środa, 1 listopada 2017

Olimpiada Czytelnicza- Podsumowanie października



Do końca wyzwania zostały tylko dwa miesiące, ale Wy nie próżnujecie. Zapraszam na podsumowanie października w Olimpiadzie Czytelniczej!


Klasyfikacja ogólna:


NazwaPażdziernikSuma
Bukowa Kraina05697
Kocia Matka (Mariolka Rytter)36815481
Grażyna Wróbel275734747
Milena eMka384856542
Zuzanna K.315723178
Daria Skiba1173961004
Judyta Z347538260
Martyna027323
Magic Wizard013600
Maria Kasperczak354630791
Magda Zając034624
Michalina (Jan Foremski)638752190
Monika Piotrowska-Wegner207450832
Sassy Girl07796
Poligon domowy04868
Ruda Recenzuje028574
Maria Helen143220300
Koneko018823
Paulina Hołda03670
Sabina Pietraszek4146391
Aoi Akuma33510178
silwana673159313
eduko7376035543


Ponownie zmieniła nam się liderka. Daria w październiku przeczytała aż 11739 stron, co zagwarantowało jej powrót na pierwsze miejsce! Niesamowity wynik! Tuż za nią są Silwana i Milena eMka! Gratulacje dziewczyny!

Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia i z niecierpliwością oczekuję kolejnych!

_________________________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych w listopadzie zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

52 komentarze:

  1. Wiem, październik był szalony, ale znam swoje miejsce w szeregu, wrócę na nie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Zostały dwa miesiące więc będzie się działo:P

    OdpowiedzUsuń
  3. 1- tytuł i autor Dziewczynka w Krainie Przeklętych: Siúil, a Rún #2 Nagabe
    - liczba stron 180
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4804916/dziewczynka-w-krainie-przekletych-siuil-a-run-2/opinia/42805306#opinia42805306

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. - tytuł i autor Buntowniczka z pustyni Alwyn Hamilton
      - liczba stron 365
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4317885/buntowniczka-z-pustyni/opinia/39229622#opinia39229622

      Usuń
    2. 3- tytuł i autor Konsekwencje pożądania Aleatha Romig
      - liczba stron 480
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295266/konsekwencje-pozadania/opinia/41815196#opinia41815196

      Usuń
    3. 4- tytuł i autor Nasz Cud #3 Natsuo Kumeta
      - liczba stron 194
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3838631/nasz-cud-3/opinia/37404041#opinia37404041
      5. - tytuł i autor Nasz Cud #4 Natsuo Kumeta
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3948397/nasz-cud-4/opinia/37404044#opinia37404044
      6.- tytuł i autor Super Lovers 3 Abe Miyuki
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258305/super-lovers-3/opinia/27484595#opinia27484595

      Usuń
    4. 7. - tytuł i autor Zdrajca tronu Alwyn Hamilton
      - liczba stron 560
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4630796/zdrajca-tronu/opinia/42979662#opinia42979662

      Usuń
    5. 8- tytuł i autor Konsekwencje namiętności Aleatha Romig
      - liczba stron 608
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/307328/konsekwencje-namietnosci/opinia/41815189#opinia41815189

      Usuń
    6. 9- tytuł i autor Konsekwencje pragnień Aleatha Romig
      - liczba stron 528
      - link do recenzji/ http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4013947/konsekwencje-pragnien/opinia/36730600#opinia36730600

      Usuń
    7. 10- tytuł i autor Siła, która ich przyciąga Brittainy C. Cherry
      - liczba stron 380
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4806568/sila-ktora-ich-przyciaga/opinia/42848596#opinia42848596

      Usuń
    8. 11. - tytuł i autor Turbulencja Whitney Gracia Williams
      - liczba stron 480
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4800028/turbulencja/opinia/43086920#opinia43086920

      Usuń
    9. 12. - tytuł i autor AKADEMIA PENNYROYAL. CIENIE KADETEK M A Larson
      - liczba stron 408
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4524912/akademia-pennyroyal-cienie-kadetek/opinia/39517300#opinia39517300

      Usuń
  4. Gratulację dla wszystkich i dalej będe kibicować! Mam nadzieję, że w przyszłym roku również odbędzie się owa olimpiada - z całą pewnością dołączę od początku :)
    Pozdrawiam, Daria z book-night

    OdpowiedzUsuń
  5. "Dlaczego z psem u boku bigos smakuje inaczej" Jolanta Brudzyńska
    Stron: 102

    http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/dlaczego-z-psem-u-boku-bigos-smakuje.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Nadzieja" Anna Juszczyk
      Stron: 166

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/nadzieja-anna-juszczyk.html

      Usuń
    2. "MMA fighter. Przebaczenie" Vi Keeland
      Stron: 380

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/mma-fighter-przebaczenie-vi-keeland.html

      Usuń
    3. "Końskie opowieści" Katarzyna J. Nowak
      Stron: 195

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/konskie-opowiesci-katarzyna-j-nowak.html

      Usuń
    4. "Ostatni policjant" Ben H. Winters
      Stron: 359

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/ostatni-policjant-ben-h-winters.html

      Usuń
    5. "Głód miłości" Natalia Nowak-Lewandowska
      Stron: 318

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/god-miosci-natalia-nowak-lewandowska.html

      Usuń
    6. "52 Kolory Życia. Tom V" Magdalena Kozioł
      Stron: 126

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/52-kolory-zycia-tom-v-magdalena-kozio.html

      Usuń
    7. "Apteka marzeń" Natasza Socha
      Stron: 389

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/apteka-marzen-natasza-socha.html

      Usuń
  6. Wow, gratuluję! O ile będziesz też organizować coś takiego w przyszłym roku to z chęcią dołączę do tej zabawy :D

    Hubert z Thelunabook
    http://maasonpl.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. 1. "Księga cmentarna" - Neil Gaiman - 223 strony
    https://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/11/49-wychowany-przez-duchy-czyli-ksiega.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Rycerze pożyczonego mroku" - Dave Rudden - 312 stron
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/11/50-co-kryje-sie-w-cieniu-rycerze.html

      Usuń
  8. 1. J. Lestwr - Cisza, 344
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/04/cisza-jem-lester/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. K.Evans - Ladies man, 376
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/05/ladies-man-katy-evans/

      Usuń
    2. 3. M. Brothers - Dziwna i taki jeden, 336
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/08/dziwna-i-taki-jeden-meagan-brothers/

      Usuń
    3. 4. A. Wilson - Królowa zbrodni, 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/09/krolowa-zbrodni-andrew-wilson/

      Usuń
    4. 5. A. Jeż, P. Płatkowska - Marzena M, 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/10/marzena-m-agnieszka-jez-paulina-platkowska/

      Usuń
    5. 6. A.R. Reynolds - Until November 256
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/12/until-november-aurora-rose-reynolds/

      Usuń
    6. 7. L. Wheldon. Dance sinng love. milosny układ 528
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/13/dance-sing-love-milosny-uklad-layla-wheldon/

      Usuń
    7. 8. E. Hoyt - Niecne zamairy, 444
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/15/niecne-zamiary-elizabeth-hoyt/

      Usuń
    8. 9. A. Carlan - Dziewczyna na miesiac. Październik-stpad-Grudzień, 472
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/17/dziewczyna-na-miesiac-pazdziernik-listopad-grudzien-audrey-carlan/

      Usuń
  9. 1. Danuta Korolewicz "Dziewczyna z ulicy Ogrodowej"
    Stron:223

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/232354/dziewczyna-z-ulicy-ogrodowej/opinia/42521095#opinia42521095

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Danielle Steel "Pierwszy bal"
      Stron: 175

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/219214/pierwszy-bal/opinia/42521190#opinia42521190

      Usuń
    2. 3. Lauren Weisberger "W pogoni za Harrym Winstonem"
      Stron: 432

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50238/w-pogoni-za-harrym-winstonem/opinia/28208385#opinia28208385

      Usuń
  10. "Tron z żelaza" Angus Watson
    Stron: 735
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-tron-z-zelaza-angus-watson.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Słońce też jest gwiazdą" Nicola Yoon
      Stron: 336
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-sonce-tez-jest-gwiazda-nicola.html

      Usuń
    2. "Buntowniczka z pustyni" Alwyn Hamilton
      Stron: 376
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-buntowniczka-z-pustyni-alwyn.html

      Usuń
    3. "Bez uczuć" Mia Sheridan
      Stron: 386
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-bez-uczuc-mia-sheridan.html

      Usuń
    4. "Blisko ciebie" Kasie West
      Stron: 390
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-blisko-ciebie-kasie-west.html

      Usuń
  11. Sarah J. Maas "Dwór skrzydeł i zguby"
    848 stron
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/co-sarah-j-maas-zgubia-w-dworze-skrzyde.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W. Bruce Cameron "Psiego najlepszego"
      288 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/o-psach-ktore-potrafia-odmienic-zycie.html

      Usuń
    2. Elizabeth O'Roark "Przebudzenie Olivii"
      432 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/gdy-gonia-cie-demony-przeszosci-biegnij.html

      Usuń
    3. Jeff Zentner "Król Węży"
      352 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/inny-nie-znaczy-gorszy-krol-wezy-jeffa.html

      Usuń
    4. Erin Beaty "Pocałunek zdrajcy"
      472 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/pocaunek-zdrajcy-erin-beaty-traitors.html

      Usuń
  12. Rachunek obcego sumienia Mirosław Prandota 313 stron

    https://worldbysabina.blogspot.com/2017/11/rachunek-obcego-sumienia-mirosaw.html

    OdpowiedzUsuń
  13. Czasami kłamię - Alice Feeney - 400 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/11/czasami-kamie-alice-feeney.html

    Schronienie - Harlan Coben - 368 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/11/schronienie-harlan-coben.html

    Mroczne zakamarki - Kara Thomas - 416 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/11/mroczne-zakamarki-kara-thomas.html

    Pocałunek żelaza - Patricia Briggs - 408 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/11/pocaunek-zelaza-patricia-briggs.html

    OdpowiedzUsuń
  14. Baba z baby Mariola Klink 326 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/baba-z-baby.html
    Terapia Kathryn Perez 474 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/terapia.html
    Jad Jolanta Bartoś 246 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/jad.html
    Lokatorka JP Delaney 455 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/lokatorka.html
    Zaina Wanda Szymanowska 52 strony
    https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/zaina.html
    Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie. Janusz L. Wiśniewski 509 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/wszystkie-moje-kobiety-przebudzenie.html
    ANANKE Zupełnie serio i pół żartem Andrzej Bielski 65 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/ananke.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena