sobota, 1 kwietnia 2017

Olimpiada czytelnicza- podsumowanie marca

Marzec był bardzo intensywnym miesiącem na blogu. Posredniczkaa.pl przestała istnieć, a na jej miejscu zawitała Pośredniczka Książek. Nosiłam się z zamiarem zmiany adresu i nazwy już od jakiegoś czasu, jednak nie spodziewałam się, aż takich problemów.w założeniu blog wciąż miał działać na starym adresie, ale zadanie to przerosło moje wątpliwe webmasterskie zdolności i teraz wszystkie linki hasające po sieci są nieaktywne. Zniknęły wszystkie komentarze dodawane przez Was w ostatnim miesiącu, co chyba zabolało mnie najbardziej. No ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Strona działa, Wy wciąż komentujecie (za co jestem przeogromnie wdzięczna)a w mojej głowie szaleje burza pomysłów na ulepszenie bloga.

A teraz to, na co wszyscy czekają, czylli podsumowanie marca w Olimpiadzie czytelniczej.

Klasyfikacja wg kolejności zgłoszeń:

NazwaMarzecSuma
Bukowa Kraina19903677
Mariolka Rytter13506132
Grażyna Wróbel462111244
Milena eMka498717884
Zuzanna K.25478312
Daria Skiba697418650
Judyta Z362410044
Martyna43839830
Dośka5124034
Magic Wizard26979170
Koala839
Recenzje Beaty15185189
Maria Kasperczak35749380
Michalina (Jan Foremski)555411702
Monika Piotrowska-Wegner504013426
Sassy Girl18184624
Ruda Recenzuje439111333
Monika Hetz9022
Maria Helen20086063
Koneko404510434
Paulina Hołda19762984
Aoi Akuma10943209
-->
Mimo że Daria Skiba, jak sama powiedziała, tak bardzo kocha drugie miejsce, w tym miesiącu zajęła  pierwsze miejsce w podsumowaniu miesiąca, ale i w klasyfikacji ogólnej Olimpiady! Na drugim zasiadła, pokonana przez Darię, Milena eMka. Po brąz śmiało sięgnęła Monika Piotrowska-Wegner!! Gratuluję Dziewczyny!

____________________________________________________________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w marcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.



W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

129 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. 1"Dziewczyna, która przepadła" - Katarzyna Misiołek
      464
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/248-dziewczyna-ktora-przepada-katarzyna.html

      2"W sieci złudzeń" - Joyce Maynard
      430
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/249-w-sieci-zudzen-joyce-maynard.html

      3"The Call. Wezwanie" - Peadar O'Guilin
      350
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/250-call-wezwanie-peadar-oguilin.html

      4"Klątwa przeznaczenia" - Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka
      812
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/251klatwa-przeznaczenia-monika-magoska.html

      5"Moje serce należy do ciebie"- Alessio Puleo
      384
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/252-moje-serce-nalezy-do-ciebie-alessio.html

      6"Piętno Pielgrzyma. Zbuntowani." - Janusz Lasgórski
      552
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/253-pietno-pielgrzyma-zbuntowani-janusz.html

      Usuń
    2. 7 "Konkurs na żonę" - Beata Majewska
      304
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/260-konkurs-na-zone-beata-majewska.html

      8 "Buntowniczka z pustyni" - Alwyn Hamilton
      368
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/259-buntowniczka-z-pustyni-alwyn.html

      9"Love Me Never" - Sara Wolf
      228
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/258-love-me-never-sara-wolf.html

      10"Królowa cieni" - Sarah J. Maas
      848
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/257-krolowa-cieni-sarah-j-maas.html

      11 "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" - J.K. Rowling
      368
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/256-harry-potter-i-przeklete-dziecko-jk.html

      12"Siedem spódnic Alicji" Joanna Jurgała-Jureczka
      314
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/255-siedem-spodnic-alicji-joanna-jurgaa.html

      13"Diabolika" S.J. Kincaid
      412
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/04/254-diabolika-sj-kincaid.html

      Usuń
  2. To taki psikus na PrimaAprilis :D haha a tak serio, to musiałam nadgonić zaległości, w kwietniu wracam na swoje miejsce :D Gratuluję pozostałym!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Coś mi się wydaje, że tak łatwo nie zrezygnujesz z pierwszego miejsca :)

      Usuń
    2. Udział biorę, a to ide uda mi się zgłosić pozycji w dużej mierze zależy od mojej córy ;)

      Usuń
    3. 1. Katarzyna Berenika Miszczuk - "Noc Kupały", str 352
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/noc-kupay-katarzyna-berenika-miszczuk.html

      2. Katarzyna Berenika Miszczuk - "Szeptucha", str 352
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/04/szeptucha-katarzyna-berenika-miszczuk.html

      Usuń
  3. Odpowiedzi
    1. Marysiu już jesteś! Przepraszam Cię kochana najmocniej, widać zła passa wciąż trwa :P

      Usuń
    2. Recenzje kwietniowe:)
      Tylko TY Jasinda Wilder 299 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/04/tytu-tylko-ty-autor-jasinda-wilder.html

      Usuń
    3. Dziewczyna która przepadła Katarzyna Misiołek 460 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/04/dziewczyna-ktora-przepada.html

      Usuń
    4. Mąż potrzebny na już, Małgorzata Falkowska 356 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/04/maz-potrzebny-na-juz.html

      Usuń
    5. "Czarna kawa" Agatha Christie 136 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/04/czarna-kawa.html

      Usuń
    6. Tort weselny Blandine Le Callet 333 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/04/tort-weselny.html

      Usuń
    7. Roma i Amor. Jerzy Zieliński 180 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/04/roma-i-amor.html
      Duma i uprzedzenie Jane Austen 396 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/04/duma-i-uprzedzenie.html

      Usuń
  4. A ja chyba gdzieś się zgubiłam 😂

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przepraszam!!! znalazłam i Ciebie :) potrzebuje urlopu.... :P

      Usuń
    2. Nic się nie stało, spokojna głowa!
      Haha urlop każdemu się przyda ^^

      Usuń
    3. "Podbój" Elle Kennedy
      448 stron
      http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/04/a-tobie-kto-podbije-serce-podboj-elle.html

      Usuń
    4. "Dotyk Julii"Tahereh Mafi - 336 stron
      "Sekret Julii"Tahereh Mafi - 437 stron
      "Dar Julii"Tahereh Mafi - 384 strony
      http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/04/trylogia-dotyk-julii-tahereh-mafi.html

      Usuń
    5. "Kochając Pana Danielsa" Brittainy C. Cherry
      432 strony
      http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/04/kochajac-pana-danielsa-brittainy-c.html

      Usuń
    6. "MARGO" TARRYN FISHER
      320 stron
      http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/04/margo-tarryn-fisher.html

      Usuń
  5. 1. Julita Strzebecka "Nakarm mnie"
    Liczba stron: 335

    http://czytaninka.blogspot.com/2017/04/nakarm-mnie-julita-strzebecka.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Monika Fudali "Kumulacja cierpień"
      Liczba stron: 32

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/04/kumulacja-cierpien-monika-fudali.html

      Usuń
    2. 3. Monika Fudali "Kumulacja gniewu"
      Liczba stron: 69

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/04/kumulacja-gniewu-monika-fudali.html

      Usuń
    3. 4. Monika Fudali "Niezapominajki"
      Liczba stron: 98

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/04/niezapominajki-monika-fudali.html

      Usuń
    4. 5. John Boyne "Chłopiec na szczycie góry"
      Liczba stron: 272

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/04/chopiec-na-szczycie-gory-john-boyne.html

      Usuń
    5. 6. Magdalena Kozioł "52 Kolory Życia. Tom I"
      Liczba stron: 97

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/04/52-kolory-zycia-tom-i-magdalena-kozio.html

      Usuń
    6. 7. Grażyna Kałowska "Pieskie życie wg Kroniki Brata Rocha"
      Liczba stron: 152

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/pieskie-zycie-wr-kroniki-brata-rocha.html

      Usuń
    7. 8. Hanna Greń "Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę"
      Liczba stron: 303

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/jak-kamien-w-wode-polowanie-na-pliszke.html

      Usuń
    8. 9. Adrian Bednarek "Pamiętnik diabła"
      Liczba stron: 435

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/pamietnik-diaba-adrian-bednarek.html

      Usuń
    9. 10. Skarlet i Albert "Bułgaria znana i nieznana. Z Ruse do Varny"
      Liczba stron: 192

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/bugaria-znana-i-nieznana-z-ruse-do.html

      Usuń
    10. 11. Iwona Żytkowiak "Wszystkie moje zmartwychwstania"
      Liczba stron: 335

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/wszystkie-moje-zmartwychwstania-iwona.html

      Usuń
    11. 12. Magdalena Kozioł "52 Kolory Życia. Tom II"
      Liczba stron: 111

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/52-kolory-zycia-tom-ii-magdalena-kozio.html

      Usuń
    12. 13.Agata Czykierda-Grabowska "Wszystkie twoje marzenia"
      Liczba stron: 382

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/wszystkie-twoje-marzenia-agata.html

      Usuń
    13. 13. Agata Czykierda-Grabowska "Wszystkie twoje marzenia"
      Liczba stron: 382

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/wszystkie-twoje-marzenia-agata.html

      Usuń
    14. 14. Natasza Socha "Zula i porwanie Kropka"
      Liczba stron: 191

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/zula-i-porwanie-kropka-natasza-socha.html

      Usuń
    15. 15. Bruno Kadyna "Metalowa Dolna"
      Liczba stron: 96

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/metalowa-dolna-bruno-kadyna.html

      Usuń
    16. 16. Anna Gibasiewicz "Baśń o perle"
      Liczba stron: 53

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/04/basn-o-perle-anna-gibasiewcz.html

      Usuń
  6. 1. Natasza Socha - Kobiety ciężkich obyczajow - 384
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/02/kobiety-ciezkich-obyczajow-natasza-socha/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Agnieszka Lingas-Łoniewska - boys from hell, 312
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/04/boys-from-hell-agnieszka-lingas-loniewska/

      Usuń
    2. 3. Agnieszka Rusin - Pokojowka na salonach, 240
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/04/pokojowka-na-salonach-agnieszka-rusin/

      Usuń
    3. 4. Sarah J. Maas- Dwór cierni i róż, 528


      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/07/dwor-cierni-i-roz-sarah-j-maas/

      Usuń
    4. 5. Monika Hołyk-Arora - SPisek bogów, 100

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/08/przedpremierowo-spisek-bogow-monika-holyk-arora-patronat/

      Usuń
    5. 6. Anna Crevan Sznajder- Niczyja. Zapach maglonii, 186
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/09/niczyja-zapach-magnolii-anna-crevan-sznajder/

      Usuń
    6. 7,8.„Rozgniewany pająk”, „Płaczliwa kotka” - Tülin Kozikoğlu, str.24, 24

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/10/rozgniewany-pajak-placzliwa-kotka-tulin-kozikoglu/

      Usuń
    7. 8. K. Bromberg- Aced. Uwikłani, 376
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/11/premierowo-aced-uwiklani-k-bromberg/

      Usuń
    8. 9. 444 - Maciej Siembieda, 560 str.
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/16/przedpremierowo-444-maciej-siembieda/

      Usuń
    9. 9. Kathryn Croft - Córeczka, 344

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/17/coreczka-kathryn-croft/

      Usuń
    10. 10. Penelope Douglas - Dręczyciel, 328
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/20/dreczyciel-penelope-douglas/

      Usuń
    11. 11. Wanda Szymanowska - LArdżelka, 125
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/22/lardzelka-wanda-szymanowska/

      12. Urszula Kozłowska - Piktogramy, bajki obrazkowe, 28
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/21/piktogramy-bajki-obrazkowe-urszula-kozlowska/

      Usuń
    12. „Sto wierszyków atrakcyjnych do ćwiczeń dykcyjnych” Elżbieta i Witold Szwajkowscy, 112

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/23/sto-wierszykow-atrakcyjnych-do-cwiczen-dykcyjnych-elzbieta-i-witold-szwajkowscy/

      Usuń
    13. 14. Sieć podejrzeń - George Harrar, 320

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/24/siec-podejrzen-george-harrar/

      Usuń
    14. 14. Sieć podejrzeń - George Harrar, 320

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/24/siec-podejrzen-george-harrar/

      Usuń
    15. 16. zuzanna marciniak - żądza zemsty, 386

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/16/przedpremierowo-444-maciej-siembieda/

      Usuń
    16. 17. mateusz bajas - dwie świątynie, 310
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/29/dwie-swiatynie-mateusz-bajas/

      Usuń
    17. 18. Winx przygoda w magiczny parku - opracowanie zbiorowe, 48
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/29/winx-club-przygoda-w-magicznym-parku-opracowanie-zbiorowe/

      Usuń
    18. 19. Winx club - opracowanie zbiorowe - łacznie 196 stron
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/29/seria-winx-club-opracowanie-zbiorowe/

      Usuń
    19. 20. Anita Scharmach - Mogę wszystko, 288

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/04/30/moge-wszystko-anita-scharmach/

      Usuń
  7. "Bez winy" Mia Sheridan
    416 stron
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/04/book-tour-bez-winy-mii-sheridan.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Wyścig śmierci" Maggie Stiefvater
      496 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/04/przedpremierowo-wyscig-smierci-maggie.html

      Usuń
    2. "Uwolnij ptaka" Beata Jurasz
      160 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/04/book-tour-beata-jurasz-uwolnij-ptaka.html

      Usuń
    3. "Podarunek" Cecelia Ahern
      384 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/04/book-tour-podarunek-cecelii-ahern.html

      Usuń
    4. "Pocałunek na pożegnanie" Tasmina Perry
      488 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/04/tasmina-perry-pocaunek-na-pozegnanie.html

      Usuń
    5. "Konkurs na żonę" Beata Majewska
      304 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/04/przedpremierowo-na-zone-beaty-majewskiej.html

      Usuń
  8. "Dziedzictwo" C.J. Daugherty
    440 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/168881/dziedzictwo/opinia/39068724#opinia39068724

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Zagrożeni"
      C.J. Daugherty
      384 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/172175/zagrozeni/opinia/39114851#opinia39114851

      Usuń
    2. "Zbuntowani"
      C.J. Daugherty
      440 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/231370/zbuntowani/opinia/39174961#opinia39174961

      Usuń
    3. "Niezłomni"
      C.J. Daugherty
      400 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/252371/niezlomni/opinia/39270595#opinia39270595

      Usuń
    4. "Gregor i tajemne znaki"
      Suzanne Collins
      368 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/305392/gregor-i-tajemne-znaki/opinia/39361277#opinia39361277

      Usuń
    5. "Gregor i kod pazura"
      Suzanne Collins
      440 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3686579/gregor-i-kod-pazura/opinia/39424551#opinia39424551

      Usuń
    6. "Niepowszedni. Porwanie."
      Justyna Drzewicka
      408 stron
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/297377/niepowszedni-porwanie/opinia/39462616#opinia39462616

      Usuń
  9. No, nie jest tak źle u mnie :D Chociaż poddzwiem te osoby, które mają po 15 tys! Wow!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Bitwa na wrzosowiskach" John Flanagan - 397 str.
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/04/zwiadowcy-wczesne-lata-2-bitwa-na.html

      "Prawdodziejka" Susan Dennard - 384 str.
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/04/prawdodziejka-susan-dennard.html

      Usuń
    2. Ostatni dzień kwietnia przypomnial mi o tym wyzwaniu :P

      Dom pod pękniętym niebem - Marcin Mortka - 267 stron
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/04/dom-pod-peknietym-niebem-marcin-mortka.html

      Malfetto. Mroczne Piętno - Marie Lu - 381 stron
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/04/malfetto-1-mroczne-pietno-marie-lu.html

      Firstlife. Pierwsze życie - Gena Showalter - 432 strony
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/04/firstlife-pierwsze-zycie-gena-showalter.html

      Usuń
  10. Super wyzwanie :-) i chętnie bym wzięła udział ale nie wiem czy jest sens skoro już są takie piękne wyniki:-)
    Gratuluję niezłych wynków.

    OdpowiedzUsuń
  11. Diabolika - S.J.Kincaid(412 stron)
    http://bukowakraina.blogspot.com/2017/04/diabolika-sjkincaid-najlepsza-powiesc.html

    OdpowiedzUsuń
  12. Gemma Malley " Jutro"
    Stron: 318

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/179036/jutro/opinia/29039062#opinia29039062

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Glines Abbi " Odzyskane szczęście"
      Stron: 220

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/243775/odzyskane-szczescie/opinia/38650919#opinia38650919

      Usuń
    2. Rainbow Rowell " Fangirl"
      Stron: 464

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/189500/fangirl/opinia/38650935#opinia38650935

      Usuń
    3. Magdalena Witkiewicz " Opowieść niewiernej"
      Stron: 250

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/305427/opowiesc-niewiernej/opinia/38650939#opinia38650939

      Usuń
    4. Karen McQuestion " Droga do domu"
      Stron: 384

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/151541/droga-do-domu/opinia/29186539#opinia29186539

      Usuń
    5. Rainbow Rowell "Fangirl"
      Stron: 384

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/263983/linia-serc/opinia/38650944#opinia38650944

      Usuń
  13. 1) Sekrety roślin. Przyroda uchyla listka tajemnicy - Anne-France Dautheville - 148 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/04/sekrety-roslin-przyroda-uchyla-listka.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2) Epidemia - Alex Kava - 320 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/epidemia-alex-kava.html

      Usuń
    2. 3) Dzięki za tę podróż - Tommy Wallach - 272 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/dzieki-za-te-podroz-tommy-wallach.html

      Usuń
    3. 4) Nigdy nie jesteś sama - Renata Adwent - 413 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/nigdy-nie-jestes-sama-renata-adwent.html

      Usuń
    4. 5) Wymyśliłam Cię - Francesca Zappia - 392 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/w-dzien-premiery-wymysliam-cie.html

      Usuń
    5. 6,7) Lasher, tom 1 i 2 - Anne Rice - 428 + 450 = 878 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/lasher-tom-1-i-2-anne-rice.html

      Usuń
    6. 8) Piętno - Sierra Cartwright - 300 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/pietno-sierra-cartwright.html

      Usuń
    7. 9) Baśnie Dalekiego Wschodu - 190 stron
      10) Piórko Finista Jasnego, cud-sokoła - 47 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/basnie-rosyjskie-i-koreanskie.html

      Usuń
    8. 11) Spisek sykstyński - Philipp Vandenberg - 240 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/spisek-sykstynski-philipp-vandenberg.html

      Usuń
    9. 12) Nowe śledztwa Klary Schulz. Tajemnica Nathaniela - Nadia Szagdaj - 303 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/nowe-sledztwa-klary-schulz-tajemnica.html

      Usuń
    10. 13) Siedem sióstr - Lucinda Riley - 544 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/siedem-siostr-lucinda-riley.html

      Usuń
    11. 14) Kółko się zakochuje - Zyta Kowalska - 280 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/koko-sie-zakochuje-zyta-kowalska.html

      Usuń
    12. 15) Córeczka - Kathryn Croft - 350 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/coreczka-kathryn-croft.html

      Usuń
    13. 16) Zew księżyca - Patricia Briggs - 424 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/zew-ksiezyca-patricia-briggs.html

      Usuń
    14. 17) Zapiski starego świntucha - Charles Bukowski - 234 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/zapiski-starego-swintucha-charles.html

      Usuń
    15. 18) Mechaniczna ćma - Joanna Pypłacz - 312 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/04/mechaniczna-cma-joanna-pypacz.html

      Usuń
  14. Wypowiedz jej imię- James Dawson
    271 str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/najpierw-przetrwanie-potem-caowanie.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Złodziejka książek- Markus Zusak
      495str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/najlepszy-ksiazkowy-pocaunek-czyli-27.html

      Usuń
    2. Pochłaniacz- Katarzyna Bonda
      671str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/pierwszy-zywio-czyli-28-recenzja.html

      Usuń
    3. Dom naszej Pani- Anna Klejzerowicz
      318str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/spotkanie-z-dziennikarzem-czyli-29.html

      Usuń
    4. never, never- Colleen Hoover, Tarryn Fisher
      385str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/amnezja-bratnich-dusz-czyli-30-recenzja.html

      Usuń
    5. Dzieci z Bullerbyn- Astrid Lindgern
      286str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/powrot-do-dziecinstwa-czyli-31-recenzja.html

      Usuń
    6. Dziecięce koszmary- Lisa Gardner
      405str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/szpital-psychiatryczny-czyli-32.html

      Usuń
    7. Klątwa tygrysa- Colleen Houck
      355 str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/magnetyczne-oczy-tygrysa-czyli-33.html



      Klątwa tygrysa wyzwanie - Colleen Houck
      414 str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/magnetyczne-oczy-tygrysa-czyli-33.html

      Usuń
    8. Baśnie Barda Beedle'a- J.K. Rowling
      141 str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/osma-wizyta-w-zaczarowanym-swiecie.html

      Usuń
    9. Okularnik- Katarzyna Bonda
      846str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/drugi-i-trzeci-zywio-czyli-36-recenzja.html




      Lampiony- Katarzyna Bonda
      639str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/04/drugi-i-trzeci-zywio-czyli-36-recenzja.html

      Usuń
  15. "Seks i orzeszki" Alice Clayton
    Stron: 352
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/04/recenzja-seks-i-orzeszki-alice-clayton.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. „Dwór mgieł i furii” Sarah J. Maas
      Stron: 768
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/04/recenzja-dwor-mgie-i-furii-sarah-j-maas.html

      Usuń
    2. "Dziewczyna z Dzielnicy Cudów" Aneta Jadowska
      Stron: 320
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/04/recenzja-dziewczyna-z-dzielnicy-cudow.html

      Usuń
    3. "Dotyk" Claire North
      Stron: 472
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/04/recenzja-dotyk-claire-north.html

      Usuń
    4. "Bez szans" Mia Sheridan
      Stron: 320
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/04/recenzja-bez-szans-mia-sheridan.html

      Usuń
    5. "Gniew i świt" Renee Ahdieh
      Stron: 460
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/04/recenzja-gniew-i-swit-renee-ahdieh.html

      Usuń
    6. "Gniew i świt" Renee Ahdieh
      Stron: 460
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/04/recenzja-gniew-i-swit-renee-ahdieh.html

      Usuń
    7. "Podbój" Elle Kennedy
      Stron: 448
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/04/recenzja-podboj-elle-kennedy.html

      Usuń
  16. Kurcze szkoda, że trzeba dawać linka do każdej recenzji. Ja np. mam tak, że nie recenzuje krótkich książek ani lektur szkolnych, a więc odpada :/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Polecam robić podsumowania miesiąca z krótkimi opiniami tego typu książek lub cykl mini-recenzji. :)

      Usuń
  17. 1. "Prawdodziejka" Susanne Dennard - liczba stron: 395
    http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/04/prawdodziejka-sdennard.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Tango" Sławomir Mrożek - liczba stron: 207
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/04/podsumowanie-miesiaca-kwiecien.html

      Usuń
  18. 1. Katarzyna Kojzar
    "Profesor Skalski"
    400
    lubimyczytac.pl/ksiazka/303968/profesor-skalski/opinia/39076314#opinia39076314

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sylwia Trojanowska "Szkoła latania" 286
      http.//lubimyczytac.pl/ksiazka/szkola-latania/opinia39194135#opinia39194135

      Usuń
    2. 2. Sylwia Trojanowska "Szkoła latania" 286
      http.//lubimyczytac.pl/ksiazka/257706/szkola-latania/opinia/39194135#opinia39194135

      Usuń
  19. Jodi Picoult "Małe wielkie rzeczy"- 608 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/jodi-picoult-mae-wielkie-rzeczy.html

    Remigiusz Mróz "Behawiorysta"- 496 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/zew-krwi.html

    Anna McPartlin "Gdzieś tam w szczęśliwym miejscu"- 400 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/serce-matki.html

    Danuta Noszczyńska "Zła miłość"- 300 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/ciezko-byc-dobra-matka.html

    Wolfgang Bauer "Porwane. Boko Haram i terror w sercu Afryki"- 208 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/co-sie-dzieje-w-afryce.html

    Ian McGuire "Na wodach Północy"- 336 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/ian-mcguire-na-wodach-ponocy-recenzja.html

    John Grisham "Demaskator"- 416 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/gdy-dopadnie-cie-demaskator.html

    Peter James "Ludzie doskonali"- 512 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/ideay-nie-istnieja.html

    Abby Geni "Strażnicy światła"- 320 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/wyspa-strachu.html

    Francesca Zappia "Wymyśliłam CIę"- 384 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/co-jest-prawdziwe.html

    Jean Hatzfeld "Nagość życia. Opowieści z bagien Rwandy"- 200 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/o-koszmarze-ktory-wydarzy-sie-naprawde.html

    Remigiusz Mróz "Immunitet"- 648 str
    http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/04/chyka-i-zordon-znowu-razem.html

    OdpowiedzUsuń
  20. ok, zgłaszam dziś kwietniowe, ale rozumiem, że mogę zgłosić też te ze stycznia, lutego i marca w późniejszym terminie?

    1. Carpe diem
    Diane Rose
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/04/carpe-diem-diane-rose-premiera-6.html
    461 STRON

    2. Córka doskonała
    Amanda Prowse
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/04/corka-doskonaa-amanda-prowse.html
    408 STRON

    3. Mów mi Katastrofa
    Magdalena Wala
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/04/mow-mi-katastrofa-magdalena-wala.html
    371 STRON

    4. Wars i Sawa
    Adam Podlewski
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/04/wars-i-sawa-adam-podlewski.html
    341 STRON

    5.Playlisty czyli nie wszystkie fobie są o miłości
    Kaja Kowalewska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/04/play-listy-czyli-nie-wszystkie-fobie-sa.html
    293 stron

    6. Odezwij się
    Magdalena Zimniak
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/04/odezwij-sie-magdalena-zimniak.html
    64 STRONY

    7. Szeptucha
    Katarzyna Berenika Miszczuk
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/04/szeptucha-katarzyna-berenika-miszczuk.html
    352 srony

    8. Do trzech razy śmierć
    Alek Rogoziński
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/04/do-trzech-razy-smierc-alek-rogozinski.html
    400 strn

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście! Zaznacz tylko, że są to zaległe książki :)

      Usuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena