czwartek, 14 listopada 2019

Michał Biarda- Królik w lunaparku ZAPOWIEDŹJest mi niesamowicie miło poinformować, że już 27 listopada odbędzie się premiera nowego „Królika w lunaparku” Michała Biardy. Jest to drugie, poprawione wydanie, ale niesamowicie jestem dumna z faktu, że obu patronuje medialnie Pośredniczki książek!


Opis:

Paweł ma superpamięć, Kaśka wymiata w kosza, a Zbyszek jest doświadczonym taksówkarzem. Co ich łączy? Zupełnie nic. Do czasu… Pewien wypadek zapoczątkuje ciąg zdarzeń, który splecie historie całej trójki i wywróci ich życia do góry nogami. Co ma z tym wszystkim wspólnego królik w lunaparku? Choć brzmi to dziwacznie, naprawdę bardzo wiele.

„Królik w lunaparku” to miks gatunkowy, który zaciekawi zarówno miłośników obyczajówek, jak i fanów young adult oraz czytelników lekkiej fantastyki. Można się przy nim wzruszyć, niejednokrotnie pośmiać, ale także rozruszać szare komórki. Cóż, jeśli informatyk bierze się za pisanie powieści, musi wyjść z tego coś pokręconego.


Premiera nowego "Królika w lunaparku" Michał Biarda - strona autorska odbędzie się 27 listopada, ale już teraz możecie zamawiać książki (przedpremierowo i z rabacikiem) u autora na https://michalbiarda.pl/krolik-w-lunaparku.html  

Macie ją w planach? A może czytaliście pierwsze wydanie?0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena