poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Cytatowa zachęcajka


Kochani, mimo że pogoda nie sprzyja czytaniu w plenerze, bo słońce, bo burze, czasami też deszcz... Przypominam, że czytać można wszędzie! Moja propozycja to zimny napój (niekoniecznie wyskokowy), lekkie przekąski (koniecznie kaloryczne), cisza, spokój i świetna książka w dłoni!
Jeżeli tak jak ja macie problem typu"co teraz przeczytać"to zapraszam! Być może moje propozycje sprawią, że wybór odpowiedniej lektury, stanie się oczywisty!

"Możesz zaprzeczać, że coś do mnie czujesz, ale to na próżno. Twoje ciało zawsze we mnie odnajdywało partnera bo jest mądrzejsze od twojego umysłu."


"Kiedy ktoś twierdzi, że nie musisz mu o niczym mówić, tak naprawdę oddałby życie, żeby to z ciebie wyciągnąć."
"Jeśli ktoś nas zdradza, wiemy jakie słowa wypowiedzieć; gdy umiera ukochana osoba, wiemy, jakie słowa wypowiedzieć. Jeśli chcemy odegrać ogiera, cwaniaczka albo głupka, wiemy, jakie słowa wypowiedzieć. Wszyscy korzystamy z tego samego wyświechtanego scenariusza. W tych czasach bardzo trudno być osobą, po prostu prawdziwą, rzeczywistą osobą, a nie zbiorem cech charakteru wybranych z pojemnego automatu z charakterami.""To ironia losu, że jedyną pewną rzeczą w życiu jest śmierć, prawda?"
"Zło potrafi się świetnie maskować."


Mieliście okazję przeczytać którąś z tych książek? A może macie je w swoich czytelniczych planach?

10 komentarze:

 1. Czytałam Intuicję i bardzo gorąco polecam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaskoczona jestem tym, że pojawił się ty cytat Jude Deveraux :> Pozytywnie oczywiście. Mi najbardziej podoba się cytat z "Zaginionej dziewczyny"

  Pozdrawiam
  Babskie Czytanki

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się okładka "Zatrzymać gwiazdy" *.*, a cytat z "Intuicja", mam tę książkę w planach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cytat z "Zatrzymać gwiazdy" najbardziej mnie zachęcił :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie najbardziej urzekł cytat "Intuicji" i "Egzekutora". Żadnej z podanych przez ciebie książek nie czytałam, ale w najbliższym czasie przejrzę je sobie, a zwłaszcza te dwie ostatnie. :D Być może dopiszę je do listy. ^^
  Pozdrawiam Lex May

  OdpowiedzUsuń
 6. Najbardziej intryguje cytat z "Intuicji" :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie kojarzę tych książek, ale zapowiadają się nieźle :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam okazję czytać "Intuicję" i pisać blurba do tej książki. Co do cytatów, bardzo przypadł mi do gustu: "Kiedy ktoś twierdzi, że nie musisz mu o niczym mówić, tak naprawdę oddałby życie, żeby to z ciebie wyciągnąć." Pięknie powiedziane, życiowe - takie prawdziwe. Wiem to po sobie :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znałam żadnej z tych książek, ale "Intuicja "najbardziej mnie zaciekawiła i cyctatem i okładką.
  https://zakatek-ksiazkoholiczki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaginioną dziewczynę mam w planach a Intuicję zamierzam dokupić i dwa tomy podarować mojej przyjaciółce jak wróci do Polski na zaległe urodziny. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena