środa, 1 listopada 2017

Olimpiada Czytelnicza- Podsumowanie października



Do końca wyzwania zostały tylko dwa miesiące, ale Wy nie próżnujecie. Zapraszam na podsumowanie października w Olimpiadzie Czytelniczej!


Klasyfikacja ogólna:


NazwaPażdziernikSuma
Bukowa Kraina05697
Kocia Matka (Mariolka Rytter)36815481
Grażyna Wróbel275734747
Milena eMka384856542
Zuzanna K.315723178
Daria Skiba1173961004
Judyta Z347538260
Martyna027323
Magic Wizard013600
Maria Kasperczak354630791
Magda Zając034624
Michalina (Jan Foremski)638752190
Monika Piotrowska-Wegner207450832
Sassy Girl07796
Poligon domowy04868
Ruda Recenzuje028574
Maria Helen143220300
Koneko018823
Paulina Hołda03670
Sabina Pietraszek4146391
Aoi Akuma33510178
silwana673159313
eduko7376035543


Ponownie zmieniła nam się liderka. Daria w październiku przeczytała aż 11739 stron, co zagwarantowało jej powrót na pierwsze miejsce! Niesamowity wynik! Tuż za nią są Silwana i Milena eMka! Gratulacje dziewczyny!

Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia i z niecierpliwością oczekuję kolejnych!

_________________________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych w listopadzie zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

78 komentarze:

  1. Wiem, październik był szalony, ale znam swoje miejsce w szeregu, wrócę na nie :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 1. "Córki Wawelu" - Anna Brzezińska, str 832
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/corki-wawelu-opowiesc-o-jagiellonskich.html
      2. "LOVE Line" - Nina Reichter, str 488
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/love-line-nina-reichter-recenzja.html
      3. Emily Henry - Miłość, która przełamała świat", str 400
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/miosc-ktora-przeamaa-swiat-emily-henry.html
      4. Wilkie Collins - "Tajemnica mirtowego pokoju", str 368
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/tajemnica-mirtowego-pokoju-wilkie.html
      5. Disney - "Coco. Kocham ten film" str 64
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/coco-kocham-ten-film-disney.html
      6. Leila Howland - "Roszpunka i zaginiona laguna", str 304
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/roszpunka-i-zaginiona-laguna-leila.html

      Usuń
    2. 7. Sarah J. Maas - "Imperium burz", str 864
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/imperium-burz-sarah-j-maas-recenzja.html
      8. Iwona Kienzler - "Księżna Diana", str 300
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/ksiezna-diana-miosc-zdrada-samotnosc.html
      9. Ove Logmansbo - "Połów", str 416
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/poow-ove-logmansbo-remigiusz-mroz.html
      10. Kara Thomas - "Mroczne zakamarki", str 416
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/mroczne-zakamarki-kara-thomas-recenzja.html

      Usuń
    3. 11. Magdalena Witkiewicz - Lilka i spółka, str 216
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/lilka-i-spoka-oraz-lilka-i-wielka-afera.html
      12. Magdalena Witkiewicz - "Lilka i wielka afera", str 245
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/lilka-i-spoka-oraz-lilka-i-wielka-afera.html
      13. Augusta Docher - "Eperu", str 552
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/eperu-oraz-habbatum-augusta-docher.html
      14. Augusta Docher - "Habbatum", str 560
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/eperu-oraz-habbatum-augusta-docher.html
      15. Iga Wiśniewska - "Przeklęta", str 320
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/przekleta-i-przebudzona-iga-wisniewska.html
      16. Iga Wiśniewska - "Przebudzona", str368
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/przekleta-i-przebudzona-iga-wisniewska.html

      Usuń
    4. 17. Karin Slaughter - "Dobra córka", str 560
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/dobra-corka-karin-slaughter.html
      18. Mia Asher - "Arsen", str 450
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/11/arsen-mia-asher.html

      Usuń
  2. Zostały dwa miesiące więc będzie się działo:P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi

    1. http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/356-rycerze-krystalii-brandon-sanderson.html
      "Rycerze Krystalii" - Brandon Sanderson
      312
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/355-wroc-jesli-masz-odwage-estelle.html
      "Wróć, jeśli masz odwagę" - Estelle Maskame
      352
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/354-remember-me-forever-sara-wolf.html
      "Remember me Forever" - Sara Wolf
      320
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/353-zakochaj-sie-julio-natalia-sonska.html
      " Zakochaj się, Julio" - Natalia Sońska
      304
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/352-arsen-mia-asher.html
      "Arsen" - Mia Asher
      450
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/351-novak-djokovic-zwyciezca-blaza.html
      "Novak Djokovic. Zwyciężca. - Blaza Popovic
      544
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/350-tozsamosc-nieznana-nn-karolina.html
      "Tożsamość Nieznana, NN" - Karolina Wójciak
      212
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/349-dwor-skrzyde-i-zguby-sarah-j-maas.html
      "Dwór skrzydeł i zguby" - Sarah J. Maas
      848
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/348-powrot-varian-johnson.html
      "Powrót" - Varian Johnson
      220
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/347-love-line-nina-reichter.html
      "Love Line" - Nina Reichter
      488
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/346-z-popioow-martyna-senator.html
      "Z popiołów" - Martyna Senator
      333
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/345-na-krawedzi-zawsze-jeff-giles.html
      "Na krawędzi zawsze" - Jeff Giles
      384
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/344krol-kier-aleksandra-polak.html
      "Król Kier - Aleksandra Polak
      357

      Usuń
    2. "Ostatnia szansa" - Samantha Young
      388
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/359-conviction-corinne-michaels.html
      "Conviction" - Corinne Michaels
      358
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/358-wszystko-razem-ann-brashare.html
      "Wszystko razem" - Ann Brashare
      320
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/11/357-sia-ktora-ich-przyciaga-brittainy-c.html
      "Siła, która ich przyciąga" - Brittainy C. Cherry
      380

      Usuń
  3. 1- tytuł i autor Dziewczynka w Krainie Przeklętych: Siúil, a Rún #2 Nagabe
    - liczba stron 180
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4804916/dziewczynka-w-krainie-przekletych-siuil-a-run-2/opinia/42805306#opinia42805306

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. - tytuł i autor Buntowniczka z pustyni Alwyn Hamilton
      - liczba stron 365
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4317885/buntowniczka-z-pustyni/opinia/39229622#opinia39229622

      Usuń
    2. 3- tytuł i autor Konsekwencje pożądania Aleatha Romig
      - liczba stron 480
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295266/konsekwencje-pozadania/opinia/41815196#opinia41815196

      Usuń
    3. 4- tytuł i autor Nasz Cud #3 Natsuo Kumeta
      - liczba stron 194
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3838631/nasz-cud-3/opinia/37404041#opinia37404041
      5. - tytuł i autor Nasz Cud #4 Natsuo Kumeta
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3948397/nasz-cud-4/opinia/37404044#opinia37404044
      6.- tytuł i autor Super Lovers 3 Abe Miyuki
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258305/super-lovers-3/opinia/27484595#opinia27484595

      Usuń
    4. 7. - tytuł i autor Zdrajca tronu Alwyn Hamilton
      - liczba stron 560
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4630796/zdrajca-tronu/opinia/42979662#opinia42979662

      Usuń
    5. 8- tytuł i autor Konsekwencje namiętności Aleatha Romig
      - liczba stron 608
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/307328/konsekwencje-namietnosci/opinia/41815189#opinia41815189

      Usuń
    6. 9- tytuł i autor Konsekwencje pragnień Aleatha Romig
      - liczba stron 528
      - link do recenzji/ http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4013947/konsekwencje-pragnien/opinia/36730600#opinia36730600

      Usuń
    7. 10- tytuł i autor Siła, która ich przyciąga Brittainy C. Cherry
      - liczba stron 380
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4806568/sila-ktora-ich-przyciaga/opinia/42848596#opinia42848596

      Usuń
    8. 11. - tytuł i autor Turbulencja Whitney Gracia Williams
      - liczba stron 480
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4800028/turbulencja/opinia/43086920#opinia43086920

      Usuń
    9. 12. - tytuł i autor AKADEMIA PENNYROYAL. CIENIE KADETEK M A Larson
      - liczba stron 408
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4524912/akademia-pennyroyal-cienie-kadetek/opinia/39517300#opinia39517300

      Usuń
    10. 13- tytuł i autor Chaos Paweł Leśniak
      - liczba stron 352
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/240808/chaos/opinia/25887490#opinia25887490

      Usuń
    11. 14. - tytuł i autor Rozalia Magdalena Wala
      - liczba stron 376
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4802036/rozalia/opinia/43237095#opinia43237095

      Usuń
    12. 15. - tytuł i autor Deadlock #1 Saki Aida, Yuu Takashina
      - liczba stron 200
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4812267/deadlock-1/opinia/43092907#opinia43092907

      Usuń
    13. 16. - tytuł i autor Cesarzowa kart Kresley Cole
      - liczba stron 424
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4807262/cesarzowa-kart/opinia/43251980#opinia43251980

      Usuń
    14. 17.- tytuł i autor Sexy Bastard. Cash Eve Jagger
      - liczba stron 328
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4640748/sexy-bastard-cash/opinia/43273862#opinia43273862

      Usuń
    15. 18- tytuł i autor Super Lovers 4 Abe Miyuki
      - liczba stron 110
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258306/super-lovers-4/opinia/27484596#opinia27484596

      19- tytuł i autor Super Lovers 5 Abe Miyuki
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258410/super-lovers-5/opinia/27484578#opinia27484578

      20- tytuł i autor Super Lovers 6 Abe Miyuki
      - liczba stron 170
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258411/super-lovers-6/opinia/27484580#opinia27484580

      21- tytuł i autor Super Lovers 7 Abe Miyuki
      - liczba stron 162
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/303295/super-lovers-7/opinia/37934481#opinia37934481

      22- tytuł i autor Super Lovers 8 Abe Miyuki
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/313223/super-lovers-8/opinia/37934700#opinia37934700

      23- tytuł i autor Super Lovers 9 Abe Miyuki
      - liczba stron 162
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/313225/super-lovers-9/opinia/37934826#opinia37934826

      Usuń
  4. Gratulację dla wszystkich i dalej będe kibicować! Mam nadzieję, że w przyszłym roku również odbędzie się owa olimpiada - z całą pewnością dołączę od początku :)
    Pozdrawiam, Daria z book-night

    OdpowiedzUsuń
  5. "Dlaczego z psem u boku bigos smakuje inaczej" Jolanta Brudzyńska
    Stron: 102

    http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/dlaczego-z-psem-u-boku-bigos-smakuje.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Nadzieja" Anna Juszczyk
      Stron: 166

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/nadzieja-anna-juszczyk.html

      Usuń
    2. "MMA fighter. Przebaczenie" Vi Keeland
      Stron: 380

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/mma-fighter-przebaczenie-vi-keeland.html

      Usuń
    3. "Końskie opowieści" Katarzyna J. Nowak
      Stron: 195

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/konskie-opowiesci-katarzyna-j-nowak.html

      Usuń
    4. "Ostatni policjant" Ben H. Winters
      Stron: 359

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/ostatni-policjant-ben-h-winters.html

      Usuń
    5. "Głód miłości" Natalia Nowak-Lewandowska
      Stron: 318

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/god-miosci-natalia-nowak-lewandowska.html

      Usuń
    6. "52 Kolory Życia. Tom V" Magdalena Kozioł
      Stron: 126

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/52-kolory-zycia-tom-v-magdalena-kozio.html

      Usuń
    7. "Apteka marzeń" Natasza Socha
      Stron: 389

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/apteka-marzen-natasza-socha.html

      Usuń
    8. "Dwa oblicza" Agnieszka Bednarska
      Stron: 304

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/dwa-oblicza-agnieszka-bednarska.html

      Usuń
    9. "Za wszystko i za nic" Krzysztof Langer
      Stron: 237

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/za-wszystko-i-za-nic-krzysztof-langer.html

      Usuń
    10. "Córka pedofila" Ewa Pirce
      Stron: 314

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/11/corka-pedofila-ewa-pirce.html

      Usuń
  6. Wow, gratuluję! O ile będziesz też organizować coś takiego w przyszłym roku to z chęcią dołączę do tej zabawy :D

    Hubert z Thelunabook
    http://maasonpl.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. 1. "Księga cmentarna" - Neil Gaiman - 223 strony
    https://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/11/49-wychowany-przez-duchy-czyli-ksiega.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Rycerze pożyczonego mroku" - Dave Rudden - 312 stron
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/11/50-co-kryje-sie-w-cieniu-rycerze.html

      Usuń
  8. 1. J. Lestwr - Cisza, 344
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/04/cisza-jem-lester/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. K.Evans - Ladies man, 376
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/05/ladies-man-katy-evans/

      Usuń
    2. 3. M. Brothers - Dziwna i taki jeden, 336
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/08/dziwna-i-taki-jeden-meagan-brothers/

      Usuń
    3. 4. A. Wilson - Królowa zbrodni, 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/09/krolowa-zbrodni-andrew-wilson/

      Usuń
    4. 5. A. Jeż, P. Płatkowska - Marzena M, 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/10/marzena-m-agnieszka-jez-paulina-platkowska/

      Usuń
    5. 6. A.R. Reynolds - Until November 256
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/12/until-november-aurora-rose-reynolds/

      Usuń
    6. 7. L. Wheldon. Dance sinng love. milosny układ 528
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/13/dance-sing-love-milosny-uklad-layla-wheldon/

      Usuń
    7. 8. E. Hoyt - Niecne zamairy, 444
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/15/niecne-zamiary-elizabeth-hoyt/

      Usuń
    8. 9. A. Carlan - Dziewczyna na miesiac. Październik-stpad-Grudzień, 472
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/17/dziewczyna-na-miesiac-pazdziernik-listopad-grudzien-audrey-carlan/

      Usuń
    9. 10. L.Paige, S.Simone - Gwiazdorw, 472
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/21/gwiazdor-laurelin-paige-sierra-simone/

      Usuń
    10. 11. N. Foss - Spektrum. Leonidy, 544


      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/23/przedpremierowo-spektrum-leonidy-nanna-foss/

      Usuń
    11. 12. E.Jagger - Sexy bastard. Cash, 328

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/24/sexy-bastard-cash-eve-jagger/

      Usuń
    12. 13. E, Hoyt - Zakazane przyjemnsci, 412
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/25/zakazane-przyjemnosci-elizabeth-hoyt/

      Usuń
    13. 14. M. Kordel - Serce z iernika, 416
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/27/serce-z-piernika-magdalena-kordel/

      Usuń


    14. Teresa Lewkowicz-Mosiej - Zioła w leczeniu chorób cywilizacyjnych, 240


      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/29/ziola-w-leczeniu-chorob-cywilizacyjnych-teresa-lewkowicz-mosiej/

      Usuń
    15. 16. E. Trojanowska - sand, 292

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/11/30/przedpremierowo-sand-ewelina-trojanowska/

      Usuń
  9. 1. Danuta Korolewicz "Dziewczyna z ulicy Ogrodowej"
    Stron:223

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/232354/dziewczyna-z-ulicy-ogrodowej/opinia/42521095#opinia42521095

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Danielle Steel "Pierwszy bal"
      Stron: 175

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/219214/pierwszy-bal/opinia/42521190#opinia42521190

      Usuń
    2. 3. Lauren Weisberger "W pogoni za Harrym Winstonem"
      Stron: 432

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50238/w-pogoni-za-harrym-winstonem/opinia/28208385#opinia28208385

      Usuń
  10. "Tron z żelaza" Angus Watson
    Stron: 735
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-tron-z-zelaza-angus-watson.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Słońce też jest gwiazdą" Nicola Yoon
      Stron: 336
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-sonce-tez-jest-gwiazda-nicola.html

      Usuń
    2. "Buntowniczka z pustyni" Alwyn Hamilton
      Stron: 376
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-buntowniczka-z-pustyni-alwyn.html

      Usuń
    3. "Bez uczuć" Mia Sheridan
      Stron: 386
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-bez-uczuc-mia-sheridan.html

      Usuń
    4. "Blisko ciebie" Kasie West
      Stron: 390
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/11/recenzja-blisko-ciebie-kasie-west.html

      Usuń
  11. Sarah J. Maas "Dwór skrzydeł i zguby"
    848 stron
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/co-sarah-j-maas-zgubia-w-dworze-skrzyde.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W. Bruce Cameron "Psiego najlepszego"
      288 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/o-psach-ktore-potrafia-odmienic-zycie.html

      Usuń
    2. Elizabeth O'Roark "Przebudzenie Olivii"
      432 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/gdy-gonia-cie-demony-przeszosci-biegnij.html

      Usuń
    3. Jeff Zentner "Król Węży"
      352 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/inny-nie-znaczy-gorszy-krol-wezy-jeffa.html

      Usuń
    4. Erin Beaty "Pocałunek zdrajcy"
      472 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/pocaunek-zdrajcy-erin-beaty-traitors.html

      Usuń
    5. Brad Kronen "Miłość zapisana w gwiazdach"
      448 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/11/poradnik-astrologiczny-z-przymruzeniem.html

      Usuń
  12. Rachunek obcego sumienia Mirosław Prandota 313 stron

    https://worldbysabina.blogspot.com/2017/11/rachunek-obcego-sumienia-mirosaw.html

    OdpowiedzUsuń
  13. Czasami kłamię - Alice Feeney - 400 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/11/czasami-kamie-alice-feeney.html

    Schronienie - Harlan Coben - 368 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/11/schronienie-harlan-coben.html

    Mroczne zakamarki - Kara Thomas - 416 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/11/mroczne-zakamarki-kara-thomas.html

    Pocałunek żelaza - Patricia Briggs - 408 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/11/pocaunek-zelaza-patricia-briggs.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Szczęście w miłości - Kasie West - 408 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/11/szczescie-w-miosci-kasie-west.html

      Dobra córka - Karin Slaughter - 560 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/11/dobra-corka-karin-slaughter.html

      Palamedes - Piotr Matywiecki - 194 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/11/palamedes-piotr-matywiecki.html

      Dziewczyna z Dzielnicy Cudów - Aneta Jadowska - 320 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/11/dziewczyna-z-dzielnicy-cudow-aneta.html

      Skazaniec. Liczba życia - Krzysztof Spadło - 409 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/11/dzisiaj-premiera-skazaniec-tom-vi.html

      Usuń
  14. Baba z baby Mariola Klink 326 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/baba-z-baby.html
    Terapia Kathryn Perez 474 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/terapia.html
    Jad Jolanta Bartoś 246 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/jad.html
    Lokatorka JP Delaney 455 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/lokatorka.html
    Zaina Wanda Szymanowska 52 strony
    https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/zaina.html
    Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie. Janusz L. Wiśniewski 509 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/wszystkie-moje-kobiety-przebudzenie.html
    ANANKE Zupełnie serio i pół żartem Andrzej Bielski 65 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/ananke.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 6. Erica Spindler 368 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/6.html
      Walka o sens Andrzej Bielski 493 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/walka-o-sens.html
      Hotel Pod Jemiołą Richard Paul Evans 301 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/hotel-pod-jemioa.html
      Monopoly gra o wszystko Anna Judge 246 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/11/monopoly-gra-o-wszystko-konkurs.html

      Usuń
  15. Witam,
    oto mój stosik przeczytany w listopadzie:
    "Życie na wynos" - Olga Rudnicka - 368 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4459956/zycie-na-wynos/opinia/43053472

    "Przebudzenie Lukrecji" - Laura Adori - 320 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4777255/przebudzenie-lukrecji/opinia/42886607

    "Wspomnienie o Cecylii smutnej królowej" - Janina Lesiak - 124 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289534/wspomnienie-o-cecylii-smutnej-krolowej/opinia/42888696

    "Kobieta na krańcu świata" - Martyna Wojciechowska - 352 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka /49151/kobieta-na-krancu-swiata/opinia/43084882

    "Balią przez Amazonkę" - Dorota Sumińska - 224 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4233840/balia-przez-amazonke/opinia/43060207

    "Z Miśkiem w Portugalii. Jak łatwo i tanio podróżować z dzieckiem po świecie" - Aldona Urbankiewicz - 264 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/103329/z-miskiem-w-portugalii-jak-latwo-i-tanio-podrozowac-z-dzieckiem-po-swiecie/opinia/43099521

    "Ludzie sukcesu" - Anna Antoniak - 230 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4098658/ludzie-sukcesu/opinia/43163034

    "Aleja Bzów" (tom 1) - Aleksandra Tyl - 310 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/85571/aleja-bzow/opinia/19209165

    "Najlepsze lata naszego życia" - Marek Hłasko - 350 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/310865/najlepsze-lata-naszego-zycia/opinia/43273565

    "Chaos i inne piętra" - Kaja Kowalewska - 128 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/239267/chaos-i-inne-pietra/opinia/43144941

    „Bar na starym osiedlu” - Sabina Waszut – 304 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3776107/bar-na-starym-osiedlu/opinia/43277155

    „Pleban spod Giewontu” - Maciej Pinkwart – 536 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4812645/pleban-spod-giewontu/opinia/43280963

    „Zabijemy albo pokochamy. Opowieści z Rosji” - Anna Wojtacha – 304 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/247485/zabijemy-albo-pokochamy-opowiesci-z-rosji/opinia/43287323

    „Sekrety Łodzi - cz.1” - Jacek Perzyński, Anna Kulik – 160 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3959952/sekrety-lodzi---cz-1/opinia/43288060

    W sumie 3974 strony

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena