wtorek, 28 lutego 2017

Olimpiada Czytelnicza - podsumowanie lutego

Ogłoszenia parafialne!!
Kochani blog zmienił adres! Od dzisiaj zapraszam na http://www.posredniczka-ksiazek.pl/

Niestety nie obyło się bez problemów i z przykrością stwierdzam że niestety straciłam wszystkie Wasze komentarze. Uczestników Olimpiady Czytelniczej muszę poprosić o ponowne wstawienie linków do tego podsumowania oraz o podmienienie baneru i linku na swoich stronach. Bardzo Wam dziękuję i przepraszam za utrudnienia!




Jak ten czas szybko leci! Wydawałoby się, że dopiero wystartowaliśmy z Olimpiadą 2017, a już drugi miesiąc za nami. Bardzo dziękuję Wam za tak aktywny udział w moim wyzwaniu, liczenie Waszych stron to dla mnie wielka przyjemność!

Serdecznie witam nowych uczestników, a stałym bywalcom gratuluję wytrwałości!

Czas na cyferki!



Klasyfikacja wg kolejności zgłoszeń:


-->
NazwaLutySuma
Beata Matuszewska408
Bukowa Kraina11681687
Mariolka Rytter22144782
Grażyna Wróbel25246623
Magdalena H.1706
Milena eMka519012897
Zuzanna K.26685765
Daria Skiba431411676
Judyta Z28126420
Martyna51605447
Dośka17223522
Stacja Książka1962
Magic Wizard18786473
Książkomaniaczka0
Sassy Girl7332806
Koala345839
Mchalina (Jan Foremski)26726148
Ewa Smaś0
Monika Piotrowska-Wegner41688386
Maria Kasperczak33995806
Ruda Recenzuje30886942
Monika Hetz41129022
Maria Helen20874055
Recenzje Beaty2338
Koneko30176389
Paulina Hołda10081008
Aoi Akuma10772115


Jak na dłoni widać, że Milena eMka nie tylko przeczytała najwięcej stron w lutym, ale wciąż prowadzi w ogólnej klasyfikacji, chociaż Daria Skiba jest tuż za nią! Na trzecim miejscu po raz kolejny stanęła Monika Hetz, więc sytuacja jest identyczna z tą w zeszłym miesiącu. Dziewczyny zazdrośnie bronią swoich miejsc na podium! Gratulacje!



______________________________________________________________________________


Zgłoszenia książek przeczytanych w marcu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.



W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !



96 komentarzy:

  1. Tytuł posta uświadomił mi, że już marzec i czas na podsumowanie miesiąca. Nawet nie wiem, kiedy minął!

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Może jednak powalczę o inne? Trzecie też brzmi kusząca xD

      1. Mary Kubica - "Kobieta znikąd", str 336
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/kobieta-znikad-mary-kubica-recenzja.html

      Usuń
    2. 2. Katy Evans - "Mine", str 450
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/mine-katy-evans-recenzja.html

      Usuń
    3. 3. Susan Dennard - "Prawdodziejka" str 400
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/prawdodziejka-susan-dennard-recenzja.html
      4. Tosca Lee - "Potomkowie" str 392
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/potomkowie-tosca-lee-recenzja.html
      5. Janina Lesiak - "Dobrawa pisze cv" str 208
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/dobrawa-pisze-cv-janina-lesiak-recenzja.html
      6. Elle Kennedy - "Podbój" str 448
      http://polacyniegesi.org/recenzja-podboj-elle-kennedy/
      7. Janusz Leon Wiśniewski i inni - "Eksplozje"
      Janusz Leon Wiśniewski i inni - "Eksplozje", str 352
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/eksplozje-janusz-leon-wisniewski-i-inni_7.html
      8. Eve Makis - "Listy pachnące tymiankiem" str320
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/listy-pachnace-tymiankiem-eve-makis.html
      9. Sarah J. Maas - "Dwór cierni i róż" str 524
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/dwor-cierni-i-roz-sarah-maas-recenzja.html
      10. Apple Jordan - "Kryształ Buldy" str 24
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/kryszta-buldy-i-wynalazek-oakena.html
      11. Jessica Julius - "Wynalazek Oakena" str 24
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/kryszta-buldy-i-wynalazek-oakena.html
      12. Michael Cunningham - "Dziki łabędź i inne baśnie", str 160
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/dziki-abedz-i-inne-basnie-michael.html
      13. Marie Benedict "Pani Einstein" str 320
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/pani-einstein-marie-benedict-recenzja.html
      14. Alek Rogoziński - "Do trzech razy śmierć", str 328
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/do-trzech-razy-smierc-alek-rogozinski.html
      15. Brittainy C. Cherry - "Ogień, który ich spala" str450
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/ogien-ktory-ich-spala-brittainy-c.html
      16. Magdalena Kozioł - "52 kolory życia" tom VI, str 120
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/52-kolory-zycia-tom-vi-magdalena-kozio.html
      17. Sarah J. Maas - "Dwór mgieł i furii" str 768
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/dwor-mgie-i-furii-sarah-j-maas-recenzja.html
      18. Joanna Jurgała-Jureczka - "Siedem spódnic Alicji"str 304
      http://krainaksiazkazwana.blogspot.ie/2017/03/siedem-spodnic-alicji-joanna-jurgaa.html
      19. Disney - "A frozen adventure" str 28
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/03/ice-cool-stories-czyli-ksiazkowe-frozen.html
      20. Brittany Candau - "Across the sea" str 28
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/03/ice-cool-stories-czyli-ksiazkowe-frozen.html
      21. Brittany Candau - "Babysitting the troll tots" str 28
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/03/ice-cool-stories-czyli-ksiazkowe-frozen.html
      22. Jessica Julius - "Olaf's perfect summer day" str 28
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/03/ice-cool-stories-czyli-ksiazkowe-frozen.html
      23. Jessica Julius - "A new reindeer friend" str 28
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/03/ice-cool-stories-czyli-ksiazkowe-frozen.html

      Usuń
    4. 24. Diane Rose - "Carpe diem", str 464
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/03/carpe-diem-diane-rose-recenzja.html

      Usuń
    5. 25. Katarzyna Berenika Miszczuk - "Gwiezdny wojownik: działko, szlafrok i księżniczka", str 312
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/03/gwiezdny-wojownik-dziako-szlafrok-i.html

      Usuń
    6. 26. Magdalena Kozioł - "52 kolory życia" tom VII, str 112
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/03/52-kolory-zycia-tom-vii-magdalena-kozio.html

      Usuń
  3. Liczę na to, że w marcu uda mi się przeczytać i zrecenzować więcej, niż w lutym, w końcu mam 3 dni więcej. :P

    1. Prawo Mojżesza, Amy Harmon, 360 stron, https://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/03/prawo-mojzesza-amy-harmon.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Zapomnieć o przeszłości, Samantha Young, 450 stron, http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/03/zapomniec-o-przeszosci-samantha-young.html

      3. Marsjanin, Andy Weir, 385 stron, http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/03/marsjanin.html

      4. Stigmata. Prawda wyjdzie na jaw, Belatrix Gurian, 385 stron, http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/03/stigmata-prawda-wyjdzie-na-jaw-beatrix.html

      5. Immunitet, Remigiusz Mróz, 644 stron i Inwigilacja, R.Mróz, 588 stron, http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/03/seria-z-chyka-i-zordonem-rmroz.html

      Usuń
    2. Wszystkie poniżej zgłoszone opinie/minirecenzje są w jednym poście: http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/03/marcowe-minirecenzje.html

      6. Alek Rogoziński, Jak cię zabić, kochanie?, 335 stron
      7. J.K. Rowling, Baśnie Bara Beedle'a, 140 stron
      8. -||- Quidditch przez wieki, 140 str
      9. -||- Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, 150 stron
      10. Diana Gabaldon, Obca, 710 stron
      11. Thomas Morgenstern Moja walka o każdy metr, 240 stron
      12. Brandon Sanderson, Dusza cesarza, 106 stron

      Usuń
  4. "Liliowe dziewczyny" Martha Hall Kelly
    664 strony
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/03/book-tour-martha-hall-kelly-liliowe.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Moje serce i inne czarne dziury" Jasmine Warga
      324 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/03/book-tour-jasmine-warga-moje-serce-i.html

      Usuń
    2. "Sama się prosiła" Louise O'Neill
      344 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/03/sama-sie-prosia-louise-oneill.html

      Usuń
    3. "Moje córki krowy" Kinga Dębska
      254 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/03/rodzina-bardzo-nieidealna-moje-corki.html

      Usuń
    4. "Głębia Challengera" Neal Shusterman
      356 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/03/na-bezkresnych-wodach-ludzkiego-umysu.html

      Usuń
    5. "Ponad wszystko" Nicola Yoon
      328 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/03/book-tour-ponad-wszystko-nicoli-yoon.html

      Usuń
    6. "Między prawami. Polowanie na Wilka" Vera Eikon
      227 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/03/gdy-zacieraja-sie-granice-miedzy-dobrem.html

      Usuń
  5. 1. "Moja mama jest aniołem" - Małgorzata Friedel
    Liczba stron: 118

    http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/moja-mama-jest-anioem-magorzata-friedel.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Zanim się pojawiłeś" - Jojo Moyes
      Liczba stron: 382

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/zanim-sie-pojawies-jojo-moyes.html

      Usuń
    2. 3."Cappucccino z cynamonem" - Edyta Świętek
      Liczba stron: 384

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/cappuccino-z-cynamonem-edyta-swietek.html

      4. "Niepełka" Dorota Schrammek
      Liczba stron: 142

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/niepeka-dorota-schrammek.html

      5. "Kryształowe serca" Augusta Docher
      Liczba stron: 211

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/krysztaowe-serca-augusta-docher.html

      6. "Zaufaj mi, Karolino" Alina Białowąs
      Liczba stron: 288

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/zaufaj-mi-karolino-alina-biaowas.html

      7. "Kobiety ciężkich obyczajów" Natasza Socha
      Liczba stron: 380

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/kobiety-ciezkich-obyczajow-natasza-socha.html

      8. "MMA fighter. Walka" Vi Keeland
      Liczba stron: 340

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/mma-fighter-walka-vi-keeland.html

      9. "Cela" Kerry Drewery
      Liczba stron: 463

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/cela-7-kerry-drewery-przedpremierowo.html

      10. "Zanim zapomnę" Iwona Wilmowska
      Liczba stron: 368

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/zanim-zapomne-iwona-wilmowska.html

      Usuń
    3. 11. "Odroczone nadzieje" Aneta Krasińska
      Liczba stron: 207

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/odroczone-nadzieje-aneta-krasinska.html

      Usuń
    4. 12."Zły Romeo" Leisa Rayven
      Liczba stron: 432

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/zy-romeo-leisa-rayven-przedpremierowo.html

      Usuń
    5. 13. "Już nie uciekam" Anna Sakowicz
      Liczba stron: 298

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/juz-nie-uciekam-anna-sakowicz.html

      Usuń
    6. 14. "Córka doskonała" Amanda Prowse
      Liczba stron: 408

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/corka-doskonaa-amanda-prowse.html

      Usuń
    7. 15. "Chłopiec w pasiastej piżamie" John Boyne
      Liczba stron: 200

      http://czytaninka.blogspot.com/2017/03/chopiec-w-pasiastej-pizamie-john-boyne.html

      Usuń
  6. Rewizja. Remigiusz Mróz 622 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/rewizja.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wakacje nad Adriatykiem, Zofia Posmysz 314 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/wakacje-nad-adriatykiem.html

      Pierwsza na liście. Magdalena Witkiewicz 346 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/pierwsza-na-liscie.html

      Miasto glin Karin Slaughter 508 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/miasto-glin.html

      Krwawy medalion. Danka Braun. 333 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/krwawy-medalion.html

      Dziewczyna którą kochałeś. Jojo Moyes 538 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/dziewczyna-ktora-kochaes.html

      Pan Przypadek i trzynastka. Jacek Getner 201 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/pan-przypadek.html

      Usuń
    2. Jestem żoną szejka. Laila Shukri 388 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/tytu-jestem-zona-szejka-autor-laila.html

      Usuń
    3. W kręgu księżniczki Jean Sasson 324 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/03/w-kregu-ksiezniczki.html

      Usuń
  7. 1) Załatw pogodę, ja zajmę się resztą - Renata Frydrych - 520 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/03/zaatw-pogode-ja-zajme-sie-reszta-renata.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2) Przed końcem świata - Tommy Wallach - 376 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/przed-koncem-swiata-tommy-wallach.html
      3) Jesień magii - Dorota Wieczorek - 320 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/jesien-magii-dorota-wieczorek.html
      4) W - Marcin Sendecki - 62 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/w-marcin-sendecki.html
      5) Jak podróżować z łososiem - Umberto Eco - 208 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/jak-podrozowac-z-ososiem-umberto-eco.html
      6) Amerykańska sielanka - Philip Roth - 608 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/amerykanska-sielanka-philip-roth.html
      7) Całkiem obcy człowiek - Rebecca Stead - 328 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/cakiem-obcy-czowiek-rebecca-stead.html
      8) Fioletowy hibiskus - Chimamanda Ngozi Adichie - 208 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/fioletowy-hibiskus-chimamanda-ngozi.html
      9) Siedem pierwszych przygód Rozalii Grozy - Justyna Bargielska - 80 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/siedem-pierwszych-przygod-rozalii-grozy.html
      10) Kolejny rozdział - Agata Kołakowska - 392 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/kolejny-rozdzia-agata-koakowska.html
      11) Dzielnica występku - Mario Vargas Llosa - 288 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/dzielnica-wystepku-mario-vargas-llosa.html

      Usuń
    2. 12) Rok szczura. Świeca - Olga Gromyko - 392 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/rok-szczura-swieca-olga-gromyko.html

      Usuń
    3. 13) Prawdziwa krew - Sally Green - 352 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/prawdziwa-krew-sally-green.html

      Usuń
    4. 14) Mroczny zaułek - Louise Doughty - 448 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/mroczny-zauek-louise-doughty.html

      Usuń
    5. 15) Dziennik pokładowy czyli wielodzietnik codzienny - Anna Ignatowska - 458 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/03/dziennik-pokadowy-czyli-wielodzietnik.html

      Usuń
  8. Zaginięcie - Remigiusz Mróz
    Ilość stron: 512
    Recenzja: http://bookmoorning.blogspot.com/2017/03/28-nikt-ze-soba-nie-taszczy-caej-prawdy.html

    OdpowiedzUsuń
  9. 1. Agnieszka Janiszewska - Aleja starych topoli tom 1 i 2, 342 i 338str
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/03/przedpremierowo-aleja-starych-topoli-tom-1-i-2-agnieszka-janiszewska-2/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Janusz L. Wiśniewski i inni - Eksplozje, 352 str
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/02/27/eksplozje-janusz-l-wisniewski-i-inni/

      Usuń
    2. 3. Beata PAwkikowska - Wszystko jest dobrze w moim świecie, 360
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/25/wszystko-jest-dobrze-w-moim-swiecie-beata-pawlikowska/

      4. Grzegorz Wielgus - Krzyżowiec, 376
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/23/krzyzowiec-grzegorz-wielgus/

      Usuń
    3. 5. Rebecca Lim - Mercy. Miłoseirna, 240
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/22/mercy-milosierna-rebecca-lim/

      6. Robin Gerber - Barbie i Ruth, 336
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/21/przedpremierowo-barbie-i-ruth-robin-gerber/

      7. Adam Cichy - Ptaki - cudaki i inne zwierzaki, 42
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/18/ptaki-cudaki-i-inne-zwierzaki-adam-cichy/

      8. Karolina Sudoł - Ryder iEileen, 210
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/16/banda-ryder-i-eileen-karolina-sudol/

      8. Zofia Posmysz - Wakacje nad Adriatykie, 320
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/14/wakacje-nad-adriatykiem-zofia-posmysz/

      9. Szalony Robert - Secret love, 282
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/13/secret-love-szalony-robert/

      Usuń
    4. 10. Agnieszka Dydycz - Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażsta tez... , 360
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/12/czlowiek-zawsze-kicha-dwa-razy-masazysta-tez-agnieszka-dydycz/

      11. Tomasz Jurgiewicz - Geneza duszy, 52
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/11/geneza-duszy-tomasz-jurgiewicz/

      12. Joanna Stovrag - Chwila na miłość, 368
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/09/chwila-na-milosc-joanna-stovrag/

      13. Daniel Koziarski - Kobieta, która wiedziała za mało, 376
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/05/przedpremierowo-kobieta-ktora-wiedziala-za-malo-daniel-koziarski/

      Usuń
    5. 15. (tam u góry zdublowała się 8.) Kevin Sands - Klucz Blackthorna, 320
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/26/klucz-blackthorna-kevin-sands/

      Usuń
    6. 16. Elżbieta i Witold Szwajkowscy - Sto wierszyków nowych do ćwiczenia wymowy, 96
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/28/sto-wierszykow-nowych-do-cwiczenia-wymowy-elzbieta-i-witold-szwajkowscy/

      Usuń
    7. 17. Abby Geni Strażnicy światła, 320
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/30/straznicy-swiatla-abby-geni/

      Usuń
    8. 18. Diane Rose - Carpe diem , 464
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/03/31/przedpremierowo-carpe-diem-diane-rose/

      Usuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Camilla Way "Obserwując Edie"
      Liczba stron: 328
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/co-ukryy-dziewczeta.html

      Usuń
    2. Magdalena Knedler "Dziewczyna z daleka"
      Liczba stron: 380
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/pamietnik-z-przeszosci.html


      Ewelina Dyda "Zła waluta"
      Liczba stron: 256
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/kazdego-mozna-kupic.html


      Nora Baskin "Zdecydowanie nietypowy"
      Liczba stron: 202
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/trudno-tak.html


      Robert Dugoni "grób mojej siostry"
      Liczba stron: 400
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/juz-sie-nie-boje-ciemnosci.html


      Usuń
    3. B.A.Paris "Za zamkniętymi drzwiami"
      Liczba stron: 304
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/zapach-strachu.html


      Siobhan Vivian "Fatalna lista"
      Liczba stron: 384
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/slicznotki-i-brzydule.html


      Scholastique Mukasonga "Maria Panna Nilu"
      Liczba stron: 305
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/hutu-i-tutsi.html


      Colleen Faulkner "Julia i jej córki"
      Liczba stron: 384
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/rodzinne-dramaty.html


      Liao Yiqu "Za jeden wiersz"
      Liczba stron: 480
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/masakra.html


      Hanya Yanagihara "Małe życie"
      Liczba stron: 816
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/dlaczego.html


      Wojciech Tochman "Eli, Eli"
      Liczba stron: 152
      http://rudarecenzuje.blogspot.co.uk/2017/03/na-grobach.html

      Usuń
  11. "Bezkres magii" Brandon Sanderson
    Stron: 640
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-bezkres-magii-brandon-sanderson.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Stinger. Żądło namiętności" Mia Sheridan
      Stron: 430
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-stinger-zado-namietnosci-mia.html

      Usuń
    2. "Dopóki nie zgasną gwiazdy" Piotr Patykiewicz
      Stron: 400
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-dopoki-nie-zgasna-gwiazdy.html

      Usuń
    3. "Ogień, który ich spala" Brittainy C. Cherry
      Stron: 450
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-ogien-ktory-ich-spala.html

      Usuń
    4. "Reguły gry" James Frey, Nils Johnson-Shelton
      Stron: 352
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-reguy-gry-james-frey-nils.html

      Usuń
    5. "Inwazja na Tearling" Erika Johansen
      Stron: 560
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-inwazja-na-tearling-erika.html

      Usuń
    6. "P.S. I Like You" Kasie West
      Stron: 392
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-ps-i-like-you-kasie-west.html

      Usuń
    7. "Waleczna czarownica" Danielle L. Jensen
      Stron: 400
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-waleczna-czaronica-danielle-l.html

      Usuń
    8. Trochę spóźniona, ale recenzja opublikowana w marcu:
      "Kiedy pozostaje żal" Lisa De Jong
      Stron: 400
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/03/recenzja-kiedy-pozostaje-zal-lisa-de.html

      Usuń
  12. Zaginęły mi komentarze z przeczytanymi ksiazkami:(
    Sara Pinborough (400 stron)
    http://bukowakraina.blogspot.com/2017/03/co-kryja-jej-oczy-sara-pinborough-czyli.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Za zamkniętymi drzwiami B.A.Paris - (304 strony)
      https://www.goodreads.com/user/show/63677203-edyta-bukowakraina

      Usuń
    2. Ciemne sekrety - Michael Hjorth (488 strony)
      https://www.goodreads.com/user/show/63677203-edyta-bukowakraina

      Usuń
    3. Tysiac - Dagmara Andryka(464 strony)
      http://bukowakraina.blogspot.com/2017/03/dagmara-andryka-tysiac.html

      Usuń
  13. Graham Masterton - Ogród zła (334 strony)
    http://bukowakraina.blogspot.com/2017/03/graham-masterton-ogrod-za.html

    OdpowiedzUsuń
  14. No to ja wstawiam, ale widzę, że chyba nie wszystkie komentarze zniknęły...
    Niepowszedni. Porwanie - Justyna Drzewiecka (408 stron)
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/03/niepowszedni-1-porwanie-justyna.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dożywocie - Marta Kisiel (346 stron)
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/03/dozywocie-marta-kisiel.html

      Usuń
    2. Marsjanin - Andy Weir (381 stron)
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/03/marsjanin-andy-weir.html

      Usuń
    3. Życie Pi - Yann Martel (398 stron)
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/03/zycie-pi-yann-martel.html

      Usuń
    4. Wyspa potępionych - Melissa de la Cruz (320 stron)
      https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/03/nastepcy-1-wyspa-potepionych-melissa-de.html

      Usuń
  15. Dwór cierni i róż - Sarah J. Mass (526 stron)
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/03/dwor-cierni-i-roz-sarah-j-mass.html

    OdpowiedzUsuń
  16. Powrót na Wyspę Potępionych - Melissa de la Cruz
    https://zaczytana-w-fantastyce.blogspot.com/2017/03/nastepcy-2-powrot-na-wyspe-potepionych.html

    OdpowiedzUsuń
  17. "Pryncypium" - Melissa Darwood
    370
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/244-pryncypium-melissa-darwood.html

    "Aż do dna" - Renata Chaczko
    288
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/242-az-do-dna-renata-chaczko.html

    "Poszukiwaczka" Arwen Elys Dayton
    476
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/241-poszukiwaczka-arwen-elys-dayton.html

    "Chłopak, który chciał zacząć od nowa" - Kirsty Moseley
    384
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/240-chopak-ktory-chcia-zaczac-od-nowa.html

    "Podbój" Elle Kennedy
    448
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/239-podboj-elle-kennedy.html

    "Naznaczeni śmiercią" Veronica Roth
    534
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/338-naznaczeni-smiercia-veronica-roth.html

    "Bez szans" - Mia Sheridan
    320
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/337-bez-szans-mia-sheridan.html

    "Caraval. Chłopak, który smakował jak północ" - Stephanie Garber
    415
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/336caraval-chopak-ktory-smakowa-jak.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Powrót do starego domu" - Ilona Gołębiewska
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/247-powrot-do-starego-domu-ilona.html
      480

      "Wiecznie żywy" - Isaac Marion
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/246-wiecznie-zywy-isaac-marion.html
      308

      "Dziedzictwo ognia" - Sarah J. Maas
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/245-dziedzictwo-ognia-sarah-j-maas.html
      565

      "Dobrze ci tak" - -Tammara Webber
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/03/243-dobrze-ci-tak-tammara-webber.html
      399

      Usuń
  18. "Harry Potter i Komnata Tajemnic" - J.K Rowling
    350
    http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/03/harry-potter-i-komnata-tajemnic-jk.html

    „Kiedy nadciąga ciemność” Alexandra Ivy
    368
    http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/03/a-kto-by-nie-chcia-wampira-kiedy.html

    "Milczenie owiec" Thomas Harris
    432
    http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/03/kto-bedzie-nastepny-milczenie-owiec.html

    "To, co najważniejsze" Samantha Young
    300
    http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/03/a-co-jest-najwazniejsze-dla-ciebie-to.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Demony. Pokusa." Lisa Desrochers
      368 stron
      http://bibliotekatajemnic.blogspot.com/2017/03/niebo-czy-pieko-demony-pokusa-lisa.html

      Usuń
  19. 1. "Kuzynki" - Andrzej Pilipiuk - 295 stron
    http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/03/kuzynki-apilipiuk.html

    2. "Tytany" - Victoria Scott - 336 stron
    http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/03/tytany-vscott.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3. "Zdążyć przed Panem Bogiem" - Hanna Krall - 109 stron
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/03/podsumowanie-miesiaca-marzec.html

      4. "Inny świat" - Gustaw Herling-Grudziński - 354 strony
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/03/podsumowanie-miesiaca-marzec.html

      Usuń
  20. Nicholas Sparks "Noce w Rodanthe"
    Stron: 208

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/54054/noce-w-rodanthe/opinia/37755871#opinia37755871

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Stephanie Perkins " Lola i chłopak z sąsiedztwa"
      Stron: 320

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/246483/lola-i-chlopak-z-sasiedztwa/opinia/37755824#opinia37755824

      Usuń
    2. Marton Sandra " Miłość i ambicja"
      Stron: 155

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/112411/milosc-i-ambicja/opinia/38650947#opinia38650947

      Usuń
    3. Marton Sandra " Ślub w Hollywood"
      Stron: 153

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/112498/slub-w-hollywood/opinia/38650950#opinia38650950

      Usuń
    4. Marton Sandra " Egzotyczny narzeczony"
      Stron: 153

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/52604/egzotyczny-narzeczony/opinia/38650954#opinia38650954

      Usuń
    5. Gemma Malley " W sieci"
      Stron: 361

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/107927/w-sieci/opinia/38650922#opinia38650922

      Usuń
  21. 1. Zaginięcie - Remigiusz Mróz
    509str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/drugia-wizyta-w-adwokackim-swiecie.html
    2. Rewizja - Remigiusz Mróz
    624str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/trzecia-wizyta-w-adwokackim-swiecie.html
    3. Immunitet- Remigiusz Mróz
    646str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/czwarta-wizyta-w-adwokackim-sciecie.html
    4. Zimny strach - Karin Slaughter
    511 str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/morderstwo-czy-samobojstwo-oto-jest.html
    5. Broadchurch - Erin Kelly
    429str
    http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/jak-to-jest-zabic-nastolatka-21.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Świt, który nie nadejdzie - Remigiusz Mróz
      526str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/czytelnicze-rozczarowanie-czyli-22.html

      Usuń
    2. Behawiorysta- Remigiusz Mróz
      488str
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/pora-zaczac-koncert-krwii-czyli-23.html

      Usuń
    3. Moja Ananke- Ewa Nowak
      275stron
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/bogini-koniecznosci-czyli-24-recenzja.html


      Oddam ci słońce- Jandy Nelson
      375stron
      http://zaczytananapoddaszu.blogspot.com/2017/03/bogini-koniecznosci-czyli-24-recenzja.html

      Usuń
  22. 1. J.K. Rowling, J. Tiffany, J. Thorne
    "Harry Potter i przeklęte dziecko"
    368
    lubimyczytac.pl/ksiazka/272814/harry-potter-i-przeklete-dziecko/opinia/38516761#opinia38516761

    2. Casey Watson
    "Chłopiec, który nie miał dokąd pójść"
    304
    lubimyczytac.pl/ksiazka/294182/chlopiec-ktory-nie-mial-dokad-pojsc/opinia/38582388#opinia38582388

    3. E L James
    "Pięćdziesiąt twarzy Greya"
    608
    lubimyczytac.pl/ksiazka/146615/piecdziesiat-twarzy-greya/opinia/38771477#opinia38771478

    4. Barbara Stenka
    "Tata, gotuj kisiel!"
    200
    lubimyczytac.pl/ksiazka/298114/tata-gotuj-kisiel/opinia/38814809#opinia38814809

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 5. Reyes Monforte
      "Pocałunki piasku"
      496
      lubimyczytac.pl/ksiazka/268531/pocalunki-piasku/opinia/39012194#opinia39012194

      Usuń
  23. Brisingr, Christopher Paolini
    624 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3896/brisingr/opinia/38583809#opinia38583809

    "Dziedzictwo. Tom I"
    Christopher Paolini
    448 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/116510/dziedzictwo-tom-i/opinia/38814386#opinia38814386

    "Dziedzictwo. Tom II"
    Christopher Paolini
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/120173/dziedzictwo-tom-ii/opinia/22362837#opinia22362837

    "Wybrani"
    C.J. Daugherty
    440 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/166790/wybrani/opinia/38974239#opinia38974239

    OdpowiedzUsuń
  24. Książki na luty:
    1 Iga Wołos "Dziewczyny na emigracji czyli Liverpool bez cenzury" liczba str. 260
    https://recenzje-beaty.blogspot.com/2017/02/iga-woos-dziewczyny-na-emigracji-czyli.html
    2 Penelope Douglas "Dręczyciel" liczba str. 305
    https://recenzje-beaty.blogspot.com/2017/02/penelope-douglas-dreczyciel.html
    3 Abbi Glines "Już zawsze razem" liczba str. 336
    https://recenzje-beaty.blogspot.com/2017/02/abbi-glines-juz-zawsze-razem.html
    4. Dominika Van Eijkelenborg "Kiedy będziemy deszczem" liczba str 432
    https://recenzje-beaty.blogspot.com/2017/02/dominika-van-eijkelenborg-kiedy.html

    OdpowiedzUsuń
  25. Marzec:
    1 Katy Evans "Manwhore +1" liczba str. 384
    https://recenzje-beaty.blogspot.com/2017/03/katy-evans-manwhore-1.html
    2 Amy Harmon "Making Faces" liczba str. 344
    https://recenzje-beaty.blogspot.com/2017/03/amy-harmon-making-faces.html
    3 Agnieszka Lingas-Łoniewska "Boys from Hell" liczba str. 310
    https://recenzje-beaty.blogspot.com/2017/03/agnieszka-lingas-oniewska-boys-from-hell.html
    4 Agnieszka Płoszaj "Czarodziejka" liczba str. 480
    https://recenzje-beaty.blogspot.com/2017/03/agnieszka-poszaj-czarodziejka.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)