czwartek, 1 czerwca 2017

Olimpiada Czytelnicza podsumowanie Maja!






Zapraszam na podsumowanie maja w Olimpiadzie czytelniczej!

Serdecznie witam nowe uczestniczki! Jest mi niezmiernie miło Was gościć w moich skromnych progach  :)


Na podium w tym miesiącu:
Miejsce 1: Daria Skiba
Miejsce 2: Milena eMka
Miejsce 3: silwana




Klasyfikacja ogólna:


-->
NazwaMajSuma
Bukowa Kraina4964585
Kocia Matka (Mariolka Rytter)4008552
Grażyna Wróbel313917536
Milena eMka591429632
Zuzanna K.133111891
Daria Skiba615330588
Judyta Z304416628
Martyna256417620
Maria Kasperczak337114911
Magda Zając436024150
Michalina (Jan Foremski)634023581
Monika Piotrowska-Wegner582324896
Sassy Girl8157796
Poligon domowy21784868
Ruda Recenzuje307219233
Maria Helen162610569
Sabina Pietraszek5604917
Aoi Akuma5194330
silwana716428394




Daria Skiba po krótkiej nieobecności powróciła na pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej. Dario, mam dla Ciebie niestety złą wiadomość, dziewczyny depczą Ci po piętach więc nie możesz sobie pozwolić na słabszy miesiąc :)

____________________________________________________________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w czerwcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.



W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

147 komentarze:

  1. 1. - tytuł i autor Dwie miłości Sandi Lynn
    - liczba stron 304
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/273462/dwie-milosci/opinia/40138082#opinia40138082

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. - tytuł i autor Dwa serca Sandi Lynn
      - liczba stron 304
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/288465/dwa-serca/opinia/40161082#opinia40161082

      Usuń
    2. 3. - tytuł i autor Powrót na Wyspę Potępionych Melissa de la Cruz
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/305484/powrot-na-wyspe-potepionych/opinia/33730017#opinia33730017

      Usuń
    3. 4- tytuł i autor Sex Machine Marie Force, M. S Force
      - liczba stron 288
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4415672/sex-machine/opinia/40252110#opinia40252110

      Usuń
    4. 5- tytuł i autor Ania Wood i strachy w muzeum Zuzanna Kawa
      - liczba stron 103
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3871982/ania-wood-i-strachy-w-muzeum/opinia/40256565#opinia40256565

      6- tytuł i autor Pan Twardowski Artur Oppman
      - liczba stron 24
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/237689/pan-twardowski/opinia/40256673#opinia40256673

      7- tytuł i autor Czterej muzykanci z Bremy Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
      - liczba stron 16
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/94416/czterej-muzykanci-z-bremy/opinia/40256643#opinia40256643

      8- tytuł i autor Reksio nad jeziorem Anna Sójka
      - liczba stron 8
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/293335/reksio-nad-jeziorem/opinia/40256582#opinia40256582

      Usuń
    5. - tytuł i autor Zimowa miłość Elżbieta Rodzeń
      - liczba stron 464
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4226477/zimowa-milosc/opinia/39258528#opinia39258528

      Usuń
    6. 10. - tytuł i autor Uwikłani. Pokusa Laurelin Paige
      - liczba stron 360
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/272816/uwiklani-pokusa/opinia/40350684#opinia40350684

      11. - tytuł i autor Uwikłani. Obsesja Laurelin Paige
      - liczba stron 376
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/287738/uwiklani-obsesja/opinia/40350770#opinia40350770

      Usuń
    7. 12. - tytuł i autor Uwikłani. Na zawsze Laurelin Paige
      - liczba stron 464
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/287739/uwiklani-na-zawsze/opinia/40357632#opinia40357632

      Usuń
    8. 13- tytuł i autor Woda, która niesie ciszę Brittainy C. Cherry
      - liczba stron 400
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4512257/woda-ktora-niesie-cisze/opinia/40396584#opinia40396584

      Usuń
    9. - tytuł i autor Wszystko, co w Tobie kocham Samantha Young
      - liczba stron 300
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4447245/wszystko-co-w-tobie-kocham/opinia/40441693#opinia40441693

      Usuń
    10. 15- tytuł i autor Chłopak, który chciał zacząć od nowa Kirsty Moseley
      - liczba stron 384
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4225123/chlopak-ktory-chcial-zaczac-od-nowa/opinia/38434608#opinia38434608

      Usuń
    11. 16. - tytuł i autor Chłopak, który o mnie walczył Kirsty Moseley
      - liczba stron 336
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4321960/chlopak-ktory-o-mnie-walczyl/opinia/40568922#opinia40568922

      Usuń
    12. 17. - tytuł i autor Uwolnij mnie Jadwiga Courths-Mahler
      - liczba stron 269
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/237892/uwolnij-mnie/opinia/35539257#opinia35539257

      Usuń
  2. O nie, zapomniałam zgłosić recenzje z maja. :/ Mogę to jeszcze nadrobić? Odkąd skończyłam szkołę mam wieczny weekend i zaburzenia czasu. XD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście, że możesz :) Doliczę je do następnego podsumowania. Zaznacz tylko, że są to ksążki majowe :)

      Usuń
  3. A z moich wyliczeń wynika, że przeczytałam w maju 6.340 stron :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj! Przeliczę jeszcze raz, być może coś mi umknęło :)

      Usuń
    2. 1. Jacek Dyba - Uciekinier ze świetego miasta, 132
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/02/uciekinier-ze-swietego-miasta-jacek-dyba/

      Usuń
    3. Poprawiłam, miałaś rację :) Bardzo przepraszam za błąd

      Usuń
    4. Nie ma problemu :) Przeoczenie moze się zdarzyć każdemu :)

      2. K. Mirek - Cena szczęścia, 336
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/04/cena-szczescia-krystyna-mirek/

      Usuń
    5. 3. L. Paige - Uwikłani. Chandler, 296
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/05/uwiklani-chandler-laurelin-paige/

      Usuń
    6. 4. M. Kordel - Córka wiatrów, 400
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/06/przedpremierowo-corka-wiatrow-magdalena-kordel/

      Usuń
    7. 5. Opracowanie zbiorowe - Pudełko z bajkami. Opowieści babuni, 60
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/07/pudelko-z-bajkami-opowiesci-babuni-opracowanie-zbiorowe/

      Usuń
    8. 8. Penelope Ward - Przyrodni brat, 272

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/08/przyrodni-brat-penelope-ward/

      Usuń
    9. 7. M. Krupa - Miłość do trawy , 180
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/09/milosc-do-trawy-michal-krupa/

      Usuń
    10. 6. Ch. Chitnis - Zdrowe lody. 75 łatwych przepisów, 224
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/09/zdrowe-lody-75-latwych-przepisow-christine-chitnis/

      Usuń
    11. 9. Dziennik Chloe Snow - E. Chastain, 336

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/10/dziennik-chloe-snow-licealna-masakra-emma-chastain/

      Usuń
    12. 10. K. Bułat- Arkandel, 156
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/11/arkandel-katarzyna-bulat/

      Usuń
    13. 11. M. PAszyńska - Cień sułtana 448
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/13/booktour-cien-sultana-maria-paszynska/

      Usuń
    14. 12. Wielka Ksiega robali - Yuval Zommer 64 str
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/14/wielka-ksiega-robali-yuval-zommer/

      Usuń
    15. 13. S.J. Maas - Dwór mgieł i furii, 768
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/15/dwor-mgiel-i-furii-sarah-j-maas/

      Usuń
    16. 14. E. Lindstrom - Do zobaczenia nigdy, 336
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/17/do-zobaczenia-nigdy-eric-lindstrom/

      Usuń
    17. 15. B. Pawlikowska - Blondynka w Urugwaju + Prkatyczny kurs j. hiszpąńskeigo, 720 str (328 + 392)

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/19/blondynka-w-urugwaju-praktyczny-kurs-jezyka-hiszpanskiego-beata-pawlikowska/

      Usuń
    18. 16. M. Ciechanowska- z zycia zdeklarowanej singielki, 168

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/21/z-zycia-zdeklarowanej-singielki-malgorzata-ciechanowska/

      Usuń
    19. 17. Guðmundur Andri Thorsson - Miasteczko w Islandii, 192

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/23/miasteczko-w-islandii-gudmundur-andri-thorsson/

      Usuń
    20. 18. B. Porter - uwikłana, 472
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/24/uwiklana-krolowa-narkotykow-tajna-agentka-zakladniczka-bruce-porter/

      Usuń
    21. 19. A. Todd - nothing less, 368
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/25/nothing-less-anna-todd/

      Usuń
    22. 20. Chcialabym, chciala... O czym Polski marzą w łóżku - Andrzej Depko, Sylwia Jędrzejewsta, 280

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/26/chcialabym-chciala-o-czym-polki-marza-w-lozku-andrzej-depko-sylwia-jedrzejewska/

      Usuń
    23. 21. D. Silva - Czarna wdowa, 528 str

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/28/czarna-wdowa-daniel-silva/

      Usuń
    24. 22. Skarlet Albert - A w bałkańskim kociołku, 209

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/28/a-w-balkanskim-kociolku-skarlet-albert/

      Usuń
    25. 23. A. Scharmach -Zaraz wracam, 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/29/zaraz-wracam-anita-scharmach/

      Usuń
    26. 24. B. Pawlikowska - Neizbednik podóżnika, 368

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/30/niezbednik-podroznika-beata-pawlikowska/

      Usuń
    27. 25. Opracowanie zbiorowe, „Brulion zabaw w podróży”, „Brulion zabaw podwórkowych dla każdego” 224 (2x112)

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/06/30/brulion-zabaw-w-podrozy-brulion-zabaw-podworkowych-dla-kazdego-opracowanie-zbiorowe/

      Usuń
  4. Oj nie strasz mnie! Robisz to specjalnie za dziecięce poczytania? :D hihihih
    Jak mnie przegonią, trudno ;) Nic na siłę :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :) Jak Kuba-Bogu... hehe żartuję :) Oczywiście, że nic na siłę! Liczy się dobra zabawa :)

      Usuń
    2. Co nie zmienia faktu, że fajnie byłoby wygrać, niestety, coś już czuję, że powinnam pogodzić się z przegraną:D

      1. "W rytmie passady" - Anna Dąbrowska, str 392
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/w-rytmie-passady-anna-dabrowska-recenzja.html

      Usuń
    3. 2. "Reemisja" - Izabela Milik, str 380
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/reemisja-izabela-milik-recenzja.html
      3. "Zimowy monarcha" - Bernard Cornwell, str 608
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/zimowy-monarcha-bernard-cornwell.html
      4. "Po złej stronie lustra" - K.C. Hiddenstorm, str 461
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/po-zej-stronie-lustra-kc-hiddenstorm.html
      5. "Kumulacja gniewu" - Monika Fudali, str 72
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/kumulacja-gniewu-monika-fudali-recenzja.html

      Usuń
    4. Oj w tym miesiącu nie poszło mi za dobrze :D Ale chyba trochę odpuszczam, muszę zwolnić i odpocząć, nie mniej będę z Wami do końca ;*

      6. "Kopaliśmy sobie grób" - Antti Tuomainen, str. 320
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/kopalismy-sobie-grob-antti-tuomainen.html

      7. "Mów mi Katastrofa!" - Magdalena Wala, str 371
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/mow-mi-katastrofa-magdalena-wala.html
      8. "MMA Fighter. Walka" - Vi Keeland, str 371
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/mma-fighter-walka-vi-keeland-recenzja.html
      9. "My Little Pony. Krótkie opowieści na dobranoc" - str. 192
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/my-little-pony-krotkie-opowiesci-na.html
      10. "Życie motyli" - Katarzyna Ryrych, str 288
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/zycie-motyli-katarzyna-ryrych-recenzja.html
      11. "Pieśń o sowie" - Jarosław Górski, str 48
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/piesn-o-sowie-jarosaw-gorski.html
      12. "Mój pomysł na życie" - Elżbieta Kosobucka, str352
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/moj-pomys-na-zycie-elzbieta-kosobucka.html
      13. "O srebrnej łyżeczce" - Justyna Bednarek, str 48
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/o-srebrnej-yzce-justyna-bednarek.html
      14. "Koszmar Morfeusza" - K.N.Haner, str388
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/koszmar-morfeusza-kn-haner-recenzja.html
      15. "Debiutant" - SJ Hooks, str 272
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/06/debiutant-sj-hooks-recenzja.html

      Usuń
  5. 1) 1000 kropel - Małgorzata Rosicka - 86 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/06/1000-kropel-magorzata-rosicka.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2) Teatr Sabata - Philip Roth - 610 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/teatr-sabata-philip-roth.html

      Usuń
    2. 3) Niezła jazda - Irvine Welsh - 434 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/nieza-jazda-irvine-welsh.html

      Usuń
    3. 4) Siostra - Jensen Louise - 400 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/siostra-louise-jensen.html

      Usuń
    4. 5) Trawers - Andrzej Sosnowski - 54 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/trawers-andrzej-sosnowski.html

      Usuń
    5. 6) Debiutant - S.J. Hooks - 272 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/debiutant-sj-hooks.html

      Usuń
    6. 7) Duszny kraj - Bob Dylan - 354 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/duszny-kraj-bob-dylan.html

      Usuń
    7. 8) Pierworodna - Tosca Lee - 384 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/pierworodna-tosca-lee.html

      Usuń
    8. 9) Szczęście od jutra - Anna Balińska - 325 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/szczescie-od-jutra-anna-balinska.html

      Usuń
    9. 10) Złota różdżka, czyli bajki dla niegrzecznych dzieci - Heinrich Hoffmann - 112 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/zota-rozdzka-czyli-bajki-dla.html

      Usuń
    10. 11) Łzy nocy - Anna Rychter - 292 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/zy-nocy-anna-rychter.html

      Usuń
    11. 12) Kłamca i szpieg - Rebecca Stead - 194 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/kamca-i-szpieg-rebecca-stead.html

      Usuń
    12. 13) Zwrotnik Raka - Henry Miller - 360 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/zwrotnik-raka-henry-miller.html

      Usuń
    13. 14) 444 - Maciej Siembieda - 560 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/444-maciej-siembieda.html

      Usuń
    14. 15) Przekreślony początek - Ryszard Krynicki - 42 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/przekreslony-poczatek-ryszard-krynicki_22.html

      Usuń
    15. 16) Zimowy monarcha - Bernard Cornwell - 608 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/zimowy-monarcha-bernard-cornwell.html

      Usuń
    16. 17) Uwięzione - Natasha Preston - 397 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/uwiezione-natasha-preston.html

      Usuń
    17. 18) Pan. Sekretne dziedzictwo króla elfów - Sandra Regnier - 416 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/pan-sekretne-dziedzictwo-krola-elfow.html

      Usuń
    18. 19) Jazda na rydwanie - Julian Hardy - 550 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/06/jazda-na-rydwanie-julian-hardy.html

      Usuń
  6. Mam jeszcze pytanie co zrobiłam źle, że nie zostałam uwzględniona na podium? :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście, że jesteś! Ukryłaś mi się :)

      Usuń
  7. Piotr C. "Pokolenie Ikea" ( książka z maja - niestety nie zdążyłam jej dopisać wcześniej :D)
    Stron: 194

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/137796/pokolenie-ikea/opinia/39592518#opinia39592518

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Danka Braun "Historia pewnego związku"
      Stron: 304

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/155489/historia-pewnego-zwiazku/opinia/39592537#opinia39592537

      Usuń
    2. Jayne Ann Krentz "Bransoletka"
      Stron: 224

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/76768/bransoletka/opinia/39592715#opinia39592715

      Usuń
    3. Renata Chaczko "Gracze"
      Stron: 248

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/159031/gracze/opinia/39592624#opinia39592624

      Usuń
    4. Tanya Valko "Miłość na Bali"
      Stron: 687

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/255768/milosc-na-bali/opinia/39592493#opinia39592493

      Usuń
    5. Jennifer Greene " Samotny tata"
      Stron: 155

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143627/samotny-tata/opinia/40408332#opinia40408332

      Usuń
    6. Lass Small "U mnie czy u ciebie?"
      Stron: 155

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/105826/u-mnie-czy-u-ciebie/opinia/40482519#opinia40482519

      Usuń
    7. Abbi Glines "Grając w miłość"
      Stron: 234

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258696/grajac-w-milosc/opinia/39592573#opinia39592573

      Usuń
    8. Catherine George "Dziewczyna znikąd"
      Stron: 153

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/102824/dziewczyna-znikad/opinia/40488889#opinia40488889

      Usuń
    9. Abbi Glines "Daj nam ostatnią szansę"
      Ilość stron: 336

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/268901/daj-nam-ostatnia-szanse/opinia/39592597#opinia39592597

      Usuń
    10. Mary Jane Clark "Zatańcz ze mną"
      Stron: 238

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/27953/zatancz-ze-mna/opinia/39592655#opinia39592655

      Usuń
  8. 1. "XII SUGESTII. Przewodnik do szczęśliwego życia" Bogusław Szedny
    Stron: 200

    http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/xii-sugestii-przewodnik-do-szczesliwego.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Zaraz wracam" Anita Scharmach
      Stron: 304

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/zaraz-wracam-anita-scharmach-patronat.html

      Usuń
    2. 3. "Pierwszy dotyk" Laurelin Paige
      Stron: 538

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/pierwszy-dotyk-laurelin-paige.html

      Usuń
    3. 4. "Kruchość porcelany" Monika Sawicka
      Stron: 256

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/kruchosc-porcelany-monika-sawicka.html

      Usuń
    4. 5. "Po złej stronie lustra" K.C. Hiddenstorm
      Stron: 461

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/po-zej-stronie-lustra-k-c-hiddenstorm.html

      Usuń
    5. 6. "Anestezja" Thomas Arnold
      Stron: 436

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/anestezja-thomas-arnold.html

      Usuń
    6. 7. "W rytmie passady" Anna Dąbrowska
      Stron: 389

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/w-rytmie-passady-anna-dabrowska.html

      Usuń
    7. 8. "Dom samotnych" Joanna Kruszewska
      Stron: 336

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/dom-samotnych-joanna-kruszewska.html

      Usuń
  9. Pan Przypadek i fioletowoskórzy Jacek Getner 246 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/pan-przypadek-i-fioletowoskorzy.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To, co najważniejsze Samantha Young 412 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/to-co-najwazniejsze.html

      Usuń
    2. Prywatne życie sułtanów. John Freely 340 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/prywatne-zycie-sutanow.html

      Usuń
    3. Zgubna trucizna Katarzyna Kwiatkowska 456 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/zgubna-trucizna.html

      Usuń
    4. Agnieszka Lis, Karuzela 628 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/karuzela.html

      Usuń
    5. Colleen Hoover i Tarryn Fisher, Never never 383 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/never-never.html
      Ewa Przydryga Motyle i ćmy 302 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/motyle-i-cmy.html

      Usuń
    6. Grażyna Jagielska Anioły jedzą trzy razy dziennie 221 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/anioy-jedza-trzy-razy-dziennie.html
      Edyta Kowalska Ścieżki przeszłości 178 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/06/sciezki-przeszosci.html

      Usuń
  10. "Zatoka o północy"
    Diane Chamberlain
    520 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/180915/zatoka-o-polnocy/opinia/40087249#opinia40087249

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Tajemnica Noelle"
      Diane Chamberlain
      472 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143863/tajemnica-noelle/opinia/40242001#opinia40242001

      Usuń
    2. "Dobry ojciec"
      Diane Chamberlain
      392 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/225965/dobry-ojciec/opinia/40321953#opinia40321953

      Usuń
    3. "Dar morza"
      Diane Chamberlain
      448 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/270505/dar-morza/opinia/40369178#opinia40369178

      Usuń
    4. "Szansa na życie"
      Diane Chamberlain
      408 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/126152/szansa-na-zycie/opinia/40529866#opinia40529866

      Usuń
    5. "W słusznej sprawie."
      Diane Chamberlain
      456 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/215393/w-slusznej-sprawie/opinia/40472316

      Usuń
  11. "Raz na zawsze" Andreas Pflüger
    Stron: 500
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-raz-na-zawsze-andreas-pfluger.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Piąta fala. Ostatnia Gwiazda" Rick Yancey
      Stron: 436
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-piata-fala-ostatnia-gwiazda.html

      Usuń
    2. "Rzeka tajemnic" Dennis Lehane
      Stron: 498
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-rzeka-tajemnic-dennis-lehane.html

      Usuń
    3. "Parabellum. Głębia osobliwości" Remigiusz Mróz
      Stron: 583 strony
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-parabellum-gebia-osobliwosci.html

      Usuń
    4. "Legion" Brandon Sanderson
      Stron: 208 stron
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-legion-brandon-sanderson.html

      Usuń
    5. "Woda, która niesie ciszę" Brittainy C. Cherry
      Stron: 400
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-woda-ktora-niesie-cisze.html

      Usuń
    6. "Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ-Południe" Robert M. Wegner
      Stron: 571
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-opowiesci-z-meekhanskiego.html

      Usuń
    7. "Zabójczyni" Sarah J. Maas
      Stron: 510
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/06/recenzja-zabojczyni-sarah-j-maas.html

      Usuń
  12. "Olga i osty" Agnieszka Hałas
    352 strony
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/tam-gdzie-z-ziaren-kiekuja-sny-olga-i.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Miłość, która przełamała świat" Emily Henry
      416 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/premierowo-miosc-ktora-przeamaa-swiat.html

      Usuń
    2. "Dziewczyna z Dzielnicy Cudów" Aneta Jadowska
      420 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/nieustraszona-zabojczyni-z-zakonu-cieni.html

      Usuń
    3. "Szeptucha" Katarzyna Berenika Miszczuk
      416 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/book-tour-szeptucha-katarzyny-bereniki.html

      Usuń
    4. "Bilet do szczęścia" Beata Majewska
      288 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/przedpremierowo-bilet-do-szczescia.html

      Usuń
    5. "Miłość i aspiryna" Małgorzata J. Kursa
      528 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/06/w-pogoni-za-niezalezna-buntowniczka.html

      Usuń
  13. "Margo" Tarryn Fisher (320 stron) http://lubimyczytac.pl/profil/588544/bukowakraina

    OdpowiedzUsuń
  14. Ene due śmierć - M.J.Arlidge (440 stron) http://lubimyczytac.pl/profil/588544/bukowakraina

    OdpowiedzUsuń
  15. Dziecko ognia - S.K.Tremayne (352 strony)
    http://bukowakraina.blogspot.com/2017/06/dziecko-ognia-sktremayne.html

    OdpowiedzUsuń
  16. "Na szczycie" - K.N. Haner (794 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-na-szczycie.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Grzech nasz codzienny" - Dominik Dán (448 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-grzech-nasz-codzienny.html

      Usuń
    2. "Był sobie pies" - W. Bruce Cameron (392 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-by-sobie-pies.html

      Usuń
    3. "Jaki kamień taki cios" - Ewa Przybylska (184 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-jaki-kamien-taki-cios.html

      Usuń
    4. "52 kolory życia" - Magdalena Kozioł (112 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-52-kolory-zycia-tom-vii.html

      Usuń
    5. "Jak być ogierem do końca życia" - Hanna Bakuła (256 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-jak-byc-ogierem-do-konca-zycia.html

      Usuń
    6. "13 powodów" - Jay Asher (272 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-13-powodow.html

      Usuń
    7. "Chalepianka. Zapiski z Krety" - Anna Laudańska (336 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-chalepianka-zapiski-z-krety.html

      Usuń
    8. "Warszawa w rozmowach" Justyna Krajewska (230 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-warszawa-w-rozmowach.html

      Usuń
    9. "Bractwo Pierścienia" J.R.R. Tolkien (592 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/06/o-ksiazce-bractwo-pierscienia.html

      Usuń
  17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  18. Adiós muchachos - Daniel Chawarria 287str

    https://worldbysabina.blogspot.com/2017/06/adios-muchachos-daniel-chawarria.html

    OdpowiedzUsuń
  19. Przez natłok wydarzeń i wszystkiego zupełnie zapomniałam o tym wyzwaniu, ale też ogólnie o wyzwaniach w których biorę udział :( Mam nadzieję, że mogę podać jeszcze linki z maja i uzwględnisz je w podsumowaniu czerwca? :D

    Maj:
    Zakazane życzenie - Jessica Khoury - 377 str
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/05/zakazane-zyczenie-jessica-khoury.html

    Drużyna Róży - Marie Lu - 421 str
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/05/malfetto-2-druzyna-rozy-marie-lu.html

    Korona - Kiera Cass - 304 str
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/05/selekcja-5-korona-kiera-cass.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. Czerwiec:
      Ender - Lissa Price - 333 str
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/06/starter-2-ender-lissa-price.html

      Quo Vadis - Henryk Sienkiewicz - 420 str
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/06/quo-vadis-henryk-sienkiewicz.html

      Trzecia księga snów - Kerstin Gier - 455 str
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/06/silver-3-trzecia-ksiega-snow-kerstin.html

      Usuń
    3. Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender - Leslye Walton - 299 str

      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/06/osobliwe-i-cudowne-przypadki-avy.html

      Usuń
  20. Wracam do zabawy :)

    Dziewczyna, która igrała z ogniem- Stieg Larsson
    700str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/3-w-1-czyli-43-44-45-recenzja-trylogii.html

    Zamek z piasku, który runął - Stieg Larsson
    784str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/3-w-1-czyli-43-44-45-recenzja-trylogii.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ofiara losu- Camila Läckberg
      448str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/wycieczka-do-szwecji-czyli-46-recenzja.html


      Niemiecki bękart- Camila Läckberg
      568str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/wycieczka-do-szwecji-czyli-46-recenzja.html

      Usuń
    2. Syrenka - Camila Läckberg
      488str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/wycieczka-do-szwecji-czyli-48-recenzja.html


      Latarnik- Camila Läckberg
      496str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/wycieczka-do-szwecji-czyli-48-recenzja.html

      Usuń
    3. Fabrykantka aniołków- Camila läckberg
      491str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/wycieczka-do-szwecji-czyli-50-recenzja.html

      Pogromca lwów- Camila Läckberg
      428str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/06/wycieczka-do-szwecji-czyli-50-recenzja.html

      Usuń
  21. 1. i 2. Czas żniw + Zakon mimów, Samantha Shannon
    (dwie książki, ale recenzja jedna) http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/06/czas-zniw-i-zakon-mimow-samantha-shannon.html
    515 stron (t.1), 540 stron (t.2)

    3. Cela 7, Kerry Drewery
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/06/cela-7-kerry-drewery.html
    470 stron

    4. Prokurator, Paulina Świst
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/06/prokurator-paulina-swist.html
    320 stron

    Razem: 1845

    ______
    Przespałam maj, więc zgłaszam też zaległe. :')

    Jak powietrze, Agata Czykierda-Grabowska
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/05/jak-powietrze-agata-czykierda-grabowska.html
    480 stron

    Pierwszy dotyk, Laurelin Paige
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/05/pierwszy-dotyk-laurelin-paige.html
    czytałam ebook, ale LC mówi, że stron jest 544

    Confess, Colleen Hoover
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/05/confess-colleen-hoover.html
    300 stron

    Razem maj: 1324

    OdpowiedzUsuń
  22. Jean Sasson "W kręgu księżniczki" 3336 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/ksiezniczka-ma-sie-dobrze.html


    Nastasha Preston "Uwięzione" 400 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/w-zamknieciu.html

    Tasmina Perry "Pocałunen na pożegnanie" 488 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/para-z-okadki.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Katarzyna Puzyńska "Czarne narcyzy" 640 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/katarzyna-puzynska-czarne-narcyzy.html

      Przemysław Paszowski "Pragnę, kocham, nienawidzę" 338 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/pamietnik-z-tamtych-czasow.html

      Jenn Diaz "Matka i córka" 216 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/rodzinne-dramaty-w-nietypowym-wydaniu.html

      Usuń
    2. Tarryn Fisher "Margo" 320 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/dziewczyna-i-mrok.html

      Joanna Nowicka "Trzy na godzinę" 288 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/co-20-minut.html

      Nele Neuhaus "W lesie' 712 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/co-sie-dzieje-w-lesie.html

      Tie Ning "Kobiety w kąpieli" 560 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/wszystko-nie-tak.html

      Guillaume Musso "Ponieważ Cię kocham" 304 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/musso-w-najlepszym-wydaniu.html

      Michał Larek "Mężczyzna w białych butach" 328 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/nie-otwieraj-nieznajomym.html

      Kasia Bulicz- Kasprzak "Pójdę do jedynej" 376 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/06/historia-pewnej-przyjazni.html

      Usuń
  23. 1"Bilet do szczęścia" - Beata Majewska
    288
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/292-bilet-do-szczescia-beata-majewska.html
    2 "Fobos. Tom 2" - Victor Dixen
    520
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/291-fobos-tom-2-victor-dixen.html
    3"Ember in the Ashes. Imperium Ognia" - Sabaa Tahir
    416
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/290ember-in-ashes-imperium-ognia-sabaa.html
    4"Zakręty losu. Nowe pokolenie" - Agnieszka Lingas- Łoniewska
    284
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/289-zakrety-losu-nowe-pokolenie.html
    5"Boss" - Sierra Cartwright
    300
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/288-boss-sierra-cartwright.html
    6 "Kroniki Jaaru. Księga luster" - Adam Faber
    451
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/287-kroniki-jaaru-ksiega-luster-adam.html
    7„Kropla zazdrości, morze miłości” - Natalia Sońska
    368
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/286-kropla-zazdrosci-morze-miosci.html
    8"Wszystko wina kota!" - Agnieszka Lingas- Łoniewska
    400
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/285-wszystko-wina-kota-agnieszka-lingas.html
    9 "Kości Skryby" - Brandon Sanderson
    320
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/284-kosci-skryby-brandon-sanderson.html
    10 "Sekretny świat" - Ohana
    372
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/283-sekretny-swiat-ohana.html
    11"W sercu oceanu" - Elvira Menendez
    544
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/282-w-sercu-oceanu-elvira-menendez.html
    12"Falcon" Katarzyna Wycisk
    302
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/281-falcon-katarzyna-wycisk.html
    13"Ciemniejsza strona Greya" - E L James
    632
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/280-ciemniejsza-strona-greya-e-l-james.html
    14"Małe życie" - Hanya Yanagihara
    816
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/279-mae-zycie-hanya-yanagihara.html
    15"Nigdy nie jesteś sama"- Renata Adwent
    416
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/278-nigdy-nie-jestes-sama-renata-adwent.html

    OdpowiedzUsuń
  24. 16"Franco" - Kim Holden
    400
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/293-franco-kim-holden.html

    hmm nie widzę swojego komentarza z poprzednimi ksiązkami

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W razie czego piszę jeszcze raz..
      "Bilet do szczęścia" - Beata Majewska 288
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/292-bilet-do-szczescia-beata-majewska.html

      "Fobos. Tom 2" - Victor Dixen 520
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/291-fobos-tom-2-victor-dixen.html

      Ember in the Ashes. Imperium Ognia" - Sabaa Tahir 416
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/290ember-in-ashes-imperium-ognia-sabaa.html

      "Zakręty losu. Nowe pokolenie" - Agnieszka Lingas- Łoniewska 284
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/289-zakrety-losu-nowe-pokolenie.html

      "Boss" - Sierra Cartwright 300
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/288-boss-sierra-cartwright.html

      "Kroniki Jaaru. Księga luster" - Adam Faber 451
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/287-kroniki-jaaru-ksiega-luster-adam.html

      „Kropla zazdrości, morze miłości” - Natalia Sońska 368
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/286-kropla-zazdrosci-morze-miosci.html

      "Wszystko wina kota!" - Agnieszka Lingas- Łoniewska 400
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/285-wszystko-wina-kota-agnieszka-lingas.html

      "Kości Skryby" - Brandon Sanderson 320
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/284-kosci-skryby-brandon-sanderson.html

      "Sekretny świat" - Ohana 372
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/283-sekretny-swiat-ohana.html

      "W sercu oceanu" - Elvira Menendez 544
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/282-w-sercu-oceanu-elvira-menendez.html

      "Falcon" Katarzyna Wycisk 302
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/281-falcon-katarzyna-wycisk.html

      "Ciemniejsza strona Greya" - E L James 632
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/280-ciemniejsza-strona-greya-e-l-james.html

      "Małe życie" - Hanya Yanagihara 816
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/279-mae-zycie-hanya-yanagihara.html

      "Nigdy nie jesteś sama"- Renata Adwent 416
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/06/278-nigdy-nie-jestes-sama-renata-adwent.html

      Usuń
  25. 1. "Rozkoszne lato"- Margarett Borroughdame, str.36
    http://zagubieniwswiecieksiazek.blogspot.com/2017/06/margarett-borroughdame-rozkoszne-lato.html

    2. "52 kolory życia" t.V - Magdalena Kozioł, str.126
    http://zagubieniwswiecieksiazek.blogspot.com/2017/06/magdalena-kozio-52-kolory-zycia-tom-v.html

    3."Konkurs na żonę" - Beata Majewska, str.304
    http://zagubieniwswiecieksiazek.blogspot.com/2017/06/beata-majewska-konkurs-na-zone.html

    4. "Metalowa Dolna" – Bruno Kadyna, str.97
    http://zagubieniwswiecieksiazek.blogspot.com/2017/06/bruno-kadyna-metalowa-dolna.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena