poniedziałek, 25 lipca 2016

Cytatowa zachęcajka


Wakacje są bardzo aktywnym okresem w moim życiu, ale zawsze staram się wygospodarować odrobinę czasu na książki. Dzisiaj korzystając z tego, że mój urlop jest już tylko  wspomnieniem, zapraszam Was na post, w  którym cytatami, postaram się was zachęcić do przeczytania poniższych książek.

Jeśli chodzi o ciuchy to ograniczyłam się do absolutnie niezbędnego minimum, zgodnie z zasadą: lepiej o jeden sweter za mało niż jedna ulubiona książka mniej.

Wreszcie pogodziłam się z tym, że każde działanie ma swoje skutki. Pogodziłam się ze skutkami swoich czynów. Wiem też, że nie ma czasu na podejmowanie złych decyzji. Każdy krok jest ważny. To moja definicja życia.

Dziewczyny jej pokroju nigdy nie bywają same, bo bez tłumu dookoła musiałyby być sobą, a tego by nie zniosły.
Czekałem na cud.
Ale cud nie nadchodził.
Czy to chcesz usłyszeć? Że za tobą tęsknię? Oczywiście, że za tobą tęsknię, ale wiesz co? To nie za tobą tak naprawdę tęsknię, tylko za tym, za kogo cię miałam, a teraz, kiedy wiem, kim jesteś naprawdę, nie chcę mieć z tobą nic wspólnego!Czytaliście te książki? A może macie je dopiero w planach?8 komentarze:

  1. Dwie pierwsze książki mam w planach :)
    "Czy to chcesz usłyszeć? Że za tobą tęsknię? Oczywiście, że za tobą tęsknię, ale wiesz co? To nie za tobą tak naprawdę tęsknię, tylko za tym, za kogo cię miałam, a teraz, kiedy wiem, kim jesteś naprawdę, nie chcę mieć z tobą nic wspólnego!"- myślę, że ten cytat idealnie opisuje moje uczucia! :)

    Pozdrawiam,
    Klaudia z www.zksiazkadolozka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie sięgnę po wszystkie😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam ten cytat ze Strażniczki książek :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Chciałabym przeczytać "Strażniczkę książek" :D

    OdpowiedzUsuń
  5. Czytałam jedynie "Jesienną miłość", ale za to bardzo chciałabym sięgnąć po "Strażniczkę książek", a ten cytat jeszcze bardziej mnie do tego zachęcił :) Serii "After" z pewnością nie będę kontynuować, gdyż główna bohaterka w pierwszym tomie skutecznie mnie od tego odwiodła.

    OdpowiedzUsuń
  6. "Strażniczkę" mam w planach. Również jestem zdania, że książki są ważniejsze od fatałaszków.

    OdpowiedzUsuń
  7. Mimo Twoich win, będzie szło do mnie w Book Tourze. A co do After cała serię mam w planach! Ano i Sparks , akurat tę książkę czytałam no i oglądałam ekranizację, Polecam ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena