sobota, 2 września 2017

Olimpiada czytelnicza- Podsumowanie Sierpnia!


Zapraszam  na podsumowanie sierpnia w Olimpiadzie Czytelniczej!


Daria znudziła się swoim ulubionym miejscem na podium i w tym miesiącu zajęła pierwsze, ale Milena depcze jej po piętach. Silwana  zajęła 3 miejsce, ale dużo jej nie brakuje do naszych liderek  :) Do końca wyzwania zostały tylko cztery miesiące, a więc książki w dłoń!
 
Klasyfikacja ogólna:




-->
NazwaSierpieńSuma
Bukowa Kraina05697
Kocia Matka (Mariolka Rytter)49113722
Grażyna Wróbel342329468
Milena eMka461647787
Zuzanna K.259017833
Daria Skiba628448197
Judyta Z391731655
Martyna251327323
Magic Wizard013600
Maria Kasperczak323823682
Magda Zając218534340
Michalina (Jan Foremski)418240808
Monika Piotrowska-Wegner580744100
Sassy Girl07796
Poligon domowy04868
Ruda Recenzuje028574
Maria Helen102416823
Koneko013603
Paulina Hołda03670
Sabina Pietraszek3045977
Aoi Akuma26778923
silwana662246743
eduko7704328441


Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia i z niecierpliwością oczekuję kolejnych!

_________________________________________

Zgłoszenia książek przeczytanych we wrześniu zostawiamy pod tym postem, według schematu:

- tytuł i autor
- liczba stron
- link do recenzji/ opinii

Przypominam, że do wyzwania wciąż można dołączyć i zawalczyć o nagrody, oraz miejsce na podium!!

Zasady wyzwania, linki do podsumowań miesięcznych i lista uczestników dostępne są tutaj.



W razie jakichkolwiek pytań, bądz niejasności, piszcie posredniczkaaa@gmail.com 

Czekam na Wasze  zgłoszenia !

86 komentarze:

  1. 1. E. Rosolska - Tajemnica starego witraża t.1, 348
    http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/02/tajemnica-starego-witraza-trzy-krople-zycia-ewa-rosolska/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. K. Stępień - Kto całkiem obcy, 504

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/04/ktos-calkiem-obcy-karolina-stepien/

      Usuń
    2. 3. A.K. Majewska - Powrót na Majorkę, 352
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/06/powrot-na-majorke-anna-klara-majewska/

      Usuń
    3. 4. e.jagger - sexy bastard. hard 288
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/08/sexy-bastard-hard-eve-jagger/

      Usuń
    4. 5. M. Hołyk-Arora - cena za milosc, 69

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/09/przedpremierowo-cena-za-milosc-monika-holyk-arorapatronat/

      Usuń
    5. 6. Czaromarownik 2018 - opracowanie zbiorowe, 448
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/11/przedpremierowo-czaromarownik-2018-magiczny-kalendarz/

      Usuń
    6. 7. A. Docher - najlepszy powód, by zyc, 362
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/12/przedpremierowonajlepszy-powod-by-zyc-augusta-docher/

      Usuń
    7. 8. J.Chaney - To o czym nie wiesz, 404 str

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/15/to-o-czym-nie-wiesz-joann-chaney/

      Usuń
    8. 9. K. Urbaniec - wybrana przez ksiezyc, 180
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/16/wybrana-przez-ksiezyc-karolina-urbaniec/

      Usuń
    9. 10. B. Pawlikowska - Kalendarz do nauki języka angielskiego 2018 - 224 str
      11. E. Chodakowska - Planer 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską - 320 str
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/16/kalendarz-do-nauki-jezyka-angielskiego-2018-beata-pawlikowska-planer-2018-365-dni-z-ewa-chodakowska-ewa-chodakowska/

      Usuń
    10. 12. E. Popławska- Anita, 176 str
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/17/anita-ewa-poplawska/

      Usuń
    11. 13. A. M. Setla - Mabel, 304
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/20/przedpremierowo-mabel-anna-m-setla/

      Usuń
    12. 14. B. Bjornson - Dziewcze ze sloencznego wzgóza, 240

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/23/dziewcze-ze-slonecznego-wzgorza-bjornstjerne-bjornson/

      Usuń
    13. 15. B. Kemmerer - Listy do utraocnej, 416
      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/28/listy-do-utraconej-brigid-kemmerer/

      Usuń
    14. 16.Matt Rees - Ostatnia aria Mozarta, 360

      http://papierowybluszcz.blog.pl/2017/09/30/ostatnia-aria-mozarta-matt-rees/

      Usuń
  2. 1- tytuł i autor Forget Me Always Sara Wolf
    - liczba stron 304
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4771502/forget-me-always/opinia/41776051#opinia41776051

    2- tytuł i autor Sexy bastard. Hard Eve Jagger
    - liczba stron 288
    - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4640734/sexy-bastard-hard/opinia/41629010#opinia41629010

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3- tytuł i autor Peter Nimble i magiczne oczy Jonathan Auxier
      - liczba stron 400
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4054031/peter-nimble-i-magiczne-oczy/opinia/40474965#opinia40474965

      Usuń
    2. 4- tytuł i autor Oni 2 Katarzyna Moch
      - liczba stron 505
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/310188/oni-2/opinia/33789271#opinia33789271

      Usuń
    3. 5- tytuł i autor Edukacja Sebastiana. Korepetycje z miłości Jane Harvey-Berrick
      - liczba stron 464
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4648379/edukacja-sebastiana-korepetycje-z-milosci/opinia/41742151#opinia41742151

      Usuń
    4. 6- tytuł i autor Pasażerka Alexandra Bracken
      - liczba stron 439
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4801666/pasazerka/opinia/41976640#opinia41976640

      Usuń
    5. 7- tytuł i autor Are You Alice? tom 12 Ai Ninomiya, Ikumi Katagiri
      - liczba stron 190
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3836811/are-you-alice-tom-12/opinia/36738337#opinia36738337

      Usuń
    6. 8- tytuł i autor Dziewczyna mojego brata K.A. Linde
      - liczba stron 300
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4803958/dziewczyna-mojego-brata/opinia/42009299#opinia42009299

      Usuń
    7. - tytuł i autor Moja Lady Jane Cynthia Hand, Jodi Meadows
      - liczba stron 432
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4751911/moja-lady-jane/opinia/41372016#opinia41372016

      Usuń
    8. 9- tytuł i autor Dla Ciebie płonę Abbi Glines
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4434654/dla-ciebie-plone/opinia/39643439#opinia39643439

      Usuń
    9. 10- tytuł i autor Podniebny lot R.K. Lilley
      - liczba stron 320
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/303800/podniebny-lot/opinia/35229505#opinia35229505

      11- tytuł i autor Pod samym niebem R.K. Lilley
      - liczba stron 328
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/308344/pod-samym-niebem/opinia/42149871#opinia42149871

      Usuń
    10. 12- tytuł i autor Uziemieni R.K. Lilley
      - liczba stron 389
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4451213/uziemieni/opinia/42161623#opinia42161623

      Usuń
    11. 13- tytuł i autor Najtwardsza stal Scarlett Cole
      - liczba stron 352
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4804147/najtwardsza-stal/opinia/42218107#opinia42218107

      Usuń
    12. 14- tytuł i autor Naruto: Tajemna historia Sakury - Miłość niesiona wiosennym wiatrem Masashi Kishimoto, Tomohito Ōsaki
      - liczba stron 168
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4265907/naruto-tajemna-historia-sakury---milosc-niesiona-wiosennym-wiatrem/opinia/42230618#opinia42230618

      Usuń
    13. 15- tytuł i autor Jutro będziemy szczęśliwi Anna Dąbrowska
      - liczba stron 304
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4799765/jutro-bedziemy-szczesliwi/opinia/42260845#opinia42260845

      Usuń
    14. 16- tytuł i autor Dominic L.A. Casey
      - liczba stron 488
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4733112/dominic/opinia/42271377#opinia42271377

      17- tytuł i autor Bronagh L.A. Casey
      - liczba stron 168
      - link do recenzji/ opinii http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4733120/bronagh/opinia/42271418#opinia42271418

      Usuń
  3. 1. Ellen Berg "Słodka zemsta"
    Stron: 320

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/218526/slodka-zemsta/opinia/30863553#opinia30863553

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. Title Elise "Listy do nieznajomej"
      Stron: 187

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/243902/listy-do-nieznajomej/opinia/41765668#opinia41765668

      Usuń
    2. 3. Renata L. Górska "Historia kotem się toczy"
      Stron: 380

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/199343/historia-kotem-sie-toczy/opinia/40609120#opinia40609120

      Usuń
    3. 4.Rania Al-Baz "Oszpecona"
      Stron:200

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/82959/oszpecona/opinia/42084362#opinia42084362

      Usuń
    4. 5. Claus Stephani "Kobieta, którą porwał wiatr"
      Stron: 304

      http://lubimyczytac.pl/ksiazka/149161/kobieta-ktora-porwal-wiatr/opinia/40609127#opinia40609127

      Usuń
  4. 1) Nocny film - Marisha Pessl - 768 stron
    https://monweg.blogspot.com/2017/09/nocny-film-marisha-pessl.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2) Harry Potter i Przeklęte Dziecko - J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne - 368 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/09/harry-potter-i-przeklete-dziecko-jk.html

      Usuń
    2. 3) Dziwna historia o upiorach z latarnią w kształcie piwonii - Sanyūtei Enchō - 202 strony
      https://monweg.blogspot.com/2017/09/dziwna-historia-o-upiorach-z-latarnia-w.html

      Usuń
    3. 4) Absolwentka - S.J. Hooks - 312 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/09/absolwentka-sj-hooks.html

      Usuń
    4. 5) Córki Wawelu. Opowieść o jagiellońskich królewnach - Anna Brzezińska - 840 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/09/przedpremierowo-corki-wawelu-opowiesc-o.html

      Usuń
    5. 6) Zulejka otwiera oczy - Guzel Jachina - 464 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/09/zulejka-otwiera-oczy-guzel-jachina.html

      Usuń
    6. 7) 1001 książek, które musisz przeczytać - praca zbiorowa pod redakcją Petera Boxalla - 960 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/09/1001-ksiazek-ktore-musisz-przeczytac.html

      Usuń
    7. 8) Kiedy była porządną dziewczyną - Philip Roth - 392 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/09/kiedy-bya-porzadna-dziewczyna-philip.html

      Usuń
    8. 9) Przeszłość - Tessa Hadley - 352 stron
      https://monweg.blogspot.com/2017/09/przeszosc-tessa-hadley.html

      Usuń
  5. Katarzyna Berenika Miszczuk "Noc Kupały"
    416 stron
    https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/09/w-poszukiwaniu-magicznego-kwiatu-noc.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeff Zentner "Goodbye Days"
      434 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/09/przedpremierowo-goodbye-days-jeffa.html

      Usuń
    2. Alice Pantermuller "Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Inwazja królików"
      186 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/09/dla-dzieci-8-pamietnik-zuzy-obuzy.html

      Usuń
    3. Alice Pantermuller "Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Banda do bani"
      160 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/09/dla-dzieci-8-pamietnik-zuzy-obuzy-banda.html

      Usuń
    4. Victoria Gische "Brzydka królowa"
      304 strony
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/09/przedpremierowo-brzydka-krolowa.html

      Usuń
    5. Mairi Wilson "List z przeszłości"
      528 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/09/przedpremierowo-list-z-przeszosci-mairi.html

      Usuń
    6. Alice Pantermuller "Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Zaklęte robale"
      160 stron
      https://ogrodksiazek.blogspot.com/2017/09/dla-dzieci-8-pamietnik-zuzy-obuzy_30.html

      Usuń
    7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
  6. 1. "Najlepszy powód, by żyć" Augusta Docher
    Stron: 361

    http://czytaninka.blogspot.fr/2017/09/najlepszy-powod-by-zyc-augusta-docher.html

    2. "W sieci uczuć" Aneta Krasińska
    Stron: 250

    http://czytaninka.blogspot.fr/2017/09/w-sieci-uczuc-aneta-krasinska.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3. "Mój pomysł na życie" Elżbieta Kosobucka
      Stron: 349

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/09/moj-pomys-na-zycie-elzbieta-kosobucka.html

      Usuń
    2. 4. "Hotel Varsovie. Klątwa lutnisty" Sylwia Zientek
      Stron: 656

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/09/hotel-varsovie-klatwa-lutnisty-sylwia.html

      Usuń
    3. 5. "Żal się śmiać" Grzegorz Kubiak
      Stron: 176

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/09/zal-sie-bac-grzegorz-kubiak.html

      Usuń
    4. 6. "Sexy bastard. Hard" Eve Jagger
      Stron: 282

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/09/sexy-bastard-hard-eve-jagger.html

      Usuń
    5. 7. "Ławeczka pod bzem" Agnieszka Olejnik
      Stron: 448

      http://czytaninka.blogspot.fr/2017/09/aweczka-pod-bzem-agnieszka-olejnik.html

      Usuń
  7. 1. Sny Morfeusza K.N Haner 411 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/sny-morfeusza.html

    2. Koszmar Morfeusza K.N Haner 388 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/koszmar-morfeusza.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 3. Przebudzenie Morfeusza K.N Haner 524 strony https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/przebudzenie-morfeusza.html?showComment=1505072849704

      Usuń
    2. 4. Tajemnica zamku Krystyna Mirek 353 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/tajemnica-zamku.html
      5. Cena szczęścia Krystyna Mirek 334 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/cena-szczescia.html
      6. Prawdziwa miłość Krystyna MIrek 331 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/prawdziwa-miosc.html
      7. Szklana wyspa Nora Roberts 408 stron http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/szklana-wyspa.html
      8. Motylek Katarzyna Puzyńska 604 strony http://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/motylek.html

      Usuń
    3. 9. Brzydka królowa. Elżbieta Rakuszanka żona Kazimierza Jagiellończyka. Victoria Gische 299 stron https://mamopoczytajsobie.blogspot.com/2017/09/brzydka-krolowa.html?showComment=1506628599463

      Usuń
  8. 1. "Dusza cesarza" Brandon Sanderson - 128 stron
    http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/09/45-pamietaj-o-przeszosci-czyli-dusza.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 2. "Niepowszedni. Porwanie" Justyna Drzewicka - 408 stron
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/09/46-przyjazn-moze-wszystko-niepowszedni.html

      Usuń
    2. 3. "Niepowszwedni. W potrzasku" Justyna Drzewicka - 384 strony
      http://ksiazkowa-krolowa.blogspot.com/2017/10/47-kolejne-tarapaty-niepowszedni-w.html

      Usuń
  9. Czasami trzeba podciągnąć tępo ;) Ale wrzesień będzie u mnie raczej bardzo słaby, a na pewno taki jest jego początek.
    Kochana posredniczkoo mam jeszcze pytanie - czy recenzje audiobooków uznajemy, czy tylko książki "normalnie" przeczytane? ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. 1. Agnieszka Walczak - Chojecka - "Nie czas na zapomnienie", str 300
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/09/nie-czas-na-zapomnienie-agnieszka.html

      Usuń
    2. 2. "Bajeczki 3 latka", str 48
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/09/bajeczki-3-latka.html

      Usuń
    3. 3. Anna Bellon - "Nie zapomnij mnie", str320
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/09/nie-zapomnij-mnie-anna-bellon-recenzja.html

      Usuń
    4. Kochana przepraszam!! Zapomniałam Ci odpisać :( Niestety audiobooki nie mają stron, więc się nie liczą.

      Usuń
    5. Wstrętne audiobooki :D ;)
      4. Augsta Docher - "Najlepszy powód, by żyć", str400
      http://www.kraina-ksiazka-zwana.pl/2017/09/najlepszy-powod-by-zyc-augusta-docher.html

      Marny ten miesiąc, oj marny ;)

      Usuń
  10. 1. Jacek Szczyrba "Punkt Lagrange'a" (284 stron)
    http://wyzwaniezwanezyciem.blogspot.com/2017/09/o-ksiazce-punkt-lagrangea.html

    OdpowiedzUsuń
  11. "Ściana burz" Ken Liu
    Stron: 768
    http://houseofreaders.blogspot.com/2017/09/recenzja-sciana-burz-ken-liu.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "Miecze cesarza" Brian Staveley
      Stron: 632
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/09/recenzja-miecze-cesarza-brian-staveley.html

      Usuń
    2. "Wszystko, co w tobie kocham" Samantha Young
      Stron: 300
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/09/recenzja-wszystko-co-w-tobie-kocham.html

      Usuń
    3. "Odległość między tobą a mną" Jennifer E. Smith
      Stron: 304
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/09/recenzja-odlegosc-miedzy-toba-mna.html

      Usuń
    4. "Franco" Kim Holden
      Stron: 318
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/09/recenzja-franco-kim-holden.html

      Usuń
    5. "Raze" Tillie Cole
      Stron: 400
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/09/recenzja-raze-tillie-cole.html

      Usuń
    6. "Wybacz mi Leonardzie" Mattehew Quick
      Stron: 408
      http://houseofreaders.blogspot.com/2017/09/recenzja-wybacz-mi-leonardzie-matthew.html

      Usuń
  12. "Leśna polana" Katarzyna Michalak, s.288, http://lubimyczytac.pl/ksiazka/312841/lesna-polana/opinia/42015223

    "Po nitce do szczęścia" Karolina Wilczyńska, s.320, http://lubimyczytac.pl/ksiazka/287605/po-nitce-do-szczescia/opinia/42015588

    "Serce z bibuły" Karolina Wilczyńska s.320, http://lubimyczytac.pl/ksiazka/307368/serce-z-bibuly/opinia/42093228

    "Czerwień jarzębin" Katarzyna Michalak, s.304, http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4470356/czerwien-jarzebin/opinia/40929477

    "Powrót do Nałęczowa" Wiesława Bancarzewska, s.448, http://lubimyczytac.pl/ksiazka/166896/powrot-do-naleczowa/opinia/42104229

    OdpowiedzUsuń
  13. zapomniałam się podpisać: eduko7
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  14. Ja właściwie przysnęłam i całkiem zapomniało mi się o wyzwaniu na kilka miesięcy, więc... uwaga, komentarz będzie długi, bo postaram się nadrobić.

    Przejrzałam podsumowania i wychodzi, że ostatnie moje linki były z marca, więc lecę od kwietnia. Jeśli na razie nie chce cie się tego sprawdzać, przejedź do końca, gdzie będzie wrzesień :D Dla oszczędności czasu i miejsca, zostawię (oprócz września) tylko linki i strony, odpuszczę tytuł i autora.

    KWIECIEŃ
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/04/ostatnie-tchnienie-jennifer-l-armentrout.html 450 stron
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/04/inne-zasady-lata-benjamin-alire-saenz.html 340 stron
    razem w kwietniu: 790 stron

    MAJ
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/05/jak-powietrze-agata-czykierda-grabowska.html 480 stron
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/05/pierwszy-dotyk-laurelin-paige.html czytałam ebook, ale LC mówi, że 544
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/05/confess-colleen-hoover.html 300 stron
    razem w maju: 1324

    CZERWIEC
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/06/czas-zniw-i-zakon-mimow-samantha-shannon.html tom 1 ma 515 stron, tom 2 ma 540 (recenzja jest w jednym poście), razem 1055
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/06/cela-7-kerry-drewery.html 470 stron
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/06/prokurator-paulina-swist.html 320 stron
    razem w czerwcu: 1845

    LIPIEC
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/07/lokatorka-jp-delaney.html 460 stron
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/07/szostka-wron-i-krolestwo-kanciarzy.html znów recenzja dwóch tomów od razu, pierwszy 500 stron, drugi 590, razem 1090
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/07/zakazane-zyczenie-jessica-khoury.html 380 stron
    razem w lipcu: 1930

    SIERPIEŃ
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/08/to-co-najwazniejsze-samantha-young.html 412 stron
    http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/08/ponad-wszystko.html 330 stron
    razem w sierpniu: 742 stron

    WRZESIEŃ
    (stan z dzisiaj, planuję jeszcze min 2 recenzje, więc dodam później)
    B. Minier, Bielszy odcień śmierci, http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/09/bielszy-odcien-smierci-bernard-minier.html, 510 stron
    M. Pessl, Nocny film, http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/09/nocny-film-marisha-pessl.html, 768 stron
    na razie we wrześniu: 1278

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Karin Slaughter, Moje śliczne, 480 stron, http://recenzje-koneko.blogspot.com/2017/09/moje-sliczne-karin-slaughter.html

      razem we wrześniu: 1758

      Usuń
  15. Książki z sierpnia:
    "Ścieżka ocalenia"
    Ewa Seno
    448 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/254176/sciezka-ocalenia/opinia/41989412#opinia41989412

    "W ogień"
    Ewa Seno
    344 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/310840/w-ogien/opinia/41992508#opinia41992508

    Wrzesień:
    "Cień wiatru"
    Carlos Ruiz Zafón
    520 stron
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4802748/cien-wiatru/opinia/42130181#opinia42130181

    "Namaluj mi słońce"
    Gabriela Gargaś
    392 strony
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/205569/namaluj-mi-slonce/opinia/42254315#opinia42254315

    OdpowiedzUsuń
  16. http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/333-trzynascie-powodow-jay-asher.html
    272
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/332-czerwone-sonce-paulina-hendel.html
    431
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/330-najtwardsza-stal-scarlett-cole.html
    352
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/329-ostatnie-tchnienie-jennifer.html
    448
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/328-consolation-corinne-michaels.html
    400
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/327-osmy-cud-swiata-magdalena-witkiewicz.html
    340
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/326-czas-zniw-samantha-shannon.html
    520
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/325-arktyczny-dotyk-jennifer-l.html
    464
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/324-ognisty-pocaunek-jennifer-l.html
    496
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/323-bad-mommy-za-mama-tarryn-fisher.html
    320
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/322-forget-me-always-sara-wolf.html
    304
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/321-sexy-bastard-hard-eve-jagger.html
    288
    http://ja-sie-dystansuje.blogspot.com/2017/09/320-przyrodni-brat-penelope-ward.html
    272

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Skoro jesteś już tutaj, będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie komentarz :)

© Pośredniczka książek, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena