sobota, 2 grudnia 2017

Olimpiada czytelnicza- Podsumowanie listopada


Witam w grudniu! Święta zbliżają się nieubłaganie, a tuż po nich przywitamy nowy rok, a z nim zmiany, ale o nich opowiem więcej w styczniu. Dzisiaj zapraszam na przedostatnie podsumowanie Olimpiady czytelniczej.


Klasyfikacja ogólna:


-->
NazwaListopadSuma
Bukowa Kraina05697
Kocia Matka (Mariolka Rytter)121516696
Grażyna Wróbel289037637
Milena eMka657063112
Zuzanna K.284026018
Daria Skiba772368727
Judyta Z222340483
Martyna027323
Magic Wizard013600
Maria Kasperczak353534326
Magda Zając034624
Michalina (Jan Foremski)606858258
Monika Piotrowska-Wegner348354315
Sassy Girl07796
Poligon domowy04868
Ruda Recenzuje028574
Maria Helen020300
Koneko018823
Paulina Hołda03670
Sabina Pietraszek3136704
Aoi Akuma53510713
silwana717966492
eduko7397439517


Jak widzicie Daria wciąż zajmuje swoje nieulubione miejsce na podium:) Jestem ciekawa czy coś się zmieni w ostatnim miesiącu wyzwania.

Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia i z niecierpliwością oczekuję kolejnych! 

_________________________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych w grudniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii


Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

103 komentarze:

  1. Tom Hanks "Kolekcja nietypowych zdarzeń"
    400 stron
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/12/tom-hanks-nietypowych-zdarzen.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ann Brashares "Wszystko razem"
      320 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/12/wspolnie-ale-zawsze-osobno-razem-ann.html

      Usuń
    2. Angelika Szelągowska-Mironiuk "Żelbeton"
      144 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/12/brutalna-rzeczywistosc-polskich.html

      Usuń
    3. Susan Lewis "Dziewczyna, która wróciła"
      446 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/12/ile-za-moze-kryc-sie-w-niepozornej.html

      Usuń
    4. Amanda Prowse "Świąteczne marzenie"
      336 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/12/magiczny-swiateczny-czas-gdy-wszystko.html

      Usuń
  2. Odpowiedzi
    1. 1- tytuł i autor Dygot Jakub Małecki
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/270095/dygot/opinia/43317925#opinia43317925

      2- tytuł i autor Kryształowe serca Augusta Docher
      - liczba stron 380
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4339920/krysztalowe-serca/opinia/43294717#opinia43294717

      Usuń
    2. 3- tytuł i autor Zawisza Czarny Jakub Ćwiek
      - liczba stron 300
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811413/zawisza-czarny/opinia/43318061#opinia43318061

      Usuń
    3. 4- tytuł i autor Warkot Jarosław Rybski
      - liczba stron 384
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4742904/warkot/opinia/43347317#opinia43347317

      Usuń
    4. 5. - tytuł i autor Consolation Corinne Michaels
      - liczba stron 400
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/264206/consolation/opinia/42880586#opinia42880586

      Usuń
    5. 6. - tytuł i autor Dobry wybór K.A. Linde
      - liczba stron 408
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4807764/dobry-wybor/opinia/42762357#opinia42762357

      Usuń
    6. 7- tytuł i autor Uroczysko Colin Meloy
      - liczba stron 542
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156450/uroczysko/opinia/39624014#opinia39624014

      Usuń
    7. 8. - tytuł i autor Remember me Forever Sara Wolf
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4805788/remember-me-forever/opinia/43457500#opinia43457500

      Usuń
    8. 9. - tytuł i autor Romantyczny książę Tessa Dare
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4805821/romantyczny-ksiaze/opinia/43473204#opinia43473204

      Usuń
    9. 10. - tytuł i autor Uroczysko. Podziemie Colin Meloy
      - liczba stron 580
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/194707/uroczysko-podziemie/opinia/43514874#opinia43514874

      Usuń
    10. 11. - tytuł i autor Kopciuszek Gabriela Mistral
      - liczba stron 32
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4468894/kopciuszek/opinia/43515363#opinia43515363
      12. - tytuł i autor Kopciuszek Khoa Le
      - liczba stron 46
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4512801/kopciuszek/opinia/41249093#opinia41249093

      Usuń
    11. 13. - tytuł i autor Servamp #7 Strike Tanaka
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4258384/servamp-7/opinia/38434655#opinia38434655
      14. - tytuł i autor Servamp #8 Strike Tanaka
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4628349/servamp-8/opinia/40885758#opinia40885758

      Usuń
    12. 15. - tytuł i autor Unbreakable Machine-Doll 8 Reiji Kaitou, Hakaru Takagi
      - liczba stron 160
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3668489/unbreakable-machine-doll-8/opinia/37403933#opinia37403933

      16. - tytuł i autor Unbreakable Machine-Doll 9 Reiji Kaitou, Hakaru Takagi
      - liczba stron 160
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811045/unbreakable-machine-doll-9/opinia/43522704#opinia43522704

      Usuń
    13. 17. - tytuł i autor Wszyscy patrzyli, nikt nie widział Tomasz Marchewka
      - liczba stron 333
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4553201/wszyscy-patrzyli-nikt-nie-widzial/opinia/43553403#opinia43553403

      Usuń
    14. 18- tytuł i autor Uroczysko. Imperium Colin Meloy
      - liczba stron 588
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/232724/uroczysko-imperium/opinia/43553417#opinia43553417

      Usuń
    15. 19. - tytuł i autor Szóstka Wron Leigh Bardugo
      - liczba stron 496
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/309434/szostka-wron/opinia/37520774#opinia37520774

      Usuń
    16. 20. - tytuł i autor Piasek Raszida Brandon Sanderson
      - liczba stron 312
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4225110/piasek-raszida/opinia/38217166#opinia38217166

      Usuń
    17. 21. - tytuł i autor Illuminae. Illuminae Folder_01 Jay Kristoff, Amie Kaufman
      - liczba stron 598
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4654998/illuminae-illuminae-folder-01/opinia/41957420#opinia41957420

      Usuń
    18. 22- tytuł i autor Servamp #9 Strike Tanaka
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4803674/servamp-9/opinia/41631798#opinia41631798
      23. - tytuł i autor Servamp #10 Strike Tanaka
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811566/servamp-10/opinia/43406117#opinia43406117

      Usuń
    19. 24- tytuł i autor Sześć serc L.H. Cosway
      - liczba stron 480
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/272213/szesc-serc/opinia/43546648#opinia43546648

      Usuń
    20. 25.- tytuł i autor Mechaniczne pająki Corina Bomann
      - liczba stron 476
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/239543/mechaniczne-pajaki/opinia/40350942#opinia40350942
      26. - tytuł i autor Naruto: Tajemna historia Kakashiego - Piorun na lodowym niebie Masashi Kishimoto, Akira Higashiyama
      - liczba stron 167
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3688401/naruto-tajemna-historia-kakashiego---piorun-na-lodowym-niebie/opinia/37520419#opinia37520419

      Usuń
    21. 27- tytuł i autor Spontaniczna decyzja Luana
      - liczba stron 286
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4817770/spontaniczna-decyzja/opinia/43736266#opinia43736266
      28 - tytuł i autor Naruto: Tajemna historia Shikamaru - Chmury w mrocznej ciszy
      Masashi Kishimoto, Takashi Yano
      - liczba stron 154
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3826300/naruto-tajemna-historia-shikamaru---chmury-w-mrocznej-ciszy/opinia/43736490#opinia43736490

      Usuń
    22. - tytuł i autor Pakistańska córka Maria Toorpakai
      - liczba stron 352
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4647687/pakistanska-corka/opinia/43739947#opinia43739947

      Usuń
    23. - tytuł i autor Syrenia siostra Holly Webb
      - liczba stron 272
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/304599/syrenia-siostra/opinia/43754983#opinia43754983

      Usuń
    24. - tytuł i autor Loveless tom 6 Yun Kouga
      - liczba stron 160
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3744700/loveless-tom-6/opinia/37726958#opinia37726958

      - tytuł i autor Loveless tom 7 Yun Kouga
      - liczba stron 160
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3959515/loveless-tom-7/opinia/37726959#opinia37726959

      - tytuł i autor Loveless tom 8 Yun Kouga
      - liczba stron 160
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4248203/loveless-tom-8/opinia/37863223#opinia37863223

      Usuń
    25. - tytuł i autor Horimiya 7 Hagiwara Daisuke, HERO
      - liczba stron 174
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295104/horimiya-7/opinia/37405240#opinia37405240

      - tytuł i autor Horimiya 8 Hagiwara Daisuke, HERO
      - liczba stron 174
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3959553/horimiya-8/opinia/37405241#opinia37405241

      - tytuł i autor Książę Piekieł: Devils and Realist 7 Madoka Takadono
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/214126/ksiaze-piekiel-devils-and-realist-7/opinia/37403874#opinia37403874

      - tytuł i autorKsiążę Piekieł: Devils and Realist 8 Madoka Takadono
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/214127/ksiaze-piekiel-devils-and-realist-8/opinia/37403875#opinia37403875

      - tytuł i autorKsiążę Piekieł: Devils and Realist 9 Madoka Takadono
      - liczba stron 180
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/227270/ksiaze-piekiel-devils-and-realist-9/opinia/37403876#opinia37403876

      Usuń
    26. i ostania pozycja w tym roku:
      - tytuł i autor Requiem Króla Róż 8 Aya Kanno
      - liczba stron 188
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4811646/requiem-krola-roz-8/opinia/43092905#opinia43092905

      Usuń
  3. W grudniu, to już może być różnie ;)

    1. Augusta Docher - "Kryształowe serca" str380
    http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/krysztaowe-serca-augusta-docher.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Tom Fletcher - "Gwiazdkozaur", str 416
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/gwiazdkozaur-tom-fletcher.html
      3. Matt Haig - "Dziewczynka, która uratowała Gwiazdkę", str 356
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/dziewczynka-ktora-uratowaa-gwiazdke.html
      4. Corinne Michaels - "Conviction", str 358
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/conviction-corinne-michaels.html
      5. Praca zbiorowa - "Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą"
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/czas-cudow-czyli-opowiesci-pod-jemioa.html
      6. Joanna Jax - "Zemsta i przebaczenie. Bezkres nadziei", str 416
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/zemsta-i-przebaczenie-bezkres-nadziei.html

      Usuń
    2. Do punktu piątego "Czas cudów", nie dopisałam ilości stron, która wynosi 338 ;)

      Usuń
    3. 7. Bernard Cornwell - "Nieprzyjaciel Boga", str 592
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/nieprzyjaciel-boga-bernard-cornwell.html
      8. Claudia Grey - "Tysiąc odłamków Ciebie", str. 366
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/tysiac-odamkow-ciebie-i-dziesiec.html
      9. Claudia Grey - "Dziesięć tysięcy słońc nad tobą", str 432
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/tysiac-odamkow-ciebie-i-dziesiec.html
      10. Jean Ure - "Sekretne spotkanie", str 192
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/sekretne-spotkanie-i-po-prostu-ja-jean.html

      Usuń
    4. 11. Jean Ure - "Po prostu ja", str 256
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/sekretne-spotkanie-i-po-prostu-ja-jean.html
      12. Isla Fisher - "Niania Mania", str 180
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/niania-mania-niania-mania-i-piraciatko.html
      13. Isla Fisher - "Niania Mania i Piraciątko", str 180
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/niania-mania-niania-mania-i-piraciatko.html
      14. Praca zbiorowa - "Magiczne święta", str 64
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/magiczne-swieta-praca-zbiorowa.html
      15. Arnold Lobel - "Wszystkie przygody Żabka i Ropucha", str 260
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/12/wszystkie-przygody-zabka-i-ropucha.html

      Usuń
    5. 16. Sarah J. Maas - "Dwór skrzydeł i zguby", str 848
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4803632/dwor-skrzydel-i-zguby/opinia/43748528#opinia43748528
      17. Joanna Szarańska - "Cztery płatki śniegu", str 336
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4807156/cztery-platki-sniegu/opinia/43748353#opinia43748353
      18. Magdalena Trubowicz - "Drugie życie Matyldy", str 224
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/310630/drugie-zycie-matyldy/opinia/43725325#opinia43725325
      19. Wojciech Drewniak - "Historia bez cenzury 2: Polskie koksy", str 304
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4507452/historia-bez-cenzury-2-polskie-koksy/opinia/43663724#opinia43663724
      20. Melissa Darwood - "Pryncypium", str 370
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4050396/pryncypium/opinia/42372115#opinia42372115

      Usuń
    6. Anna Judge - "Monopoly - gra o wszystko", str 250
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4809964/monopoly-gra-o-wszystko/opinia/43663709#opinia43663709
      22. Joyce Carol Oates - "Mama odeszła", str 416
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4016566/mama-odeszla/opinia/43663729#opinia43663729
      23. Aneta Krella-Moch - "Królewna Lenka rozrabia", str96
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4817424/krolewna-lenka-rozrabia-wybor-opowiadan/opinia/43663743#opinia43663743
      24. Demet Altınyeleklioğlu - "Sułtan", str 592
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4802746/sultan/opinia/43748419#opinia43748419
      25. Jasvinder Sanghera - "Zhańbiona", str 280
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/53093/zhanbiona/opinia/43749597#opinia43749597

      Usuń
    7. 26. Praca zbiorowa - "5- princess stories", str 512
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4817979/50-princess-stories/opinia/43762080#opinia43762080
      27. J.K. Rowling i inni - "Harry Potter i przeklęte dziecko", str 368
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/272814/harry-potter-i-przeklete-dziecko/opinia/43762288#opinia43762288
      28. Gilbert Delahaye - "Martynka i jej przyjaciele", str 168
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/74988/martynka-i-jej-przyjaciele/opinia/43762984#opinia43762984

      Usuń
  4. Odpowiedzi


    1. "Gwiazdor" - Laurelin Paige, Sierra Simone
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/373-gwiazdor-laurelin-paige-sierra.html
      472
      "Głęboka próżnia" - Alexandra Duncan
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/237-geboka-proznia-alexandra-duncan.html
      500
      "King" - T.M. Frazier
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/371-king-tm-frazier.html
      336
      "Pudełko z marzeniami" - Magda Witkiewicz, Alek Rogoziński
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/370-pudeko-z-marzeniami-magda.html
      336
      "Wieczór taki jak ten" - Gabriela Gardaś
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/369-wieczor-taki-jak-ten-gabriela-gardas.html
      360
      "Światło w Cichą Noc" - Krystyna Mirek
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/368-swiato-w-cicha-noc-krystyna-mirek.html
      376
      "Andumenia" - Monika Glibowska
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/367-andumenia-monika-glibowska.html
      705
      "Falcon II" - Katarzyna Wycisk
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/366-falcon-ii-katarzyna-wycisk.html
      317
      "Eliza i jej potwory" - Francesca Zappia
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/365-eliza-i-jej-potwory-francesca-zappia.html
      400
      "Cinder" - Marissa Meyer
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/364cinder-marissa-meyer.html
      413
      "Cel" - Elle Kennnedy
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/363-cel-elle-kennnedy.html
      426
      "Obsesja" - Katarzyna Berenika Miszczuk
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/362obsesja-katarzyna-berenika-miszczuk.html
      416
      Spektrum. Leonidy" - Nanna Fos
      http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/361spektrum-leonidy-nanna-fos.html
      544

      Usuń
  5. Dario, wiem, że napisałam za późno, bo wczoraj wieczorem, ale jeśli możesz poprawić to proszę. Sprawdź pod wcześniejszym podsumowaniem - mam 3483 punkty.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cisza. Kronika życia pewnego mordercy - Thomas Raab - 352 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/cisza-kronika-zycia-pewnego-mordercy.html

      Ogród ciemności i inne opowiadania - Stanisław Lem - 660 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/ogrod-ciemnosci-i-inne-opowiadania.html

      Usuń
    2. Jennifer Niven - Podtrzymując wszechświat - 408 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/podtrzymujac-wszechswiat-jennifer-niven.html

      Usuń
    3. Na krawędzi wszystkiego - Jeff Giles - 384 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/na-krawedzi-wszystkiego-jeff-giles.html

      Usuń
    4. Gorące lato i inne ciepłe opowieści - Dariusz S. Jasiński - 42 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/gorace-lato-i-inne-ciepe-opowiesci.html

      Usuń
    5. Serce ciemności - Joseph Conrad - 172 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/serce-ciemnosci-joseph-conrad.html

      Usuń
    6. Kolekcja nietypowych zdarzeń - Tom Hanks - 400 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/kolekcja-nietypowych-zdarzen-tom-hanks.html

      Usuń
    7. Eliza i jej potwory - Francesca Zappia - 400 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/eliza-i-jej-potwory-francesca-zappia.html

      Złe mięso - Kuba Szczapiński - 138 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/ze-mieso-kuba-szczapinski.html

      Książę - Niccolò Machiavelli - 144 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/12/ksiaze-niccolo-machiavelli.html

      Usuń
  6. 1. "Zdążyć z miłością" Beata Majewska
    Stron: 352
    http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/zdazyc-z-mioscia-beata-majewska.html

    2. "Bracia Slater. Dominic" L.A. Casey
    Stron: 484
    http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/bracia-slater-dominic-la-casey.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3. "Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta" W. Bruce Cameron
      Stron: 281
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/psiego-najlepszego-by-sobie-pies-na.html

      Usuń
    2. 4. "Conviction" Corinne Michaels
      Stron: 351
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/conviction-corinne-michaels.html

      Usuń
    3. 5. "Smaki życia" Anita Scharmach
      Stron: 238
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/smaki-zycia-anita-scharmach-patronat.html

      Usuń
    4. 6. "Jazda na rydwanie" Julian Hardy
      Stron: 550
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/jazda-na-rydwanie-julian-hardy.html

      Usuń
    5. 7. "W szponach szaleństwa" Agnieszka Lingas-Łoniewska
      Stron: 285
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/w-szponach-szalenstwa-agnieszka-lingas.html

      Usuń
    6. 8. "Dotyk prawdy" Waldemar Andrzej Brewiński
      Stron: 502
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/dotyk-prawdy-waldemar-andrzej-brewinski.html

      Usuń
    7. 9. "Bez przebaczenia" Agnieszka Lingas-Łoniewska
      Stron: 338
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/bez-przebaczenia-agnieszka-lingas.html

      Usuń
    8. 10. "Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie" Janusz Leon Wiśniewski. Przebudzenie"
      Stron: 509
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/wszystkie-moje-kobiety-janusz-leon.html

      Usuń
    9. 11. "Tam, gdzie czekał anioł" Dorota Schrammek
      Stron: 269
      http://czytaninka.blogspot.com/2017/12/tam-gdzie-czeka-anio-dorota-schrammek.html

      Usuń
  7. 1. A Prowse - Świateczne marzenie, 336
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/12/04/swiateczne-marzenie-amanda-prowse/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Anna Dąbrowska strona autorska - Jutro będziemy szczęśliwi...304



      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/12/06/jutro-bedziemy-szczesliwi-anna-dabrowska/

      Usuń
    2. 3 „King” T.M. Frazier 336
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/20/king-t-m-frazier/

      Usuń
    3. 4 „Pożeracze książek. Złoty szyfr” Jennifer Chambliss Bertman 360
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/18/pozeracze-ksiazek-zloty-szyfr-jennifer-chambliss-bertman/

      Usuń
    4. 5 „Zdążyć z miłością” Beata Majewska 352
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/17/zdazyc-z-miloscia-beata-majewska/

      Usuń
    5. 6. „Misiowa księga ukrytych rzeczy” Gergely Dudás 32
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/16/misiowa-ksiega-ukrytych-rzeczy-gergely-dudas/

      Usuń
    6. 7. „Nie całkiem białe Boże Narodzenie” Magdalena Knedler 436
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/20/nie-calkiem-biale-boze-narodzenie-magdalena-knedler/

      Usuń
    7. 8. K. Mirek - Światło w Cichą Noc, 352
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/22/swiatlo-w-cicha-noc-krystyna-mirek/

      Usuń
    8. 9. Janusz L. Wiśnewski - Wszystie moje kobiety, 512
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/22/wszystkie-moje-kobiety-przebudzenie-janusz-leon-wisniewski/

      Usuń
    9. 10. „Początek” Mercedes Lackey 364
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/25/poczatek-mercedes-lackey/

      Usuń
    10. 11.„Dwanaście niedokończonych snów” Natasza Socha 304
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/26/dwanascie-niedokonczonych-snow-natasza-socha/

      Usuń
    11. 12. Klasyka literatury: „Ania z Zielonego Wzgórza” oraz „Przygody Tomka Sawyera” 464 + 320 (784)

      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/27/klasyka-literatury-ania-z-zielonego-wzgorza-oraz-przygody-tomka-sawyera/

      Usuń
    12. 13. Monika Hołyk-Arora Kryzysowy planżyciowy, 196
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/28/kryzysowy-plan-zyciowy-monika-holyk-arora-patronat/

      Usuń
    13. 14. Agata Czykeirda-GRabwoska - pod skóra, 384
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/30/pod-skora-agata-czykierda-grabowska/

      Usuń
    14. 15. Sonia Wiśniewska - Alchemik z giwady, 234
      https://papierowybluszcz.wordpress.com/2017/12/29/alchemik-z-gwiazdy-sonia-wisniewska/

      Usuń
  8. "Drogie życie" Meghan Quinn
    Stron: 448
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/12/recenzja-drogie-zycie-meghan-quinn.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. "Cela 7" Kerry Drewery
      Stron: 472
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/12/recenzja-cela-7-kerry-drewery.html

      Usuń
    3. "Droga królów" Branson Sanderson
      Stron: 960
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/12/recenzja-droga-krolow-brandon-sanderson.html

      Usuń
    4. "Szczęście w miłości" Kasie West
      Stron: 408
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/12/recenzja-szczescie-w-miosci-kasie-west.html

      Usuń
    5. "NOS4A2" Joe Hill
      Stron: 752
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/12/recenzja-nos4a2-joe-hill.html

      Usuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  10. Nić Ariadny Lidia Tasarz 276str https://worldbysabina.blogspot.com/2017/11/nic-ariadny-lidia-tasarz.html

    OdpowiedzUsuń
  11. Za wszystko i za nic. Krzysztof Langer 237 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/za-wszystko-i-za-nic.html
    Lilka i spółka. Magdalena Witkiewicz 214 ston https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/lilka-i-spoka.html
    Lilka i wielka afera. Magdalena Witkiewicz 244 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/lilka-i-wielka-afera.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Więcej czerwieni. Katarzyna Puzyńska 556 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/wiecej-czerwieni.html
      I ty możesz być damą Książka pod redakcją Marty Sadkowskiej 206 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/i-ty-mozesz-byc-dama.html
      Marzenia Kaliny Aneta Krasińska 319 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/marzenia-kaliny.html
      Oddech Wschodu Adelina Tulińska 278 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/oddech-wschodu.html
      Harry Potter i przeklęte dziecko 368 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/harry-potter-i-przeklete-dziecko.html
      Figura jak z ekranu Anna Mączyńska 219 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/12/figura-jak-z-ekranu.html

      Usuń
  12. Listopad.
    "Atramentowe serce"
    Cornelia Funke
    512 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/8802/atramentowe-serce/opinia/42943268#opinia42943268

    'Nadciąga burza"
    Damian Dibben
    328 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/131310/nadciaga-burza/opinia/43028900#opinia43028900

    "Atramentowa krew"
    Cornelia Funke
    640 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/11570/atramentowa-krew/opinia/43120840#opinia43120840

    "Circus Maximus"
    Damian Dibben
    332 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/160741/circus-maximus/opinia/43335547#opinia43335547

    Grudzień:

    "Chiński expres"
    Damian Dibben
    336 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/232464/chinski-ekspres/opinia/43261248#opinia43261248

    "A między nami wspomnienia"
    Gabriela Gargaś
    424 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/298875/a-miedzy-nami-wspomnienia/opinia/43349669#opinia43349669

    OdpowiedzUsuń
  13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  14. "Gwiazdor" - Laurelin Paige, Sierra Simone
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/373-gwiazdor-laurelin-paige-sierra.html
    472
    "Głęboka próżnia" - Alexandra Duncan
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/237-geboka-proznia-alexandra-duncan.html
    500
    "King" - T.M. Frazier
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/371-king-tm-frazier.html
    336
    "Pudełko z marzeniami" - Magda Witkiewicz, Alek Rogoziński
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/370-pudeko-z-marzeniami-magda.html
    336
    "Wieczór taki jak ten" - Gabriela Gardaś
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/369-wieczor-taki-jak-ten-gabriela-gardas.html
    360
    "Światło w Cichą Noc" - Krystyna Mirek
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/368-swiato-w-cicha-noc-krystyna-mirek.html
    376
    "Andumenia" - Monika Glibowska
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/367-andumenia-monika-glibowska.html
    705
    "Falcon II" - Katarzyna Wycisk
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/366-falcon-ii-katarzyna-wycisk.html
    317
    "Eliza i jej potwory" - Francesca Zappia
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/365-eliza-i-jej-potwory-francesca-zappia.html
    400
    "Cinder" - Marissa Meyer
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/364cinder-marissa-meyer.html
    413
    "Cel" - Elle Kennnedy
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/363-cel-elle-kennnedy.html
    426
    "Obsesja" - Katarzyna Berenika Miszczuk
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/362obsesja-katarzyna-berenika-miszczuk.html
    416
    Spektrum. Leonidy" - Nanna Fos
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/12/361spektrum-leonidy-nanna-fos.html
    544

    OdpowiedzUsuń
  15. Pierwsza część grudniowego stosika:
    „Serce z piernika” - Magdalena Kordel
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4804084/serce-z-piernika/opinia/43328188
    400 stron
    „Wzgórze Niezapominajek” - Anna Bichalska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/czytambopolskie-grudzien-zgoszenia.html
    288 stron
    „Do zobaczenia w Barcelonie” – Anna B.Kann
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/229915/do-zobaczenia-w-barcelonie/opinia/43404668
    344 stron

    „Sekretna zima Jaśminy” - Adrianna Trzpiota
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3805818/sekretna-zima-jasminy/opinia/43404985
    296 stron

    „Powrót do Barcelony” – Anna B.Kann
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/264305/powrot-do-barcelony/opinia/43435169
    304 strony

    „Cztery płatki śniegu” - Joanna Szarańska
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4807156/cztery-platki-sniegu/opinia/43443193
    336 stron

    „Wszystkie wojny Lary” - Wojciech Jagielski
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/262856/wszystkie-wojny-lary/opinia/43434918
    240 stron

    „Ostatni dzień Lwowa” - Jędrzej Majka
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/231797/ostatni-dzien-lwowa/opinia/43486153
    184 strony

    „Maroko pod prąd” - Artur Puchalski
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4799109/maroko-pod-prad/opinia/43444581
    368 stron

    „Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet” - Marzena Filipczak
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/49369/jade-sobie-azja-przewodnik-dla-podrozujacych-kobiet/opinia/43472981
    264 strony

    „Czochrałem antarktycznego słonia i inne opowieści o zwierzołkach” - Mikołaj Golachowski
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/296690/czochralem-antarktycznego-slonia-i-inne-opowiesci-o-zwierzolkach/opinia/43503808
    512 stron

    „Zwycięzca jest sam” – Paulo Coelho
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/47814/zwyciezca-jest-sam/opinia/43592657
    352 strony

    „Jesienne Zauroczenie” – Lisa Kleypas
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/308234/jesienne-zauroczenie/opinia/43580513
    392 strony

    „Żona_22” – Melanie Gideon
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143975/zona-22/opinia/43610868
    456 stron

    „Zimowy ślub” – Lisa Kleypas
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3782197/zimowy-slub/opinia/43671912
    336 stron

    „Lala” - Jacek Dehnel
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4289167/lala/opinia/43617746
    376 stron

    „Cuda i cudeńka” - Agnieszka Olejnik
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4806583/cuda-i-cudenka/opinia/43670038
    360 stron

    „Pensjonat pod świerkiem. Antologia” - Daniel Koziarski i in.
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4809303/pensjonat-pod-swierkiem-antologia/opinia/43671283
    512 stron
    „Nowy początek” – Jill Barnett
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/155258/nowy-poczatek/opinia/43672427
    304 strony
    „Wyśnione szczęście” – Kristin Hannah
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/31991/wysnione-szczescie/opinia/43683550
    224 strony
    Kolejne wkrótce 😊
    eduko7

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wpisane z grudnia do LC 52 książki, 100 książek i Fb 52 książki:
      Zakończone na 147 Wyśnione szczęście

      Nora Roberts „Jedyna taka noc” – 240 stron
      http://lubimyczytac.pl/polka/5399066/52-ksiazki-2017/lista

      Joan Wester Anderson „Spotkanie z aniołem-prawdziwe historie” – 204 stron
      http://lubimyczytac.pl/polka/5399066/52-ksiazki-2017/lista

      Iwona Poczopko „Nasze kochane święta” – 352 strony
      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4808020/nasze-kochane-swieta
      Dorot Schrammek „Tam, gdzie czekał anioł” – 204 strony
      http://lubimyczytac.pl/polka/5399066/52-ksiazki-2017/lista
      Arthur Conan Doyle „Pies Baskervillów” – 235 stron
      http://lubimyczytac.pl/polka/5399066/52-ksiazki-2017/lista

      Katarzyna Michalak - „Gwiazdka z nieba” – 304 strony
      http://lubimyczytac.pl/polka/5399066/52-ksiazki-2017/lista

      Katarzyna Ryrych -"Życie motyli" – 288 stron
      http://lubimyczytac.pl/polka/5399066/52-ksiazki-2017/lista
      Robert Harris – „Konklawe”
      http://lubimyczytac.pl/polka/5399066/52-ksiazki-2017/lista
      Pozdrawiam noworocznie :)
      eduko7

      Usuń
  16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  17. moje komentarze się chyba nie dodają

    OdpowiedzUsuń
  18. Mój wczorajszy komentarz chyba sie nie dodał, więc próbuję jeszcze raz.

    „Serce z piernika” - Magdalena Kordel
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4804084/serce-z-piernika/opinia/43328188
    400 stron

    „Wzgórze Niezapominajek” - Anna Bichalska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/czytambopolskie-grudzien-zgoszenia.html
    288 stron

    „Do zobaczenia w Barcelonie” – Anna B.Kann
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/229915/do-zobaczenia-w-barcelonie/opinia/43404668
    344 stron

    „Sekretna zima Jaśminy” - Adrianna Trzepiota
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3805818/sekretna-zima-jasminy/opinia/43404985
    296 stron

    „Powrót do Barcelony” – Anna B.Kann
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/264305/powrot-do-barcelony/opinia/43435169
    304 strony

    „Cztery płatki śniegu” - Joanna Szarańska
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4807156/cztery-platki-sniegu/opinia/43443193
    336 stron

    „Wszystkie wojny Lary” - Wojciech Jagielski
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/262856/wszystkie-wojny-lary/opinia/43434918
    240 stron

    „Ostatni dzień Lwowa” - Jędrzej Majka
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/231797/ostatni-dzien-lwowa/opinia/43486153
    184 strony

    „Maroko pod prąd” - Artur Puchalski
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4799109/maroko-pod-prad/opinia/43444581
    368 stron

    „Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet” - Marzena Filipczak
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/49369/jade-sobie-azja-przewodnik-dla-podrozujacych-kobiet/opinia/43472981
    264 strony

    „Czochrałem antarktycznego słonia i inne opowieści o zwierzołkach” - Mikołaj Golachowski
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/296690/czochralem-antarktycznego-slonia-i-inne-opowiesci-o-zwierzolkach/opinia/43503808
    512 stron

    „Zwycięzca jest sam” – Paulo Coelho
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/47814/zwyciezca-jest-sam/opinia/43592657
    352 strony

    „Jesienne Zauroczenie” – Lisa Kleypas
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/308234/jesienne-zauroczenie/opinia/43580513
    392 strony

    „Żona_22” – Melanie Gideon
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143975/zona-22/opinia/43610868
    456 stron

    „Zimowy ślub” – Lisa Kleypas
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3782197/zimowy-slub/opinia/43671912
    336 stron

    „Lala” - Jacek Dehnel
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4289167/lala/opinia/43617746
    376 stron

    „Cuda i cudeńka” - Agnieszka Olejnik
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4806583/cuda-i-cudenka/opinia/43670038
    360 stron

    „Pensjonat pod świerkiem. Antologia” - Daniel Koziarski i in.
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4809303/pensjonat-pod-swierkiem-antologia/opinia/43671283
    512 stron

    „Nowy początek” – Jill Barnett
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/155258/nowy-poczatek/opinia/43672427
    304 strony

    „Wyśnione szczęście” – Kristin Hannah
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/31991/wysnione-szczescie/opinia/43683550
    224 strony

    Kolejne wkrótce 😊
    eduko7

    OdpowiedzUsuń
  19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  20. GRUDZIEŃ
    „pudełko z marzeniami” Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/pudeko-z-marzeniami-magdalena.html
    335
    „magiczny wieczór” Agnieszka Krawczyk
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/magiczny-wieczor-agnieszka-krawczyk.html
    370
    „jutro będziemy szczęśliwi” Anna Dąbrowska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/jutro-bedziemy-szczesliwi-anna-dabrowska.html
    304
    „Legenda o Mikołaju” Małgorzata Szewczyk
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/legenda-o-mikoaju-magorzata-szewczyk.html
    55
    „cztery płatki śniegu” Joanna Szarańska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/cztery-patki-sniegu-joanna-szaranska.html
    226
    „o Boże, znowu goście” marek Pękala
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/o-boze-znowu-goscie-marek-pekala.html
    120
    „Zakochaj się Julio” Natalia Sońska
    https://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/zakochaj-sie-julio-natalia-sonska.html
    304
    „Jak ułożyć swoje życie finansowe” Mariusz Sander
    https://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/jak-uozyc-swoje-zycie-finansowe-mariusz.html
    169
    „Psiego najlepszego” Bruce W. Cameron
    https://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/psiego-najlepszego-w-bruce-cameron.html
    282
    „Pensjonat pod świerkiem”
    https://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/pensjonat-pod-swierkiem.html
    512
    „i że ci nie odpuszczę” Joanna Szarańska
    https://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/i-ze-ci-nie-odpuszcze-joanna-szaranska.html
    314
    „Kocha, lubi, szpieguje” Joanna Szarańska
    https://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/kocha-lubi-szpieguje-joanna-szaranska.html
    324
    „Światło w cichą noc” Krystyna Mirek
    https://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/swiato-w-cicha-noc-krystyna-mirek.html
    352
    „Cicha 5”
    https://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/cicha-5.html
    384
    „Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie” Janusz Leon Wiśniewski
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/12/wszystkie-moje-kobiety-przebudzenie.html
    576

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. LISTOPAD:
      „Obsesja” Katarzyna Berenika Miszczuk
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/obsesja-katarzyna-berenika-miszczuk.html
      416
      „A gdzie kurka? Wesołe wierszyki o zwierzątkach” Wioletta piasecka
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/a-gdzie-kurka-wesoe-wierszyki-o.html
      56
      „grzesznik” Artur Urbanowicz
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/grzesznik-artur-urbanowicz.html
      476
      „czasami kłamię” Alice Feeney
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/czasami-kamie-alice-feeney.html
      400
      „opowieści minionego lata” Grażyna Krynicka
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/opowiesci-minionego-lata-grazyna.html
      110
      „powiewy miłości” Jakub Szukalski
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/powiewy-miosci-jakub-szukalski.html
      100
      „poszukiwani, poszukiwany” Małgorzata Falkowska
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/poszukiwani-poszukiwany-magorzata.html
      325
      „I obiecuję ci miłość” Marta W. Staniszewska
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/i-obiecuje-ci-miosc-marta-w-staniszewska.html
      287
      „Stan nie!blogosławiony” Magdalena majcher
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/stan-niebogosawiony-magdalena-majcher.html
      384
      „Mój pomysł na życie” Elżbieta Kosobucka
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/moj-pomys-na-zycie-elzbieta-kosobucka.html
      350
      „Przypadki pewnej desperatki” Magdalena Wala
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/przypadki-pewnej-desperatki-magdalena.html
      358
      „takie one są. Poradnik dla facetów” Dr Marek
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/takie-one-sa-poradnik-dla-facetow-dr.html
      64
      „Turbulencja” Whitney G.
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/turbulencja-whitney-g.html
      479
      „Miłość zapisana w gwiazdach” Brad Kronen
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/11/miosc-zapisana-w-gwiazdach-brad-kronen.html
      447

      Usuń
    2. PAŹDZIERNIK”
      „Świnia ryje w sieci, czyli z pamiętnika hejtera” PigOut
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/swinia-ryje-w-sieci-czyli-z-pamietnika.html
      255
      „Wszystkie pory uczuć. Jesień” Magdalena Majcher
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/wszystkie-pory-uczuc-jesien-magdalena.html
      283
      „metalowa Dolna” Bruno Kadyna
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/metalowa-dolna-bruno-kadyna.html
      112
      „Consolation” Corrine Michaels
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/consolation-corinne-michaels.html
      344
      „Ósmy cud świata” Magdalena Witkiewicz
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/osmy-cud-swiata-magdalena-witkiewicz.html
      333
      „Mały, Duży i chmura” Agata matraś
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/agata-matras-may-duzy-i-chmura-oraz-may.html
      10
      „Mały, Duży i czary” Agata matraś
      10
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/agata-matras-may-duzy-i-chmura-oraz-may.html
      „Ladies Man” Katy Evans
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/ladies-man-katy-evans.html
      370
      „bajeczki i wierszyki” Anna Lorkowska
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/bajeczki-i-wierszyki-anna-lorkowska.html
      50
      „Migawka” Igor Kruk
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/migawka-igor-kruk.html
      232
      „Dyskretne szaleństwo” Mindy McGinnis
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/dyskretne-szalenstwo-mindy-mcginnis.html
      388
      „Szkoła latania” Sylwia Trojanowska
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/10/szkoa-latania-sylwia-trojanowska.html
      286

      Usuń

    3. WRZESIEŃ:
      „nić Ariadny” Lidia Tasarz
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/nic-ariadny-lidia-tasarz.html
      275
      „rachunek obcego sumienia” Mirosław Prandota
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/rachunek-obcego-sumienia-mirosaw.html
      318
      „Sexy bastard” Eve Jagger
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/sexy-bastard-hard-eve-jagger.html
      282
      "Chłopiec z Aleppo, który namalował wojnę" Sumia Sukkar
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/chopiec-z-aleppo-ktory-namalowa-wojne.html
      310
      „czy my się znamy?” Danuta Pasieka
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/czy-my-sie-znamy-danuta-pasieka.html
      85
      „Niepowszedni. Porwanie” Justyna Drzewicka
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/niepowszedni-porwanie-justyna-drzewicka.html
      408
      „Prawdzie w oczy” Leopold Trafny
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/prawdzie-w-oczy-leopold-trafny.html
      134
      „Nie zapomnij mnie” Anna Bellon
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/nie-zapomnij-mnie-anna-bellon.html
      270
      „Zawrotny rytm fokstrota” Maria Jolanta Tokarska
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/zawrotny-rytm-fokstrota-maria-jolanta.html
      285
      „Marzena M” Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/marzena-m-agnieszka-jez-paulina.html
      304
      „najlepszy powód by zyć” Augusta Docher
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/najlepszy-powod-by-zyc-augusta-docher.html
      362
      „Krzyk nocy” Barbara Wrzesińska, Magdalena Wrzesińska
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/krzyk-nocy-barbara-wrzesinska-magdalena.html
      158
      „Burze kuchenne i bestie bezsenne” Daniel Chmielewski, Maciej Łazowski
      http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/09/burze-kuchenne-i-bestie-bezsenne-daniel.html
      38

      Usuń
  21. SIERPIEŃ:
    „W koronie 1. Nie ma miejsca jak dąb” Sztybor, Nowacki, Mazur
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/w-koronie-1-nie-ma-miejsca-jak-dab.html
    48
    „znaki życia 1” Wioletta Milewska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/znaki-zycia-wioletta-milewska-tom-i.html
    344
    „MS manwhore” Katy Evans
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/ms-manwhore-katy-evans.html
    180
    „Znaki Zycia 2” Wioletta Milewska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/znaki-zycia-wioletta-milewska-tom-ii.html
    333
    „Dance Sing Love” Layla Wheldon
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/dance-sing-love-miosny-ukad-layla.html
    526
    „jak feniks z popiołów” Greta Gulsen
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/jak-feniks-z-popioow-greta-gulsen.html
    316
    „Z góry widać tylko nic” Arek Borowik
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/z-gory-widac-tylko-nic-arek-borowik.html
    400
    „reemisja” Izabela Milik
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/reemisja-izabela-milik.html
    377
    "O sztuce bycia z innymi. Dobre maniery na nowy wiek" Renata Mazurowska, Tomasz Sobierajski
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/o-sztuce-bycia-z-innymi-dobre-maniery.html
    150
    „Czarny kot w walizce” Lucyna Małolepsza
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/czarny-kot-w-walizce-lucyna-maolepsza.html
    157
    „Jak kamień w wodę” Hanna Greń
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/08/jak-kamien-w-wode-hanna-gren-polowanie.html
    303

    OdpowiedzUsuń
  22. CZERWIEC:
    „czereśnie zawsze musza być dwie” Magdalena Witkiewicz
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/06/czeresnie-zawsze-musza-byc-dwie.html
    489

    „Sapere Aude” Małgorzata Sambor-Cao
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/06/sapere-aude-magorzata-sambor-cao-tylko.html
    262

    „Przygody Wiki” Tadeusz Grubecki
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/06/przygody-wiki-tadeusz-grubecki-czyli.html
    56

    „Przetrwać noc” Krzysztof P. Łabenda
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/06/przetrwac-noc-krzysztof-p-abenda.html
    236

    „Żółta tabletka plus” Anna Sakowicz
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/06/zota-tabletka-plus-opowiadania-i.html
    143

    LIPIEC:
    „Druga strona miasta” Karolina Szewczykowska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/07/druga-strona-miasta-karolina.html
    520

    „kruchość porcelany” Monika Sawicka
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/07/kruchosc-porcelany-monika-sawicka-moj.html
    256

    „Uwikłani. Chandler” Laurelin Paige
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/07/uwikani-chandler-laurelin-paige.html
    293

    „Kumulacja gniewu” Monika Fudali
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/07/kumulacja-cierpien-kumulacja-gniewu.html
    72
    „Kumulacja cierpień” Monika Fudali
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/07/kumulacja-cierpien-kumulacja-gniewu.html
    34
    „po co komu biała kredka” Małgorzata Falkowska
    http://poligon-domowy.blogspot.com/2017/07/po-co-komu-biaa-kredka-magorzata.html
    28

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena