poniedziałek, 1 maja 2017

Olimpiada czytelnicza- Podsumowanie kwietnia!



Zapraszam na podsumowanie KWIETNIA w Olimpiadzie Czytelniczej.

Na podium, w tym miesiącu, stanęły:

Miejsce 1: Milena eMka
Miejsce 2: Monika Piotrowska-Wegner
Miejsce 3: Michalina (Jan Foremski)

Gratuluję moje panie!


Jak sami widzicie w kwietniu królowała literka M, aż by się chciało zapoczątkować jakieś wyzwanie  z hasłem:)


Klasyfikacja ogólna:

-->
NazwakwiecieńSuma
Bukowa Kraina4124089
Mariolka Rytter20208152
Grażyna Wróbel315314397
Milena eMka583423718
Zuzanna K.224810560
Daria Skiba70419354
Judyta Z314013584
Martyna522615056
Dośka04034
Magic Wizard186111031
Koala0839
Maria Kasperczak216011540
Recenzje Beaty05189
Michalina (Jan Foremski)553917241
Monika Piotrowska-Wegner564719073
Sassy Girl23576981
Poligon domowy26902690
Ruda Recenzuje482811333
Monika Hetz09022
Maria Helen28808943
Koneko010434
Paulina Hołda6863670
Aoi Akuma6023811




Milena nie dała się długo nacieszyć Darii pierwszym miejscem i zdecydowanie przejęła prowadzenie! Brawo! Dario moja droga, mam nadzieję, że walczysz dalej.


______________________________________________________________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w maju zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.



W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

139 komentarzy:

  1. Konkurs na żonę, Beata Majewska 303 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/konkurs-na-zone.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Immunitet Remigiusz Mróz 644 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/immunitet.html

      Usuń
    2. Pan Przypadek i korpoludki, Jacek Getner 231 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/pan-przypadek-i-korpoludki.html

      Usuń
    3. Dziewczyna z pociągu, Paula Hawkins 327 stron

      Usuń
    4. Natasza Socha Kobiety ciężkich obyczajów. 380 stron. http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/kobiety-ciezkich-obyczajow.html

      Usuń
    5. Wojciech Wójcik Garść popiołu 577 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/garsc-popiou.html

      Usuń
    6. Anne Dauphine Julliend Ślady małych stóp na piasku 223 strony
      http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/slady-maych-stop-na-piasku.html

      Usuń
    7. Magdalena Kozioł 52 kolory życia TOM VI i VII 116 i 106 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/52-kolory-zycia.html

      Usuń
    8. Jarosław Wilk. P@n Wilk i kobiety 307 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/pn-wilk-i-kobiety.html

      Usuń
    9. Willow, Virginia C. Andrews 464 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/05/willow.html

      Usuń
  2. Dołączam do olimpiady.
    Książki z maja:
    - tytuł i autor Twierdza Kimerydu - Magdalena Pioruńska
    - liczba stron 443
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4339186/twierdza-kimerydu/opinia/39623653#opinia39623653

    OdpowiedzUsuń
  3. - tytuł i autor Opowieści tajemnicze i szalone - Edgar Allan Poe, Gris Grimly
    - liczba stron 136
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/9440/opowiesci-tajemnicze-i-szalone/opinia/39177483#opinia39177483

    OdpowiedzUsuń
  4. - tytuł i autor Nie pozwól mi odejść - Abbi Glines
    - liczba stron 320
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4140549/nie-pozwol-mi-odejsc/opinia/37553311#opinia37553311

    OdpowiedzUsuń
  5. 1. Dziewczyna na miesiąc. Styczen-luty-marzec - A. Carlan, 420
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/02/dziewczyna-na-miesiac-styczen-luty-marzec-audrey-carlan/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. B. Majewska- Konkurs na żonę , 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/03/przedpremierowo-konkurs-na-zone-beata-majewska/

      Usuń

    2. 3. "Nasze nigdy" - Aleksandra Troszczyńska, 204


      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/05/przedpremierowo-nasze-nigdy-aleksandra-troszczynska/

      Usuń
    3. http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/06/pierwszy-dotyk-laurelin-paige/
      4. Laurelin Paige - Pierwszy dotyk, 544

      Usuń
    4. 5. A. Czykeirda-GRabowska Wszystkie twoje marzenia, 384

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/08/przedpremierowo-wszystkie-twoje-marzenia-agata-czykierda-grabowska/

      Usuń
    5. 6. N. Socha - Zula i porwanie KRopka, 192
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/10/zula-i-porwanie-kropka-natasza-socha/

      Usuń
    6. 7. Anna todd - Nothing more, 320
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/13/nothing-more-anna-todd/

      Usuń
    7. 8. S. Meyer - Chemik, 576
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/15/chemik-stephenie-meyer/

      Usuń
    8. 9. A. Carlan - Dziewczyna na miesiac. Kwiecien-maj-czerwiec, 436
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/17/dziewczyna-na-miesiac-kwiecien-maj-czerwiec-audrey-carlan/

      Usuń
    9. 10. A. Dąbrowska - W rytmie passady, 392
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/19/w-rytmie-passady-anna-dabrowska/

      Usuń
    10. 11. B. Pawlikowska - Kurs pozytywnego myślenia. Moje wewnetrzne Ja, 232
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/20/kurs-pozytywnego-myslenia-moje-wewnetrzne-ja-beata-pawlikowska/

      Usuń
    11. 12. K. Evans - Ms. Manwhore, 184

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/21/ms-manwhore-katy-evans/

      Usuń
    12. 13. B. Bużan - Żyjemy jeno w snach o sobie, 356
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/23/przedpremierowo-zyjemy-jeno-w-snach-o-sobie-beata-buzan/

      Usuń
    13. 14. K. Mirek - Tajemnica zamku, 356
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/25/tajemnica-zamku-krystyna-mirek/

      Usuń
    14. 15. J. Deveraux -Szkarłątne noce , 368
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/25/szkarlatne-noce-jude-deveraux/

      Usuń
    15. 16. H.M. Ward - Zranieni, 208
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/28/zranieni-h-m-ward/

      Usuń
    16. 17. M. Kozioł - Wombat Maksymilian i misja na dachu świata, 288

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/29/wombat-maksymilian-i-misja-na-dachu-swiata-marcin-koziol/

      Usuń
    17. 18. A. Szafrańska - GRzecxh pierworodny, 392
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/30/przedpremierowo-grzech-pierworodny-anna-szafranska/

      Usuń
    18. 19. A. Krupa - Projekt mąż, 184

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/05/31/projekt-maz-aleksandra-krupa/

      Usuń
  6. Poprzednie miesiące:
    Styczeń:
    1. - tytuł i autor Anioły upadają pierwsze Agata Rączka
    - liczba stron 266
    - link do recenzji/ opiniihttp://lubimyczytac.pl/ksiazka/77097/anioly-upadaja-pierwsze/opinia/36993049#opinia36993049
    2. - tytuł i autor Potworna MarcyKate Connolly
    - liczba stron 416
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/308733/potworna/opinia/35112278#opinia35112278
    3. - tytuł i autor Pałac w Petersburgu Lynn Raye Harris
    - liczba stron 154
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/188238/palac-w-petersburgu/opinia/37398215#opinia37398215
    4. - tytuł i autor Zimowy ślub - Sharon Owens
    - liczba stron 288
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/120556/zimowy-slub/opinia/37423504#opinia37423504
    5. - tytuł i autor To, co najważniejsze Samantha Young
    - liczba stron 300
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4078614/to-co-najwazniejsze/opinia/37208472#opinia37208472
    6. - tytuł i autor Więzy Sierra Cartwright
    - liczba stron 300
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3778251/wiezy/opinia/37510969#opinia37510969
    7. - tytuł i autor Gracz Vi Keeland
    - liczba stron 392
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3925672/gracz/opinia/37552723#opinia37552723
    8. - tytuł i autor Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu
    - Anna Lange
    - liczba stron 448
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3670525/clovis-lafay-magiczne-akta-scotland-yardu/opinia/35301326#opinia35301326
    9. - tytuł i autor Gej w wielkim mieście Mikołaj Milcke
    - liczba stron 388
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/117530/gej-w-wielkim-miescie/opinia/29743357#opinia29743357
    10. - tytuł i autor Chyba strzelę focha! Mikołaj Milcke
    - liczba stron 432
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/174709/chyba-strzele-focha/opinia/29743439#opinia29743439
    11. - tytuł i autor Japonia (Tokio) Martyna Wojciechowska
    - liczba stron 160
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/171238/japonia-tokio/opinia/15885983#opinia15885983
    12. - tytuł i autorAkademia Pennyroyal M.A. Larson
    - liczba stron 368
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/288435/akademia-pennyroyal/opinia/30863533#opinia30863533
    13. - tytuł i autor Dzieci szejka Lynn Raye Harris
    - liczba stron 320
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3713803/dzieci-szejka/opinia/37398291#opinia37398291
    14. - tytuł i autor Ogień, który ich spala Brittainy C. Cherry
    - liczba stron 450
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3956223/ogien-ktory-ich-spala/opinia/36286898#opinia3628689
    15. - tytuł i autor Magisterium I: Próba Żelaza Cassandra Clare, Holly Black
    - liczba stron 352
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/252328/magisterium-i-proba-zelaza/opinia/27707716#opinia27707716
    16. - tytuł i autor To skomplikowane. Julie Jessica Park
    - liczba stron 320
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/298092/to-skomplikowane-julie/opinia/37399594#opinia37399594
    17. - tytuł i autor Gorące zmysły Kendall Ryan
    - liczba stron 320
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4239562/gorace-zmysly/opinia/37946792#opinia37946792

    Liczba stron: 5671

    OdpowiedzUsuń
  7. Luty:
    1. - tytuł i autor Dożywocie Marta Kisiel
    - liczba stron 376
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/263434/dozywocie/opinia/33582411#opinia33582411

    2. - tytuł i autor Płomienna miłość Meredith Wild
    - liczba stron 300
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4197150/plomienna-milosc/opinia/37968600#opinia37968600

    3. - tytuł i autor Podbój Elle Kennedy
    - liczba stron 448
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4222494/podboj/opinia/38248121#opinia38248121

    4.- tytuł i autor Zaplątani Emma Chase
    - liczba stron 380
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/245823/zaplatani/opinia/27154340#opinia27154340

    5. - tytuł i autor Kiedy pozostaje żal Lisa De Jong
    - liczba stron 384
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3989099/kiedy-pozostaje-zal/opinia/37468244#opinia37468244

    6. - tytuł i autor Miłość w jednym akcie Diana Palmer
    - liczba stron 224
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4304365/milosc-w-jednym-akcie/opinia/38328226#opinia38328226

    7. - tytuł i autor Reap Tillie Cole
    - liczba stron 400
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4064385/reap/opinia/37208463#opinia37208463

    8. - tytuł i autor Księga cmentarna Neil Gaiman
    - liczba stron 240
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/215496/ksiega-cmentarna/opinia/38283765#opinia38283765

    9. - tytuł i autor Caraval. Chłopak, który smakował jak północ Stephanie Garber
    - liczba stron 415
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4127843/caraval-chlopak-ktory-smakowal-jak-polnoc/opinia/37664314#opinia37664314

    10. - tytuł i autor Nie przeproszę Sofia Prokofiewa
    - liczba stron 55
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/131932/nie-przeprosze/opinia/38217100#opinia38217100

    11.- tytuł i autor Przetrwać Belize Naval
    - liczba stron 256
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/190528/przetrwac-belize/opinia/37555928#opinia37555928

    12.- tytuł i autor Dwór cierni i róż Sarah J. Maas
    - liczba stron 524
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295801/dwor-cierni-i-roz/opinia/32023867#opinia32023867

    13.- tytuł i autor Szukając Kopciuszka - Colleen Hoover
    - liczba stron 133
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/243483/szukajac-kopciuszka/opinia/25603495#opinia25603495

    14.- tytuł i autor Losing Hope Colleen Hoover
    - liczba stron 355
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/203042/losing-hope/opinia/25603527#opinia25603527

    15.- tytuł i autor Zapomnij o tym co było Alice Clayton
    - liczba stron 228
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/299945/zapomnij-o-tym-co-bylo/opinia/32952252#opinia32952252

    16.- tytuł i autor Powrót Sherlocka Holmesa Arthur Conan Doyle
    - liczba stron 437
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/160885/powrot-sherlocka-holmesa/opinia/38041694#opinia38041694

    17.- tytuł i autor Making Faces Amy Harmon
    - liczba stron 344
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4096796/making-faces/opinia/37424931#opinia37424931

    18. - tytuł i autor Ucieczka do miłości (tom 1) Gina L. Maxwell
    - liczba stron 256
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/253627/ucieczka-do-milosci-tom-1/opinia/27558623#opinia27558623

    19. - tytuł i autor Ucieczka do miłości. (tom 2) Gina L. Maxwell
    - liczba stron 224
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258145/ucieczka-do-milosci-tom-2/opinia/27558624#opinia27558624

    Razem: 5979

    OdpowiedzUsuń
  8. Kwiecień

    1- tytuł i autor MMA Fighter. Walka Vi Keeland
    - liczba stron 342
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4016638/mma-fighter-walka/opinia/37552809#opinia37552809

    2- tytuł i autor Zakazane życzenie Jessica Khoury
    - liczba stron 352
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4061976/zakazane-zyczenie/opinia/37983886#opinia37983886

    3- tytuł i autor Warleggan Winston Graham
    - liczba stron 488
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3823123/warleggan/opinia/39434232#opinia39434232

    4- tytuł i autor Ryder i Eileen Karolina Sudoł
    - liczba stron 210
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4342241/ryder-i-eileen/opinia/39082031#opinia39082031

    5- tytuł i autor Łowczyni z Ciernistego Lasu Melanie Dickerson
    - liczba stron 352
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3976704/lowczyni-z-ciernistego-lasu/opinia/38330774#opinia38330774

    6- tytuł i autor Upadek Nadziei Kacper Rybiński
    - liczba stron 150
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4256616/upadek-nadziei/opinia/39476709#opinia39476709

    7- tytuł i autor Płytkie groby Jennifer Donnelly
    - liczba stron 524
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3916228/plytkie-groby/opinia/37363326#opinia37363326

    8- tytuł i autor Czarny księżyc Winston Graham
    - liczba stron 560
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4127538/czarny-ksiezyc/opinia/38434612#opinia38434612

    9- tytuł i autor Zatrzymaj mnie Abbi Glines
    - liczba stron 334
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4355899/zatrzymaj-mnie/opinia/39563054#opinia39563054

    10- tytuł i autor Zły Romeo Leisa Rayven
    - liczba stron 400
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4271457/zly-romeo/opinia/39292327#opinia39292327

    11- tytuł i autor Jeremy Poldark Winston Graham
    - liczba stron 400
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/309990/jeremy-poldark/opinia/36452529#opinia36452529

    12- tytuł i autor Supergirl w Super Hero High Lisa Yee
    - liczba stron 240
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3834807/supergirl-w-super-hero-high/opinia/35850896#opinia35850896

    13- tytuł i autor Wonder Woman w Super Hero High Lisa Yee
    - liczba stron 272
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3834801/wonder-woman-w-super-hero-high/opinia/35850893#opinia35850893

    14- tytuł i autor Kroniki Saltamontes. 1. Ucieczka z mroku Monika Marin
    - liczba stron 328
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/200769/kroniki-saltamontes-1-ucieczka-z-mroku/opinia/39189499#opinia39189499

    15- tytuł i autor Bez winy Mia Sheridan
    - liczba stron 384
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/310777/bez-winy/opinia/36280391#opinia36280391

    16- tytuł i autor Zadziwiające i niezwykłe przygody Horacego Lyle'a Catherine Webb
    - liczba stron 328
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/53992/zadziwiajace-i-niezwykle-przygody-horacego-lyle-a/opinia/23054156#opinia23054156

    Razem 5664

    OdpowiedzUsuń
  9. Marzec

    1.- tytuł i autor Blondynka w Japonii Beata Pawlikowska
    - liczba stron 376
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3840344/blondynka-w-japonii/opinia/37602905#opinia37602905

    2- tytuł i autor Dwór mgieł i furii Sarah J. Maas
    - liczba stron 768
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4039467/dwor-mgiel-i-furii/opinia/37612633#opinia37612633

    3- tytuł i autor Kiedy Bóg był królikiem Sarah Winman
    - liczba stron 400
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/131975/kiedy-bog-byl-krolikiem/opinia/36670509#opinia36670509

    4- tytuł i autor Klątwa Heather Graham
    - liczba stron 304
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/223005/klatwa/opinia/38606944#opinia38606944

    5- tytuł i autor Gałązka z Drzewa Słońca Jerzy Ficowski
    - liczba stron 215
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3656617/galazka-z-drzewa-slonca/opinia/38564651#opinia38564651

    6- tytuł i autor Tajemniczy opiekun Jean Webster
    - liczba stron 204
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48936/tajemniczy-opiekun/opinia/29827982#opinia29827982

    7- tytuł i autor Manwhore +1 Katy Evans
    - liczba stron 384
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3851049/manwhore-1/opinia/38769538#opinia38769538

    8- tytuł i autor Manwhore Katy Evans
    - liczba stron 400
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/314726/manwhore/opinia/35508817#opinia35508817

    9- tytuł i autor Bajki rosyjskie Marta Berowska
    - liczba stron 240
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/121082/bajki-rosyjskie/opinia/38736722#opinia38736722

    10- tytuł i autor Wstrząsająca Rodzinka Pierdomenico Baccalario
    - liczba stron 152
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/53533/wstrzasajaca-rodzinka/opinia/38721208#opinia38721208

    11- tytuł i autor Dręczyciel Penelope Douglas
    - liczba stron 305
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/299220/dreczyciel/opinia/37388455#opinia37388455

    12- tytuł i autor Pięciowidmowy hotel Pierdomenico Baccalario
    - liczba stron 168
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/9542/pieciowidmowy-hotel/opinia/23896394#opinia23896394
    Razem 3916

    OdpowiedzUsuń
  10. 1) Jego Wysokość Nauczyciel-Koń - Jerzy R. Szulc - 240 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/05/recenzja-i-konkurs-rozdawajka-patronat.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2) Królewna?! - Andrzej Piwowarczyk - 168 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/krolewna-andrzej-piwowarczyk.html

      Usuń
    2. 3) Sieć podejrzeń - George Harrar - 319 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/siec-podejrzen-george-harrar.html

      Usuń
    3. 4) Lolita - Vladimir Nabokov - 383 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/lolita-vladimir-nabokov.html

      Usuń
    4. 5) Arkadia - Lauren Groff - 352 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/arkadia-lauren-groff.html

      Usuń
    5. 6) Ostatnia rola Hattie - Mindy Mejia - 368 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/ostatnia-rola-hattie-mindy-mejia.html

      Usuń
    6. 7) Trucizną mnie uwodzisz - Jennifer Clement - 208 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/trucizna-mnie-uwodzisz-jennifer-clement.html

      Usuń
    7. 7) Trucizną mnie uwodzisz - Jennifer Clement - 208 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/trucizna-mnie-uwodzisz-jennifer-clement.html

      8) Mroczna toń - A.J. Banner - 304 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/mroczna-ton-aj-banner.html

      Usuń
    8. 9) Zimowe królestwo - Philip Larkin - 242 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/zimowe-krolestwo-philip-larkin.html

      Usuń
    9. 10) Nadmorski ogród - Deborah Lawrenson - 448 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/nadmorski-ogrod-deborah-lawrenson.html

      Usuń
    10. 11) Chłopak z innej bajki - Kasie West - 351 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/chopak-z-innej-bajki-kasie-west.html

      Usuń
    11. 12) Połów. Poetyckie debiuty 2016 - 150 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/poow-poetyckie-debiuty-2016.html

      Usuń
    12. 13) Dzikie serca - Suzanne Young - 264 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/dzikie-serca-suzanne-young.html

      Usuń
    13. 14) Więzy krwi - Patricia Briggs - 456 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/mercedes-thompson-wiezy-krwi-patricia.html

      Usuń
    14. 15) Dziewczyna z pomarańczami - Jostein Gaarder - 180 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/dziewczyna-z-pomaranczami-jostein.html

      Usuń
    15. 16) Miłość to piekielny pies - Charles Bukowski - 378 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/miosc-to-piekielny-pies-charles-bukowski.html

      Usuń
    16. 17) Pamięć - Péter Nádas - 804 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/05/pamiec-peter-nadas.html

      Usuń
  11. jeśli dobrze liczę to jestem 5!

    Florystka- Katarzyna Bonda
    574str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/05/z-wizyta-w-kwiaciarni-czyli-38-recenzja.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Księżniczka z lodu- Camila Läckberg
      424str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/05/wycieczka-do-szwecji-czyli-39-recenzja.html


      Kaznodzieja- Camila Läckberg
      440str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/05/wycieczka-do-szwecji-czyli-39-recenzja.html

      Usuń
    2. Inwigilacja- Remigiusz Mróz
      590str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/05/piata-wizyta-w-adwokackim-swiecie-czyli.html

      Usuń
    3. Kamieniarz- Camila Läckberg
      536str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/05/wycieczka-do-szwecji-czyli-42-recenzja.html

      Usuń
  12. - tytuł i autor Klątwa przeznaczenia - Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka
    - liczba stron 812
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4179113/klatwa-przeznaczenia/opinia/38505176#opinia38505176

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. - tytuł i autor Zranieni - H.M. Ward
      - liczba stron 208
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4103978/zranieni/opinia/39702049#opinia39702049

      Usuń
    2. - tytuł i autor Ocalenie Margit Sandemo
      - liczba stron 168
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/52377/ocalenie/opinia/13813324#opinia13813324

      - tytuł i autor Koralina Neil Gaiman
      - liczba stron 168
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/47793/koralina/opinia/39707399#opinia39707399

      Usuń
    3. - tytuł i autor Byłaś moja Abbi Glines
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/302091/bylas-moja/opinia/37830357#opinia37830357

      - tytuł i autor Jeszcze się spotkamy Abbi Glines
      - liczba stron 336
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/313710/jeszcze-sie-spotkamy/opinia/37830358#opinia37830358

      - tytuł i autor Już zawsze razem Abbi Glines
      - liczba stron 336
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3951445/juz-zawsze-razem/opinia/36537778#opinia36537778

      Usuń
    4. - tytuł i autor Kod Królów Pierdomenico Baccalario
      - liczba stron 344
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/117942/kod-krolow/opinia/25033521#opinia25033521

      Usuń
    5. - tytuł i autor Droga do serca Diana Palmer
      - liczba stron 240
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4250290/droga-do-serca/opinia/38696164#opinia38696164

      Usuń
    6. - tytuł i autor Ms. Manwhore Katy Evans
      - liczba stron 184
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3851055/ms-manwhore/opinia/38769565#opinia38769565

      Usuń
    7. - tytuł i autor Tajemnica Klejnotu Nefertiti Agnieszka Stelmaszyk
      - liczba stron 240
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/73630/tajemnica-klejnotu-nefertiti/opinia/39815563#opinia39815563

      Usuń
    8. - tytuł i autor Kontrakt na miłość Sandi Lynn
      - liczba stron 272
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4281478/kontrakt-na-milosc/opinia/39839639#opinia39839639

      Usuń
    9. - tytuł i autor Bez szans Mia Sheridan
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3874262/bez-szans/opinia/39182859#opinia39182859

      Usuń
    10. - tytuł i autor Porwana pieśniarka Danielle L. Jensen
      - liczba stron 432
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/274810/porwana-piesniarka/opinia/39825153#opinia39825153

      Usuń
    11. - tytuł i autor Confess Colleen Hoover
      - liczba stron 304
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4408249/confess/opinia/39935773#opinia39935773

      Usuń
    12. - tytuł i autor Przyrodni brat Penelope Ward
      - liczba stron 272
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4256965/przyrodni-brat/opinia/39933298#opinia39933298

      - tytuł i autor Niepokorna Madeline Sheehan
      - liczba stron 317
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3823017/niepokorna/opinia/39974458#opinia39974458

      Usuń
    13. - tytuł i autor Love Me Never Sara Wolf
      - liczba stron 304
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4287848/love-me-never/opinia/39990991#opinia39990991

      Usuń
    14. - tytuł i autor Do Utraty Tchu Cherrie Lynn
      - liczba stron 304
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/183170/do-utraty-tchu/opinia/25767000#opinia25767000

      Usuń
    15. - tytuł i autor Wszystkie twoje marzenia Agata Czykierda-Grabowska
      - liczba stron 384
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4119581/wszystkie-twoje-marzenia/opinia/37913725#opinia37913725

      Usuń
  13. Maj:

    1. Janet Cherrie "Córka Fanny Hill"
    Liczba stron: 320

    http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/corka-fanny-hill-janet-cherrie.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Agnieszka Lingas-Łoniewska "Wszystko wina kota!"
      Liczba stron: 396

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/wszystko-wina-kota-agnieszka-lingas.html

      Usuń
    2. 3. Beata Majewska "Konkurs na żonę"
      Liczba stron: 303

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/konkurs-na-zone-beata-majewska.html

      Usuń
    3. 4. Alicja Sinicka "Oczy wilka"
      Liczba stron: 440

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/oczy-wilka-alicja-sinicka.html

      Usuń
    4. 5. Monika Jagodzińska "Cykl"
      Liczba stron: 126

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/cykl-monika-jagodzinska.html

      Usuń
    5. 6. Magdalena Kozioł "52 Kolory Życia, tom III"
      Liczba stron: 117

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/52-kolory-zycia-tom-iii-magdalena-kozio.html

      Usuń
    6. 7. Wanda Szymanowska "Kim, do diabła, jest Anita?!"
      Liczba stron: 192

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/kim-do-diaba-jest-anita-wanda.html

      Usuń
    7. 8. Magdalena Kozioł "52 Kolory Życia, tom IV"
      Liczba stron: 116

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/52-kolory-zycia-tom-iv-magdalena-kozio.html

      Usuń
    8. 9. Edyta Świętek "Łąki kwitnące purpurą"
      Liczba stron: 382

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/aki-kwitnace-purpura-edyta-swietek.html

      Usuń
    9. 10. Natalia Murawska "Życie jest piękne"
      Liczba stron: 313

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/zycie-jest-piekne-natalia-murawska.html

      Usuń
    10. 11. Audrey Carlan "Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień-Maj-Czerwiec"
      Liczba stron: 433

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/05/dziewczyna-na-miesiac-kwiecien-maj.html

      Usuń
  14. "Niezapominajki" Monika Fudali
    102 strony
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/05/miosc-ktorej-sie-nie-zapomina.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Kim, do diabła, jest Anita?!" Wanda Szymanowska
      193 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/05/jedyna-w-swoim-rodzaju-80-latka-kim-do.html

      Usuń
    2. "Do zobaczenia nigdy" Eric Lindstrom
      336 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/05/przedpremierowo-eric-lindstrom-do.html

      Usuń
    3. "Urodzeni, by przegrać" Iga Wiśniewska
      300 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/05/book-tour-urodzeni-by-przegrac-igi.html

      Usuń
    4. "Wiatrodziej" Susan Dennard
      400 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/05/dopiero-w-smierci-mogli-pojac-istote.html

      Usuń
  15. "Sześć serc" L.H. Cosway
    Stron" 480
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/05/recenzja-szesc-serc-lh-cosway.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Piasek Raszida" Brandon Sanderson
      Stron" 312
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/05/recenzja-piasek-raszida-brandon.html

      Usuń
    2. "Emma" Jane Austen
      Stron: 480
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/05/recenzja-emma-jane-austen.html

      Usuń
    3. "Infekcja. Exodus" Andrzej Wardziak
      Stron: 448
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/05/recenzja-infekcja-exodus-andrzej.html

      Usuń
    4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    5. "Piąta pora roku" N.K. Jemisin
      Stron: 440
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/05/recenzja-piata-pora-roku-nk-jemisin.html

      Usuń
    6. "Chłopcy" Jakub Ćwiek
      Stron: 440
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/05/recenzja-chopcy-jakub-cwiek.html

      Usuń
    7. "O wiele więcej" Kim Holden
      Stron: 500
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/05/recenzja-o-wiele-wiecej-kim-holden.html

      Usuń
    8. "Zakazane życzenie" Jessica Khoury
      Stron: 384
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/05/recenzja-zakazane-zyczenie-jessica.html

      Usuń
  16. "Niepowszedni. W potrzasku."
    Justyna Drzewicka
    394 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3778031/niepowszedni-w-potrzasku/opinia/39598648#opinia39598648

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Chichot losu"
      Hanka Lemańska
      232 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/153478/chichot-losu/opinia/39786856#opinia39786856

      Usuń
    2. "Chcę cię usłyszeć"
      Diane Chamberlain
      456 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/289606/chce-cie-uslyszec/opinia/39848332#opinia39848332

      Usuń
    3. "Sekretne życie CeeCee Wilkes"
      Diane Chamberlain
      544 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/164948/sekretne-zycie-ceecee-wilkes/opinia/39993143#opinia39993143

      Usuń
  17. Niestety było dużo zawirowań, ale tak, walczę dalej ;)
    Zgłaszam w pierwszej kolejności tytuły kwietniowe:
    1. "Mała Syrenka. Złota księga" - Disney, str 96
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/maa-syrenka-zota-ksiega-disney.html
    2. "Córeczka" - Anna Snoekstra, str 272
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/coreczka-anna-snoekstra-recenzja.html
    3. "Manwhore +1" - Katy Evans, str 384
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/manwhore-1-katy-evans-recenzja.html
    4. "Ostatni dzień roku" - Katarzyna Misiołek, str 448
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/ostatni-dzien-roku-katarzyna-misioek.html
    5. "Gra o Tron" - George R.R. Martin, str 999
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/gra-o-tron-george-rr-martin-recenzja.html
    6. "Piękna i Bestia. Kocham ten film" - Disney, str 64
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/piekna-i-bestia-kocham-ten-film.html
    7. "Hrabia Monte Christo" cz.1 - Aleksander Dumas, str 704
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/hrabia-monte-christo-aleksander-dumas.html
    8. "Hrabia Monte Chrosto" cz.2 - Aleksander Dumas, str 634
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/hrabia-monte-christo-aleksander-dumas.html
    9. "Łowcy ognia" - Mons Kallentoft, str 320
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/owcy-ognia-mons-kallentoft-recenzja.html
    10. "Niepełka" - Dorota Schrammek, str 144
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/niepeka-dorota-schrammek-recenzja.html
    11. "Kobiety ciężkich obyczajów" - Natasza Socha, str 384
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/kobiety-ciezkich-obyczajow-natasza.html
    12. "Zła krew" - Max Bilski, str 280
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/za-krew-max-bilski-recenzja.html
    13. "Saga czasu przemiany. Ósme niebo" - Łucja Wilewska, str 416
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/saga-czasu-przemiany-osme-niebo-ucja.html
    14. "Z pamiętnika zajętej wróżki" - Ewa Zdunek, str 320
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/z-pamietnika-zajetej-wrozki-ewa-zdunek.html
    15. "Atlantydzki świat - A.G. Riddle, str 320
    http://polacyniegesi.org/recenzja-atlantydzki-swiat-a-g-riddle/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Za maj ;)
      1. "Elena. Tajemnica Avaloru" - Disney, str 48
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/elena-tajemnica-avaloru-disney.html
      2. "Dzikie serca" - Suzanne Young, str 264
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/dzikie-serca-suzanne-young-recenzja.html
      3. "Czas żniw" - Samantha Shannon, str 520
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/czas-zniw-samantha-shannon-recenzja.html
      4. "Wszystkie twoje marzenia" - Agata Czykierda-Grabowska, str 400
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/wszystkie-twoje-marzenia-agata.html

      Usuń
    2. P.S. recenzje kwietniowe trafiły Ci do spamu, zerknij ;*

      Usuń
    3. 5. "Szklany tron" - Sarah J. Maas, str 520
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/szklany-tron-sarah-j-maas-recenzja.html

      Usuń
    4. 6. "Anatomia miłości - nowe spojrzenie" - Helen Fisher, str 560
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/anatomia-miosci-nowe-spojrzenie-helen.html

      Usuń
    5. 7. "Królik i Misia: Niesmaczne zwyczaje królika" - Julian Gough, str 112
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/krolik-i-misia-tom-1-niesmaczne.html

      Usuń
    6. 8. "Sezon na śmierć" - Max Bilski, str 288
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/sezon-na-smierc-max-bilski-recenzja.html

      Usuń
    7. "Córka Stalina" - Rosemary Sullivan, str656
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/corka-stalina-rosemary-sullivan-recenzja.html

      Usuń
    8. "Jak kamień w wodę" - Hanna Greń, str 303
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/jak-kamien-w-wode-hanna-gren-recenzja.html

      Usuń
    9. "Zemsta i przebaczenie. Rzeka tęsknoty" - Joanna Jax, str 376
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/zemsta-i-przebaczenie-rzeka-tesknoty.html

      "Nic do stracenia. Początek" - Kirsty Moseley, str 464
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/nic-do-stracenia-poczatek-kirsty.html

      "Konkurs na żonę" - Beata Majewska, str 304
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/konkurs-na-zone-beata-majewska-recenzja.html

      Usuń
    10. "Takie duże, takie małe, takie długie, takie wysokie" str40
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/takie-duze-takie-mae-idealne-dla.html

      Usuń
    11. "Najmroczniejszy sekret" - Alex Marwood, str 416
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/najmroczniejszy-sekret-alex-marwood.html

      Usuń
    12. "Córka Fanny Hill" - Janet Cherrie, str 320
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/corka-fanny-hill-janet-cherrie-recenzja.html

      Usuń
    13. "Korona w mroku" - Sarah J. Maas, str 532
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/korona-w-mroku-sarah-j-maas-recenzja.html

      "Liczymy króliki", "Zwierzaki w dżungli", "Słowa, słówka" - str. 30
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/05/rozkadanki-ksiazeczki-idealne-na-dzien.html

      Usuń
  18. Jennifer L.Armentrout - Ognisty pocałunek(496 stron)
    http://bukowakraina.blogspot.com/2017/05/jennifer-l-armentrout-ognisty-pocaunek.html

    OdpowiedzUsuń
  19. Maj:

    1) Katarzyna Sarnowska - "Szept anioła" (304 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-szept-anioa.html

    2) Stephen King - "Bastion" (1166 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-bastion.html

    3) Nina George - "Lawendowy pokój" (344 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-lawendowy-pokoj.html

    4) Joseph Ciaglia, Barbara London i inni... - "Fotografia cyfrowa dla początkujących" (400 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-fotografia-cyfrowa-dla.html

    5) Juli Zeh - "Corpus delicti" (256 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-corpus-delicti.html

    6) Stephenie Meyer - "Życie i śmierć" (418 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-zycie-i-smierc.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 7) Anna Kasiuk - "Jagoda" (360 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-jagoda.html

      Usuń
    2. 8) Marcin Brzostowski - "Podpalę wasze serca!" (138 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-podpale-wasze-serca.html

      Usuń
    3. 9. Melanie Dickerson - "Łowczyni z ciernistego lasu" (352 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-owczyni-z-ciernistego-lasu.html

      Usuń
    4. 10. Jojo Moyes - "Zanim się pojawiłeś" (382 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-zanim-sie-pojawies.html

      Usuń
    5. 11. Terry Pratchett - "Pasterska korona" (240 stron):
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/05/o-ksiazce-pasterska-korona.html

      Usuń
  20. Zaległe miesiące:

    Kwiecień:

    1) Stephenie Meyer - "Zmierzch" (367 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-zmierzch.html

    2) Kathryn Evans - "Eva, Teva i więcej Tev" (356 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-eva-teva-i-wiecej-tev.html

    3) Arnold Schwarzenegger - "Pamięć absolutna" (736 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-pamiec-absolutna.html

    4) Adam Mickiewicz - "Pan Tadeusz" (252 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-pan-tadeusz.html

    5) Tommy Wallach - "Dzięki za tę podróż (272 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-dzieki-za-te-podroz.html

    6) Aleksander Fredro - "Zemsta" (114 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-zemsta.html

    7) Stanisław Wyspiański - "Wesele" (187 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-wesele.html

    8) Juliusz Słowacki - "Balladyna" (141 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-balladyna.html

    9) Józef Ignacy Kraszewski - "Stara baśń" (310 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-stara-basn.html

    10) Alfred Szklarski - "Tomek na czarnym lądzie" (253 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-tomek-na-czarnym-ladzie.html

    11) Alfred Szklarski - "Tomek w krainie kangurów" (252 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-tomek-w-krainie-kangurow.html

    12) Henryk Sienkiewicz - "W pustyni i w puszczy" (311 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/04/o-ksiazce-w-pustyni-i-w-puszczy.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Marzec:

      1. Janusz Korczak - "Król Maciuś Pierwszy" (247 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-krol-macius-pierwszy.html

      2. Jens Lapidus - "Sztokholm delete" (512 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-sztokhom-delete.html

      3. Bolesław Prus - "Faraon" (763 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-faraon.html

      4. Konrad Kuśmirak - "S.Q.U.A.T. Eksperyment" (384 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-squat-eksperyment.html

      5. Szymon Hołownia, Marcin Prokop - "Wszystko w porządku. Układamy sobie życie" (512 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-wszystko-w-porzadku-ukadamy.html

      6. Szymon Hołownia - "Monopol na zbawienie" (456 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-monopol-na-zbawienie.html

      7) Dan Brown - "Kod Leonarda da Vinci" (568 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-kod-leonarda-da-vinci.html

      8) Jerzy Pilch - "Narty Ojca Świętego" (164 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-narty-ojca-swietego.html

      9) Alice Rosalie Reystone - "Dziewiąty mag. Zdrada" (544 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/zrodo-autor-rosalie-reystone.html

      10) Marek Dryjer - "Droga ślepców" (113 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-droga-slepcow.html

      11) Michał Kacewicz - "Łukaszenko. Dyktator w kołchozie Białoruś." (150 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-ukaszenko-dyktator-w-kochozie.html

      12) Barbara Kosmowska - "Teren prywatny" (234 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-teren-prywatny.html

      13) Wiktor Gomulicki - "Wspomnienia niebieskiego mundurka" (166 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-wspomnienia-niebieskiego.html

      14) Robert Gong - "Anielska etiuda" (290 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-anielska-etiuda.html

      15) Simone Moro - "Misja helikopter" (240 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-misja-helikopter.html

      16) Robert Ludlum - "Klątwa Prometeusza" (519 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/zrodo-prometheus-deception-autor-robert.html

      17) Kathleen Rowling - "Harry Potter i komnata tajemnic" (368 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/03/o-ksiazce-harry-potter-i-komnata.html

      Usuń
    2. Luty:

      1. Stieg Larsson - "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" (640 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-mezczyzni-ktorzy-nienawidza.html

      2. Kathleen Rowling - "Harry Potter i kamień filozoficzny" (324 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-harry-potter-i-kamien.html

      3. Mark Helprin - "Pamiętnik z mrówkoszczelnej kasety" (560 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-pamietnik-z-mrowkoszczelnej.html

      4. Dan Brown - "Anioły i demony" (560 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-anioy-i-demony.html

      5. Dan Brown - "Cyfrowa twierdza" (448 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-cyfrowa-twierdza.html

      6. Urszula Smoktunowicz - "Suchą nogą" (232 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-sucha-noga.html

      7. Vanessa Greene - "Klub porcelanowej filiżanki" (320 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-klub-porcelanowej-filizanki.html

      8. Krzysztof Czarnota - "Niosąca radość" (220 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-niosaca-radosc.html

      9. Jodi Ann Bickley - "Milion cudownych listów" (272 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-milion-cudownych-listow.html

      10. Julia Bernard - "Czarownice z Wolfensteinu. Wstęga i kamień" (250)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-czarownice-z-wolfensteinu.html

      11. Dan Brown - "Zwodniczy punkt" (528 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/02/o-ksiazce-zwodniczy-punkt.html

      Usuń
    3. Styczeń:

      1. Laurence Yep, Joanne Ryder - "Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowanie ludzi" (208 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-poradnik-dla-smokow-zywienie.html

      2. Gerald Brittle - "Demonolodzy. Ed i Lorraine Warren" (352 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-demonolodzy-ed-i-lorraine.html

      3. Małgorzata Szyszko-Kondej - "Sześć córek" (368 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-szesc-corek.html

      4. Mia March - "Klub filmowy z Meryl Streep" (432 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-klub-filmowy-z-meryl-streep.html

      5. Sara Donati - "Złota godzina" (872 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-zota-godzina.html

      6. Richard A. Knaak - "Warcraft: Dzień Smoka" (399 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-warcraft-dzien-smoka.html

      7. David Baldacci - "Wygrana" (432 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-wygrana.html

      8. Wojciech Jagielski - "Trębacz z Tembisy. Droga do Mandeli" (352 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-trebacz-z-tembisy-droga-do.html

      9. Rachel Abbott - "Zabij mnie znów" (400 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-zabij-mnie-znow.html

      10. Mia Sheridan - "Bez winy" (384 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-bez-winy.html

      11. Julia Bernard - "Czarownice z Wolfensteinu. Pierścień i sito" (376 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-czarownice-z-wolfensteinu.html

      12. Anna J. Szepielak - "Domek pod lipami" (432 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-domek-pod-lipami.html

      13. Anna Czyrska - "Śmierć miłości, czyli (anty) poradnik o tym, dlaczego boimy się kochać." (58 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-smierc-miosci-czyli-anty.html

      14. Jacquelyn Mitchard - "Dwanaście podarunków" (590 stron)
      http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/01/o-ksiazce-dwanascie-podarunkow.html

      Usuń
  21. "Klątwa przeznaczenia" - Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka 815 stron
    http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/05/klatwa-przeznaczenia-monika-magoska.html

    OdpowiedzUsuń
  22. Maj:)
    1 "Mechaniczna ćma" - Joanna Pypłacz
    304
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/261-mechaniczna-cma-joanna-pypacz.html
    2"Zranieni" - H.M. Ward
    208
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/262-zranieni-hm-ward.html
    3"Niepowszedni. Porwanie" - Justyna Drzewicka
    408
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/263-niepowszedni-porwanie-justyna.html
    4"Pierworodna" - Tosca Lee
    360
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/264-pierworodna-tosca-lee.html
    5"Zły Romeo" - Leisa Rayven
    434
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/265zy-romeo-leisa-rayven.html
    6 "Tysiąc pięter" - Katharine McGEE
    416
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/266-tysiac-pieter-katharine-mcgee.html
    7 "Księga snów" - Nina George
    424
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/267-ksiega-snow-nina-george.html
    8 "Nic do stracenia. Początek" - Kirsty Moseley
    464
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/268-nic-do-stracenia-poczatek-kirsty.html
    9 "Lounto" - Melissa Darwood
    320
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/269-lounto-melissa-darwood.html
    10 "Drugie życie Matyldy" - Magdalena Trubowicz
    224
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/270-drugie-zycie-matyldy-magdalena.html
    11 "Lato Eden" - Liz Flanagan
    312
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/271-lato-eden-liz-flanagan.html
    12"Żniwiarz. Pusta noc" - Paulina Hendel
    432
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/272-zniwiarz-pusta-noc-paulina-hendel.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Łowca czterech żywiołów" - Agata Adamska
      336
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/273-owca-czterech-zywioow-agata-adamska.html

      "Lirogon" - Cecelia Ahern
      320
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/274-lirogon-cecelia-ahern.html

      "Srebrny widelec" - Wanda Majer- Pietraszak
      320
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/275-srebrny-widelec-wanda-majer.html

      Usuń
    2. "Jeszcze raz" - Agata Przybyłek
      360
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/276-jeszcze-raz-agata-przybyek.html
      "Nadzieja" - Katarzyna Michalak
      272
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/05/277-nadzieja-katarzyna-michalak.html

      Usuń
  23. MAJ

    1. Nocna gwiazda Alyson Noel 288str
    https://worldbysabina.blogspot.com/2017/05/nocna-gwiazda-alyson-noel.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Na zawsze Alyson Noel 272str
      https://worldbysabina.blogspot.com/2017/05/na-zawsze-alyson-noel-zakonczenie-serii.html

      Usuń
  24. 1. "Szklany tron" Sarah J. Maas - 519 stron
    http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/05/wielkie-rozczarowanie-czyli-szklany-tron.html

    OdpowiedzUsuń
  25. Tanya Valko "Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną"
    Stron: 400

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/187947/zrob-mnie-mlodsza-zrob-mnie-piekna/opinia/39592549#opinia39592549

    (Wcześniej komentowałam jako Mariolka Rytter) :)

    OdpowiedzUsuń
  26. Louise Jensen "Siostra" 400 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/przyjazn-na-zawsze.html

    Monika Bułaj "Nur, zapiski afgańskie" 320 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/portret-afganistanu.html

    Magdalena Zimniak "Odezwij się" 368 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/a-miao-byc-tak-pieknie.html

    Anna Badkhen "Wędrówka z Ablem" 392 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/cakiem-inny-swiat.html

    Suzanne Young "Dzikie serca" 264 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/czasami-wystarczy-tak-niewiele.html

    OdpowiedzUsuń
  27. Alex Marwood "Najmroczniejszy sekret" 416 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/a-jaki-jest-twoj-najmroczniejszy-sekret.html

    Magdalena Majcher "Matka mojej córki" 384 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/magdalena-majcher-matka-mojej-corki.html

    M.Stedman "Światło między oceanami" 432 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/po-prostu-miec-dziecko.html

    Naomi Ragen "Nic nie mów" 408 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/nie-mow-nikomu.html

    A.Mayhew "Sucha sierpniowa trawa" 304 str.
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/rasizm.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. M.Szarejko "Odwaga jest kobietą" 312 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/byc-kobieta-byc-kobieta.html

      U.Poznański "Polowanie" 448 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/czas-na-polowanie.html

      O.Rudnicka "Życie na wynos" 368 str.
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/05/olga-rudnicka-zycie-na-wynos-recenzja.html

      Usuń
  28. Miłość do trawy (180 stron)
    Michał Krupa
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/05/miosc-do-trawy-micha-krupa.html

    Zielony karp i okolica (356 stron)
    Witold Kiejrys
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/05/zielony-karp-i-okolica-witold-ignacy.html

    Wszystkie Twoje marzenia (384 stron)
    Agata Czykierda-Grabowska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/05/przedpremierowo-wszystkie-twoje.html

    pierwszy dotyk (544 stron)
    Laurelin Paige
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/05/pierwszy-dotyk-laurelin-paige.html

    Już nie uciekam (304 stron)
    Anna Sakowicz
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/05/juz-nie-uciekam-anna-sakowicz.html

    AntyCzłowiek (95 stron)
    Dariusz Regulski
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/05/antyczowiek-dariusz-regulski.html

    Cień sprzedawcy snów (315 stron)
    Hanna Greń
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/05/cien-sprzedawcy-snow-hanna-gren.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)