czas-cudow-czyli-opowiesci-pod-jemioa.html
      6. Joanna Jax - "Zemsta i przebaczenie. Bezkres nadziei", str 416
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/zemsta-i-przebaczenie-bezkres-nadziei.html

      Usuń
  4. Dario, wiem, że napisałam za późno, bo wczoraj wieczorem, ale jeśli możesz poprawić to proszę. Sprawdź pod wcześniejszym podsumowaniem - mam 3483 punkty.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cisza. Kronika życia pewnego mordercy - Thomas Raab - 352 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/cisza-kronika-zycia-pewnego-mordercy.html

      Ogród ciemności i inne opowiadania - Stanisław Lem - 660 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/ogrod-ciemnosci-i-inne-opowiadania.html

      Usuń
    2. Jennifer Niven - Podtrzymując wszechświat - 408 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/podtrzymujac-wszechswiat-jennifer-niven.html

      Usuń
    3. Na krawędzi wszystkiego - Jeff Giles - 384 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/na-krawedzi-wszystkiego-jeff-giles.html

      Usuń
    4. Gorące lato i inne ciepłe opowieści - Dariusz S. Jasiński - 42 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/gorace-lato-i-inne-ciepe-opowiesci.html

      Usuń
    5. Serce ciemności - Joseph Conrad - 172 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/serce-ciemnosci-joseph-conrad.html

      Usuń
    6. Kolekcja nietypowych zdarzeń - Tom Hanks - 400 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/kolekcja-nietypowych-zdarzen-tom-hanks.html

      Usuń
  5. 1. "Zdążyć z miłością" Beata Majewska
    Stron: 352
    http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/zdazyc-z-mioscia-beata-majewska.html

    2. "Bracia Slater. Dominic" L.A. Casey
    Stron: 484
    http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/bracia-slater-dominic-la-casey.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3. "Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta" W. Bruce Cameron
      Stron: 281
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/psiego-najlepszego-by-sobie-pies-na.html

      Usuń
    2. 4. "Conviction" Corinne Michaels
      Stron: 351
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/conviction-corinne-michaels.html

      Usuń
    3. 5. "Smaki życia" Anita Scharmach
      Stron: 238
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/smaki-zycia-anita-scharmach-patronat.html

      Usuń
    4. 6. "Jazda na rydwanie" Julian Hardy
      Stron: 550
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/jazda-na-rydwanie-julian-hardy.html

      Usuń
    5. 7. "W szponach szaleństwa" Agnieszka Lingas-Łoniewska
      Stron: 285
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/w-szponach-szalenstwa-agnieszka-lingas.html

      Usuń
  6. 1. A Prowse - Świateczne marzenie, 336
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/12/04/swiateczne-marzenie-amanda-prowse/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Anna Dąbrowska strona autorska - Jutro będziemy szczęśliwi...304



      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/12/06/jutro-bedziemy-szczesliwi-anna-dabrowska/

      Usuń
  7. "Drogie życie" Meghan Quinn
    Stron: 448
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/12/recenzja-drogie-zycie-meghan-quinn.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. "Cela 7" Kerry Drewery
      Stron: 472
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/12/recenzja-cela-7-kerry-drewery.html

      Usuń
    3. "Droga królów" Branson Sanderson
      Stron: 960
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/12/recenzja-droga-krolow-brandon-sanderson.html

      Usuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  9. Nić Ariadny Lidia Tasarz 276str https://worldbysabina.blogspot.com/2017/11/nic-ariadny-lidia-tasarz.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena