niedziela, 15 kwietnia 2018

Łucja Wilewska -Po drugiej stronie nieba ZAPOWIEDŹ


Ogromnie miło mi poinformować, że 11.04.2018, pod patronatem medialnym bloga Pośredniczka książek, odbyła się premiera drugiego tomu „Sagi czasu przemiany”, Łucji Wilewskiej pt. „Po drugiej stronie nieba”
Dlaczego w życiu jest tak, że kiedy jedne sprawy rozwiązują się, na ich miejsce pojawia się dziesięć kolejnych? Uzyskane w końcu odpowiedzi nie tylko nie wyjaśniają sytuacji, ale powodują namnożenie się nowych pytań. Czy jeśli już wszystko wiem, to oznacza, że mogę spocząć na laurach i w końcu odpocząć? Czy przeciwnie: powinnam przygotować się na to, że mój poukładany w końcu świat zawali się na nowo, w jeszcze bardziej pokręcony sposób?

Drugi tom Sagi Czasu Przemiany wrzuca nas w wir wydarzeń będących bezpośrednią kontynuacją historii opisanych w Ósmym niebie. Czy związek Łucji z Adamem przetrwa próbę? Co zrobią, gdy na ich drodze ponownie pojawi się Mikael? Czy Róża i Gabriel namieszają tak bardzo, jak we wszystkich poprzednich życiach? Jaki sekret nosi w sobie Marcin i kim jest jego bliźniak z równoległego świata? W tym tomie dowiemy się prawdy o Łucji i Adamie, poznamy historię ich miłości, która nas zachwyci.


Zapraszam Cię na najbardziej pasjonującą podróż twojego życia. Tutaj nic nie jest oczywiste ani jednoznaczne. Rzeczywistość miesza się z przywidzeniami, jawa ze snem, fakty z ułudą, dwa równoległe światy nakładają się na siebie. Pytanie, w którym ty żyjesz?

Czy druga część sagi wyjaśni zagadki Ósmego nieba? Czy przeciwnie: wygeneruje masę nowych pytań? O tym musicie przekonać się sami. Drugi tom wciąga jeszcze bardziej niż pierwszy, akcja nie zatrzymuje się ani na moment. Po drugiej stronie nieba to wyjątkowa, magiczna opowieść o miłości i aniołach, a zarazem współczesne ujęcie tematu objawienia, osadzone w nurcie nowej duchowości.Macie ją w planach? A może nie czytaliście jeszcze "Ósmego nieba"?7 komentarze:

 1. Nie czytałam tomu pierwszego, więc nie wiem czy kiedyś sięgnę po kontynuację. Jednak gratuluje patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też jeszcze nie znam tomu 1, ale będę mieć tę serię na uwadze. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja muszę się zapoznać z pierwszym tomem, bo czeka na mnie, a ja tylko ślęczę nad notatkami ucząc się do sesji... :/ Opis tego tomu również brzmi ciekawie, więc mam nadzieję, że pierwszy przypadnie mi do gustu, a nad tym pomyślę. xd
  Pozdrawiam, Lex May

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, oczywiście zapomniałam pogratulować z powodu patronatu. xD

   Usuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena