niedziela, 2 lipca 2017

Olimpiada Czytelnicza- Podsumowanie czerwca!


Zapraszam na podsumowanie czerwca w Olimpiadzie czytelniczej!


Na podium w tym miesiącu:



Miejsce 1: Milena eMka (36479)

Miejsce 2: Daria Skiba (35151)
Miejsce 3: silwana (32810)



Klasyfikacja ogólna:

-->
NazwaCzerwiecSuma
Bukowa Kraina11125697
Kocia Matka (Mariolka Rytter)277311325
Grażyna Wróbel584023376
Milena eMka684736479
Zuzanna K.200413895
Daria Skiba456335151
Judyta Z741224040
Martyna440322023
Magic Wizard150713600
Maria Kasperczak260517516
Magda Zając338627536
Michalina (Jan Foremski)784131422
Monika Piotrowska-Wegner645031346
Sassy Girl07796
Poligon domowy04868
Ruda Recenzuje530624539
Maria Helen269613265
Koneko184513603
Paulina Hołda03670
Sabina Pietraszek2875204
Aoi Akuma04330
silwana441632810

Nasza najnowsza uczestniczka silwana, stanowi realne zagrożenie dla naszych stałych liderek. 
Czy Daria i Milena będą walczyć o pierwsze miejsce? 
A może to silwana okaże się niepokonana?
 Jestem bardzo ciekawa, jak zakończy się ta rozgrywka. Jednocześnie mam nadzieję, że zamierzacie walczyć do samego końca :)

_________________________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych w lipcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.



W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

104 komentarze:

  1. 1. - tytuł i autor Baśnie Barda Beedle'a Joanne Kathleen Rowling
    - liczba stron 144
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4310476/basnie-barda-beedle-a/opinia/40646232#opinia40646232

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. - tytuł i autor Niepiękna Madeline Sheehan
      - liczba stron 384
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4016695/niepiekna/opinia/40665730#opinia40665730

      Usuń
    2. 3- tytuł i autor Chłopak z innej bajki Kasie West
      - liczba stron 352
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4544574/chlopak-z-innej-bajki/opinia/40711763#opinia40711763

      Usuń
    3. 4- tytuł i autor Niezwykły dar Diana Palmer
      - liczba stron 272
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4730722/niezwykly-dar/opinia/40737136#opinia40737136

      Usuń
    4. 5.- tytuł i autor MMA Fighter. Szansa Vi Keeland
      - liczba stron 368
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4016648/mma-fighter-szansa/opinia/37511233#opinia37511233

      Usuń
    5. 6- tytuł i autor Oczy wilka Alicja Sinicka
      - liczba stron 444
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4518310/oczy-wilka/opinia/40156234#opinia40156234

      7. - tytuł i autor
      - liczba stron 400
      - link do recenzji/ opinii

      Usuń
    6. 7. - tytuł i autor Rogue Katy Evans
      - liczba stron 400
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4451340/rogue/opinia/40846641#opinia40846641

      Usuń
    7. 8- tytuł i autor Exitus Letalis (tom 5)Katt Lett
      - liczba stron 200
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4551679/exitus-letalis-tom-5/opinia/40099171#opinia40099171

      Usuń
    8. Zaległe za luty:
      1.- tytuł i autor Requiem Króla Róż 6
      Aya Kanno
      - liczba stron 192
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4257111/requiem-krola-roz-6/opinia/38218076#opinia38218076

      2. - tytuł i autor Sekaiichi Hatsukoi. Przypadek Ritsu Onodery 2 Shungiku Nakamura
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/257648/sekaiichi-hatsukoi-przypadek-ritsu-onodery-2/opinia/27484619#opinia27484619

      3. - tytuł i autor Tsubakirou Cantarella
      Hashiba Mizu
      - liczba stron 179
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/297657/tsubakirou-cantarella/opinia/32149789#opinia32149789

      4 - tytuł i autor Nasz Cud #5 Natsuo Kumeta
      - liczba stron 178
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4324125/nasz-cud-5/opinia/38287279#opinia38287279

      Usuń
    9. 5. - tytuł i autor Saga Winlandzka tom 1
      Makoto Yukimura
      - liczba stron 470
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4146360/saga-winlandzka-tom-1/opinia/38248739#opinia38248739

      Usuń
    10. - tytuł i autor Kot, który spadł z nieba Takashi Hiraide
      - liczba stron 144
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3859834/kot-ktory-spadl-z-nieba/opinia/37181676#opinia37181676

      Usuń
    11. - tytuł i autor Mitologia nordycka Neil Gaiman
      - liczba stron 240
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3963179/mitologia-nordycka/opinia/38452043#opinia38452043

      Usuń
    12. - tytuł i autor Obrońcy miłości Sandi Lynn
      - liczba stron 288
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4556745/obroncy-milosci/opinia/40990064#opinia40990064

      Usuń
  2. 1. "Nothing less" Anna Todd
    Stron: 364

    http://czytaninka.blogspot.fr/2017/07/nothing-less-anna-todd.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Bilet do szczęścia" Beata Majewska
      Stron: 288

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/07/bilet-do-szczescia-beata-majewska.html

      Usuń
    2. 3. "Koń, który mnie wybrał. Jak znękana klacz uleczyła sponiewierane serce" Susan Richards
      Stron: 300

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/07/kon-ktory-mnie-wybra-jak-znekana-klacz.html

      Usuń
    3. 4. "Wesoła rozwódka" Iwona Czarkowska
      Stron: 351

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/07/wesoa-rozwodka-iwona-czarkowska-patronat.html

      Usuń
    4. 5."Panda i duchy" Jon J Muth
      Stron: 40

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/07/panda-i-duchy-jon-j-muth.html

      Usuń
    5. 6. "Za zakrętem" Anna Kasiuk
      Stron: 444

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/07/za-zakretem-anna-kasiuk.html

      Usuń
  3. To moje ulubione drugie miejsce :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 1. Dean Koontz - "Poszukiwana", str 448
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/poszukiwana-dean-koontz-recenzja.html

      Usuń
    2. 2. Patrycja May - "Pamiętnik ze starej szafy", str 256
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/pamietnik-ze-starej-szafy-patrycja-may.html

      Usuń
    3. 3. Chris Russell - "Piosenki o dziewczynie", str 384
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/piosenki-o-dziewczynie-chris-russell.html

      4. Katerina Diamond - "Belfer", str 368
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/belfer-katerina-diamond-recenzja.html

      5. "Masza i Niedźwiedź. Czytam i układam", str 10
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/masza-i-niedzwiedz-czytam-i-ukadam.html

      6. "Lektor" - Bernhard Schlink, str 216
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/lektor-bernhard-schlink-recenzja.html

      7. "Trzy siostry, trzy królowe" - Philippa Gregory, str 460
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/trzy-siostry-trzy-krolowe-philippa.html

      8. "To co nas dzieli" - Anna McPartlin, str 416
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/to-co-nas-dzieli-anna-mcpartlin-recenzja.html

      9. "Przyszłość Violet i Luke'a" - Jessica Sorensen, str236
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/przyszosc-violet-i-lukea-jessica.html

      10. "Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski. Zadania z naklejkami ze Smerfetką" - praca zbiorowa, str 16
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/smerfy-poszukiwacze-zaginionej-wioski.html

      11. "Trolle. 600 naklejek" - praca zbiorowa, str 32
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/trolle-600-naklejek.html

      12. "Żerca" - Katarzyna Berenika Miszczuk, str 352
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/zerca-katarzyna-berenika-miszczuk.html

      13. "Sztuki i sztuczki" - Marta Reich, str 780
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/sztuki-i-sztuczki-marta-reich-recenzja.html

      Usuń
    4. Widzę, że mój poprzedni post chyba trafił do spamu, był obszerny ;)

      Kolejne:
      14. K.N. Haner - "Przebudzenie Morfeusza", str 528
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/przebudzenie-morfeusza-kn-haner-recenzja.html

      15. Anna Kasiuk - "Za zakrętem", str 450
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/za-zakretem-anna-kasiuk-recenzja.html

      Usuń
    5. 16. Danuta Pytlak - "Powiem ci, kim jesteś", str 360
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/07/powiem-ci-kim-jestes-danuta-pytlak.html

      Usuń
  4. 1. M. Stachula- Trzecia, 368
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/02/przedpremierowotrzecia-magda-stachula/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Marzena Mazińska-Cieślik - Spacer z piórem, 220
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/05/przedpremierowo-spacer-z-piorem-marzena-mazinska-cieslik/

      Usuń
    2. 3. Jessica Sorensen - Przeznaczenie Vioet i Luke'a, 368
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/07/przeznaczenie-violet-i-lukea-jessica-sorensen/

      Usuń
    3. 4. A. Sinicka - Oczy wilka, 444


      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/07/oczy-wilka-alicja-sinicka/

      Usuń
    4. 5. J. Sorensen - Przyszłosć Violet i Luke'a, 230
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/09/przyszlosc-violet-i-lukea-jessica-sorensen/

      Usuń
    5. 6. I. Milik - Reemisja, 380

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/11/reemisja-izabela-milik/

      Usuń
    6. 7. A. Mandes-Tarasov - Moje wielkei ruskie wesele, 288
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/12/moje-wielkie-ruskie-wesele-anna-mandes-tarasov/

      Usuń
    7. 8. Audrey Carlan - Dziewczyna na miesiąc. Lipiec-sierpien-wrzesień 432
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/13/dziewczyna-na-miesiac-lipiec-sierpien-wrzesien-audrey-carlan/

      Usuń
    8. 9. H. Lindberg - Sekrety Sztokholmu, 328


      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/16/sekrety-sztokholmu-hanna-lindberg/

      Usuń
    9. 10. A. Bellon - Nie zapomnij mnie, 272

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/17/przedpremierowo-nie-zapomnij-mnie-anna-bellon/

      Usuń
    10. 11. S. Sukkar - Chłopiec z Aleppo, który namalowal wojne, 312
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/18/chlopiec-z-aleppo-ktory-namalowal-wojne-sumia-sukkar/

      Usuń
    11. 12. J. E. Smith - Odleglosc miedzy tobą a mną, 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/20/odleglosc-miedzy-toba-a-mna-jennifer-e-smith/

      Usuń
    12. 13. A. U. Mielech - Jaga Czekolada i baszta czarownic, 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/21/jaga-czekolada-i-baszta-czarownic-a-u-mielech/

      Usuń
    13. 14. Ali i Nino - K. Said, 304 str
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/07/23/ali-i-nino-kurban-said/

      Usuń
  5. Gratuluję takich wyników w wyzwaniu, brawo! :)

    OdpowiedzUsuń
  6. O ile dobrze liczę to u mnie powinno być 4373str

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przeliczyłam ponownie i wychodzi mi 4403, zerknij jeszcze raz. Może coś zaginęło w akcji :)

      Usuń
    2. Tak tym razem mój błąd 4403str

      Usuń
    3. 7 razy dziś- Lauren Oliver
      382str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/07/a-gdyby-tak-przezyc-wszystko-jeszcze.html

      Usuń
    4. Niezgodna- Veronica Roth
      351 str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/07/gdy-strzezona-tajemnica-musi-wyjsc-na.html


      Zbuntowana- Veronica Roth
      367str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/07/gdy-strzezona-tajemnica-musi-wyjsc-na.html


      Wierna- Veronica Roth
      383 str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/07/gdy-strzezona-tajemnica-musi-wyjsc-na.html

      Usuń
  7. "Kłamstwa"
    Diane Chamberlain
    352 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/112156/klamstwa/opinia/40588683#opinia40588683

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Bez mojej zgody"
      Jodi Picoult
      528 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/53806/bez-mojej-zgody/opinia/40641965#opinia40641965

      Usuń
    2. "Linia życia"
      Jodi Picoult
      544 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/99401/linia-zycia/opinia/40725426#opinia40725426

      Usuń
    3. "Bohaterowie magicznego drzewa. Porwanie."
      Andrzej Maleszka
      304 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/307932/bohaterowie-magicznego-drzewa-porwanie/opinia/40968615

      Usuń
    4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    5. "Wybacz mi"
      Gabriela Gargaś
      430 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/308620/wybacz-mi/opinia/40988541

      Usuń
  8. 1. Skynet: Armia Cieni Caesar Starling 469str

    https://worldbysabina.blogspot.com/2017/06/skynet-armia-cieni-caesar-starling_26.html

    OdpowiedzUsuń
  9. 1) Friendzone - Sandra Nowaczyk - 408 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/07/przedpremierowo-friendzone-sandra.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2) Kwiat, który nie rozkwitnie - Anchee Min - 480 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/kwiat-ktory-nie-rozkwitnie-anchee-min.html

      Usuń
    2. 3) Dziewczyna na klifie - Lucinda Riley - 528 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/dziewczyna-na-klifie-lucinda-riley.html

      Usuń
    3. 4) Numer 11 - Jonathan Coe - 416 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/numer-11-czyli-opowiesci-swiadczace-o.html

      Usuń
    4. 5) Nikt nie chciał słuchać - Isobel Kerr, Alex Kerr - 312 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/nikt-nie-chcia-suchac-isobel-kerr-alex.html

      Usuń
    5. 6) To, co nas dzieli - Anna McPartlin - 416 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/to-co-nas-dzieli-anna-mcpartlin.html

      Usuń
    6. 7) Poradnik dla smoków. Co zrobić, by twój człowiek zmądrzał - LaurenceYep&Joanne Ryder - 397 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/poradnik-dla-smokow-co-zrobic-by-twoj.html

      Usuń
    7. 8) Malarz młodych dziewcząt - Monika Feth - 368 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/malarz-modych-dziewczat-monika-feth.html

      Usuń
    8. 9) Alight/Rozpaleni - Scott Sigler - 488 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/alightrozpaleni-scott-sigler.html

      Usuń
    9. 10) Lokatorka - J.P. Delaney - 460 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/lokatorka-jp-delaney.html

      Usuń
    10. 11) Wszystko, co w Tobie kocham - Samantha Young - 388 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/wszystko-co-w-tobie-kocham-samantha.html

      Usuń
    11. 12) Sekta z Wyspy Mgieł - Mariette Lindstein - 544 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/sekta-z-wyspy-mgie-mariette-lindstein.html

      Usuń
    12. 13) Jak pokochać freaka - Rebekah Crane - 296 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/07/jak-pokochac-freaka-rebekah-crane.html

      Usuń
  10. Książka jeszcze z czerwca:
    Lisa Kleypas - Pokochaj mnie
    Stron: 375

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/117960/pokochaj-mnie/opinia/32091172#opinia32091172

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Iris Johansen "Zabójcze sny"
      Stron: 306

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/23350/zabojcze-sny/opinia/39592686#opinia39592686

      Usuń
    2. Katarzyna Michalak "Sklepik z niespodzianką.Bogusia."
      Stron: 320

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/102146/sklepik-z-niespodzianka-bogusia/opinia/28166531#opinia28166531

      Usuń
    3. Glenda Sanders "Isadora"
      Stron: 185

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/123876/isadora/opinia/40609128#opinia40609128

      Usuń
  11. Beata Majewska Bilet do szczęścia 288 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/07/bilet-do-szczescia.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ann Patchett Dziedzictwo 379 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/07/dziedzictwo.html
      NIcholas Sparks Dla ciebie wszystko 399 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/07/dla-ciebie-wszystko.html

      Usuń
    2. Jacek Getner Pan Przypadek i mediaktorzy 234 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/07/pan-przypadek-i-mediakotorzy.html

      Natasza Socha i Magdalena Witkiewicz Awaria małżeńska 371 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/07/awaria-mazenska.html

      Greta Gulsen, Jak feniks z popiołów 316 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/07/jak-feniks-z-popioow.html

      Usuń
    3. Izabela Milik Reemisja 377 stron

      Usuń
    4. https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/07/reemisja.html?showComment=1501020977703

      Usuń
  12. Książka z czerwca: "Dwór cierni i róż" Sarah J. Maas - liczba stron: 527
    http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/07/o-potedze-miosci-dwor-cierni-i-roz.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Sigrid" Johanne Hildebrandt - liczba stron: 461
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/07/w-swiecie-nordyckich-bogow-sigrid.html

      Usuń
    2. "Złodziej dusz" Aneta Jadowska - liczba stron: 447
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/07/dora-wilk-po-raz-pierwszy-zodziej-dusz.html

      Usuń
    3. "Maska śmierci" Adam Blade - liczba stron: 189
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/07/na-ratunek-avantii-maska-smierci.html

      Usuń
    4. "Pax" Sara Pennypacker - liczba stron: 292
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/07/lisek-i-jego-chopiec-czyli-pax.html

      Usuń
  13. "Władca Pierścieni. Dwie wieże" J.R.R. Tolkien (501 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-dwie-wieze.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "1946" H. (252 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-1946.html

      Usuń
  14. "Powrót króla" J.R.R. Tolkien (608 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-powrot-krola.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Przygody Tomka Sawyera" Mark Twain (190 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-przygody-tomka-sawyera.html

      Usuń
    2. "Dziwne losy Jane Eyre" Charlotte Brontë (560 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-dziwne-losy-jane-eyre.html

      Usuń
    3. "Harry Potter i więzień Azkabanu" J.K. Rowling (448 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-harry-potter-i-wiezien.html

      Usuń
    4. "Pierścień i róża" William M. Thackeray (127 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-pierscien-i-roza.html

      Usuń
    5. "Pinokio" Carlo Collodi (125 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-pinokio.html

      Usuń
    6. "Lato Muminków" Tove Jansson (176 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-lato-muminkow.html

      Usuń
    7. "Winnetou" Karol May (761 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-winnetou.html

      Usuń
    8. "Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą" Anna Kryszkiewicz (304 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-karin-stanek-autostopem-z.html

      Usuń
    9. "Wesołe przygody Robin Hooda" Howard Pyle (253 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-przygody-robin-hooda.html

      Usuń
    10. "Przygody Sherlocka Holmesa" Arthur Conan Doyle (156 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/07/o-ksiazce-przygody-sherlocka-holmesa.html

      Usuń
  15. Zaległe za styczeń
    1- tytuł i autor Hanger: Szubiennik #1
    Hirotaka Kisaragi
    - liczba stron 178
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4069497/hanger-szubiennik-1/opinia/37531580#opinia37531580

    2 - tytuł i autor Kawaii Scotland 1
    Ilona Myszkowska, Katarzyna Stasiowska
    - liczba stron 152
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4108039/kawaii-scotland-1/opinia/37183765#opinia37183765

    3 - tytuł i autor Sherlock: Studium w różu
    Mark Gatiss, Steven Moffat
    - liczba stron 212
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3869403/sherlock-studium-w-rozu/opinia/37268733#opinia37268733

    4 - tytuł i autor Sherlock: Niewidomy bankier
    Mark Gatiss, Steven Moffat
    - liczba stron 192
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3994589/sherlock-niewidomy-bankier/opinia/37268737#opinia37268737

    5- tytuł i autor Sherlock: Wielka gra
    Mark Gatiss, Steven Moffat
    - liczba stron 242
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4064202/sherlock-wielka-gra/opinia/37268739#opinia37268739

    6- tytuł i autor Dziewczynka w Krainie Przeklętych: Siúil, a Rún #1
    - liczba stron 180
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4525243/dziewczynka-w-krainie-przekletych-siuil-a-run-1/opinia/40030527#opinia40030527

    7- tytuł i autor Kuro Somato
    - liczba stron 128
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3841886/kuro/opinia/37409846#opinia37409846

    8- tytuł i autor Mother's Spirit Enzou
    - liczba stron 178
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4542757/mother-s-spirit/opinia/39787041#opinia39787041

    OdpowiedzUsuń
  16. "Ostrze zdrajcy" Sebasten de Castell
    Streon: 420
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/07/recenzja-ostrze-zdrajcy-sebastien-de.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Gra anioła" Carlos Ruiz Zafon
      Stron: 608
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/07/recenzja-gra-anioa-carlos-ruiz-zafon.html

      Usuń
    2. "Metro 2033" Dmitry Glukhovsky
      Stron: 592
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/07/recenzja-metro-2033-dmitry-glukhovsky.html

      Usuń
    3. "Nocny film" Marisha Pessl
      Stron: 766
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/07/recenzja-nocny-film-marisha-pessl.html

      Usuń
    4. "Co przyniesie wieczność" Jennifer L. Armentrout
      Stron: 576
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/07/recenzja-co-przyniesie-wiecznosc.html

      Usuń
    5. "Akuszer bogów" Aneta Jadowska
      Stron: 384
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/07/recenzja-akuszer-bogow-aneta-jadowska.html

      Usuń
  17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  18. "Zaklinacz Ognia" Cinda Williams Chima
    480 stron
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/07/magowie-smoki-i-kapani-krwiopijcy-w.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Blisko ciebie" Kasie West
      392 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/07/dziewczyna-z-atakami-paniki-uwieziona-w.html

      Usuń
  19. - tytuł i autor Konkurs na żonę Beata Majewska
    - liczba stron 304
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4416939/konkurs-na-zone/opinia/39296683#opinia39296683

    - tytuł i autor Bilet do szczęścia Beata Majewska
    - liczba stron 288
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4693021/bilet-do-szczescia/opinia/40441860#opinia40441860

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)