wtorek, 1 sierpnia 2017

Olimpiada Czytelnicza- Podsumowanie Lipca



Zapraszam  na podsumowanie lipca w Olimpiadzie Czytelniczej!

Kochani, miesiąc wakacji za nami, ale Wy nie leniuchowaliście. Pogoda widać sprzyja czytaniu. 

Po zmianie szablonu bloga przez pewien czas nie można było odpowiadać na swój komentarz, ale usterka została usunięta, więc teraz śmiało możecie zgłaszać swoje książki w formie "drzewka", czyli właśnie odpowiadając na swój komentarz.


A teraz czas przejść do oficjalnej części podsumowania. Powiem Wam, że nie jestem zdziwiona takim obrotem sytuacji. Mam wrażenie, że nasze liderki się umówiły, albo po prostu tak zazdrośnie strzegą swoim upatrzonych miejsc na podium. 
Na podium niewiele się zmieniło:


Miejsce 1

Milena eMka (43171)


Miejsce 2

 Daria Skiba (41913)


Miejsce 3

 silwana (40121)

Gratuluję dziewczyny! Oby tak dalej!





NazwaLipiecSuma
Bukowa Kraina05697
Kocia Matka (Mariolka Rytter)153113231
Grażyna Wróbel266926045
Milena eMka669243171
Zuzanna K.134815243
Daria Skiba676241913
Judyta Z369827738
Martyna278724810
Magic Wizard013600
Maria Kasperczak262820144
Magda Zając461932155
Michalina (Jan Foremski)520436626
Monika Piotrowska-Wegner694738293
Sassy Girl07796
Poligon domowy04868
Ruda Recenzuje403528574
Maria Helen253415799
Koneko013603
Paulina Hołda03670
Sabina Pietraszek4695673
Aoi Akuma19166246
silwana584940121


Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia i z niecierpliwością oczekuję kolejnych!

_________________________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych w sierpniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.



W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

202 komentarze:

  1. gratulacje, a poza tyym to piękny wygląd bloga, nieźle o niego zadbałaś. :)
    Pozdrawiam
    polecam-goodbook.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tylko martwi nie kłamią- Katarzyna Bonda
      654str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/08/kamstwo-ma-krotkie-nogi-czyli-61.html

      Usuń
    2. Ponad wszystko- Nicola Yoon
      328str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/08/pragnienie-zycia-czyli-62-recenzja.html

      Usuń
    3. Zapisane w wodzie- Paula Hawkins
      365str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/08/co-sie-dzieje-gdy-bierzemy-sprawy-w.html

      Usuń
    4. Dom dla lalek- Lisa Gardner
      365str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/08/jak-odzyskac-pamiec-64-recenzja-dom-dla.html

      Usuń
    5. Śladem zbrodni- Tess Gerritsen
      300str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/08/odkryc-tajemnice-z-przeszosci-65.html

      Usuń
    6. Co nas nie zabije- David Lagercrantz
      501str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/08/jak-wysza-kontynuacja-66-recenzja-co.html

      Usuń
  3. za lipiec powinnam mieć 5,204 str :D
    dzisiaj po północy dorzuciłam link na samym końcu (16. książka - Jaga czekolada i wladcy wiatrów, 304 str)

    a w sierpniu startuje z przytupem :D
    1. Pierwsze damy antycznego Rzymu - A. Freisenbruch, 616 stron
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/01/pierwsze-damy-antycznego-rzymu-anneliese-freisenbruch/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zaskoczyłaś mnie :D Poprawione!

      Usuń
    2. Lubię zaskakiwać :D xD

      2. E. Rodzeń - PRzyszłość ma twoje imie, 544
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/13/przyszlosc-ma-twoje-imie-elzbieta-rodzen/

      Usuń
    3. 3. A.K. Majewska - Rok na Majorce 336

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/14/rok-na-majorce-anna-klara-majewska/

      Usuń
    4. 4. L. Paige - Ostatni pocałunek 496
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/16/ostatni-pocalunek-laurelin-paige/

      Usuń
    5. 5. „Koń, który mnie wybrał. Jak znękana klacz uleczyła sponiewierane serce” Susan Richards, 312
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/17/kon-ktory-mnie-wybral-jak-znekana-klacz-uleczyla-sponiewierane-serce-susan-richards/

      Usuń
    6. 6. K. Klimkiewicz - jesli tylko..., 274
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/19/przedpremierowo-jesli-tylko-karolina-klimkiewicz/

      Usuń
    7. 7. B. Majewska - bilet do szczescia 288

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/21/bilet-do-szczescia-beata-majewska/

      Usuń
    8. 8. I. Kienzler - ignacy paderewski - ulubieniec kobiet, 360
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/23/ignacy-paderewski-ulubieniec-kobiet-iwona-kienzler/

      Usuń
    9. 9. A. Danilczuk - Kroniki Wiecznego Królestwa, 298

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/26/kroniki-wiecznego-krolestwa-artur-danilczuk/

      Usuń
    10. 10.. Olivia S - Dwoje nie do pary. Rzęsy i Nonsensy, 242
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/27/dwoje-nie-do-pary-rzesy-i-nonsensy-olivia-s/

      Usuń
    11. 11. J. Beckman - Jak zrujnowac królową..., 416

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/08/31/jak-zrujnowac-krolowa-maria-antonina-skradzione-diamenty-i-skandal-ktory-zachwial-tronem-francji-jonathan-beckman/

      Usuń
  4. Ładna nowa szata graficzna. :)

    - tytuł i autor Kroniki Jaaru. Księga Luster Adam Faber
    - liczba stron 456
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4631544/kroniki-jaaru-ksiega-luster/opinia/40267362#opinia40267362

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. - tytuł i autor Miłość bez scenariusza Tina Reber
      - liczba stron 672
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/224739/milosc-bez-scenariusza/opinia/38328523#opinia38328523

      3. - tytuł i autor Próba uczuć Tina Reber
      - liczba stron 512
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/235725/proba-uczuc/opinia/41227503#opinia41227503

      4. - tytuł i autor Camilla niezbyt szczupła księżniczka Khoa Le, Carolina Zanotti
      - liczba stron 24
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/311564/camilla-niezbyt-szczupla-ksiezniczka/opinia/39226762#opinia39226762

      5. - tytuł i autor Strażnik domu Momochi 8 Aya Shouoto
      - liczba stron 164
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3722219/straznik-domu-momochi-8/opinia/37403729#opinia37403729

      Usuń
    2. 6- tytuł i autor Przyszłość ma twoje imię Elżbieta Rodzeń
      - liczba stron 544
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4693900/przyszlosc-ma-twoje-imie/opinia/41204296#opinia41204296

      Usuń
    3. 7- tytuł i autor Strażnik domu Momochi 9 Aya Shouoto
      - liczba stron 164
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3936189/straznik-domu-momochi-9/opinia/37403730#opinia37403730

      Usuń
    4. 8- tytuł i autor Odd i Lodowi Olbrzymi Neil Gaiman
      - liczba stron 104
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/52340/odd-i-lodowi-olbrzymi/opinia/37479227#opinia37479227

      Usuń
    5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    6. 9- tytuł i autor Pierwszy dotyk Laurelin Paige
      - liczba stron 544
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4045712/pierwszy-dotyk/opinia/41353958#opinia41353958

      Usuń
    7. 10- tytuł i autor Strażnik domu Momochi 10 Aya Shouoto
      - liczba stron 164
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4436795/straznik-domu-momochi-10/opinia/41014014#opinia41014014

      11- tytuł i autor Strażnik domu Momochi 11 Aya Shouoto
      - liczba stron 164
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4771675/straznik-domu-momochi-11/opinia/41014015#opinia41014015

      Usuń
    8. 12- tytuł i autor Ostatni pocałunek Laurelin Paige
      - liczba stron 496
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4540706/ostatni-pocalunek/opinia/41368858#opinia41368858

      Usuń
    9. 13.- tytuł i autor Are You Alice? tom 11 Ai Ninomiya, Ikumi Katagiri
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3656293/are-you-alice-tom-11/opinia/34558809#opinia34558809

      14 - tytuł i autor Kształt gruszki Magdalena Kołosowska
      - liczba stron 328
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4644120/ksztalt-gruszki/opinia/41311236#opinia41311236

      Usuń
    10. 15- tytuł i autor Marianna Magdalena Wala
      - liczba stron 328
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/309851/marianna/opinia/40591398#opinia40591398

      Usuń
    11. 16- tytuł i autor Bez uczuć Mia Sheridan
      - liczba stron 360
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4655629/bez-uczuc/opinia/41016578#opinia41016578

      17- tytuł i autor Jak płatki śniegu Denise Hunter
      - liczba stron 368
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4034330/jak-platki-sniegu/opinia/41502065#opinia41502065

      Usuń
    12. 18 - tytuł i autor Opowieść Panny Młodej tom 8 Kaoru Mori
      - liczba stron 191
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4426288/opowiesc-panny-mlodej-tom-8/opinia/40035462#opinia40035462

      Usuń
    13. 19 - tytuł i autor MMA Fighter. Przebaczenie Vi Keeland
      - liczba stron 384
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4666755/mma-fighter-przebaczenie/opinia/40747606#opinia40747606

      20. - tytuł i autor Uwiedź mnie Abbi Glines
      - liczba stron 384
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4799642/uwiedz-mnie/opinia/41733341#opinia41733341

      21. - tytuł i autor W baśniowym ogrodzie. Legendy polskie Tomik 1
      - liczba stron 93
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4805164/w-basniowym-ogrodzie-legendy-polskie-tomik-1/opinia/41733530#opinia41733530

      Usuń
  5. "Czarodzieje koni" Krzysztof Czarnota
    Liczba stron: 312

    http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/czarodzieje-koni-krzysztof-czarnota.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "W słońcu i we mgle" Dorota Schrammek
      Liczba stron: 284

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/w-soncu-i-we-mgle-dorota-schrammek.html

      Usuń
    2. "Lirogon" Cecelia Ahern
      Liczba stron: 446

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/lirogon-cecelia-ahern.html

      Usuń
    3. "Zostań ze mną, Karolino" Alina Białowąs
      Liczba stron: 320

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/zostan-ze-mna-karolino-alina-biaowas.html

      Usuń
    4. "Dance, sing, love. Miłosny układ" Layla Wheldon
      Liczba stron: 524

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/dance-sing-love-miosny-ukad-layla.html

      Usuń
    5. "Uwikłani. Chandler" Laurelin Paige
      Liczba stron: 289

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/uwikani-chandler-laurelin-paige.html

      Usuń
    6. "Jesteś moją obsesją" Federico Moccia
      Liczba stron: 185

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/jestes-moja-obsesja-federico-moccia.html

      Usuń
    7. "Światełko w tunelu. Polowanie na Pliszkę" Hanna Greń
      Liczba stron: 320

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/swiateko-w-tunelu-polowanie-na-pliszke.html

      Usuń
    8. "Reemisja" Izabela Milik
      Liczba stron: 377

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/reemisja-izabela-milik.html

      Usuń
    9. "MMA Fighter. Szansa" Vi Keeland
      Liczba stron: 366

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/08/mma-fighter-szansa-vi-keeland.html

      Usuń
  6. Mówiłam, że drugie miejsce lubię? :P
    1. Ove Logmansbo - "Enklawa", str 400
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/enklawa-ove-logmansbo-remigiusz-mroz.html
    2. Jonathan Holt - "Carnivia. Herezja", str 432
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/carnivia-herezja-jonathan-holt-recenzja.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3. Brandon Sanderson - "Piasek Raszida", str 312
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/piasek-raszida-brandon-sanderson.html
      4. Sarah J. Maas - "Dziedzictwo ognia", str654
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/piasek-raszida-brandon-sanderson.html
      5. Max Bilski - "Podarunek z Teksasu", str 210
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/podarunek-z-teksasu-mak-bilski-patronat.html
      6. G.A. Thorsson - "Miasteczko w Islandii", str 192

      Usuń
    2. 7. Tosca Lee - "Pierworodna", str 376
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/pierworodna-tosca-lee-recenzja.html
      8. Leszek Celer - "Stąd nie widać gwiazd", str348
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/stad-nie-widac-gwiazd-leszek-celer.html

      Usuń
    3. 9. "Sieć podejrzeń" - George Harrar, str 320
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/siec-podejrzen-george-harrar-recenzja.html
      10. "W sieci uczuć" - Aneta Krasińska, str 240
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/w-sieci-uczuc-aneta-krasinska-patronat.html
      11. Federico Moccia - "Jesteś moją obsesją", str 192
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/jestes-moja-obsesja-federico-moccia.html

      Usuń
    4. 12. Brandon Sanderson - "Alcatraz kontra Bibliotekarze. Kości Skryby", str 320
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/alcatraz-kontra-bibliotekarze-kosci.html

      Usuń
    5. 13. C. Hand, J. Meadows, B. Ashton - "Moja lady Jane", str 432
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/moja-lady-jane-cynthia-hand-jodi.html

      Usuń
    6. 14. "Jutro będziemy szczęśliwi" - Anna Dąbrowska, str 304
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/jutro-bedziemy-szczesliwi-anna.html
      15. "Światełko w tunelu" - Hanna Greń, str 320
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/polowanie-na-pliszke-swiateko-w-tunelu.html
      16. Guillaume Musso - "Dziwczyna z Brooklynu", str 400
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/dziewczyna-z-brooklynu-guillaume-musso.html
      17. Layla Wheldon - Dance, sin, love. Miłosny układ, str 528
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/dance-sing-love-miosny-ukad-layla.html
      18. Małgorzata Falkowska - "Poszukiwani, poszukiwany", str 304
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/08/poszukiwani-poszukiwany-magorzata.html

      Usuń
  7. Niestety nie mogę się zbliżyć do tej trójki...
    1) Śmierć przewodnika rzecznego - Richard Flanagan - 356 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/08/smierc-przewodnika-rzecznego-richard.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2) Wróć za mną - A. Meredith Walters - 416 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/wroc-za-mna-meredith-walters.html

      Usuń
    2. 3) Mroczny las - Virginia C. Andrews - 519 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/mroczny-las-virginia-cleo-andrews.html

      Usuń
    3. 4) Biała księżniczka - Philippa Gregory - 464 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/biaa-ksiezniczka-philippa-gregory.html

      Usuń
    4. 5) Kruk - Piotr Górski - 496 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/kruk-piotr-gorski.html

      Usuń
    5. 6) Siostra burzy - Lucinda Riley - 576 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/siostra-burzy-lucinda-riley.html

      Usuń
    6. 7) Sznurek - Adam Lang - 324 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/przedpremierowo-sznurek-adam-lang.html

      Usuń
    7. 8) Urok Grace'ów - Laure Eve - 408 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/urok-graceow-laure-eve.html

      Usuń
    8. 9) Rudowłosa - Orhan Pamuk - 318 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/przedpremierowo-rudowosa-orhan-pamuk.html

      Usuń
    9. 10) Alchemik z gwiazdy - Sonia Wiśniewska - 234 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/alchemik-z-gwiazdy-sonia-wisniewska.html

      Usuń
    10. 11) Gra pozorów - Donna Leon - 296 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/gra-pozorow-donna-leon.html

      Usuń
    11. 12) Dan-sha-ri. Jak posprzątać by oczyścić swoje serce i umysł - Hideko Yamashita
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/dan-sha-ri-jak-posprzatac-by-oczyscic.html

      192 strony

      Usuń
    12. 13) List w butelce - Nicholas Sparks - 336 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/list-w-butelce-nicholas-sparks.html

      Usuń
    13. 14) Nostalgia - Mircea Cărtărescu - 496 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/nostalgia-mircea-cartarescu.html

      Usuń
    14. 15) Popiół za popiół - Jenny Han&Siobhan Vivian - 376 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/08/popio-za-popio-jenny-han-vivian.html

      Usuń
  8. "Królestwo kanciarzy" Leigh Bardugo
    Stron: 608
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-krolestwo-kanciarzy-leigh.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu" Anna Lange
      Stron: 448
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-clovis-lafay-magiczne-akta.html

      Usuń
    2. "Losy Tearlingu" Erika Johansen
      Stron: 519
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-losy-tearlingu-erika-johansen.html

      Usuń
    3. "Metro 2034" Dmitry Glukhovsky
      Stron: 410
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-metro-2034-dmitry-glukhovsky.html

      Usuń
    4. "Confess" Colleen Hoover
      Stron: 352
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-confess-colleen-hoover.html

      Usuń
    5. "Tysiąc pocałunków" Tillie Cole
      Stron: 440
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-tysiac-pocaunkow-tillie-cole.html

      Usuń
    6. "Tysiąc odłamków ciebie: Claudia Gray
      Stron: 352
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-tysiac-odamkow-ciebie-claudia.html

      Usuń
    7. "Calamity" Brandon Sanderson
      Stron: 436
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-calamity-brandon-sanderson.html

      Usuń
    8. "Żerca" Katarzyna Berenika Miszczuk
      Stron: 352
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/08/recenzja-zerca-katarzyna-berenika.html

      Usuń
  9. "Przygody Kapitana Majtasa" Dav Pilkey
    128 stron
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/strzezcie-sie-majtasowej-mocy-dav.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Kapitan Majtas. Inwazja Krwiożerczych Klozetów" Dav Pilkey
      144 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/dav-pilkey-kapitan-majtas-inwazja.html

      Usuń
    2. "Kapitan Majtas. Inwazja Nieprawdopodobnie Nikczemnych Kucharek z Kosmosu"
      144 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/dav-pilkey-kapitan-majtas-inwazja_6.html

      Usuń
    3. "Kapitan Majtas. Przerażający Plan Profesora Pofajdanka"
      160 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/dav-pilkey-kapitan-majtas-przerazajacy.html

      Usuń
    4. "Po prostu ja" Jean Ure
      256 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/gdy-bycie-soba-wcale-nie-jest-takie.html

      Usuń
    5. "Sekretne spotkanie" Jean Ure
      192 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/nigdy-nie-wiesz-kto-jest-po-drugiej.html

      Usuń
    6. "Podróżniczka" Arwen Elys Dayton
      430 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/premierowo-podrozniczka-arwen-elys.html

      Usuń
    7. "Tysiąc odłamków ciebie" Claudia Gray
      352 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/w-kazdej-postaci-w-kazdym-swiecie.html

      Usuń
    8. "Ostatnia aria Mozarta" Matt Rees
      368 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/powiesc-kryminalna-w-tonacji-moll-matt.html

      Usuń
    9. "Szamanka od umarlaków" Martyna Raduchowska
      416 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/08/premierowo-szamanka-od-umarlakow.html

      Usuń
  10. zaległa z lipca:
    Niebo pod Śnieżką, Joanna Sykat 300 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/07/niebo-pod-sniezka.html

    Sierpień:
    Caraval Stephanie Garber 409 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/caraval.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Miłosny układ. Layla Wheldon 521 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/miosny-ukad.html

      Usuń
    2. 1946 H. 251 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/1946.html
      Początek wszystkiego Robyn Schneider 316 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/poczatek-wszystkiego.html

      Usuń
    3. Wszystkie Twoje marzenia. Agata Czykierda - Grabowska 382 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/wszystkie-twoje-marzenia.html
      Kiedy wiosna nie nadchodzi. Anna Wysocka - Kalkowska 264 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/kiedy-wiosna-nie-nadchodzi.html
      Gałeziste Artur Urbanowicz 458 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/gaeziste.html

      Usuń
    4. Dżentelmen w Moskwie Amor Towles 524 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/dzentelmen-w-moskwie.html?showComment=1503924764005

      Usuń
    5. Czy wspominałam, że za tobą tęsknię? Estelle Maskame 364 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/08/czy-wspominaam-ze-za-toba-tesknie.html

      Usuń
  11. "Żniwiarz. Początek obłudy" Beata Goździewska (172 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-zniwiarz-poczatek-obudy.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Ostatni mohikanin" James Fenimore Cooper (317 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/08/o-ksiazce-ostatni-mohikanin.html

      Usuń
    2. "Zew krwi" Jack London (91 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/08/o-ksiazce-zew-krwi.html

      Usuń
    3. "Ogarnij swój dzień" Karina Sęp (198 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/08/o-ksiazce-ogarnij-swoj-dzien.html

      Usuń
    4. "Nikołaj i Bibigul" Dmitrij Strelnikoff (328 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/08/o-ksiazce-nikoaj-i-bibigul.html

      Usuń
    5. "Wielkie arrangement" Dariusz Rohnka (230 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/08/o-ksiazce-wielkie-arrangement.html

      Usuń
    6. "Ivanhoe" Walter Scott (380 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/08/o-ksiazce-ivanhoe.html

      Usuń
    7. "Tajemniczy ogród" Frances Hodgson Burnett (192 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/08/o-ksiazce-tajemniczy-ogrod.html

      Usuń
    8. "Metody. Zmień swoje problemy w odwagę, wiarę i kreatywność." Phil Stutz i Barry Michels (277 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/08/o-ksiazce-metody-zmien-swoje-problemy-w.html

      Usuń
  12. Pięknie tutaj! :)

    1. Title Elise "Jack i Jill"
    stron: 187

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/213320/jack-i-jill/opinia/40609130#opinia40609130

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Rexanne Becnel "Pogromca serc"
      Stron: 304

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/37777/pogromca-serc/opinia/40609124#opinia40609124

      Usuń
  13. 1. "Cień i kość" - Leigh Bardugo - 378 stron
    http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/08/przecietnosc-we-wspaniaym-swiecie-cien.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Szeptucha" - Katarzyna Berenika Miszczuk - 415 stron
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/08/my-sowianie-xxi-wieku-szeptucha.html

      Usuń
    2. 3. "Nomen Omen" - Marta Kisiel - 331 stron
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/08/miay-byc-salwy-smiechu-nie-byo-nomen.html

      Usuń
    3. 4. "Królowie Dary" - Ken Liu - 589 stron
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/08/powiesc-niezwyka-i-epicka-krolowie-dary.html

      Usuń
    4. 5. "Widząca" - Olga Gromyko - 484 strony
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/08/marzenie-wiejskiej-dziewczyny-widzaca.html

      Usuń
    5. 6. "Zaklinacz Ognia" - Cinda Williams Chima - 480 stron
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/08/44-kolejny-popularny-niewypa-czyli.html

      Usuń
  14. Witam,
    zaczynam zabawę. Pozdrawiam organiatorkę i uczestników
    eduko7

    1. "Dziedzictwo Orchana" - Aline Ohanesian - 368 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/311991/dziedzictwo-orchana/opinia/37347859

    OdpowiedzUsuń
  15. 2. "Horyzonty uczuć" - Dorota Schrammek - 240 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/260998/horyzonty-uczuc/opinia/37483438

    OdpowiedzUsuń
  16. 3. "Moja Korona Ziemi" - Moja Korona Ziemi - 240 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/221029/moja-korona-ziemi/opinia/37545315

    OdpowiedzUsuń
  17. 4. "Na brzegu życia" - Dorota Schrammek - 256 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/292827/na-brzegu-zycia/opinia/37707707

    OdpowiedzUsuń
  18. 5. "Hiszpańskie opowieści" - Rebecca Winters, Lynne Graham i inni... - 448 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/310173/hiszpanskie-opowiesci/opinia/37826816

    OdpowiedzUsuń
  19. 6. "Kolory tamtego lata" - Richard Paul Evans - 352 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/137814/kolory-tamtego-lata/opinia/37902875

    OdpowiedzUsuń
  20. 7. "Kłamstewka i kłamstwa" - Monika Orłowska - 228 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/164246/klamstewka-i-klamstwa/opinia/38762875

    OdpowiedzUsuń
  21. Osttnia styczniowa
    8. "Teściową oddam od zaraz" - Małgorzata J. Kursa - 216 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/116327/tesciowa-oddam-od-zaraz/opinia/37980866

    OdpowiedzUsuń
  22. Lutowe:
    9. "Kocham Rzym" - Isabelle Laflèche - 340 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/308919/kocham-rzym/opinia/38064919

    OdpowiedzUsuń
  23. 10. "Stojąc pod tęczą" - Dorota Schrammek - 208 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/246460/stojac-pod-tecza/opinia/25058019

    OdpowiedzUsuń
  24. 11. "Cztery strony miłości" - Joanna Sykat - 288 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/305439/cztery-strony-milosci/opinia/37282772

    OdpowiedzUsuń
  25. 12. "Anioł do wynajęcia" - Magdalena Kordel - 440 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3763842/aniol-do-wynajecia/opinia/38207574

    OdpowiedzUsuń
  26. 13. "Krafftówna w krainie czarów" - Remigiusz Grzela, Barbara Krafftówna - 360 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/284666/krafftowna-w-krainie-czarow/opinia/38398063

    OdpowiedzUsuń
  27. 14. Afryka malowana sercem - Izabela Karasińska - 320 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/165154/afryka-malowana-sercem/opinia/38475681

    OdpowiedzUsuń
  28. 15. "Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego" - Magdalena Grzebałkowska - 384 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258836/ksiadz-paradoks-biografia-jana-twardowskiego/opinia/38486558

    OdpowiedzUsuń
  29. 16. "U Pana Boga pod gruszą" - Monika Orłowska - 320 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/305708/u-pana-boga-pod-grusza/opinia/38548148

    OdpowiedzUsuń
  30. Marcowe:
    17. Lawendowe Pole, czyli jak opuścić miasto na dobre - Joanna Posoch - 224 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/220822/lawendowe-pole-czyli-jak-opuscic-miasto-na-dobre/opinia/18751135

    OdpowiedzUsuń
  31. 18. "Biuro przesyłek niedoręczonych" - Natasza Socha - 304 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3960650/biuro-przesylek-niedoreczonych/opinia/36692188

    OdpowiedzUsuń
  32. 19. "Matka Teresa Ukryty Ogień" - Joseph Langford - 280 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/61848/matka-teresa-ukryty-ogien/opinia/39040939

    OdpowiedzUsuń
  33. 20. "Pokolenia. Wiek deszczu, wiek słońca" - Katarzyna Droga - 416 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/194916/pokolenia-wiek-deszczu-wiek-slonca/opinia/20204851

    OdpowiedzUsuń
  34. 21. "Purpura i czerń" - James P. Gallagher - 256 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/77516/purpura-i-czern/opinia/38875500

    OdpowiedzUsuń
  35. 22. "Dżentelmen nie w każdym calu" - Mary Jo Putney - 352 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/120080/dzentelmen-nie-w-kazdym-calu/opinia/39041757

    OdpowiedzUsuń
  36. 23. "Pokolenia. Powrót do domu" - Katarzyna Droga - 512 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/270635/pokolenia-powrot-do-domu/opinia/38994222

    OdpowiedzUsuń
  37. Ostatnia marcowa:
    24. "Karbala" - Piotr Głuchowski, Marcin Górka - 384 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/264497/karbala/opinia/39092228
    Kolejne miesiące jutro. Pozdrawiam
    eduko7

    OdpowiedzUsuń
  38. Kwietniowy stosik czas pokazać:
    25. "Granat poproszę" - Olga Rudnicka - 336 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3782572/granat-poprosze/opinia/39186716

    OdpowiedzUsuń
  39. 26. "Sposób na (cholernie) szczęśliwe życie" - Małgorzata Chmielewska, Piotr Żyłka i inni... - 280 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/314916/sposob-na-cholernie-szczesliwe-zycie/opinia/39277358

    OdpowiedzUsuń
  40. 27. "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą" - Malwina Wrotniak - 320 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3777939/tam-mieszkam-zycie-polakow-za-granica/opinia/39277161

    OdpowiedzUsuń
  41. 28. "Dziewczyny od Gucciego" - Cate Kendall - 336 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/199347/dziewczyny-od-gucciego/opinia/39361341

    OdpowiedzUsuń
  42. 29. "Wiosną ci wszystko wybaczę" - Gary Chapman, Catherine Palmer - 344 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/92395/wiosna-ci-wszystko-wybacze/opinia/39371959

    OdpowiedzUsuń
  43. 30. "Beduinki na Instagramie. Moje życie w Emiratach" - Aleksandra Chrobak - 304 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/306174/beduinki-na-instagramie-moje-zycie-w-emiratach/opinia/39361778

    OdpowiedzUsuń
  44. 31. "Życie i 101 przyjaciół" - Krzysztof Liegmann - 392 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4251368/zycie-i-101-przyjaciol/opinia/38064908

    OdpowiedzUsuń
  45. 32. Papież, który uwierzył. Jak Karol Wojtyła przekonał Kościół do kultu Bożego Miłosierdzia - Ewa K. Czaczkowska - 256 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289584/papiez-ktory-uwierzyl-jak-karol-wojtyla-przekonal-kosciol-do-kultu-bozego-milosierdzia/opinia/39434146

    OdpowiedzUsuń
  46. 33. "Marzenie" - Barbara Delinsky - 192 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/102786/marzenie/opinia/39474118

    OdpowiedzUsuń
  47. 34. "Zanim się pojawiłeś" - Jojo Moyes - 382 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/302110/zanim-sie-pojawiles/opinia/39517144

    OdpowiedzUsuń
  48. 35. "Różaniec w śniegu. Zapiski z Alaski" - ks. Andrzej Maślanka - 448 stron
    Różaniec w śniegu. Zapiski z Alaski

    OdpowiedzUsuń
  49. 36. "Blondynka w Himalajach" - Beata Pawlikowska - 160 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/87124/blondynka-w-himalajach/opinia/39592343

    OdpowiedzUsuń
  50. 37. Walt Disney. Potęga marzeń - Bob Thomas - 384 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/205261/walt-disney-potega-marzen/opinia/39611418

    OdpowiedzUsuń
  51. 38. "Dewey. Wielki kot w małym mieście" - Vicki Myron, Bret Witter - 280 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50146/dewey-wielki-kot-w-malym-miescie/opinia/38286125

    OdpowiedzUsuń
  52. Majowe lektury:
    39. "Rembrandt, wojna i dziewczyna z kabaretu" - Manuela Kalicka - 416 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/303914/rembrandt-wojna-i-dziewczyna-z-kabaretu/opinia/39653265

    OdpowiedzUsuń
  53. 40. "Bóg dał mi kopa w górę" - Urszula Mela - 288 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/294941/bog-dal-mi-kopa-w-gore/opinia/39674253

    OdpowiedzUsuń
  54. 41. "Magnolia" - Grażyna Jeromin-Gałuszka - 384 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/174225/magnolia/opinia/39705995

    OdpowiedzUsuń
  55. 42. Monsun przychodzi dwa razy. Podróż szlakiem pieprzu przez Keralę, Oman i Zanzibar - Anna Janowska - 400 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3923955/monsun-przychodzi-dwa-razy-podroz-szlakiem-pieprzu-przez-kerale-oman-i-zanzibar/opinia/39753910

    OdpowiedzUsuń
  56. 43. "Herbatka o piątej!" - Bill Bryson - 490 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3747892/herbatka-o-piatej/opinia/39787430

    OdpowiedzUsuń
  57. 44. "Żelazne damy. Kobiety, które zbudowały Polskę" - Kamil Janicki - 384 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/263986/zelazne-damy-kobiety-ktore-zbudowaly-polske/opinia/39900964

    OdpowiedzUsuń
  58. 45. Grażyna Hase. Miłość, moda, sztuka - Krzysztof Tomasik - 400 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3862208/grazyna-hase-milosc-moda-sztuka/opinia/39916582

    OdpowiedzUsuń
  59. 46. "Frida" - Barbara Mujica - 448 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/259761/frida/opinia/39886916

    OdpowiedzUsuń
  60. 47. "Sekrety carów. Intrygi, skandale i zbrodnie Romanowów" - Michael Farquhar - 256 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3919389/sekrety-carow-intrygi-skandale-i-zbrodnie-romanowow/opinia/39900211

    OdpowiedzUsuń
  61. 48. "Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak" - Anna Kamińska - 336 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/255607/simona-opowiesc-o-niezwyczajnym-zyciu-simony-kossak/opinia/26670663

    OdpowiedzUsuń
  62. 49. Rodzinne strony - Debbie Macomber - 352 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/150551/rodzinne-strony/opinia/39997758

    OdpowiedzUsuń
  63. 50. Lunch w Paryżu - Elizabeth Bard - 320 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/82619/lunch-w-paryzu/opinia/40276601

    OdpowiedzUsuń
  64. 51. "Sonata dla motyla" - Magdalena Kubasiewicz - 320 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/311736/sonata-dla-motyla/opinia/40070191

    OdpowiedzUsuń
  65. 52. "Tani drań" - Wiesław Michnikowski, Marcin Michnikowski - 304 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/232388/tani-dran/opinia/40127536

    OdpowiedzUsuń
  66. Czerwcowe lekturki:
    53. "Taka jestem i już!" - Magdalena Zawadzka - 327 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/235866/taka-jestem-i-juz/opinia/40640124

    OdpowiedzUsuń
  67. 54. "Anioł Johnny" - Danielle Steel - 126 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/39511/aniol-johnny/opinia/40277018

    OdpowiedzUsuń
  68. 55. "Humor i wiara: anegdoty i historyjki" - Alessandro Pronzato - 380 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/164899/humor-i-wiara-anegdoty-i-historyjki/opinia/40277424

    OdpowiedzUsuń
  69. 56. "Zagadkowy uśmiech: Tajemnica kradzieży Mona Lisy" - Rita Angelica Scotti - 256 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/79284/zagadkowy-usmiech-tajemnica-kradziezy-mona-lisy/opinia/39606711

    OdpowiedzUsuń
  70. 57. "Dziewięć kobiet, jedna sukienka" - Jane L. Rosen - 320 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4091914/dziewiec-kobiet-jedna-sukienka/opinia/39615754

    OdpowiedzUsuń
  71. 58. Szczęście jest kotką - Eva Berberich - 224 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/191884/szczescie-jest-kotka/opinia/40837520

    OdpowiedzUsuń
  72. 59. "Moje sekretne życie" - Salvador Dali - 400 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/191509/moje-sekretne-zycie/opinia/40688364

    OdpowiedzUsuń
  73. 60. Księgarenka przy ulicy Wiśniowej - Liliana Fabisińska, Agnieszka Krawczyk i inni... - 424 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3843221/ksiegarenka-przy-ulicy-wisniowej/opinia/39606259

    OdpowiedzUsuń
  74. 61. Medalion z bursztynemm - Anna Klejzerowicz - 330 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/239976/medalion-z-bursztynem/opinia/25812067

    OdpowiedzUsuń
  75. 62. Uczta bogiń - Maria Poprzęcka - 216 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/150949/uczta-bogin/opinia/40688976

    OdpowiedzUsuń
  76. 63. Słomiana wdowa - Iwona Czarkowska - 196 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/34589/slomiana-wdowa/opinia/20131884

    OdpowiedzUsuń
  77. 64. Kobieta do zadań specjalnych - Iwona Czarkowska - 231 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/80067/kobieta-do-zadan-specjalnych/opinia/40537578

    OdpowiedzUsuń
  78. 65. "Fascynujące podróże gwiazd... i moje" - Agnieszka Perepeczko - 192 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/103542/fascynujace-podroze-gwiazd-i-moje/opinia/40798188

    OdpowiedzUsuń
  79. 66. "Zapach czekolady" - Ewald Arenz - 288 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4100283/zapach-czekolady/opinia/40798972

    OdpowiedzUsuń
  80. 67. Dama z kotem - Iwona Czarkowska - 240 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4037235/dama-z-kotem/opinia/39614948

    OdpowiedzUsuń
  81. Lipcowy stosik:
    68. Hardcorowi bibliotekarze z Timbuktu - Joshua Hammer - 340 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4236378/hardcorowi-bibliotekarze-z-timbuktu/opinia/39605651

    OdpowiedzUsuń
  82. 69. "Chłopak, który spotkał Jezusa. Segatashya z Kibeho" - Steve Erwin, Immaculee Ilibagiza - 218 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/282558/chlopak-ktory-spotkal-jezusa-segatashya-z-kibeho/opinia/41051132

    OdpowiedzUsuń
  83. 70. "Wszystko jest dobrze w moim świecie" - Beata Pawlikowska - 352 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4334184/wszystko-jest-dobrze-w-moim-swiecie/opinia/40866673

    OdpowiedzUsuń
  84. 71. "Sielanka po bretońsku" - Jochen Schmidt - 256 ston
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/172374/sielanka-po-bretonsku/opinia/41112166

    OdpowiedzUsuń
  85. 72. "Czarna" - Wojciech Kuczok - 260 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4254611/czarna/opinia/41262793

    OdpowiedzUsuń
  86. 73. "Gra o pałac" - Monika B. Janowska - 512 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/108407/gra-o-palac/opinia/41143779

    OdpowiedzUsuń
  87. 74. "Błogosławieni i słudzy Boży... czyli kto?" - Kajetan Rajski - 238 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4799799/blogoslawieni-i-sludzy-bozy-czyli-kto/opinia/40903697

    OdpowiedzUsuń
  88. 75. "Przysięga królowej. Historia Izabeli Kastylijskiej" - Christopher W. Gortner - 512 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/215266/przysiega-krolowej-historia-izabeli-kastylijskiej/opinia/40645522

    OdpowiedzUsuń
  89. 76. "Tajemnica zamku" - Krystyna Mirek - 356 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4178462/tajemnica-zamku/opinia/39605067

    OdpowiedzUsuń
  90. 77. Koncert cudzych życzeń - Izabella Frączyk - 320 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4039301/koncert-cudzych-zyczen/opinia/39606274

    OdpowiedzUsuń
  91. 78. Zaplątana miłość - Karolina Wilczyńska - 344 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/250649/zaplatana-milosc/opinia/26509094

    OdpowiedzUsuń
  92. 79. "Księga o Niewidzialnym" - Éric-Emmanuel Schmitt - 368 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/154123/ksiega-o-niewidzialnym/opinia/41215626

    OdpowiedzUsuń
  93. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  94. 80."Marzenia szyte na miarę" - Karolina Wilczyńska - 340 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/260136/marzenia-szyte-na-miare/opinia/29186874

    OdpowiedzUsuń
  95. 81. "Złodziejka książek" - Markus Zusak - 496 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/204005/zlodziejka-ksiazek/opinia/41389854

    OdpowiedzUsuń
  96. 82. "Emerycka szajka idzie na całość" - Catharina Ingelman-Sundberg - 448 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3990561/emerycka-szajka-idzie-na-calosc/opinia/41390068

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 83. "Siostry" - Agnieszka Krawczyk - 512 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/288812/siostry/opinia/41390573

      84. "Dryndą przez Kierbedzia" - Stefan Wiechecki Wiech - 223 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/110023/drynda-przez-kierbedzia/opinia/41515517

      85. "Tajlandia. Dwa spełnione marzenia" - Paweł Skiba - 288 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4279367/tajlandia-dwa-spelnione-marzenia/opinia/41415154

      86. "Detektyw Monk i dwie asystentki" - Lee Goldberg - 308 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/30155/detektyw-monk-i-dwie-asystentki/opinia/41606963

      87. "Cień burzowych chmur". Spacer Aleją Róż t. 1 - Edyta Świętek - 352 strony
      http://www.granice.pl/ksiazka/cien-burzowych-chmur-spacer-aleja-roz-t-1/5920432

      Usuń
  97. Diane Chamberlain
    "W cieniu"
    400 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/311545/w-cieniu/opinia/41558836#opinia41558836

    OdpowiedzUsuń
  98. Ewa Seno
    "Tatuaż z lilią"
    288 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/222833/tatuaz-z-lilia/opinia/41559286#opinia41559286

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ewa Seno
      "Cena odwagi"
      336 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/233812/cena-odwagi/opinia/41756176#opinia41756176

      Usuń
  99. Prawda i inne kłamstwa Sascha Arango 304 strony

    https://worldbysabina.blogspot.com/2017/08/prawda-i-inne-kamstwa-sascha-arango.html

    OdpowiedzUsuń
  100. http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/319-szamanka-od-umarlakow-martyna.html 416
    "Moja Lady Jane" - Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton 432
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/317-ocalona-alexandra-duncan.html 460
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/316-sprawy-do-zapomnienia-courtney-c.html 272

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/315-urok-graceow-laure-eve.html 406
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/314-zaklinacz-ognia-cinda-williams-chima.html 476
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/313-burza-julie-cross.html 416
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/311-tajemnica-diabelskiego-kregu-anna.html 510
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/311-co-przyniesie-wiecznosc-jennifer-l.html 500
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/310-miosc-ktora-przeamaa-swiat-emily.html 400
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/08/309-ksztat-gruszki-magdalena-koosowska.html 328

      Usuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena