czwartek, 1 czerwca 2017

Olimpiada Czytelnicza podsumowanie Maja!






Zapraszam na podsumowanie maja w Olimpiadzie czytelniczej!

Serdecznie witam nowe uczestniczki! Jest mi niezmiernie miło Was gościć w moich skromnych progach  :)


Na podium w tym miesiącu:
Miejsce 1: Daria Skiba
Miejsce 2: Milena eMka
Miejsce 3: silwana




Klasyfikacja ogólna:


-->
NazwaMajSuma
Bukowa Kraina4964585
Kocia Matka (Mariolka Rytter)4008552
Grażyna Wróbel313917536
Milena eMka591429632
Zuzanna K.133111891
Daria Skiba615330588
Judyta Z304416628
Martyna256417620
Maria Kasperczak337114911
Magda Zając436024150
Michalina (Jan Foremski)634023581
Monika Piotrowska-Wegner582324896
Sassy Girl8157796
Poligon domowy21784868
Ruda Recenzuje307219233
Maria Helen162610569
Sabina Pietraszek5604917
Aoi Akuma5194330
silwana716428394




Daria Skiba po krótkiej nieobecności powróciła na pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej. Dario, mam dla Ciebie niestety złą wiadomość, dziewczyny depczą Ci po piętach więc nie możesz sobie pozwolić na słabszy miesiąc :)

____________________________________________________________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w czerwcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.



W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

115 komentarzy:

  1. 1. - tytuł i autor Dwie miłości Sandi Lynn
    - liczba stron 304
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/273462/dwie-milosci/opinia/40138082#opinia40138082

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. - tytuł i autor Dwa serca Sandi Lynn
      - liczba stron 304
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/288465/dwa-serca/opinia/40161082#opinia40161082

      Usuń
    2. 3. - tytuł i autor Powrót na Wyspę Potępionych Melissa de la Cruz
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/305484/powrot-na-wyspe-potepionych/opinia/33730017#opinia33730017

      Usuń
    3. 4- tytuł i autor Sex Machine Marie Force, M. S Force
      - liczba stron 288
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4415672/sex-machine/opinia/40252110#opinia40252110

      Usuń
    4. 5- tytuł i autor Ania Wood i strachy w muzeum Zuzanna Kawa
      - liczba stron 103
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3871982/ania-wood-i-strachy-w-muzeum/opinia/40256565#opinia40256565

      6- tytuł i autor Pan Twardowski Artur Oppman
      - liczba stron 24
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/237689/pan-twardowski/opinia/40256673#opinia40256673

      7- tytuł i autor Czterej muzykanci z Bremy Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
      - liczba stron 16
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/94416/czterej-muzykanci-z-bremy/opinia/40256643#opinia40256643

      8- tytuł i autor Reksio nad jeziorem Anna Sójka
      - liczba stron 8
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/293335/reksio-nad-jeziorem/opinia/40256582#opinia40256582

      Usuń
    5. - tytuł i autor Zimowa miłość Elżbieta Rodzeń
      - liczba stron 464
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4226477/zimowa-milosc/opinia/39258528#opinia39258528

      Usuń
    6. 10. - tytuł i autor Uwikłani. Pokusa Laurelin Paige
      - liczba stron 360
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/272816/uwiklani-pokusa/opinia/40350684#opinia40350684

      11. - tytuł i autor Uwikłani. Obsesja Laurelin Paige
      - liczba stron 376
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/287738/uwiklani-obsesja/opinia/40350770#opinia40350770

      Usuń
    7. 12. - tytuł i autor Uwikłani. Na zawsze Laurelin Paige
      - liczba stron 464
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/287739/uwiklani-na-zawsze/opinia/40357632#opinia40357632

      Usuń
    8. 13- tytuł i autor Woda, która niesie ciszę Brittainy C. Cherry
      - liczba stron 400
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4512257/woda-ktora-niesie-cisze/opinia/40396584#opinia40396584

      Usuń
    9. - tytuł i autor Wszystko, co w Tobie kocham Samantha Young
      - liczba stron 300
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4447245/wszystko-co-w-tobie-kocham/opinia/40441693#opinia40441693

      Usuń
  2. O nie, zapomniałam zgłosić recenzje z maja. :/ Mogę to jeszcze nadrobić? Odkąd skończyłam szkołę mam wieczny weekend i zaburzenia czasu. XD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście, że możesz :) Doliczę je do następnego podsumowania. Zaznacz tylko, że są to ksążki majowe :)

      Usuń
  3. A z moich wyliczeń wynika, że przeczytałam w maju 6.340 stron :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj! Przeliczę jeszcze raz, być może coś mi umknęło :)

      Usuń
    2. 1. Jacek Dyba - Uciekinier ze świetego miasta, 132
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/02/uciekinier-ze-swietego-miasta-jacek-dyba/

      Usuń
    3. Poprawiłam, miałaś rację :) Bardzo przepraszam za błąd

      Usuń
    4. Nie ma problemu :) Przeoczenie moze się zdarzyć każdemu :)

      2. K. Mirek - Cena szczęścia, 336
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/04/cena-szczescia-krystyna-mirek/

      Usuń
    5. 3. L. Paige - Uwikłani. Chandler, 296
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/05/uwiklani-chandler-laurelin-paige/

      Usuń
    6. 4. M. Kordel - Córka wiatrów, 400
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/06/przedpremierowo-corka-wiatrow-magdalena-kordel/

      Usuń
    7. 5. Opracowanie zbiorowe - Pudełko z bajkami. Opowieści babuni, 60
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/07/pudelko-z-bajkami-opowiesci-babuni-opracowanie-zbiorowe/

      Usuń
    8. 8. Penelope Ward - Przyrodni brat, 272

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/08/przyrodni-brat-penelope-ward/

      Usuń
    9. 7. M. Krupa - Miłość do trawy , 180
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/09/milosc-do-trawy-michal-krupa/

      Usuń
    10. 6. Ch. Chitnis - Zdrowe lody. 75 łatwych przepisów, 224
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/09/zdrowe-lody-75-latwych-przepisow-christine-chitnis/

      Usuń
    11. 9. Dziennik Chloe Snow - E. Chastain, 336

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/10/dziennik-chloe-snow-licealna-masakra-emma-chastain/

      Usuń
    12. 10. K. Bułat- Arkandel, 156
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/11/arkandel-katarzyna-bulat/

      Usuń
    13. 11. M. PAszyńska - Cień sułtana 448
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/13/booktour-cien-sultana-maria-paszynska/

      Usuń
    14. 12. Wielka Ksiega robali - Yuval Zommer 64 str
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/14/wielka-ksiega-robali-yuval-zommer/

      Usuń
    15. 13. S.J. Maas - Dwór mgieł i furii, 768
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/15/dwor-mgiel-i-furii-sarah-j-maas/

      Usuń
    16. 14. E. Lindstrom - Do zobaczenia nigdy, 336
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/17/do-zobaczenia-nigdy-eric-lindstrom/

      Usuń
    17. 15. B. Pawlikowska - Blondynka w Urugwaju + Prkatyczny kurs j. hiszpąńskeigo, 720 str (328 + 392)

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/19/blondynka-w-urugwaju-praktyczny-kurs-jezyka-hiszpanskiego-beata-pawlikowska/

      Usuń
    18. 16. M. Ciechanowska- z zycia zdeklarowanej singielki, 168

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/21/z-zycia-zdeklarowanej-singielki-malgorzata-ciechanowska/

      Usuń
    19. 17. Guðmundur Andri Thorsson - Miasteczko w Islandii, 192

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/23/miasteczko-w-islandii-gudmundur-andri-thorsson/

      Usuń
    20. 18. B. Porter - uwikłana, 472
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/24/uwiklana-krolowa-narkotykow-tajna-agentka-zakladniczka-bruce-porter/

      Usuń
    21. 19. A. Todd - nothing less, 368
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/25/nothing-less-anna-todd/

      Usuń
    22. 20. Chcialabym, chciala... O czym Polski marzą w łóżku - Andrzej Depko, Sylwia Jędrzejewsta, 280

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/26/chcialabym-chciala-o-czym-polki-marza-w-lozku-andrzej-depko-sylwia-jedrzejewska/

      Usuń
  4. Oj nie strasz mnie! Robisz to specjalnie za dziecięce poczytania? :D hihihih
    Jak mnie przegonią, trudno ;) Nic na siłę :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :) Jak Kuba-Bogu... hehe żartuję :) Oczywiście, że nic na siłę! Liczy się dobra zabawa :)

      Usuń
    2. Co nie zmienia faktu, że fajnie byłoby wygrać, niestety, coś już czuję, że powinnam pogodzić się z przegraną:D

      1. "W rytmie passady" - Anna Dąbrowska, str 392
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/w-rytmie-passady-anna-dabrowska-recenzja.html

      Usuń
    3. 2. "Reemisja" - Izabela Milik, str 380
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/reemisja-izabela-milik-recenzja.html
      3. "Zimowy monarcha" - Bernard Cornwell, str 608
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/zimowy-monarcha-bernard-cornwell.html
      4. "Po złej stronie lustra" - K.C. Hiddenstorm, str 461
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/po-zej-stronie-lustra-kc-hiddenstorm.html
      5. "Kumulacja gniewu" - Monika Fudali, str 72
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/kumulacja-gniewu-monika-fudali-recenzja.html

      Usuń
  5. 1) 1000 kropel - Małgorzata Rosicka - 86 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/06/1000-kropel-magorzata-rosicka.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2) Teatr Sabata - Philip Roth - 610 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/teatr-sabata-philip-roth.html

      Usuń
    2. 3) Niezła jazda - Irvine Welsh - 434 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/nieza-jazda-irvine-welsh.html

      Usuń
    3. 4) Siostra - Jensen Louise - 400 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/siostra-louise-jensen.html

      Usuń
    4. 5) Trawers - Andrzej Sosnowski - 54 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/trawers-andrzej-sosnowski.html

      Usuń
    5. 6) Debiutant - S.J. Hooks - 272 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/debiutant-sj-hooks.html

      Usuń
    6. 7) Duszny kraj - Bob Dylan - 354 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/duszny-kraj-bob-dylan.html

      Usuń
    7. 8) Pierworodna - Tosca Lee - 384 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/pierworodna-tosca-lee.html

      Usuń
    8. 9) Szczęście od jutra - Anna Balińska - 325 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/szczescie-od-jutra-anna-balinska.html

      Usuń
    9. 10) Złota różdżka, czyli bajki dla niegrzecznych dzieci - Heinrich Hoffmann - 112 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/zota-rozdzka-czyli-bajki-dla.html

      Usuń
    10. 11) Łzy nocy - Anna Rychter - 292 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/zy-nocy-anna-rychter.html

      Usuń
    11. 12) Kłamca i szpieg - Rebecca Stead - 194 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/kamca-i-szpieg-rebecca-stead.html

      Usuń
    12. 13) Zwrotnik Raka - Henry Miller - 360 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/zwrotnik-raka-henry-miller.html

      Usuń
    13. 14) 444 - Maciej Siembieda - 560 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/444-maciej-siembieda.html

      Usuń
    14. 15) Przekreślony początek - Ryszard Krynicki - 42 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/przekreslony-poczatek-ryszard-krynicki_22.html

      Usuń
    15. 16) Zimowy monarcha - Bernard Cornwell - 608 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/zimowy-monarcha-bernard-cornwell.html

      Usuń
    16. 17) Uwięzione - Natasha Preston - 397 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/uwiezione-natasha-preston.html

      Usuń
  6. Mam jeszcze pytanie co zrobiłam źle, że nie zostałam uwzględniona na podium? :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście, że jesteś! Ukryłaś mi się :)

      Usuń
  7. Piotr C. "Pokolenie Ikea" ( książka z maja - niestety nie zdążyłam jej dopisać wcześniej :D)
    Stron: 194

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/137796/pokolenie-ikea/opinia/39592518#opinia39592518

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Danka Braun "Historia pewnego związku"
      Stron: 304

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/155489/historia-pewnego-zwiazku/opinia/39592537#opinia39592537

      Usuń
    2. Jayne Ann Krentz "Bransoletka"
      Stron: 224

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/76768/bransoletka/opinia/39592715#opinia39592715

      Usuń
    3. Renata Chaczko "Gracze"
      Stron: 248

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/159031/gracze/opinia/39592624#opinia39592624

      Usuń
    4. Tanya Valko "Miłość na Bali"
      Stron: 687

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/255768/milosc-na-bali/opinia/39592493#opinia39592493

      Usuń
    5. Jennifer Greene " Samotny tata"
      Stron: 155

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143627/samotny-tata/opinia/40408332#opinia40408332

      Usuń
    6. Lass Small "U mnie czy u ciebie?"
      Stron: 155

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/105826/u-mnie-czy-u-ciebie/opinia/40482519#opinia40482519

      Usuń
    7. Abbi Glines "Grając w miłość"
      Stron: 234

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258696/grajac-w-milosc/opinia/39592573#opinia39592573

      Usuń
    8. Catherine George "Dziewczyna znikąd"
      Stron: 153

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/102824/dziewczyna-znikad/opinia/40488889#opinia40488889

      Usuń
    9. Abbi Glines "Daj nam ostatnią szansę"
      Ilość stron: 336

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/268901/daj-nam-ostatnia-szanse/opinia/39592597#opinia39592597

      Usuń
  8. 1. "XII SUGESTII. Przewodnik do szczęśliwego życia" Bogusław Szedny
    Stron: 200

    http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/xii-sugestii-przewodnik-do-szczesliwego.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Zaraz wracam" Anita Scharmach
      Stron: 304

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/zaraz-wracam-anita-scharmach-patronat.html

      Usuń
    2. 3. "Pierwszy dotyk" Laurelin Paige
      Stron: 538

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/pierwszy-dotyk-laurelin-paige.html

      Usuń
    3. 4. "Kruchość porcelany" Monika Sawicka
      Stron: 256

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/kruchosc-porcelany-monika-sawicka.html

      Usuń
    4. 5. "Po złej stronie lustra" K.C. Hiddenstorm
      Stron: 461

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/po-zej-stronie-lustra-k-c-hiddenstorm.html

      Usuń
    5. 6. "Anestezja" Thomas Arnold
      Stron: 436

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/anestezja-thomas-arnold.html

      Usuń
    6. 7. "W rytmie passady" Anna Dąbrowska
      Stron: 389

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/w-rytmie-passady-anna-dabrowska.html

      Usuń
  9. Pan Przypadek i fioletowoskórzy Jacek Getner 246 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/pan-przypadek-i-fioletowoskorzy.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To, co najważniejsze Samantha Young 412 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/to-co-najwazniejsze.html

      Usuń
    2. Prywatne życie sułtanów. John Freely 340 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/prywatne-zycie-sutanow.html

      Usuń
    3. Zgubna trucizna Katarzyna Kwiatkowska 456 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/zgubna-trucizna.html

      Usuń
    4. Agnieszka Lis, Karuzela 628 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/karuzela.html

      Usuń
    5. Colleen Hoover i Tarryn Fisher, Never never 383 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/never-never.html
      Ewa Przydryga Motyle i ćmy 302 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/motyle-i-cmy.html

      Usuń
  10. "Zatoka o północy"
    Diane Chamberlain
    520 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/180915/zatoka-o-polnocy/opinia/40087249#opinia40087249

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Tajemnica Noelle"
      Diane Chamberlain
      472 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143863/tajemnica-noelle/opinia/40242001#opinia40242001

      Usuń
    2. "Dobry ojciec"
      Diane Chamberlain
      392 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/225965/dobry-ojciec/opinia/40321953#opinia40321953

      Usuń
    3. "Dar morza"
      Diane Chamberlain
      448 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/270505/dar-morza/opinia/40369178#opinia40369178

      Usuń
  11. "Raz na zawsze" Andreas Pflüger
    Stron: 500
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-raz-na-zawsze-andreas-pfluger.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Piąta fala. Ostatnia Gwiazda" Rick Yancey
      Stron: 436
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-piata-fala-ostatnia-gwiazda.html

      Usuń
    2. "Rzeka tajemnic" Dennis Lehane
      Stron: 498
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-rzeka-tajemnic-dennis-lehane.html

      Usuń
    3. "Parabellum. Głębia osobliwości" Remigiusz Mróz
      Stron: 583 strony
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-parabellum-gebia-osobliwosci.html

      Usuń
    4. "Legion" Brandon Sanderson
      Stron: 208 stron
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-legion-brandon-sanderson.html

      Usuń
    5. "Woda, która niesie ciszę" Brittainy C. Cherry
      Stron: 400
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-woda-ktora-niesie-cisze.html

      Usuń
  12. "Olga i osty" Agnieszka Hałas
    352 strony
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/tam-gdzie-z-ziaren-kiekuja-sny-olga-i.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Miłość, która przełamała świat" Emily Henry
      416 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/premierowo-miosc-ktora-przeamaa-swiat.html

      Usuń
    2. "Dziewczyna z Dzielnicy Cudów" Aneta Jadowska
      420 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/nieustraszona-zabojczyni-z-zakonu-cieni.html

      Usuń
    3. "Szeptucha" Katarzyna Berenika Miszczuk
      416 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/book-tour-szeptucha-katarzyny-bereniki.html

      Usuń
  13. "Margo" Tarryn Fisher (320 stron) http://lubimyczytac.pl/profil/588544/bukowakraina

    OdpowiedzUsuń
  14. Ene due śmierć - M.J.Arlidge (440 stron) http://lubimyczytac.pl/profil/588544/bukowakraina

    OdpowiedzUsuń
  15. Dziecko ognia - S.K.Tremayne (352 strony)
    http://bukowakraina.blogspot.com/2017/06/dziecko-ognia-sktremayne.html

    OdpowiedzUsuń
  16. "Na szczycie" - K.N. Haner (794 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-na-szczycie.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Grzech nasz codzienny" - Dominik Dán (448 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-grzech-nasz-codzienny.html

      Usuń
    2. "Był sobie pies" - W. Bruce Cameron (392 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-by-sobie-pies.html

      Usuń
    3. "Jaki kamień taki cios" - Ewa Przybylska (184 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-jaki-kamien-taki-cios.html

      Usuń
    4. "52 kolory życia" - Magdalena Kozioł (112 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-52-kolory-zycia-tom-vii.html

      Usuń
    5. "Jak być ogierem do końca życia" - Hanna Bakuła (256 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-jak-byc-ogierem-do-konca-zycia.html

      Usuń
    6. "13 powodów" - Jay Asher (272 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-13-powodow.html

      Usuń
    7. "Chalepianka. Zapiski z Krety" - Anna Laudańska (336 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-chalepianka-zapiski-z-krety.html

      Usuń
    8. "Warszawa w rozmowach" Justyna Krajewska (230 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-warszawa-w-rozmowach.html

      Usuń
    9. "Bractwo Pierścienia" J.R.R. Tolkien (592 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-bractwo-pierscienia.html

      Usuń
  17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  18. Adiós muchachos - Daniel Chawarria 287str

    https://worldbysabina.blogspot.com/2017/06/adios-muchachos-daniel-chawarria.html

    OdpowiedzUsuń
  19. Przez natłok wydarzeń i wszystkiego zupełnie zapomniałam o tym wyzwaniu, ale też ogólnie o wyzwaniach w których biorę udział :( Mam nadzieję, że mogę podać jeszcze linki z maja i uzwględnisz je w podsumowaniu czerwca? :D

    Maj:
    Zakazane życzenie - Jessica Khoury - 377 str
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/05/zakazane-zyczenie-jessica-khoury.html

    Drużyna Róży - Marie Lu - 421 str
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/05/malfetto-2-druzyna-rozy-marie-lu.html

    Korona - Kiera Cass - 304 str
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/05/selekcja-5-korona-kiera-cass.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. Czerwiec:
      Ender - Lissa Price - 333 str
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/06/starter-2-ender-lissa-price.html

      Quo Vadis - Henryk Sienkiewicz - 420 str
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/06/quo-vadis-henryk-sienkiewicz.html

      Trzecia księga snów - Kerstin Gier - 455 str
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/06/silver-3-trzecia-ksiega-snow-kerstin.html

      Usuń
  20. Wracam do zabawy :)

    Dziewczyna, która igrała z ogniem- Stieg Larsson
    700str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/3-w-1-czyli-43-44-45-recenzja-trylogii.html

    Zamek z piasku, który runął - Stieg Larsson
    784str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/3-w-1-czyli-43-44-45-recenzja-trylogii.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)